>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6. kolejka fazy grupowej Ligi Europy [9.12.2021] - Czwartek

Status
Zamknięty.
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Siemanko nie siedzę za bardzo w tej lidze ale może wspólnie uda się zagrać w miare fajny typ na Spartak Moskwa z Legią Warszawa.
Z tego co się orientuje to nie zagra Boruc i Jędrzejczyk. Kurs ponad 2 na Spartak wygląda ciekawie przy tak grajacej Legii.
Wiem ze to tylko sport i wszystko sie może zdarzyć ale jakie Legia ma argumenty żeby zdobyć chociaż 1 pkt przy łazienkowskiej? Coś chyba jest na rzeczy skoro bukmacherzy tego nie widzą i wystawiają takie kursy.
Nawet x2 po kursie 1.40 wygalda jak jakaś promocja
 
E 2,2K

emilplayp

Użytkownik
Ja od początku tygodnia wyczekiwałem na linię żółtych kartek, w pierwszym meczu w Rosji padło ich 8, teraz w czwartek mecz sędziuje 41letni Słoweniec Matej Jug ze średnią 4,7 żółtych kartek na mecz w Lidze Europy. Co tu dużo pisać, wygrany gra dalej, remis może ruskim dać awans ale to już zimna kalkulacja oba mecze grupy w tym samym czasie i każda z drużyn ma szanse na awans. Będzie gra na "noże", pełen stadion w Warszawie, doping kibiców - tutaj nie będzie miękkiej gry. Myślałem również o faulach ale bezpieczniej jest zagrać :

opcja bezpieczna do dubla :

Legia Warszawa vs Spartak Moskwa over 4,5 żk @1,35 1xbet ✔✔✔

Główny typ meczowy:

Legia Warszawa vs Spartak Moskwa suma 3 drogowo żk powyzej 5 @1,7 lub po prostu over 5,5 @1,65 1xbet ✔✔✔
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +7
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Z tego co się orientuje to nie zagra Boruc i Jędrzejczyk
Nic mi nie wiadomo o absencji Boruca, Jędza po Jadze będzie pauzował z dwa miesiące. Dziś się okazało, że nie zagra Mladenovic, ale to żadna strata, bo ostatnio grał straszny piach. Spartak też ze sporymi problemami kadrowymi, więc wynik jest otwarty. Też sądzę, że mogą tutaj być kartki, ale jak już grać wyższe linie, to tylko przy liczących się czerwonych kartkach...
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Napoli - Leicester
Typ: Napoli
@2.12 Fortuna

Nie da się ukryć, że obydwa kluby przeżywają lekki kryzys. Jednak to Leicester będzie miało zdecydowanie więcej problemów przed tym meczem. W ekipie z Anglii zabraknie siedmiu piłkarzy na kluczowy mecz. Jak poinformował dziennikarz John Percy z powodu Covidu nie wystąpi napastnik Iheanacho oraz dwóch pomocników: Lookmani i Perez. Poza nimi z gry wykluczeni trzej obrońcy: Fofana, Justin oraz Pereira. Do tego bardzo wątpliwy jest występ kontuzjowanego podstawowego bramkarza Kaspera Schmeichela. Dla Leicester to fatalne wieści, bowiem ich głównym problemem jest obrona. Na 15 ostatnich pojedynków aż w 10ciu stracili oni przynajmniej 2 gole! W lidze Leicester w 15stu kolejkach straciło aż 27 goli. Lisy traciły także przynajmniej jedną bramkę w 15stu ostatnich wyjazdowych spotkaniach. Te cyfry mówią same za siebie i nie wróżą nic dobrego. Napoli też ma swoje problemy kadrowe ale u siebie grają oni bardzo dobrze. Na 15 ostatnich meczy u siebie ponieśli tylko 3 porażki, 1 remis i 11 zwycięstw. Napoli musi wygrać ten pojedynek aby być pewnym awansu i nie oglądać się na rywali. Stawiam, że Napoli wyjdzie w swoim najmocniejszym ustawieniu aby na wiosnę móc zagrać w europejskich pucharach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
P 0

pavlinho

Gość
Midtjylland wygra i ma awans. Ludogorets gra o nic (no dobra o siano). Jakim cudem Duńczycy nie wygrali z Bułgarami pierwszego meczu to tylko oni sami wiedzą. Myślę, że dzisiaj przypieczętują swój awans. Remis im nic nie daje bo mają gorszy bilans z Braga

oraz Dynamo Zagrzeb X2. West Ham gra o nic, zapewnione 1 miejsce. Dinamo musi zdobyć punkt żeby awansować bo mają lepsze h2h z Genkiem. Liczę na to, że West Ham będzie rotował składem albo wystawia rezerwy, po co się tu zabijać i tracić siły skoro nadchodzi najbardziej intensywny okres w Premier League?
 
M 34,9K

Matibet843

Użytkownik
Celtic - Betis
Over 2,5 żk - 1,50
Mecz o nic, ale kurs nie najgorszy i do jakiegoś dubla np. jak niżej West Ham - Dinamo Z. na to samo zdarzenie myślę idealnie. W pierwszym meczu tych drużyn było 6 kartek. Na 5 spotkań w LE tylko po jednym razie w meczu Betisu i Celitcu over się nie pokrył.
Wynik: 5żk


West Ham - Dinamo Z.
Over 2,5 żk - 1,60
X2 - 1,90

Moyes mówił na konfie przed meczem, że będą rotacje, że postawi na młodych więc nie spodziewam się zawodników z pierwszego składu, szczególnie, że zbliża się/rozpoczął okres grania co 3-4 dni więc w takim meczu gdzie awans jest przyklepany wyjdą młodzi zawodnicy/rezerwowi. Więc można się pokusić o granie na gości. Jak spojrzymy na kartki to patrząc wstecz na mecze tych drużyn się trochę zastanowić, ale arbitrem spotkania będzie Marani, sędzia z Włoch, a on już nie boi się sięgać do kieszeni.
Wynik: 0:1 + 3żk



Braga - Crvena Zvezda
X2 - 1,95
Trzy kolejne spotkania to trochę szukanie niespodzianek po dobrym kursie, bo lepiej zagrać wygraną z podpórką niż czystą wygraną np. Bragi w tym przypadku moim zdaniem. Drużyna z Serbii pokazała w LE, że potrafi się dobrze bronić bo tylko 3 stracone bramki. Oba zespoły w grze o pierwsze miejsce i nadal nie pewne drugiego więc w tym przypadku nie ważne na którą z drużyn byście stawiali raczej skłaniałbym się do mniejszej stawki 2/10-3/10 maks.
Wynik: 1:1


Sociedad - PSV
X2 -2,05
2DNB - 2,80

Tutaj już widzę PSV w roli większego faworyta. Gospodarze po bardzo dobrym początku sezonu, w ostatnich tygodniach wpadli w mały dołek. Atut swojego boiska dla mnie to za mało, kurs i forma zachęcają żeby grać na gości.
Wynik: 3:0


Ludogorets - Midtjylland
1X -2,25
Kurs około 1,7 na drużynę z Dani, gospodarze w LE jak na razie jeden remis i cztery porażki, ale trzy z tych porażek zakończone wynikami 1-0, wiem porażka to porażka, ale drużyna z Bułgarii nie była rozbijana, więc liczę na przełamanie.
Wynik: 0:0

Kursy: Superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +90
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 18:45
Spotkanie: Legia Warszawa vs Spartak Moskwa
Typ: każda drużyna powyżej 2.5 żółtych kartek
Kurs: 2.50 ✅
Bukmacher: BETFAN
Analiza:


Czy Spartak czeka łatwa przeprawa w Warszawie? Wydaje się, że nie. Pomimo tego, że w Legii sporo nie funkcjonuje, to dzisiaj odbędzie się decydujące starcie o awans do europejskich pucharów na wiosnę i nikt nogi nie odstawi. Goście znajdują się na ten moment w lepszej dyspozycji, ale oglądając ligę rosyjską widać przestoje w grze i gospodarze mogą to wykorzystać. Celuje w żółte kartki, ponieważ ich powinno być sporo po obu stronach barykady. Zarówno Legia jak i Spartak łapią wiele upomnień. W pierwszym starciu tych drużyn w Moskwie każda z ekip obejrzała po cztery żółte kartoniki. Teraz mamy ostatni mecz grupowy o awans i jeżeli będzie to wyrównany pojedynek do ostatnich sekund to o kartoniki jestem spokojny. Matej Jug chętnie sięga do kieszonki i liczę, że od początku ustawi sobie ten pojedynek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +54
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Legia - Spartak
Typ: Spartak
@ 2,50 ETOTO


My Polacy, to mamy tak, że jak nasi grają to... wietrzymy szanse, mamy nadzieję, przewidujemy różne scenariusze.
Ja na chwilę robię się Norwegiem albo jakimś tam Hiszpanem i patrzę na kurs 2,50 na Spartak i co widzę?
Promocja! Wielka promocja!
Legia w obecnej formie jest w stanie zlecieć do drugiej ligi. W naszej "potężnej ekstraklasie" ciągle w dziób i w dziób. BA! W Pucharze Polski z Motorem Lublin dostaje bramkę na dzień dobry, a z III ligowym Świt Skolwin męczą się 1:0.
A teraz przyjeżdża Spartak i... no..., no...
Pierwsze 2 mecze: ten ze Spartakiem i Leicester to był jakiś wielki fuks. Jakaś niebywała przychylność niebios. Taka prawda.
Ze Spartakiem wiecznie obijana bramka i jedna udana akcja na 0:1 w końcówce.
Leicester do przychylności niebios dołożył swoje lekceważące podejście - wyszli bez Madisona, Barnes'a, i Vardy'ego

Co było dalej, gdy przychylność niebios się skończyła już wiemy.
Teraz trzeba korzystać z przychylności bukmacherów i brać 2,50 ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +323
R 2,8K

rockefeller

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Nie rozumiem podejścia
Legia - Spartak
Typ: Spartak
@ 2,50 ETOTO


My Polacy, to mamy tak, że jak nasi grają to... wietrzymy szanse, mamy nadzieję, przewidujemy różne scenariusze.
Ja na chwilę robię się Norwegiem albo jakimś tam Hiszpanem i patrzę na kurs 2,50 na Spartak i co widzę?
Promocja! Wielka promocja!
Legia w obecnej formie jest w stanie zlecieć do drugiej ligi. W naszej "potężnej ekstraklasie" ciągle w dziób i w dziób. BA! W Pucharze Polski z Motorem Lublin dostaje bramkę na dzień dobry, a z III ligowym Świt Skolwin męczą się 1:0.
A teraz przyjeżdża Spartak i... no..., no...
Pierwsze 2 mecze: ten ze Spartakiem i Leicester to był jakiś wielki fuks. Jakaś niebywała przychylność niebios. Taka prawda.
Ze Spartakiem wiecznie obijana bramka i jedna udana akcja na 0:1 w końcówce.
Leicester do przychylności niebios dołożył swoje lekceważące podejście - wyszli bez Madisona, Barnes'a, i Vardy'ego

Co było dalej, gdy przychylność niebios się skończyła już wiemy.
Teraz trzeba korzystać z przychylności bukmacherów i brać 2,50 ;)
Zgadzam się w 100 procentach nie widzę żadnego argumentu za Legia. W ekstraklasie i pucharze Polski strach postawić na nich jakiekolwiek pieniądze a co dopiero w Lidze Europy. Poprzednie mecze ze Spartakiem i Leicester grała całkiem inna legia ich dzisiejsze morale i forma to dno.
 
G 0

gubernator_nh

Gość
w Spartaku wątpliwość wzbudza, to, kto ma zdobywać bramki jak podobno atak osłabiony (3 graczy) .
 
lukas88 284,7K

lukas88

Forum VIP
Lyon- Rangers
Typ: 1
Kurs: 1,93
1xbet
6/10


Lyon w silnym składzie z Dembele, Ekambim i Shakirim z przodu. Oba zespoły grają o pietruchę, Lyon u siebie będzie chciał na pewno wygrać, mają zdecydowanie większy potencjał niż Szkoci. Goście wyjazdy słabe, porażka ze Spartą i remis z Broendby. Inwestuję w ekipę z Lyonu​
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Celtic - Betis
Typ: Remis
Kurs: 3.75
Bukmacher: ETOTO
Analiza: Spotkanie dwóch drużyn które przed ostatnią kolejką już wiedzą co ich czeka po zakończeniu fazy grupowej. Betis zajmuje 2 miejsce i zagra dalej w LE a Celtic który po słabym początku rozgrywek nie zdołał odrobić straty i zagra w LKE. Żadna z drużyn nie potrzebuje tutaj zwycięzcwa bo miejsca w grupie są już ustalone. W pierwszym meczu padl wynik 4:3 dla Betisu ale wtedy było o co grac stąd i mecz bardzo overowy. Obie ekipy bardzo mało remisują ale patrząc na okoliczności rozgrywania tego meczu można poszukać takiego właśnie rozwiązania. Myślę że trenerzy potraktują to bardziej jako mecz towarzyski i dadzą szanse zawodnikom którzy zazwyczaj w podstawowym składzie nie grają oraz przetestują formacje.
 
W 11,7K

wojan81

Użytkownik
Wklejam tutaj dla przyszłych pokoleń najlepszą analizę jaką wyczytałem na tym forum. Typy dnia, jakby kto pytał:


Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 18:45
Spotkanie: Legia - Spartak
Typ: Legia
Kurs:
2.87
Bukmacher: Fortuna

Analiza:

W tym wypadku forma, sklady, absencje nie maja nic do rzeczy i wynik bedzie taki jaki sie zalatwi. Jakos Legia w tym samym skladzie potrafila wygrac na wyjezdzie ze Spartakiem, z Leicesterm u siebie, kilka lat temu w meczu ostatniej kolejki ze Sportingiem o stawke, ogolnie z ruskimi Legii sie dobrze dogadywalo. Pamietne 3-2 z 0-2 po golu Janusza Gola, ogolnie z zespolami rosyjskimi sa sukcesy.

Sa osoby laczace klub i w razie czego wynik zawsze mozna zalatwic, a pilkarze na boisku sa pionkami. Czerczesow najlepszym przykladem.

Legia napewno ma dojscia do oficjeli Spartaka, sa liczne kontakty i jak bedzie trzeba wynik sie zalatwi.

Rozpetana kampania medialna o pladze kontuzji w Legii wydaje sie tylko potwierdzac, ze moze byc cos krecone.

Spartak jesli to nie jest Liga Mistrzow ogolnie ma gdzies puchary, najchetniej sie wyklada na pierwszej przeszkodzie, teraz nabili 6 z 7 punktow na Napoli, ktore im puscilo. Leicester tez chcial im puscic, a nie zdolali wygrac.

Nawet nie zakladajac zakulisowych podchodow Legia wygrala w Moskwie to dlaczego ma nie dzis u siebie na sportowo? Do tego pamietacie mecze ze Slavia czy inne, wszyscy zakladali ze beda baty a tu jajco. Legia wygrala.

Ten sam schemat trabimy jaka to zla sytuacja, kontuzje w Legii a oni myk przechodza dalej.

Zakladam, ze dzis tez tak bedzie.

Spartak przegrywajac bedzie chcial w ogole wyrzucic sie z pucharow, wiec beda celowac w 4 miejsce, a tam Napoli nie moze u siebie przegrac z Leicesterem zeby tak bylo.

Niestety dla obu z tych druzyn) conajmniej jedna z tych druzyn Napoli lub Leicester przejda dalej (a obie beda w trojce)


Ogolnie dzis bedzie sie toczyla zazarta walka o 4 miejsce, zakladam ze zespolem, ktory bedzie sie chcial kompletnie wyautowac bezie Spartak. Wystarczy im przegrac dzis i punkt Napoli i maja wymarzone 4 miejsce

Legia nie pogardzi dalsza gra, gdziekolwiek, chocby w Conference


Legia - Spartak 1-0 2-1
Pisałem rano, żeby mod to usunął, jakby co. I usunął... moją prośbę :(
 
Ostatnia edycja:
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
Wklejam tutaj dla przyszłych pokoleń najlepszą analizę jaką wyczytałem na tym forum. Typy dnia, jakby kto pytał:




Pisałem rano, żeby mod to usunął, jakby co. I usunął... moją prośbę :(
Bo wynik był załatwiony tylko że w drugiej połowie ten koleś z L co podbiegł do zawodnika przy rożnym, to mu dał sygnał że jednak odkręcone i maja nie strzelać Spartakowi tych 2 bramek, sprawdzone info od Czerczesowa
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom