>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

6 kolejka fazy grupowej Ligi Europy (10.12.2015) - czwartek

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Napoli - Legia
Napoli już pewne 1 msc w grupie, ale Sarri zapowiada, że chcą zmazać plamę po ostatnim ligowym meczu z Bologną. Jednak słowa i czyny nie idą w parze i dziś Napoli bez Hamsika, Higuaina, Ghoulama i Pepe Reiny.
Kadra Napoli na dzisiejszy mecz:
Gabriel, Rafael, Maggio, Chiriches, Koulibaly, Strinic, Luperto, Hysaj, Albiol, Valdifiori, David Lopez, Chalobah, Allan, Jorginho, Insigne, Callejon, El Kaddouri, Mertens.
Można się spodziewać też, że na ławce zaczną Allan czy Insigne, którzy są eksploatowani w lidze i grają w każdym meczu niemal bo Sarri w lidze nie stosuje rotacji a&#39;la Benitez.
Z wyżej wymienionych graczy można fajna jedenastkę skleić tak czy siak. Pewnie szansę do stanie Mertens i El Kaddouri.
Warto też wspomnieć, że przed Napoli bardzo ważny mecz w niedzielę w Serie A i to on jest priorytetowo traktowany, derby Słońca czyli mecz Napoli - Roma.
P.S. &quot;kibice&quot; już dali popis w Neapolu, takich to tylko do łagrów... wszędzie muszą dać &quot;popis&quot;, w tym jesteśmy najlepsi, WSTYD, WSTYD!
Fiorentina - Belenenses
Dla stawiających handicapy itp na Fiorentinę to dziś Fiorentina wcale nie wychodzi najsilniejszym składem. Przed nimi wyjazd do Turynu na mecz z Juventusem. Sousa dziś zamiesza składem. Wg Corierre dello Sport Fiorentina zagra takim oto zestawieniem:
FIORENTINA (3-4-1-2): Sepe; Tomovic, Gonzalo Rodriguez, Astori; Gilberto, Suarez, Badelj, Pasqual; Mati Fernandez; Rossi, Babacar
Jest to tak czy siak mocny skład, Rossi i Babacar mają do udowodnienia sporo. Rossi próbuje wrócić do formy, a Babacar walczy z Kalinicem o miejsce w składzie. Mati Fernandez dobry gracz, Badelj i Suarez potrafią grać w piłkę, Sepe nie jest z pierwszej łapanki i wcale gorszy od Tatarusano akurat nie jest, zresztą obrona pewna się wydaje.
Wiadomo rywalem tylko Belenenses, mecz o awans, ale zdaje się, że nawet remis Fiorentinie da awans więc Włochom w to graj :p
BELENENSES (4-2-3-1): Ventura; Geraldes, Tonel, Brandao, Ferreira; Pinto, Ricardo Dias; Sturgeon, Martins, Kuca; Leal
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale mam takie info że, grono scoutów szykuje się na Lechu.
Tottenham, Anderlecht, Arsenal, West Bromwich Albion czy Borussia Dortmund. Fajne firmy zagoszczą ;)
 
professional. 622

professional.

Użytkownik
Sion vs Liverpool
Liverpool więcej rożnych = 1,77 = Ónibet ⛔
Patrzę i nadal nie wierzę, że buki wystawiły taki kurs. Na wtorek i środę miałem po jednym singielku i duży plusik i dziś szczerze mówiąc nie miałem grać nic, ale gdy z ciekawości popatrzyłem na korki poola to do tej pory nie mogę się nadziwić, byłem ciekaw czy kurs jest koło 1,20 czy ciut wyżej, ale że aż 1,77 to biorę to w ciemno i do razu mega polecam! Liverpool ma awans, ale nie z pierwszego miejsca. Oczywiście skład będzie trochę okrojony i Klopp da okazję do wykazania się rezerwowym, którzy i tak w jakimś stopniu przewyższają zawodników gospodarzy. Liverpool w pierwszym spotkaniu nabił 8 rożnych przy czym Sion zaledwie 1. Ostatnia porażka Liverpoolu z Newcastle na pewno tym bardziej motywuje ich, aby nie przegrać drogiego spotkania z rzędu, korki Newcastle 2 przy 7 The Reds. Pogrom z Southampton korki 4:1 dla poolu, spotkanie ze Swansea 8:7 korki dla poolu. Jak widać bardzo często mają więcej rożnych od rywali i dziś moim zdaniem również tak będzie. Nie idę w stronę z żadnej z ekip bo Liverpool faktycznie trzech oczek może nie wywieść, ale to może i lepiej gdyby szybko stracili bramkę na 1:0 wtedy już o korki bym się nie bał, ale mimo wszystko po takim kursie ja tego nie odpuszcze. POLECAM !
korki liver odrobione na LIVE

odrabiam korki Liver DW 0:0 @ 1,85
✅
Jeszcze dorzucam pewniaczka!!!

Augsburg więcej rożnych = 1,56 = Ónibe
t ✅✅
Nie będę pisał bo wszystko wiadomo, goście z Niemiec aby awansować muszą wygrać bodajże 3 bramkami i jest to do osiągnięcia szczególnie iż gospodarze bardzo słaba forma, a Augsburg potrafi się spiąć i zagrać mega solidnie. Dziś ruszą od początku i korki w ich stronę to pewniak dnia!
Dopiero teraz je zauważyłem, BIERZCIE I GRAJCIE !
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Do składu po zawieszeniu wróci ich bramkarz numer jeden Rui Patricio. Jednak na tym dobre wiadomości się kończą. Z gry wypadają gracze bardzo ważni dla ekipy Jezusa: Jefferson, William Carvalho, Carlos Mane, Bruno Paulista i Teofilo Gutierrez
Trochę błędne informacje. Teo, Jefferson i William są w kadrze.

Kadra Sportingu na dzisiejszy mecz:
bramkarze: Rui Patrício e Marcelo Boeck;
obrońcy: João Pereira, Ricardo Esgaio, Paulo Oliveira, Naldo, Tobias Figueiredo e Jefferson;
pomocnicy: William, Adrien Silva, Aquilani e João Mário;
napastnicy: Gelson Martins, Matheus Pereira, Bryan Ruiz, Slimani, Montero e Téo Gutierrez.


http://www.maisfutebol.iol.pt/liga-europa/slimani/sporting-jesus-nao-poupa-ninguem-nos-convocados-para-o-besiktas


Jeżeli idzie o sam mecz to mam nadzieję, że Sporting wygra i awansuje do dalszej fazy. Mecze portugalskich ekip w fazie pucharowej mogą być naprawdę ciekawe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Unibet wystawił zakłady na kartki w meczu Napoli-Legia, linia na Legionistów +2,5 k:2.06 chyba całkiem niezły.W drugim meczu tej grupy tak samo linia na gospodarzy +1,5 za k:1.44
 
maciek1990gw 47

maciek1990gw

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LE
Godzina: 21 : 05
Spotkanie: Partizan : FC Augsburg
Typ: Ile kartek będzie w spotkaniu? Over 5,5
Kurs: 2.66
Bukmacher: bah
Analiza:
Wahałem się czy coś grać z LE , ostatnia kolejka , mogą padać różne wyniki . Wybrałem spotkanie ,w którym oba zespoły graja jeszcze o coś . Gospodarza do awansu wystarczy remis , goście musza wygrać żeby myśleć dalej o awansie . Nie wiem czemu na Partizan jest taki duzy kurs , u siebie graja dobrze , na wyjeździe w Augsburgu pierwszy mecz wygrali 3-1 . Pokazali jak powinno się grać z kontry , Augsburg bił w tym meczu głowa w mur , a Partizan wyprowadzał zabójcze kontry , dlatego skończyło się jak się skończyło . Dzisiaj idę w stronę kartek , przypuszczam ze ten mecz będzie wyglądał jak ten u niemiaszków, będą atakowali a gospodarze będę czekać na kontry . Wiadomo jak i kontry to szybkie przerywanie gry . Partizan nie będzie odstawiał nogi , bo po prostu nie mogą pozwolić sobie na przegrana .
Przyjrzyjmy się pierwszemu spotkaniu w Niemczech gdzie padło 9 żółtych i jedna czerwona kartka ! http://www.flashscore.pl/mecz/KbQLtKIG/#szczegoly-meczu
Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie Włoch Paolo Tagliavento . Jak wynika z statystyk , lubi i pokazuje żółte jak i czerwone kartki -&gt; http://pl.soccerway.com/referees/pao...iavento/44756/

Pierwsze spotkanie zacięte , ostre które obfitowało w spora liczbę kartek .
Mecz o wyjście z grupy , wiec na pewno nie będzie odpuszczania i grania na luzie .
Sędzia który lubi i pokazuje kartki .
Dla mnie typ w miarę bezpieczny a do tego kurs warty pogrania .
 
D 15

dondiego

Użytkownik
Od kibiców (L) 3 metry w bok... jeśli jest się nie kumatym.
Ich sprawa co tam się dzieje od wczoraj i nikogo więcej.

Wydaje się iść dziś warto w stronę Lecha po kursie 2.45 przy braku najlepszych zawodników po stronie gości.
W meczu Dortmund - PAOK osobiście pokusiłem się na bramke Aubameyanga po kursie 1.65
Sporting - Besiktas Tu zapowiada się b. ciekawy mecz obie ekipy mają szanse na awans a więc nie będzie tu zbytnio kalkulacji, gospodarze muszą wygrać - gości satysfakcjonuje remis.
over +2,5 1.91 jak najbardziej do gry oraz bts
 
hristo 585

hristo

Użytkownik
Dziwnym cudem gdzie kibole Legii nie pojadą to zawsze jest problem. __________________
A potem jak zwykle biedni i niewinni, a wszystkiemu jak zwykle winne media, policja i kibice przeciwnej drużyny :)....non stop to samo, a potem żenujące tłumaczenia.
Żeby się nie denerwować i wywoływać dyskusji podam mój typ na dziś:
Partizan - Augsburg 1X 1,85
Trochę niezrozumiałe dla mnie kursy na ten mecz. Teoretycznie Partizan może przegrać jedną bramką, a i tak awansują......jednak Belgrad to dla zachodnich klubów zawsze ciężki teren i wątpie by gospodarze kalkulowali i grali np na remis.
Poradzili sobie w Niemczech i nie widzę powodu by mieli przegrać u siebie...
 
W 115

werg

Użytkownik
Partizan - Augsburg typ: powyżej 2,5 kurs: 1,60 otobet.com

Patizan ma dziewięć punktów i bilans bramkowy 9-11 co daje równą średnią trzech goli na mecz. Augsburg natomiast ma sześć punktów, strzelił dziewięć goli a stracił ich dziesięć, średnia to niecałe trzy trafienia. W pierwszym meczu, kiedy Augsburg był bez formy padł wynik 1-3 dla Partizana. Teraz drużyna niemiecka, jeśli myśli o awansie musi strzelić co najmniej trzy gole i dlatego jak kieruję swój typ na liczbę goli w meczu, których w Belgradzie nie powinno zabraknąć.

Asteras - Schalke 04 typ: 2 kurs: 1,65 otobet.com

Grający już tylko o prestiż Asteras Tripolis, zmierzy się liderującym i pewnym awansu Schalke 04. W pierwszym meczu Królewscy zdeklasowali grecką drużynę 4-0. Drużynie z zagłębia Ruhry potrzeba jednego punktu do obrony pierwszego miejsca. Myślę, że piłkarze z Niemiec nie będą kalkulować i postarają się o cała pulę, szczególnie, że forma po porażkach z Bayernem i Borussią Dortmund, wydaje się rosnąć.

Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Rapid Wideń - Dinamo Mińsk
Typ: powyżej 2,5
Kurs: 1,75
Buk: otobet.com
Analiza:

Pewny awansu Rapid Wiedeń mający w dorobku dwanaście punktów tyle samo co liderujący Villareal zagra z grającym o nic Dinamem Mińsk. W pierwszym meczu skromnie zwyciężył Rapid 0-1. Faworyt tego pojedynku wydaje się być jasny, piłkarze z Austrii grają o pierwsze miejsce. Kurs na zwycięstwo gospodarzy nie jest zachęcający, dlatego warto poszukać innego zdarzenia. W meczach Rapidu na własnym boisku padło sporo goli, lina 2,5 dwa razy została pokryta (3-2,2-1), piłkarze z Białorusi na wyjeździe doznali dwóch porażek (2-0, 4-0), dlatego co najmniej trzy trafienia w tym meczu wydają się być prawdopodobne.


W meczu Sion - Liverpool stawiam na rzuty rożne w pierwszym meczu tych drużyn padło ich dziewięć. Podobnie powinno być w meczu Tottenham - Monaco, gdzie w pierwszej ich konfrontacji padło ich trzynaście.

Sion - Liverpool powyżej 8,5 kurs: 1,50 otobet.com
Tottenham - Monaco powyżej 9,5 kurs: 1,65 otobet.com
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Żeby się nie denerwować i wywoływać dyskusji podam mój typ na dziś: Partizan - Augsburg 1X 1,85 Trochę niezrozumiałe dla mnie kursy na ten mecz. Teoretycznie Partizan może przegrać jedną bramką, a i tak awansują......jednak Belgrad to dla zachodnich klubów zawsze ciężki teren i wątpie by gospodarze kalkulowali i grali np na remis. Poradzili sobie w Niemczech i nie widzę powodu by mieli przegrać u siebie...
Augsburg musi wygrać minimum trzema bramkami lub 3:1 i wyższe dwubramkowe. . Gorsza sytuacja niż ta Arsenalu. ;)
Partizan bardzo słaba forma. W lidze im kompletnie się nie powodzi. Gra defensywa pozostawia wiele do życzenia i nie zdziwi mnie awans gości. Ciężkie wyzwanie, ale do zrobienia, tylko trzeba dobrze wejść w mecz i mieć trochę szczęścia.
 
epic 166

epic

Użytkownik
Partizan 1X @1,85/Partizan DNB @2,75

jednak Belgrad to dla zachodnich klubów zawsze ciężki teren i wątpie by gospodarze kalkulowali i grali np na remis.
Poradzili sobie w Niemczech i nie widzę powodu by mieli przegrać u siebie...
Zgadzam się i dodam, że patrząc na sytuacje gości w lidze warto sobie odpowiedzieć na pytanie, czy opłaca im się w ogóle awansować? Zajmują 16 pozycję, aktualnie są w strefie baraży. Co im po awansie skoro mogą spaść z Bundesligi. Dla Partizana Liga Europejska to prestiż i pieniądze. Myślę, że dziś nie powinni odpuścić.
 
hristo 585

hristo

Użytkownik
Augsburg musi wygrać minimum trzema bramkami lub 3:1 i wyższe dwubramkowe
Oczywiście masz racje, trochę uprościłem z tą jedną bramką bo nie chciało mi się rozpisywać ;-)
Kursy potwierdzają to co piszesz, ja jednak zawsze jestem bardzo ostrożny jesli chodzi o mecze zachodnich drużyn na terenach b.Jugosławii czy ZSRR;-)
Kolejna sprawa jak do tematu podejdzie sam Augsburg, w niedzielę mają ciężki mecz z Schalke...
 
Z 46

zlatanzinteru

Użytkownik
Skenderbeu - Lok. Moscow

TYPY:
Skenderbeu win 9
Skenderbeu lub remis 3,2
Skenderbeu +1,5 1,875
Skenderbeu +2 1,475

Rzadko dzielę się typami ale obok tego meczu nie da się przejść obojętnie.
Nie wiem co takiego złego gra u siebie drużyna Skenderbeu albo jakimi magikami jest drużyna Lokomotiv żeby dawać takie kursy.
Ostatnie wyniki gospodarzy to miazga a w tym sezonie u siebie nie przegrali więcej jak 1 bramką.
Argument że goście grają o awans i naklepia im 5 goli zupełnie do mnie nie przemawia przykłady chociażby wczorajsza Valencia.
Gospodarze prawdopodobnie zagrają z ogromnym zaangażowaniem po pieniążki jakie są za wygrany mecz forma jest i śmiało polecam Skenderbeu +2 jako lokatęa resztę drobniej.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Fiorentina Belneneses
Fiora dwa mecze u siebie w LE i dwie porażki
z Lechem będącym w mega dołku @9.17 oraz z Basel @ 3.93. Przed nimi wyjazd do Turynu, Viola wicelider w tabeli, więc wypada wykorzystać dobry sezon ligowy, trener miesza składem.
Belennses z szansami na awans, potrafili wygrać w Bazyeli, która nie jest łatwym terenem, średnia kursów @10.22 na portugalską ekipię
wyniki Fiory mogą dawać do myślenia i wskazywać jakby wcale im specjalnie nie zależało na rozgrywkach LE
Widząc takie kursy zaryzykuję niespodziankę sporego kalibru
Belensnes 21.00 b 365
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Z wyżej wymienionych graczy można fajna jedenastkę skleić tak czy siak. Pewnie szansę do stanie Mertens i El Kaddouri.
I trafiłeś w 10-tkę. Do tego w składzie Insigne. Napoli mimo meczu z Romą w weekend nie ma zamiaru tutaj być pobłażliwe. Wojskowi także bardzo silnym składem, mocno ofensywnym. Nie mają nic do stracenia, rywal prestiżowy. I nawet jeśli nie będzie po ich myśli w Danii na pewno mają zamiar pokazać pazur - trener już tego dopilnuje. Tym samym patrząc na składy wchodzą mi do głowy takie zakłady:
o2.5, 1.80 Bet365 2/10 ✅ 5:2
o0.5 do HT, 1.36 Bet365 3/10 ✅ 2:0 ht
Co sądzisz Robson :?:
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Vranjes Stojan kartka TAK
4.00
Unibet
Tak jak wspomnieliście Napoli raczej nie odpuści, Wojskowi zagrają moim zdaniem ambitnie i zdecydowanie walka toczyć się będzie w środku. Arbitrem jest Stavarev,który pochodzi z Macedonii i w ramach LE sędziował dwa mecze: Belenenses-Fiorentina gdzie pokazał 4 kartki i potyczkę Bordeaux z Sion tam było 9 żółtych i czerwona. Celuje w Stojana delikatnie aby lepiej się oglądało. Powodzenia!
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
O specyfice Ligi Europejskiej nie raz pisano na tym forum. Ja raczej na sportowo do tych rozgrywek nie podchodzę, czego krył nie będę. Część ekip gra w nich prawie za karę a część często woli przygotować się do kolejnego meczu ligowego niż ładować maksimum sił w LE.
Dla Augsburga samo występowanie w jakichkolwiek pucharach jest przeżyciem. Włodarze klubu raczej nie odpuszczą tego spotkania. Mimo tego że szanse na awans małe...
Augsburg kurs 1,95 STS
wynik 1:3 FT

do tego trzy suchary:

Napoli kurs 1,50 wynik 5:1 FT

Midtyland DNB kurs 2,20 wynik 1:1 FT zwrot
Marsylia kurs 1,95 STS wynik 2:3 FT
stawka 1/10
Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Mozna zalozyc ze Fiorentina chce sie wyeliminowac z ligi europejskiej, bo mysla ze maja szanse na mistrza w Italii (nie maja w porownaniu chocby z Juventusem nic dio gadania)i.
W tym celu musza przegrac, remis im nic nie daje
Ale jak za duzo osob to widzi i gra to moze byc rozjazd.
Belenenses to wydmuszka, farma zawodnikow wiec ten obecny sklad nijak sie ma do tego co wywalczyl kwalifikacje, to co sie wyroznilo zostalo opchniete przez agentow wladajacych klubem, teraz zasadzili nowy narybek i sklad i wyniki sa tragiczne wiec moga rownie dobrze dostac 0-4.
Wszystko zalezy czy Fiora bedzie sie chciala wyeliminowac.
Powinni, ale...
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Liga Europy
Data i godzina: 10.12.2015 21-05
Spotkanie: Lech - Basel
typ: pierwszy gol - Basel
kurs: 2.20
buk: betsson
Analiza:
To będzie zapewne pożegnanie polskich zespołów z Ligą Europy w tym sezonie. Legia już praktycznie odpadła (do przerwy przegrywa już 0-2 z Napoli), a Lech też ma zadanie raczej nie do wykonania. O ile można pokusić się o zwycięstwo Kolejorza z pewnymi już awansu Szwajcarami, to raczej niewykonalne jest zwycięstwo Belenenses we Florencji. Basel do Poznania nie przyleciało aż dziesięciu piłkarzy - Suchy, Janko, Vaclik, Deggen, Iwanow, Akanji, Hoegh, Delgado, Kuzmanović i Gashi. Jednak ci którzy przyjechali wcale nie są słabsi od tych graczy, a tacy gracze jak Embolo, Xhaka, Bjarnson czy Zuffi, a nawet doświadczony Walter Samuel (jeśli zagra będzie to jego setny występ w europejskich pucharach) to zespół który i tak wydaje się silniejszy od Kolejorza. Tyle że ostatnie występy Lecha to bardziej poukładana gra i przede wszystkim przynosząca konkretne wyniki. Pod wodzą Urbana Lech przegrał tylko z Fiorentiną. Dzis moim zdaniem będzie bardzo trudno podtrzymać tę serię, bo Szwajcarzy to jednak bardzo solidny europejski średniak, który w ostatnich latach potrafili ogrywać dużo silniejsze zespoły niż mistrz Polski. Dziś jednak spodziewam się dość wyrównanego meczu. Lecha stać na nawiązanie walki i na strzelenie goli rywalom. W formie jest żegnający się z Poznaniem Hamalainen, dobrze prezentuje się linia pomocy, która stwarza sporo sytuacji. Niby dobrze funkcjonuje defensywa Lecha w ostatnim czasie (sześć kolejnych meczy bez straconego gola) ale oglądając mecze Lecha można mieć wiele zastrzeżen do ich gry, bo jednak wciąż dają sporo poszaleć rywalom pod własną bramką, tyle że szczęście im sprzyjało ( w ostatnim meczu z Koroną raz uratował ich słupek, później poprzeczka). Dziś rywale troszkę z innej beczki i prezentujący wyższy poziom niż ligowi rywale. Moim zdaniem dziś Lechowi nie uda się zachować czystego konta. l choć brakuje na szpicy Janko, to spore zagrożenie sprawi na pewno Embolo, o którego juz pytają kluby z Anglii czy Francji. Moim zdaniem łatwiej strzelić pierwszą bramkę w meczu będzie gościom, którzy są lepszą i bardziej doświadczoną ekipą. Nie wierzę w to że Burić znów zagra na zero z tyłu. Moim zdaniem goście otworzą wynik meczu, a kurs na to jest bardzo zachęcający
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom