>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

6. kolejka fazy grupowej Ligi Europy (08.12.2016) - czwartek

Status
Zamknięty.
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP

Kursy od Sportingbet:


Ostatnia kolejka przed nami, a nadal mamy wiele niewiadomych. W grupach A, J i L jeszcze żadna drużyna nie zapewniła sobie awansu. W kolejnych pięciu grupach wolne pozostało jeszcze jedno miejsce. Zapowiada się niezwykle emocjonujący czwartkowy wieczór na boiskach europejskich.
Ciekawie zapowiada się pojedynek pomiędzy Feyenoordem, a Fenerbahce. Obie drużyny nadal z szansami na awans. Turkom wystarczy remis jednak Holendrzy tanio skóry nie sprzedadzą na własnym terenie. Bardzo ciekawie wyglądają spotkania w grupie L, gdzie każda z drużyn w przypadku wygranej zagwarantuje sobie awans do fazy pucharowej LE.
Czy macie już swoje propozycje? Kto jest faworytem w czwartkowych spotkaniach? Gdzie możemy spodziewać się gradu bramek, a które zespoły postawią mur broniąc biletu dającego awans?
Zachęcam do wyrażania opinii, analizowania i komentowania.
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Czy dobrze kojarzę że zespoły z pierwszych miejsc będą rozstawione i nie trafia na zespoły które odpadna z LM?
Jeśli tak to granie w kierunku w Olympiakosu będzie miało sens.
Drugie pytanie. Jak podchodzi Southampton do kwestii awansu?
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LE
Godz: 21:05
Spotkanie Southampton-H,Beer Sheva
Typ Gospodarze wygrają dokładnie 1 golem
Kurs 3.40
Buk

Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie które zakończy nam rywalizację w fazie grupowej piłkarskiej Ligi Europejskiej , na przeciwko siebie staną zespoły Angielskiego Southamptonu, oraz Izraelskiego Hapoelu Beer Sheva, gospodarze którzy tylko zwycięstwem w tym spotkaniu są w stanie zapewnić sobie awans są w starciu z zespołem Izraela zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, obie ekipy na chwilę obecną mają po 7 oczek na swoim koncie gospodarze mają jednak lepszy bilans bramkowy . W pierwszym meczu padł wynik bezbramkowy i mecz był wyrównany obie ekipy stworzyły sobie po kilka sytuacji do zdobycia bramki, jednak zabrakło tam skuteczności, moim zdaniem w meczu na terenie Anglii drużyna popularnych &quot;Świętych&quot; powinna spisać się znacznie lepiej bowiem rywal nie jest zespołem aż tak wymagającym żeby liczyć na remis, gospodarze , będą pewnie atakowali od pierwszych minut spotkania, powinni już po pierwszej połowie objąć prowadzenie ja myślę że obie drużyny w tym meczu bramki zdobędą, i padnie przynajmniej jedna w 1 połowie spotkania, mój typ to wynik 1:0 do połowy oraz 2:1 po 90 minutach tej rywalizacji, liczę iż kilka bramek tutaj ujrzymy i nie będzie powtórki z pierwszego spotkania gdzie bramek nie było,polecam pograć na overek.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Moim zdaniem Southampton ma większe problemy jak awans w LE, której i tak nie wygra aby awansować do LM. W Premier League przegrali ostatnio z Palace 3-0. Zauważmy,że od 8 do 18 grudnia Święci zagrają 4 mecze - jeden w LE i 3 w PL. Obecnie mają 17 punktów co daje im 12 pozycję w lidze. Uważam,że Hapoelowi może bardziej zależeć na tym aby grać dalej. Rywalami Southampton w lidze będą: Middlesbrough, Stoke i Bornemouth i w moim odczuciu są to bardzo ważne mecze dla Świętych, które różnie dobrze mogą znacznie pogorszyć ich pozycję w lidze.
Czekałbym na składy ale Hapoel wydaje mi się,że może mieć większy apetyt na awans.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Ja osobiście liczę iż tego spotkania nie odpuszczą, jeśli tylko będą chcieli wygrać to raczej to zrobią. Spotkanie i tak musi być rozegrane i tak więc 90 minut trzeba wybiegać a awans do następnej rundy która odbędzie się dopiero na wiosne moim zdaniem jest kwestią otwartą, Niestety coraz częsciej widze jak ekipy z Anglii odpuszczają grę w lidze europy (Ps. Ciekawe co dziś zrobi Tottenham ) ???? , mam nadzieje że tak nie bedzie i tym razem...
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Zurich
Zürich ohne Brecher, Kleiber (alle verletzt / rekonvaleszent). Fraglich: Kecojevic, Voser.

Schalke
bez:
Coke, Huntelaar, Embolo, Di Santo kontuzjowani
Fahrmann, Naldo, Nastasić, Kolasinac, Bentaleb, Meyer, Goretzka, Choupo Moting nie powołani
Salzburg:
Not available for action are Smail Prevljak (knee), Wanderson, Jonatan Soriano and Fredrik Gulbrandsen and Munas Dabbur (all thigh injuries).
PAOK
On Tuesday 6 December, Vladan Ivić and his players worked on ball possession with passing games and finishing practice. Marin Leovac , José Alberto Canas , Jose Angel Crespo and Facundo Pereyra trained normally and are all at the disposal of their coach.
Slovan
Brankáři: Martin Dúbravka, Václav Hladký, Radej Porcal.
Obránci: Lukáš Bartošák, Vladimír Coufal, Ondřej Karafiát, Milan Nitrianský, Lukáš Pokorný, Jan Sýkora.
Záložníci: Daniel Bartl, Ondřej Bláha, Radim Breite, Ubong Moses Ekpai, Zdeněk Folprecht, Ilja Kubyškin, Jan Navrátil, Igor Súkenník, Petr Ševčík, Jan Šulc, Egon Vůch.
Útočníci: Nikolaj Komličenko, Miroslav Markovič.
Bez Barosa, Lotkou + kilku nie powołanych do gry w LE a grających ostatnimi czasy w Czeskiej lidze
Szachtar
https://pbs.twimg.com/media/CzFAf3uXUAEb63j.jpg:large
Bez: Pyatova, Srny, Imaily, Stepanenko, Eduardo
Braga
Bez: Pedro Santos 10/5, Mauro 9/0,
Kadra Ajaksu:
Andre Onana
Diederik Boer
Kenny Tete
Joël Veltman
Heiko Westermann
Nick Viergever
Mitchell Dijks
Matthijs de Ligt
Jairo Riedewald
Davy Klaassen
Hakim Ziyech
Donny van de Beek
Abdelhak Nouri
Anwar El Ghazi
Amin Younes
Vaclav Cerny
Mateo Cassierra
Kasper Dolberg
Brak: Lasse Schone,Davinson Sancheza, Traore, Sinkgravena i Bazoera.
Kadra United:
- David de Gea, SergioRomero, Sam Johnstone;
- Timothy Fosu-Mensah, Phil Jones, Eric Bailly, Marcos Rojo, Daley Blind, Ashley Young
-Marouane Fellaini, Ander Herrera, Paul Pogba, Jesse Lingard, Juan Mata, Henrich Mychitarian;
- Anthony Martial, Marcus Rashford, Wayne Rooney, Zlatan Ibrahimović.
Roma
Alisson Becker
Lorenzo Crisanto
Wojciech Szczesny
Riccardo Marchizza
Eros De Santis
Emerson Palmieri
Moustapha Seck
Thomas Vermaelen
Bruno Peres
Juan Jesus
Emanuele Spinozzi
Davide Frattesi
Gerson
Kevin Strootman
Radja Nainggolan
Stephan El Shaarawy
Filippo Franchi
Francesco Totti
Edin Dzeko
Juan Manuel Iturbe
Roma jedzie bez Rudigera, Fazio, Manolasa, Paredesa, Perottiego, Salaha, De Rossiego, Florenziego. W kadrze załapało się pięciu młodych z Primavery, 11stka ma się składać głównie z takich graczy jak Gerson, Totti czy Vermaelen. Strootman i Radja nie wiem w jakim celu lecą, ale to są zawodnicy do odpoczynku zwłaszcza Naiggolan gwiazda ostatnich derbów, z Dżeko podobna śpiewka. Teraz dla Romy najważniejsza jest liga i najbliższe spotkania z Milanem i Juventusem a więc mega ważne spotkania dla układu tabeli. Astra już nie pierwszy raz dostaje taki miły prezent do wykorzystania, ostatnio dwa razy West Ham im się podkładał grając podobnie rezerwowym składem. Znając podejście i mentalność Włochów do takich spotkań można być spokojnym, pogoda też fajna jak na ich warunki we Włoszech bo o 21 ma być temperatura minusowa. Astra w lidze sytuację ma dosyć zagmatwaną tak więc zostają im tylko rozgrywki LE na uratowanie tego sezonu, pamiętajmy że aby awansować muszą wygrać. Remis przy wygranej Austrii nic im nie daje.

I kilka ciekawych spraw na live:
# Osmanlisporowi wystarcza remis do awansu
# Slovan przy wygranej z PAOK&#39;iem i jednoczesnej przegranej Karabachu robi awans, także nie jadą do Grecji tylko na wycieczkę. Karabach mógłby próbować wziąć Włochów na remis, ale to też nic im nie da przy wygranej z kolei PAOK&#39;u
# Celta przy wysokim zwycięstwie w Grecji jest nadal w grze i przy dobrym wyniku do HT do końca będzie ciekawie, Panata wychodzi tylko dla formalności rozegrania ostatniego meczu
# Astra uzależniona tylko od siebie i swojej wygranej nad Romą. Gdyby skończyło się remisem a Austria wygra w Czechach = awans Austrii
Typy jutro.
Może się znajdzie jakiś wariat i dołoży info z kilku innych klubów. Ja na szybko wyszukałem 10 pozycji. A wiadomo na czym opiera się LE zwłaszcza ostatnia kolejka, wstępne info to podstawa. :wink:
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
The Telegraph donosi,że mecz Zorya-United może się nie odbyć ze względu na zły stan boiska i oblodzenie. Jak zagrają to ładować można under 2.5 ;)
 
arass1 241,3K

arass1

Użytkownik
Może się znajdzie jakiś wariat i dołoży info z kilku innych klubów. Ja na szybko wyszukałem 10 pozycji. A wiadomo na czym opiera się LE zwłaszcza ostatnia kolejka, wstępne info to podstawa. :wink:
To w takim razie coś ode mnie.
Nice zagra bardzo osłabione przeciwko Krasnodarowi. Kontuzjowany jest Paul Baysse (DF, 9 Ap/2 Gl, 810 Min).
Dodatkowo trener w kadrze meczowej nie uwzględnił:
Mouez Hassen (GK, 0 Ap/0 Gl, 0 Min | 12.12.2015 [4&#39;])
Simon Pouplin (GK, 0 Ap/0 Gl, 0 Min | 08.08.2015 [37&#39;])
Malang Sarr (DF, 16 Ap/1 Gl, 1423 Min | 04.12.2016 [90&#39;])
Ricardo Pereira (DF, 14 Ap/1 Gl, 1260 Min | 04.12.2016 [90&#39;])
Dalbert Henrique (DF, 14 Ap/0 Gl, 1217 Min | 04.12.2016 [90&#39;])
Dante (DF, 13 Ap/0 Gl, 1170 Min | 04.12.2016 [90&#39;])
Gautier Lloris (DF, 0 Ap/0 Gl, 0 Min | 30.04.2016 [64&#39;])
Wylan Cyprien (MF, 16 Ap/4 Gl, 1295 Min | 04.12.2016 [90&#39;])
Jean Michaël Seri (MF, 14 Ap/2 Gl, 1208 Min | 04.12.2016 [76&#39;])
Valentin Eysseric (MF, 14 Ap/1 Gl, 782 Min | 04.12.2016 [76&#39;])
Younès Belhanda (MF, 13 Ap/3 Gl, 997 Min | 04.12.2016 [90&#39;])
Rémi Walter (MF, 11 Ap/0 Gl, 750 Min | 04.12.2016 [90&#39;])
Vincent Koziello (MF, 10 Ap/1 Gl, 581 Min | 04.12.2016 [14&#39;])
Alassane Plea (FW, 16 Ap/9 Gl, 1113 Min | 04.12.2015 [82&#39;])
Mickaël Le Bihan (FW, 0 Ap/0 Gl, 0 Min | 23.09.2015 [74&#39;])
Saïd Benrahman (FW, 0 Ap/0 Gl, 0 Min | 04.12.2015 [13&#39;])
Bryan Constant (FW, 0 Ap/0 Gl, 0 Min)
Dorian Caddy (FW, 0 Ap/0 Gl, 0 Min | 22.04.2016 [1&#39;])
Nice gra już o tzw. pietruszkę i przy tylu absencjach myślę, że można zastanowić się nad grą na Krosnodar.
 
P 0

paulo1983

Użytkownik
To w takim razie coś ode mnie.

Nice zagra bardzo osłabione przeciwko Krasnodarowi. Kontuzjowany jest Paul Baysse (DF, 9 Ap/2 Gl, 810 Min).

Dodatkowo trener w kadrze meczowej nie uwzględnił:
Mouez Hassen (GK, 0 Ap/0 Gl, 0 Min | 12.12.2015 [4&#39;])
Simon Pouplin (GK, 0 Ap/0 Gl, 0 Min | 08.08.2015 [37&#39;])
Malang Sarr (DF, 16 Ap/1 Gl, 1423 Min | 04.12.2016 [90&#39;])
Ricardo Pereira (DF, 14 Ap/1 Gl, 1260 Min | 04.12.2016 [90&#39;])
Dalbert Henrique (DF, 14 Ap/0 Gl, 1217 Min | 04.12.2016 [90&#39;])
Dante (DF, 13 Ap/0 Gl, 1170 Min | 04.12.2016 [90&#39;])
Gautier Lloris (DF, 0 Ap/0 Gl, 0 Min | 30.04.2016 [64&#39;])
Wylan Cyprien (MF, 16 Ap/4 Gl, 1295 Min | 04.12.2016 [90&#39;])
Jean Michaël Seri (MF, 14 Ap/2 Gl, 1208 Min | 04.12.2016 [76&#39;])
Valentin Eysseric (MF, 14 Ap/1 Gl, 782 Min | 04.12.2016 [76&#39;])
Younès Belhanda (MF, 13 Ap/3 Gl, 997 Min | 04.12.2016 [90&#39;])
Rémi Walter (MF, 11 Ap/0 Gl, 750 Min | 04.12.2016 [90&#39;])
Vincent Koziello (MF, 10 Ap/1 Gl, 581 Min | 04.12.2016 [14&#39;])
Alassane Plea (FW, 16 Ap/9 Gl, 1113 Min | 04.12.2015 [82&#39;])
Mickaël Le Bihan (FW, 0 Ap/0 Gl, 0 Min | 23.09.2015 [74&#39;])
Saïd Benrahman (FW, 0 Ap/0 Gl, 0 Min | 04.12.2015 [13&#39;])
Bryan Constant (FW, 0 Ap/0 Gl, 0 Min)
Dorian Caddy (FW, 0 Ap/0 Gl, 0 Min | 22.04.2016 [1&#39;])

Nice gra już o tzw. pietruszkę i przy tylu absencjach myślę, że można zastanowić się nad grą na Krosnodar.

Krasnodar awans klepnięty więc podejrzewam, że też gryźć murawy nie będą jak dla mnie no bet nawet przy tylu osłabieniach Nice
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Inter na Spartę:

Bramkarze: 30 Carrizo, 46 Berni;
Obrońcy: 2 Andreolli, 13 Ranocchia, 15 Ansaldi, 21 Santon, 24 Murillo, 94 Yao, 95 Miangue;
Pomocnicy: 5 Melo, 27 Gnoukouri, 91 Zonta;
Napastnicy: 8 Palacio, 11 Biabiany, 23 Eder, 44 Perisic, 93 Bakayoko, 99 Pinamonti.

Fenerbahce:
Volkan Demirel, Fabiano Riberio, Ertuğrul Taşkıran, Simon Kjaer, Roman Neustadter, Martin Skrtel, Hasan Ali Kaldırım, İsmail Köybaşı, Şener Özbayraklı, Gregory van der Wiel, Mehmet Topal, Josef de Souza, Ozan Tufan, Caner Koca, Alper Potuk, Volkan Şen, Jeremain Lens, Moussa Sow, Robin van Persie, Emmanuel Emenike.
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spotkanie: Astra Giurgiu - AS Roma
Typ: 1
Kurs: 2.90
Bukmacher: Betsson
Analiza:
W ostatnim meczu grupy E AS Roma zawita do Rumunii by w ostatnim meczu tej fazy zmierzyć się z Astrą Giurgiu. Zapewne w większości przypadków faworytem tej rywalizacji byłaby drużyna Romy, wydaje się jednak, że dziś wcale nie jest to oczywiste i warto spróbować zagrać na zwycięstwo Astry.
Roma bowiem ma już zapewniony awans do następnej fazy rozgrywek, ba ma zapewnione już pierwsze miejsce więc dla drużyny Luciano Spallettiego jest to mecz o przysłowiową pietruszkę. Dla Astry natomiast jest to mecz o awans, muszą wygrać by awansować do 1/16 Ligi Europy. I jak w takiej sytuacji bywa warto spróbować zagrać na zwycięstwo drużyny, która na pierwszy rzut oka w tej rywalizacji nie jest faworytem, bądź nie powinna nim być.
Co prawda trener Marius Sumudica musi sobie dziś radzić bez pauzujących za kartki Brazylijczyków Júniora Moraisa (LO, 25/0) i Geraldo Alvesa (ŚO, 23/0) jednak mimo tych osłabień nadal uważam, że warto spróbować tutaj zagrać tutaj na zwycięstwo Astry.
Tym bardziej, że Luciano Spalletti wcale tego spotkania nie traktuje priorytetowo, co pokazują powołania na ten mecz. W kadrze są m.in. sześć nazwisk z Primavery, a lista nieobecnych jest dość długa. W Rzymie zostali: Konstantinos Manolas (ŚO, 18/0), Antonio Rüdiger (ŚO, 8/0), Federico Fazio (ŚO, 19/1), Kevin Strootman (ŚP, 18/3), Daniele De Rossi (DP, 17/1), Diego Perotti (LN, 18/6), Alessandro Florenzi (ŚP, 13/1), Leandro Paredes (DP, 18/1) i Mohamed Salah (PN, 19/9). Oczywiście w kadrze jest kilka znanych nazwisk, są Totti, Dzeko, Nainggolan czy Szczęsny ale uważam, że dziś Roma wybiegnie w mocno rezerwowym składzie i jest to okazja dla Astry by wy grać i awansować dalej. Liczę, że ta sztuka dziś im się powiedzie stąd moja propozycja na zwycięstwo Astry w tej rywalizacji.
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Bardzo ciekawie wygląda grupa G- Ajax pewne pierwsze miejsce, o drugie walczy Standard i Celta Vigo. Znając zespoły hiszpańskie nie odpuszczają one gry w LE i walczą do końca. Celta gra z Panathinaikosem na wyjeździe a Standard z Ajaxem u siebie. Panathinaikos gra już o nic, zresztą nie jest to jakiś hegemon. Drugie miejsce u siebie w lidze i na tamtych rozgrywkach powinni się skupić. Nie mam pojęcia nic o tym w jakim składzie wyjdą lecz wiem, że Celta jest po prostu lepszym zespołem i wiedzą o co grają. Dodatkowo Standard i Celta zremisowały ze sobą 2x po 1:1 więc gdy obydwa kluby wygrają liczy się stosunek bramek. Widzę tutaj Celta czysty win oraz Celta -1. Standardu nie ruszam bo wierzę w młodzież Ajaksu.
Więc tak Celta -1,85
Celta -1 - 3,10
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
N 0

nikita101

Użytkownik
Myślę że śmiało można grać na Zurich są drużyną lepszą z realną szansą na awans. W pierwszym meczu wygrali więc śmiało można grać. Kurs 4,75
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Braga - Szachtar
Typ: 1
Kurs: 2.05
buk: unibet
Wynik:​


Szybko i na temat. Ekipa gości ma już zapewniony awans do kolejnej fazy do której przed dzisiejszym spotkaniem przystąpi z kompletem zwycięstw. Braga niestety nie może powiedzieć tego samego. Gospodarze tak naprawdę potrzebują dzisiaj zwycięstwa jeśli chcą być pewni awansu z grupy. Ratuje ich jeszcze remis w dzisiejszym spotkaniu, ale wtedy Gent musiał by przegrać albo również zremisować. Myślę, że gospodarze nie będą tu kalkulować i patrzeć na Gent, tylko odniosą skromne zwycięstwo.

19:00 Alkmaar - Zenit
Typ: 1
Kurs: 2.30
buk: unibet
Wynik:​


Podobna sytuacja co w typie podanym powyżej. Zenit podobnie jak Szachtar odniósł w grupie komplet zwycięstw i jest pewien awansu. W pierwszym meczu rozbił dzisiejszego rywala 5:0. Jednak teraz to Alkmaar potrzebuje trzech punktów jeśli chce awansować. Tym bardziej, że w meczu Maccabi z Dundalk oba zespoły będą również walczyć o awans z myślą, że AZ przegra z Zenitem. Goście jednak na wyjazdach wydają się być bez formy, natomiast AZ jest na fali wznoszącej i jestem zdania, że to oni odniosą zwycięstwo.
 
Z 26

zawada1x

Użytkownik
AZ Alkmaar - Zenit

z facebooka @zenitpolska

&quot;Nasza kadra wyleciała dzisiaj przed południem do Alkmaar, gdzie rozegra ostatni tegoroczny mecz.
Na pokładzie ta sama ekipa, co na mecz z Rostowem.
&quot;

Alkmaar o awans, Zenit o pietruchę. Z tym, że Zenit rozgrywa następny mecz gdzieś w lutym w LE, ligowy w marcu. Ostatni mecz sezonu mogą zakończyć miłym akcentem. Giuliano prowadzi w klasyfikacji kanadyjskiej, myślę, że on i wielu innych podstawowych zawodników może zagrać od 1 minuty. Jak się zestawi wynikiem pierwszego meczu (5:0) to dobrze to wygląda.

Zenit -1AH @ 4.9 unibet

edit: jak już zagrałem bo będą spadki, co do pewności info sami ocencie, źródło podałem
P.S. ogarnia ktoś ruską część internetu ???? ???? ???? ? może tam jest przyklepane info

edit2: z fc-zenit.ru , pytanie co do tego spotkania z wywiadu z trenerem, przepuszczone przez translator

&quot;- Czy używasz obrót w tej grze?
- Przede wszystkim, to jest mecz Ligi Europejskiej. Mamy wielką odpowiedzialność na siebie, do zawodników, którzy grają z nami w tej grupie przed Eurocup. Chcemy pokazać się także do publiczności, będą pochodzić nie tylko wyglądają na jego polecenie, ale w &quot;Zenith&quot;. Nie będziemy robić eksperymenty, i nie chce, aby ktokolwiek myśli, że już jesteśmy na wakacjach. Będzie odgrywać najlepszą część, która może zostać wybrany dziś. Istnieją pewne graczy, które nie istnieją, ale ci, którzy udają się na polu, również są &quot;Zenith&quot;, i myślę, że oni też pokaże swoje najlepsze strony.
&quot;

dorzucam na czysty win Zenit @ 3.0 bet365

edit 3
podpinam pod post to co gram, bez analizy
paok - liberec DW 1:0 @ 7 ⛔
pako - liberec DW 2:0 @ 7.5 ✅
panathinakos +1AH @ 1.6 + Krasnodar +0,5AH @ 1.42 ⛔
az - zenit 2 @ 3 ⛔
az - zenit 2 - 1AH @ 4.9 ⛔
APOEL Nicosia/Olympiacos (U 2.5) @ 1.7 ✅
Sporting Braga vs Shakhtar Donetsk (+0.5) @ 1,85 ✅
Qarbag - Fiorentina BTS @ 1.86 ✅
Zoria - manu u3.5 @1.33 + Mainz - Gabala u3.5 @ 1.54 ✅
Macabi - Dundalk 2 +0,5AH @ 2.95 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spotkanie: Braga - Szachtar Donieck
Typ: 1
Kurs: 2.05
Godz: 17:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

W ostatniej kolejce w grupie H dojdzie do korespondencyjnej rywalizacji o 2.miejsce pomiędzy portugalską Bragą a belgijskim Gent. Wydaje się, że w nieco lepszej sytuacji są Ci pierwsi, którzy nie tylko mają o punkt więcej od rywali ale też wszystko zależy od nich. Co prawda dziś zmierzą się z Szachtarem Donieck, który ma na swoim koncie komplet zwycięstw i co oczywiste zapewnione pierwsze miejsce w tabeli to jednak dziś zapewne zobaczymy nieco odmienioną drużynę trenera Paulo Fonseci, co mogą sugerować powołania na ten mecz.
I tak w drużynie Szachtara nie ma na ten mecz takich graczy jak: Andriy Pyatov (Br. 26/0), Yaroslav Rakitsky (ŚO, 18/0), Darijo Srna (PO, 20/1), Ismaily (LO, 26/1), Taras Stepanenko (ŚP, 26/4), Wellington Nem (OPŚ, 11/0), Evgen Seleznev (N, 7/2) i Eduardo (N, 19/3). Oczywiście nie jest to, aż tak rezerwowy skład, są wszak w większości Brazylijczycy ale obstawiam, że drużynie Bragi może być nieco łatwiej w realizacji celu. José Peseiro natomiast w 19 osobowej kadrze na to spotkanie nie powołał Pedro Santos (PN, 18/7), Mauro (DP, 14/0), Velázquez (ŚO, 5/1) i Ricardo Ferreiry (ŚO).
Warto też zauważyć, że Braga akurat w meczach u siebie nie przywykła przerywać. W rozgrywkach Primeira Liga ma bilans 5 zwycięstw i remis, licząc wszystkie rozgrywki to bilans jest następujący: 7 zwycięstw i 2 remisy. Jako, że dziś remis może niewiele dać to obstawiam, że Braga będzie zdeterminowana by wygrać dziś i przy rywalu, który w zasadzie o nic już nie gra, może ta sztuka się powieść. Obstawiam bowiem, że dziś Szachtar dziś zagra w nieco rezerwowym składzie i tym samym Bradze będzie nieco łatwiej o zwycięstwo. Moja propozycja na tą rywalizację to zwycięstwo Bragi.
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Polecam także rożne Zurichu . Linia 3.5 roga w starciu z Osmanlisporem jest przyjemna tym bardziej,że Zurich musi wygrać mecz i na pewno nie odpuszczą bo czekają na ten mecz grając tylko w 2 lidze swojego kraju więc spina musi być niezła a linia nie za duża. Przyznam,że atakuję dość mocno ten typ
 
kojiro 290

kojiro

Użytkownik
W przypadku meczu Standardu z Ajaxem polecam przyjrzeć się rzutom rożnym. W zwykłych pojedynkach Standard nabija ich wiele a w meczu taki jak dziś, gdzie motywacja jest jeszcze większa powinno być jeszcze lepiej. Belgowie często nabijają rożne w serii gdzie podczas krótkiego fragmentu są 3 rożne pod rząd. Polecam się przyjrzeć tej opcji bo też wiele wskazuje na otwarty mecz.
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Krasnodar DNB ⛔ 2-1
Sparta +0,5 ⛔ 2-1
Feye - Fener over 4,5 kartki ✅ 5
Pilzno - Austria over 2,5 bramki ✅ 3-2
Braga - Szachtar over 2,5 bramki ✅ 1-4
Kursów nie podaje bo brałem w innym czasie, część poleciała w dół jak Krasnodar i Sparta.
Jeszcze taki wariat idzie:
Awans Austrii Wiedeń czyli Astra - Roma X + Austria wygra @ 10,50 Bet365 ⛔ 0-0 i 3-2. Ogromna szkoda
Osmanlispor - Zurich X @ 3,60 Bet365 ⛔
Szerokim łukiem omijam &quot;pewniaków&quot; PAOK i Maccabi. Niby mają łatwe zadanie, ale ostatnio są w tragicznej formie. Maccabi nie potrafi u siebie wygrać nawet z ostatnią drużynę z rodzimej ligi z kolei PAOK po serii 3 porażek z rzędu a najlepsze jest to że i Slovan i Dundalk mają szansę na awans. Także takie kursy jak na Maccabi po 1,40 to jest głupota, nic więcej. Co innego takie Porto wczoraj po 1,30 gdy przyjeżdża pół rezerwowy skład a co innego gdy mamy pełne kadry przeciwników, choć wiadomo w jakiej sytuacji jest Dundalk nie grający od ponad miesiąca. Ale to charakterna ekipa i mnie nic nie zdziwi w tym meczu.
Podobnie jak część osób sceptycznie podchodzę do &quot;łatwych wygranych&quot; Bragi i AZ. Szachtar niby bez 2 defensorów + bramkarz, ale cała plejada Brazylijczyków poleciała, także ogień w ataku będzie. Zenit podobnie z resztą, nie widzi mi się tutaj specjalne odpuszczanie. Ktoś powie Szachtar lada moment mecz z Dynamem,ale to dopiero w poniedziałek więc nawet jest wskazane aby rozegrali mecz na pełnych obrotach.
Grupa ze Standardem i Celtą też zapowiada się interesująco. Standard bez zawieszonego Belfodila a to ogromna strata w ofensywie + Dossefi nie mniej ważny w środku pola. Z kolei Celta, gdyby nie zawieszony Iago Aspas brałbym w ciemno -1 tak różnie może być. W Panacie taka nowość, że wyrzucili na dniach Stromaccioniego i teraz trenerem został &quot;swój&quot; Grek. Debiut co najmniej udany bo 1-0 z PAOK&#39;iem.
Z rzutów rożnych sensownie wygląda:
Maccabi over 6,5 @ 2,20 Bet365 ✅ 10 izzi
Standard over 5,5 @ 1,90 Bet365 ✅ 6 rzutem na taśmę
Zorya over 3,5 @ 1,90 Bet365 ⛔ 1 Tutaj mocne pudło
Zwłaszcza Zorya fajnie wygląda. W 4 meczach luzem pokrywali tą linie, nie udało się tylko &quot;u siebie&quot; z Feye gdzie zatrzymali się na 3. Jak się nimi zainteresowałem w zeszłej kolejce, gdzie mieli taką samą linie tyle że na wyjeździe w Turcji to już po 30 minutach było po sprawie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom