>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

6 kolejka fazy grupowej Ligi Europejskiej 15-16.12.2010

Status
Zamknięty.
groven 2,2K

groven

Forum VIP
6 kolejka fazy grupowej Ligi Europejskiej
Przed nami ostatnia kolejka fazy grupowej Ligi Europy. Sporo meczy jest o tak zwaną &quot;pietruszkę&quot;. Znane są już zespoły które mają zapewniony awans do fazy pucharowej. Sytuacja w grupie A, E, F, H, I, L jest jasna i klarowna. Najciekawiej jest w grupie K, szczególnie ważne pojedynki Napoli - Steaua, oraz Liverpool - Utrecht. Napoli aby myśleć o awansie musi wygrać, natomiast Liverpool już ma zapewniony awans i mogą odpuścić mecz z Utrechtem tym bardziej że lidze angielskiej Liverpool będzie miał w weekend ciężki wyjazd do Newcastle United. Szlagierowo zapowiada się mecz Bayeru Leverkusen z Atletico Madryt. Każdy wynik w tym meczu jest możliwy, natomiast dla tych drugich będzie doskonała okazja na przełamanie się bo Pirmera Division zawodzą na całej linii. Ciekawy pojedynek w grupie C gdzie Lille będzie podejmować belgijski Gent. Francuzi są w rewelacyjnej formie, są liderem w Lique 1 i wydaje się, że przed własną publicznością powinni przypieczętować awans. Anderlecht także będzie u siebie toczył ważne spotkanie i raczej powinien ograć Hajduk. Sevilla nie może sobie pozwolić na porażkę z Borussia Dortmund. Niemcy jak zapewne wiecie są dobrze dysponowani i zrobią wszystko aby wyprzedzić w tabeli Hiszpanów, aby awansować muszą jednak wygrać. Ten mecz radziłbym unikać. Sevilla w kryzysie, jednak na mecz pucharowy wyjdą maksymalnie skupieni i kibice nie wyobrażają sobie gdyby mieli odpaść z tych rozgrywek i to na własnym stadionie.
Piszcie swoje propozycje, analizy, ciekawostki, informacje odnośnie drużyn, oraz meczy.

AKTUALNE TABELE przed 6 kolejką spotkań

 
P 0

palecbeckham

Użytkownik
Aris - Rosenborg 1
Co tu dużo mówić, Aris walczy o awans bo ciągle ma szanse i gra z najsłabszą drużyną i to u siebie. Motywacja i szansa awansu na tyle duża, że innego wyjścia jak zwycięstwo gospodarzy, nie ma.
Edit Groven: marna analiza, pisz chłopie więcej informacji, z racji że to jest dopiero twój drugi post na forum nie skasuje tej wypowiedzi.
 
luque 2,7K

luque

Użytkownik
moje propozycje:
Club Brügge - CF Villarreal X2
Zolta Łodz nie moze tego meczu przegrac aby utrzymac 1 lokate ,ostatnio dosc sensacyjne polegli 1-0 ale nie gral Rossi (niewiem jeszcze czy zagra z Club Brugge)
Zespol z Belgi to jeszcze meczu nie wygral i mysle ze jedyne co mu sie moze udac to remis.
NK Dinamo Zagreb - Paok Thessaloniki X2
To bedzie mecz walki wygrany (Dinamo awansuje) lub ten ktory zremisuje (PAOK)awansuje dalej.Paok ostatnio wygrywa 1-0 i 2-1 i sadze ze w tym meczu chociaz beda grac na wyjezdzie to go nie przegraja.
Ekipa z Chorwacji narzuci tempo gry , beda naciskac a Grekom wystarczy grac z kontry i za ktoryms razem uda im sie i nie oddadza np.0-1.Niewiem jeszcze jak z ewentualnymi absencjami ale sam kurs zacheca na X2.
FC Sevilla - Borussia Dortmund 2
Sevilla to ostatnio klapa (porazka z Almeria u siebie 1-3) Za to Borussia ma do dyspozycji pelny sklad i trzyma swoja forme choc w Uefa to nie jest im tak kolorowo ale Niemcy nie maja co kalkulowac - ten mecz musza wygrac a Seville w obecnym kryzycie da sie ukluc.Wydaje mi sie ze nie ma Ani Capela,Navasa,Fabiano,Perrotiego ale moge sie mylic. Kurs juz spadl z 2,75 na 2,5 i mysle ze jeszcze spadnie.
SSC Napoli - Steaua Bucuresti 1
Kolejny mecz walki o awans.
Wlosi ostatnio osiagaja dobre wyniki 1-0 z Palermo , 1-0 z Genoą.
Niewiem jak tam z Levezzim ale bez niego tez potrafia grac.
W sumie niewiadomo jak Napoli podejdzie do tego (chca awansowac czy nie?)
bo Juve,Palermo juz sie pozegnaly z LE.Jesli Napoli chce sobie pograc na wiosne to musi ten mecz wygrac a grajac na wlasnym terenie z przecietnym zespolem z Bukaresztu to maja duze szanse.

FC Porto - CSKA Sofia 1
Porto ma juz awans w kieszeni ,niewiem jak to jest z awansem z 1 miejsca ale nawet przegrywajac zostana chyba na 1 miejscu.
Trener pewnie da pograc takim grajkom jak Walter.
W sumie niewiem czy dalbym ten mecz do tasmy - musialbym poczekac do skladow bo oba zespoly graja o pietruszke i nikt sie bronic nie bedzie a samo granie z Porto u nich latwe nie jest.

Karpaty Lviv - Paris Saint Germain 2 - KURS 1,95 ...prezent?
Niewiem czemu taki kurs bo PSG w przypadku remisu moze nie byc na 1 miejscu ale przeciez Karpaty dostaja lanie od kazego (3 strzelone -14 stracone) a te 3 to w meczu z Borussia gdzie obrona sie &quot;bawila&quot;.
PSG ostatnio wygrywa wiec sa w formie i mysle że spokojnie podejda to tego meczu i zaaplikuja rywalowi z 2 bramki nie tracac przy tym zadnej.
W tasmie kurs to 18,78 i stawiajac 64zl mamy 1202zl ...moze warto , dla mniej odwaznych mozna odjac PORTO i dorzucic coz z drugiego dnia.
 
djkruko 88,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Aris - Rosenborg Typ:1
Mały kurs ale na 95% pewny, ponieważ tabela tu kłamie.Aris powinien być drugi ponieważ liczą się mecze między drużynami, a tu Aris dwa razy ograł Athletico, więc Arisowi do awansu potrzebna jest wygrana.Aris w rytmie meczowym gra co kilka dni, Rosenborg już zakończył ligę ostatni mecz w lidze rozegrali 7 listopada, a w LE już nie mają szans na awans.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP


RSC Anderlecht - Hajduk Split 2:0
Typ: 1
Kurs: 1.40

betgun
Ostatnia kolejka, więc emocji nie powinno zabraknąć. Pierwszy typ na Anderlecht. Hajduk raczej nie ma czego szukać na stadionie &quot;fiołków&quot;. Gospodarze wicelider Belgian 1st Jupiler league 2010/2011. W lidze nie zaznali jeszcze smaku porażki grając na własnym stadionie, tracąc tylko 4 bramki w 9 spotkaniach. W miniony weekend zanotowali remis z silnym w tym sezonie Lokeren, ale i tak trwa passa 8 meczy bez przegranej Anderlechtu. W lidze europejskiej trafili do dość ciężkiej grupy z Zenitem i AEK Ateny. Mecze wyjazdowe to pięta achillesowa dla belgów, okazało się że ani razu nie wygrali w tych rozgrywkach na obiekcie rywala. Blisko było w Splicie, ale ostatecznie Hajduk wygrał 1:0. Mecz z AEK Ateny w Brukseli i wygrana 3:0 świadczą o tym jak groźni potrafią być piłkarze Anderlechtu. Tak się składa że Hajduk także jest liderem tylko, że Croatian 1st league 2010/2011. Goście nie mają już o co grać, odpadli z rozgrywek europejskich, zajmują ostatnie miejsce w grupie, bez szans na awans. Są na straconej pozycji. Co innego Anderlecht, wprawdzie ma tylko jeden punkt więcej od Hajduka, lecz w przypadku wygranej w tym i porażki AEK Ateny z Zenitem, zrówna się punktami w tabeli z drugimi Grekami. Tak więc spodziewam się że Anderlecht dołoży wszelkich starań, aby wygrać ten mecz. Hajduk wydaje się, że nie jest tak silny kadrowo jak Anderlecht. Do gry wrócił Marcin Wasilewski, co szczególnie ucieszyło polskich fanów tej drużyny. Legear Jonathan, Suarez Matias, Lukaku Romelu, Kanu Kanu, De Sutter Tom, Kabananga Junior, to piłkarze których niejeden klub chciałby posiadać w swoich szeregach. Trener Anderlechtu stosuje taktykę &quot;sztywnego składu&quot;, nieczęsto daje pograć zmiennikom, to niewątpliwie atut Anderlechtu, drużyna jest zgrana, dobrze się rozumie na boisku, nie brakuje walk w każdej strefie. Dla Hajduka obecny sezon w lidze europejskiej był dobrą lekcją futbolu. Pokazali, że potrafią grać w piłkę, lecz poziom jaki prezentują nieco jeszcze odbiega, od silnych średniaków europejskich. Klub z pewnością nie dysponuje takim budżetem jak Zenit czy chociażby Anderlecht, dlatego aby myśleć o awansie w kolejnym sezonie, muszą bardziej zainwestować w piłkarzy z myślą o walce w pucharach europejskich. W lidze i tak co roku dominują, więc jeżeli chodzi o krajowe podwórko nie ma większych problemów. Podsumowując stawiam na skromne zwycięstwo Anderlechtu, niesieni dopingiem ponoć najwierniejszych kibiców i najbardziej fanatycznych kibiców z całej Belgii, powinni wygrać.
Na Constant Vanden Stock, kibice jeszcze nigdy nie zawiedli Anderlecht


OSC Lille - KAA Gent
3:0
Typ: 1
Kurs: 1.45

Betgun
Druga moja propozycja to Lille. Jest to spotkanie, gdzie gospodarze mają nóż na gardle. Początkowo kurs 1,53 na wygraną Lille, obecnie 1,45. Myślę że do czwartku będzie tylko 1,40. Trzeba puki co łapać okazję. Lille nadal liderem w Lique 1. Trener Lille Rudy Garcia mógł odetchnąć z ulgą, po tym jak jego drużyna wygrała w sobotę z ostatnim w tabeli AC Arles i utrzymała pozycję lidera 1. 22 letni senegalski napastnik Lille, Moussa Sow robi furorę w tym sezonie. Jest najlepszym strzelcem zespołu i całej ligi w tej chwili. Mało tego, nie tylko on, bo cała drużyna strzela bardzo dużo bramek w lidze. 32 bramki zdobyte to najlepszy wynik spośród wszystkich drużyn w lidze francuskiej. Koniec wychwalania Lille, bo jeżeli chodzi o Ligę Europejską nie jest już tak różowo. Zajmują 3 miejsce z dorobkiem 5 punktów. Wydawałoby się, że drużyny z jakimi przyszło im się zmierzyć nie będą wysoką poprzeczką dla piłkarzy z Francji, okazało się inaczej. Sporting, Gent są w tej chwili wyżej w tabeli, Levski jedynie trochę odstaje od tej stawki. Jednak śmiem twierdzić, że jest to bardzo wyrównana grupa. W pierwszym meczu pomiędzy Gent a Lille padł remis 1:1. Belgowie mają dwa punkty więcej w tabeli i do awansu wystarczy im remis. Lille musi wygrać aby awansować, musi zdominować grającą defensywnie w tym meczu ekipę Gent. Goście w lidze rodzimej nie zawodzą, wygrywają pewnie i zajmują 3 miejsce w tabeli. W dalszym ciągu pod znakiem zapytania stoi występ napastnika Lille: Gervinho który nabawił się kontuzji mięśnia w trakcie meczu z Lorient (6:3). Zawodnika czekają teraz badania, po których będzie wiadomo, jak długo będzie musiał pauzować. Uważam, że Lille u siebie nie powinno sprawić zawodu i odpaść z rozgrywek, zagrają na maksa swoich umiejętności i wygrają to spotkanie. Z tej grupy nie awansuje tylko Levski Sofia. Sporting ma zapewniony już awans, natomiast o drugim miejscu zadecyduje właśnie ten mecz. Gent jeszcze nie wygrał żadnego wyjazdowego meczu w obecnych rozgrywkach europejskich. Porażka 5:1 ze Sportingiem i 3:2 z Levski. W sumie stracone 8 bramek w dwóch meczach, to fatalny wynik, jak na drużynę aspirującą do wyjścia z grupy. Bramkostrzelna ekipa Lille nie powinna tutaj pozostawić złudzenia co do tego która z drużyn zasługuje na awans. Gent nastawiając się na obronę w tym meczu zrobi duży błąd. Taki właśnie błąd zrobiła drużyna Arles w ostatniej kolejce ligowej grając przeciwko Lille. Murowanie dostępu do własnej bramki i wykopywanie piłki byle dalej od własnego pola karnego. Udawało się im to do 93 minuty. Natomiast minutę później Lille zdobyło jedynego gola w meczu i wygrało. Tak więc nie ma sensu z nimi się bronić, a jeżeli pójdą na wymianę ciosów i się odkryją to i tak zapewne, źle się to dla nich skończy.

Napastnik Lille, czaroskóry Moussa Sow jest nie do zatrzymania!

 
kubota 76

kubota

Użytkownik
Sparta-CSKA M. - 2 2,35
AEK Ateny-St.Petersburg - 2 2,72
Pierwsze na myśl przychodzą mi te mecz , z udziałem Rosyjskich drużyn , które zakończyły już swój sezon , i praktycznie nudzą się. Więc może się wydawać że jutro wyjdą z zaangażowaniem i wolą walki już od początku mimo już pewnego awansu.

Sevilla - Dortmund - 2 2,59
Bardzo ciekawy mecz , kurs na Dortmund to wręcz prezent , Sevilla od dłuższego czasu bez formy , swoją skutecznością nie grzeszy. Natomiast Dortmund , może i nie za dobrze w LE ale za to znakomicie w Bundeslidze . Aby awansować muszą to spotkanie wygrać. Sevilla na dodatek bez kilku podstawowych zawodników.
 
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
Karpaty Lviv - Paris Saint Germain 2 - KURS 1,95 ...prezent? Niewiem czemu taki kurs bo PSG w przypadku remisu moze nie byc na 1 miejscu ale przeciez Karpaty dostaja lanie od kazego (3 strzelone -14 stracone) a te 3 to w meczu z Borussia gdzie obrona sie &quot;bawila&quot;. PSG ostatnio wygrywa wiec sa w formie i mysle że spokojnie podejda to tego meczu i zaaplikuja rywalowi z 2 bramki nie tracac przy tym zadnej.
W skladzie PSG na to spotkanie zabraklo: NENE( najlepszy pilkarz Paryzan w tym sezonie, 16/11 w Ligue 1), Edela, Sakho, Hoarau, Giuly&#39;ego, Makelele, Chantome, Jalleta.
Brak Nene bedzie niewatpliwie sporym oslabieniem.
Trener Karpat natomiast nie bedzie mogl skorzystac z: Oshchypko( 1/0), Kolopovets(16/1), Zenjov( 10/3). Wszyscy trzej przebywaja w Niemczech, gdzie lecza sie z kontuzji.
Ponadto nie zagra zawieszony za kartki Godwin( 19/1).
Szkoleniowiec Lwowian zapowiedzial, ze w tym spotkaniu, jako, ze jest ostatnim oficjalnym w tym roku, da szanse zagrac mlodym zawodnikom, lub tym ocierajacym sie o pierwszy sklad druzyny. Zastrzegl jednak, ze kregoslup zespolu pozostanie bez zmian.
Mimo wszystko sadze jednak, ze Paryzanie powalcza o zwyciestwo, czym zapewnia sobie awans z pierwszego miejsca.
 
mariantsw 0

mariantsw

Użytkownik
Juventus FC - Manchester City ✅
Typ: X2
Kurs: 1.55

Bukmacher: Expekt
W czwartek o godzinie 19:00 w Turynie zostanie rozegrany mecz pomiędzy Juventusem, a Manchesterem City. Ciężko wskazać faworyta tego spotkania, jednakże ja, jako kibic Juve wiem, że mój klub po prostu odpuścił sobie w 100% te rozgrywki i w tym meczu wystąpi w większości zawodnikami z Primavery (młodzieżowa drużyna Juventusu), żeby dać ograć się tymże młodym zawodnikom, oraz dać odpocząć piłkarzom z pierwszego składu. Drużyna z Manchesteru jeszcze nie ma zapewnionego awansu z pierwszego miejsca, w związku z tym, będą chcieli wywieźć z Turynu nic innego jak tylko 3 punkty. W lidze podopiecznym Roberto Manciniego idzie bardzo dobrze. Zajmują 3 lokatę w lidze, i mają nadal szansę walczyć o mistrza Anglii. Moim zdaniem, Manchester bardziej skupia się na grze w swojej rodzimej lidze, aniżeli lidze europejskiej. Mimo to, chcą wyjść z grupy z pierwszego miejsca, co dawałoby im komfort wylosowania słabszej teoretycznie drużyny, niż by to miało być w przypadku awansu z 2 lokaty. W tym meczu typuje minimalne zwycięstwo gości, jednakże mój typ jest bardziej asekuracyjny. X2
Dla tych bardziej odważnych - kurs na czystą &quot;2&quot; wynosi 2.85 (Expekt). Jednakże przypominam - Juventus nie przegrał od 16 meczów, co może trochę zniechęcić do postawienia czystej 2.
 
P 0

palecbeckham

Użytkownik
Karpaty Lviv - Paris Saint Germain 2 - KURS 1,95 ...prezent? Niewiem czemu taki kurs bo PSG w przypadku remisu moze nie byc na 1 miejscu
hmm, patrząc na tabele PSG bez względu na wyniki będzie liderem ;)
Mimo tego, x2 warto postawić, gospodarze powalczą o honor, ale PSG nie da się ograć...
wybaczcie, mój błąd, tu jest zła tabela...
PSG ma 11pkt a nie 13...
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Bardzo interesuje mnie mecz Napoli - Steaua Bukareszt z racji iż na gości jest bardzo wysoki kurs, a wydaje mi się, że nie są oni na tyle słabi by nie wywalczyć wygranej czy remisu. Chyba, że w drużynie gości jest szpital, niestety nie mam na razie informacji dotyczących składów, ale z tego co widzę na bet365 na X2 kurs wynosi 3.00. Gra Napoli w ostatnim czasie mnie jakoś nie przekonuje. Żeby mieć zapewniony awans ekipa z Bukaresztu musi przynajmniej zremisować w tym meczu, wątpię że Liverpool zmoczy u siebie mecz z Utrechtem więc Steaua ma na drodze tylko Napoli. Zapraszam do dyskusji na temat tego jakże ciekawego meczu :)
 
luque 2,7K

luque

Użytkownik
czytalem ze Lavezzi w wywiadzie mowil ze chce zagrac w tym meczu i chce by kibice ich dopingowali bo chca awansowac wiec ja tu widze wygrana Napoli

wlasnie sprawdzalem powolania Villarreal na mecz z Brugge
Na liście 19 graczy :

Bramkarze: Diego López i Juan Carlos Oliva Xavi.
Obrońcy: Mario, Angel, Gonzalo, Kiko, Català, Musacchio i Capdevila.
Pomocnicy: Santi Cazorla, Borja Valero, Bruno, Marcos Senna i Cani.
Napastnicy: Rossi, Marco Ruben, Altidore i Nilmar.
Jak widac jada wszyscy po wygrana wiec kurs 2,0 jest ciekawy
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
siarakks 0

siarakks

Użytkownik
Karpaty - PSG
Uważajcie na ten mecz bo PSG leci na Ukraine bez swoich podstawowych piłkarzy.
W kadrze meczowej zabrakło
APOULA Edel
SAKHO Mamadou
ARMAND Sylvain
JALLET Christophe
MAKELELE Claude
CHANTOME Clement
NENE Luis de Carvalho
GIULY Ludovic
HOARAU Guillaume
 
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
Grupa pilkarzy Zenitu na mecz z AEK:
Goalkeepers: Vyacheslav Malafeev, Yury Zhevnov, Dmitry Borodin.
Defenders: Nicolas Lombaerts, Bruno Alves, Fernando Meira, Tomáš Hubočan, Alexander Luković.
Halfbacks: Konstantin Zyryanov, Roman Shirokov, Igor Denisov, Szabolcs Huszti, Sergey Semak, Roland Gigolaev, Alessandro Rosina, Alexey Ionov.
Forwards: Danko Lazović, Alexander Bukharov, Maksim Kanunnikov.
Brak m.in. Danny&#39;ego, Kherzakova, Krizanaca.
 
stoper06 17

stoper06

Użytkownik
Bardzo interesuje mnie mecz Napoli - Steaua Bukareszt z racji iż na gości jest bardzo wysoki kurs, a wydaje mi się, że nie są oni na tyle słabi by nie wywalczyć wygranej czy remisu. Chyba, że w drużynie gości jest szpital, niestety nie mam na razie informacji dotyczących składów, ale z tego co widzę na Bet365 na X2 kurs wynosi 3.00. Gra Napoli w ostatnim czasie mnie jakoś nie przekonuje.
a mnie wlasnie Napoli przekonuje ;] ostatnie mecze mieli ciezkie - Udinese (na wyjezdzie - przegrali 3:1, ale Udinese u siebie jest fenomenalne), wyjazd na Utrecht (3:3), wygrana z bedacym na fali, w super formie Palermo i Genoa w miniony weekend. z Genoa tez nie rozegrali slabego spotkania, ogladalem koncowke, Genoa na koniec troche przycisnela, ale dali rade. jak dla mnie Napoli gra u siebie, wygra. Steua ewentualnie, ewentualnie przy farcie zlapie remis.
jak dla mnie, ciekawy tez jest mecz Liverpool - Utrecht. Liverpool, no wiadomo, w tym sezonie nie zachwyca, jednak w ostatnich meczach nie grali tak fatalnie. powoli wracaja na &#39;wlasciwe tory&#39;, do tego graja u siebie. na pewno beda chcieli dodatkowo zrewanzowac sie kibicom, ktorzy juz na pewno sie niecierpliwia i przed wlasna publicznoscia powioza Utrecht. nawet w tamtym sezonie, gdzie tez nie szlo im z poczatku za dobrze w lidze, potrafili w europejskich pucharach wygrac np. z Benfica (4:1 ?).
tutaj zagram LFC z handi, kurs ok. 2.0
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Mam zamiar postawić na Borussie lecz nie jestem do tego przekonany, co sadzicie o tym typie, Borussie w Bundeslidze gra bardzo dobrze z tym że w LE już nie było tak kolorowo, w pierwszym spotkaniu z Sevillą przeważali lecz przez brak doświadczenia przegrali. Sytuacja w grupie jest tak że Niemcy muszą wygrać. Luque widzę że po ostatnich wynikach Hiszpanów jest przekonany do typu na Borussie. Co wy sadzicie, chodzi mi o opinię ludzi którzy interesują się Hiszpańską, ale nie takich którzy stawiają co kolejkę na Real i Barcelone :cool:
 
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
Info dotyczace kadry Palermo na spotkanie z Lausanne.
W meczu tym na pewno nie zagraja zawieszeni za kartki: Pastore(16/7) i Goian( 7/0).
Poza tym, na Sycylii zostali: Migliaccio(15/0), Hernandez( 8/0), Darmian( 2/0), Bacinovic( 14/2), Ilicic( 15/6) oraz niespodziewanie Pinilla(12/5).
Jak pisze La Gazetta dello Sport szanse gry w tym spotkaniu maja dostac m.in. mlodzi gracze z Primavery, byc moze rezerwowy bramkarz Benussi, obroncy Garcia, nasz Glik czy pomocnicy Kasami lub Rigoni.
Ogolnie sklad przemeblowany...
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Zastanawiam sie nad małą tasiemką z Ligi Europejskiej.Pamiętam dwa lata temu ostatnia kolejka Pucharu UEFA była znakomita.Mecze coś na wzór tych jutrzejszych i czwartkowych wchodziły aż miło było patrzeć.Co nie znaczy że teraz będzie podobnie ale...
Napoli - Steaua 1 - Sytuacja jasna dla Napoli.Jeśli chcą awnasować do dalszej fazy trzeba to spotkanie wygrać.
Podobna sytuacja jest w meczu Lille - Gent Lille gra u siebie i powinno to wykorzystać.ostatnio nie zła forma myślę że 1 bardzo możliwe
Aris - Rosenborg 1 - Wydawać by sie mogło że też dosyć pewny mecz.Aris jeśli wygra awansuje
Dynamo Kijów - Sheriff Tiraspol - Dynamo jesli wygra wyjdzie z pierwszego meczu nie patrząc na wynik meczu Aalkmar - Bate
Anderlecht - Hajduk Tutaj mam mały znak zapytania.Hajduk niby o nic nie gra a zwycięstwo Anderlechtu da im nadzieje na awans który dało by się osiągnąć gdyby AEK przegrał z Zenitem.A więc jak wiadomo nadzieja umiera ostatnia.
Leverkusen - Atletico 2 remis nie ma zakładu - Atletico z malutkimi szansami na awans ale jednak szanse są.Jeśli wygrają a Aris przegra z Rosenborgiem to wyjdą z grupy(również mały znak zapytania czy ten mecz ruszać)
AEK - Zenit - 1x AEK potrzebuje remisu do wyjścia z drugiego miejsca.Zenit już skończył ligę mogą wyjazd do Grecji potraktować rekreacyjnie i zbytnio gospodarzą przeszkadzać nie muszą
Co Wy o tym myślicie?Co byście odpuścili?
 
siarakks 0

siarakks

Użytkownik
AEK - Zenit - 1x AEK potrzebuje remisu do wyjścia z drugiego miejsca.Zenit już skończył ligę mogą wyjazd do Grecji potraktować rekreacyjnie i zbytnio gospodarzą przeszkadzać nie muszą
Co Wy o tym myślicie?Co byście odpuścili?
To że skończyli ligę może też pójść w drugą stronę i z braku meczy mogą się spiąć żeby zwyciężyć wszystkie mecze w grupie a napewno ich na to stać.
Kadrowo na ten mecz Zenit też wygląda dość mocno ja bym sobie ten mecz odpuścił.
Oczywiście z drugiej strony AEK walczy o awans i gra na własnym stadionie a to jest ich duży atut.
W pozostałych meczach zgadzam się z twoimi typami i sam stawiam za jakąś symboliczną sume właśnie takiego tasiemca poza Arisem i wcześniej wspomnianym AEKiem i zamiast 2 na Atletico over 2.5
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Spotkanie: Sevilla - Borussia Dortmund
Typ: Zakład bez remisu - Borussia
Kurs: 1,80
Bukmacher: Betsafe​
Borussia gra wiadomo o co, o wyjście z grupy. Żeby tak się stało musi wygrać na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan w Sevilli. Piłkarze z Andaluzji znajdują się obecnie w bardzo słabej formie, w ostatnim ligowym meczu przegrywając z beznadziejną Almerią 1:3, w dodatku u siebie. Borussia z kolei kontynuuje marsz po mistrzostwo Niemiec i w ostatniej kolejce na Signal Iduna Park pewnie rozprawiła się z Werderem wygrywając 2:0. Przewidywane składy na to spotkanie:
Palop - Dabo, Caceres, Alexis, Escudé - Zokora, Renato, Alfaro, Perotti - Kanouté, Negredo

Weidenfeller - Piszczek, Subotic, Hummels, Schmelzer - S. Bender, Sahin - Blaszczykowski, Kagawa, Großkreutz - Barrios
Borussia wyjdzie w swoim najmocniejszym ustawieniu, najprawdopodobniej z Barriosem na ataku. W zespole Sevilli też mocny skład, bo przecież w razie porażki to oni odpadają z gry. Zobaczmy 3 ostatnie mecze obu drużyn we wszystkich rozgrywkach.
Sevilla:
- vs Almeria - 1:3
- vs Villareal - 0:1
- vs PSG - 2:4
Borussia:
- vs Werder - 2:0
- vs Nurnberg - 2:0
- vs Karpaty - 3:0
Widzimy dwie całkiem różne drużyny w ostatnich meczach. Borussia komplet punktów, Sevilla 3 porażki. Fatalna forma Sevilli wskazuje jutro faworyta w drużynie Borussii. Jednak ja zagram asekuracyjnie po i tak niezłym kursie na zakład bez remisu - myślę, że jutro Sevilla będzie jednak bardzo zdeterminowana przed swoją publicznością, żeby jednak awansować do kolejnej rundy. Stawiam na Borussię bez remisu.​
 
davidoff88 0

davidoff88

Użytkownik
Spotkanie: Sevilla - Borussia Dortmund (-1)
Typ: 2
Kurs: 5,20
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Przed nami ostatnia kolejka fazy grupowej Ligi Europejskiej. Jednym z najciekawszych spotkań które zostanie rozegrane w środę to mecz pomiędzy Sevillą a Borussią Dortmund. Stawką tego spotkania będzie awans do kolejnej fazy LE. Hiszpańskiej drużynie do awansu wystarczy remis. Ja jednak upatruję faworyta w zespole gości. Sevilla jest ostatnio w dość dużym kryzysie i drużyna ta ma duże kłopoty z wygrywaniem z kimkolwiek. Ostatni mecz ligowy z Almerią przegrany przez Hiszpanów 1-3 i to na własnym stadionie nie wróży im dobrze przed starciem z lepszym rywalem jakim jest Borussia. W rozgrywkach LE Estadio Ramón Sánchez Pizjuán zdobyło już PSG wygrywając 1-0 a niemiecki zespół powinien wygrać większą różnicą bramek. Borussia jest na fali. W Bundeslidze wygrywa mecz za meczem odprawiając takie zespoły jak Schalke, Werder czy Bayern Monachium. Są zdecydowanym liderem i nic nie wskazuje na to aby kto kolwiek mógł zatrzymać ich marsz po mistrzostwo. Drużyna sprawia wrażenie niepokonanej. O sile zespołu stanowi znakomita ofensywa z niezawodnym Lukasem Barriosem na czele, który jutro znów może pokazać się z jak najlepszej na arenie międzynarodowej przed zimowym okienkiem transferowym. Stabilna linia defensywna dzięki której Borussia w Bundeslidze straciła tylko 9 bramek w 16 meczach jutro nie powinna mieć problemów z powstrzymywaniem ataków Kanoute czy Negredo. Jutrzejszy mecz powinien być szczęśliwy dla kibiców niemieckiej drużyny która za wszelką ceną będzie chciała zwyciężyć i awansować do fazy grupowej. Szanse na to są bardzo duże, a przy słabo dysponowanej Sevilli wygrana przewagą dwóch bramek jest wielce prawdopodobna.
Przewidywane składy:
Sevilla: Palop - Dabo, Caceres, Alexis, Escudé - Zokora, Renato, Alfaro, Perotti - Kanouté, Negredo.
Borussia: Weidenfeller - Piszczek, Subotic, Hummels, Schmelzer - Bender, Sahin - Kuba, Kagawa, Großkreutz – Barrios.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom