>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

6. kolejka fazy grupowej Ligi Europejskiej 11.12.2014

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Borussia + Brugia @2.03 Bwin ✅ ✅
Taki dubelek przygotowałem na najbliższe, ostatnie zmagania grupowe LE. Borussia jak i Brugia są gospodarzami swoich spotkań i mają o co grać. Póki co obie drużyny na 1 pozycjach i nie powinni tego wypuścić. Rywale nie są z najwyższej półki. Borussia zagra z fenomenalnie spisującymi się piłkarzami Zurychu, jednak Szwajcarzy grają dobrą piłkę na własnym podwórku. Wszystkie zwyciężyli, natomiast na wyjeździe wszystkie dotąd przegrali - nawet z cypryjskim Apollonem. Ekipa ze Szwajcarii gra bardzo ofensywnie i będą musieli wszystko postawić na jedną kartę i zaatakować, co gospodarzom bardzo będzie odpowiadać, bo będzie dużo miejsca.
Club Brugge gra z HJK, którzy sensacyjnie mają jeszcze szanse na awans, bowiem po 3 porażkach z rzędu nastąpiły 2 wygrane i przy kolejnej jest cień nadziei na awans. Ale gospodarze grają świetnie u siebie. W lidze idą po majstra, w LE też dobrze im się wiedzie, dotąd bez porażki. HJK nie ma nic do stracenia, więc też murarki nie przewiduję.
 
K 1,1K

kobra1234

Użytkownik
Ja za to jutro stawiam Brugie, Seville i Napoli, Belgowie z Finami na wyjeździe wygrali pewnie 0:3 i nie spodziewam się problemów z wygraniem na własny stadionie, Napoli gra z najsłabszą drużyna grupy i możliwe że całej edycji LE i ciągle musi walczyć o awans więc tego meczu na pewno nie odpuszczą, tymbardziej, że ostatnio w lidze 2 mecze zremisowali, więc muszą się odbudować, z kolei Sevilla gra z Rijeką która ma problemy z meczai wyjazdowymi, Hiszpanie jako obroncy tytulu na pewno beda chcieli przypieczetowac awans zwyciestwem, a po za tym miałem okazje przeczytać na jednym z for, że Chorwacka drużyna nie prezentuje się ostatnio najlepiej.
 
interista18 773

interista18

Użytkownik
Napoli - Slovan Bratysława

Kolejny raz przeciwko Słowakom.
Dla Napoli nie jest to mecz o pietruszkę, bo gra idzie o pierwsze miejsce w grupie.
Ostatnie cztery mecze to wszystko remisy, w tym z Cagliari i Empoli u siebie. Łącznie stracili pięć bramek w obu tych meczach, a to nie daje zbyt dobrej opinii obrony Napoli.
Jednak jutro zmierzą się z mistrzem Słowacji, który jest drużyną bez wątpienia gorszą zarówno od Empoli jak i Cagliarii. Sezon ligowy w tym roku już im się skończył. Wygrali dwa ostatnie mecze w lidze, ale będą mieli cholernie trudno dogonić MSK Żilinę na wiosnę, bo jesień mieli najgorszą od niepamiętnych czasów.
O wynikach w europejskich pucharach nawet nie potrzeba już pisać, bo wszystko pokazuje ich bilans: 0 punktów, stosunek bramek 1:17.
Goście na pewno nie przyjadą do Neapolu tylko na wycieczkę, bo taki mecz to fajne przeżycie i doświadczenie dla zawodników, którzy na codzień grają na obskurnych stadionach przed kilkusetną publicznością.
Jednak sportowo nie posiadają żadnych argumentów, którymi mogliby postawić się będącemu w średniej formie Napoli. Zdaję sobie sprawę, że przy 2/3-0 pod koniec meczu Napoli może spuścić z tonu i pozostawić więcej miejsca gościom, ale nie sądzę, że uda im się zaskoczyć Włochów i choć raz skierować piłkę do bramki.
Nie gram żadnych handi na Napoli, bo nie wiem czy będą mieli motywację do strzelania ewentualnie kolejnych bramek, więc przedmoeczowo pobieram brak BTS-a.

BTS - NIE @1,53 B365 ✅ 3-0 Na Słowaków zawsze można liczyć :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Kursy na Young Boys u siebie mają wartość, &quot;młodzi chłopcy&quot; mają bardzo dobry run u siebie w LE, a kursy wyrównane, Sparta away w LE to przeplatanka remisów i porażek, więc Szwajcarzy u siebie powinni być bardziej faworyzowani, a nie są, na dodatek ostatnio dobre wyniki w lidze, motywacja powinna być, bo bezpośrednia walka o wyjście z Spartą
Young Boys remis zwrot 1.83
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
misiu 193

misiu

Użytkownik
Skład Legii ciężko przewidzieć na każdy mecz, taka skromna odpowiedź na posta powyżej ;)
Teraz skupiam się na meczu słynnego w naszym kraju bach, bach Qarabag :grin:
Jutro podejmą u siebie Inter Mediolan, który jeszcze kilka sezonów temu zaliczany był do jednych z najsilniejszych drużyn Europy. Dzisiaj jest to średniak zarówno w Europie jak i u siebie w lidze (co raz słabszej moim skromnym zdaniem). Gram jutro na Azerów. Dlaczego? Ano dlatego, że Inter ma już pewny awans, ostatnio porażka w lidze z bardzo przeciętnym Udinese u siebie i najważniejszy powód to kadra na jutrzejszy mecz:
Bramkarze: 30 Carrizo, 46 Berni, 95 Costa;
Obrońcy: 6 Andreolli, 14 Campagnaro, 15 Vidic, 25 Mbaye, 33 D&#39;Ambrosio, 54 Donkor, 94 Yao, 24 Sciacca, 93 Dimarco;
Pomocnicy: 20 Obi, 44 Krhin, 90 M&#39;Vila, 96 Palazzi;
Napastnicy: 7 Osvaldo, 97 Bonazzoli, 92 Baldini

Pomoc bardzo skromna i słabiutka, w ataku jedynie Osvaldo kojarzę, w obronie jak zagra Vidic to jestem spokojny o bramki dla Azerów. Azerowie walczą o awans i na remis nie mogą sobie pozwolić,żeby nie patrzeć na drugi mecz w tej grupie, sytuacja jest wymarzona.
Zastanawiam się nad czystym winem gospodarzem po 2,1 lub over 1,5 gospodarze 2,38.⛔

Drugim meczem, który jestem zdecydowany obstawić to Steaua (chociaż podobno nie mogą wykorzystywać tej nazwy,barw itp itd, bo przegrali proces bodaj z wojskiem:razz ???? ale mniejsza o to. Drużyna przyjezdna z Kijowa pewny awans ,12pkt na koncie, drużyna z Rumunii 7pkt i tracą 2 pkt do drugiego Aalborgu, który ma wyjazd w Portugalii. Jest szansa, że nie wywiozą z Portugalii kompletu pomimo, że Rio Ave nie ma już szans. Dlaczego ?Ano dlatego, że grają fatalnie na wyjazdach w europejskich pucharach.
Dynamo o nic już nie gra, Steaua u siebie z fanatycznymi kibicami, podejrzewam, że przegrany proces o nazwę i ogólne prawa do barw może spowodować dużą frekwencję i ogólną mobilizacje. Ostatnio Szukała w jakimś wywiadzie o tym mówił.
Wygrana gospodarzy 2,25 ⛔
Jak będę miał czas jeszcze coś dopiszę na ten moment nic ciekawego nie widzę,ale zmęczony już jestem całym dniem i LM ;)
edyta: Katastrofa
 
K 1,1K

kobra1234

Użytkownik
Co do Napoli to Benitez powołał wszystkich swoich najlepszych piłkarzy

Rafael, Andujar, Contini, Maggio, Mesto, Henrique, Ghoulam, Britos, Koulibaly, Albiol, Jorginho, David Lopez, Inler, Gargano, Mertens, De Guzman, Hamsik, Callejon, Duvan, Higuain.
 
E 474

eutanazy

Użytkownik
kadra interu na mecz z karabachem
Bramkarze: 30 Carrizo, 46 Berni, 95 Costa;
Obrońcy: 6 Andreolli, 14 Campagnaro, 15 Vidic, 25 Mbaye, 33 D&#39;Ambrosio, 54 Donkor, 94 Yao, 24 Sciacca, 93 Dimarco;
Pomocnicy: 20 Obi, 44 Krhin, 90 M&#39;Vila, 96 Palazzi;
Napastnicy: 7 Osvaldo, 97 Bonazzoli, 92 Baldini

jak widac inter odpuszcza ten mecz majac zapewnione juz pierwsze miejsce w grupie. Druzyna jest w slabej formie i mancini najpewniej skupia sie na przygotowaniu druzyny do nastepnego meczu w serie a, gdzie sytuacja interu jest, delikatnie mowiac, mocno srednia. Mysle ze azerowie, ktorzy zdaja sobie sprawe z szansy jaka sie przed nimi otworzyla, poradza sobie na wlasnym terenie z mocno mlodziezowym interem.

Karabach - Inter 1 2.26 bet-at-home
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Drugim meczem, który jestem zdecydowany obstawić to Steaua (chociaż podobno nie mogą wykorzystywać tej nazwy,barw itp itd, bo przegrali proces bodaj z wojskiem:razz ???? ale mniejsza o to.
Do 15 grudnia jest ugoda,która pozwoli na dokończenie rozgrywek w LE i rozgrywkach w Rumunii,więc póki co jak najbardziej Steaua.
Cała sytuacja to jakieś kuriozum ,możliwe tylko w krajach postkomunistycznych. W niższych instancjach Steaua wygrywała procesy,ale w sądzie najwyższym najwyraźniej lepsze układy ma wojsko.Ja to na miejscu właścicieli Steauy machnąłbym ręką ,barwy to nie problem - takie same ma wiele klubów na świecie, w herbie zmienia się 3 kreski i już jest nowy na własność,jedyny problem to nazwa,ale nie wiem czy tego też nie dałoby się obejść - dodając jakieś tam literki do nazwy ,zależy jakie jest prawo w Rumunii a w zasadzie w UE w tym względzie,&quot;steaua&quot; to po rumuńsku &quot;gwiazda&quot;,więc nie sadzę,żeby można było zastrzec taką nazwę, tak samo jak w Polsce każdy klub może się nazwać &quot;Wisła&quot; czy &quot;Górnik&quot;.
A wszelkie licencje, kontrakty z piłkarzami itp to dobytek klubu,więc wojsko jedyne czego chce to odsyp,ale widocznie nie taki mały skoro sprawa ciągnie się po sądach tyle lat,więc tak jak mówię,machnąłbym ręką i niech generały se nad łóżkiem ten herb powieszą bo nic innego z tym nie zrobią,chyba,że zgłoszą tą &quot;swoją Steauę&quot; do najniższej klasy rozgrywkowej.
Taki off topic,a typ generalnie popieram ????
 
golazo 0

golazo

Użytkownik
Metalist Charków:Lokeren

Obie drużyny nie grają już o nic dlatego uważam że już specjalnie w tym meczu nie będą się spinać, jednak bardziej zdeterminowani powinni być gospodarze tego pojedynku którzy przespali całą fazę grupową i z zerowym bilansem punktowym na koncie zamykają tabele grupy L. Mój typ to 1x 1.44, ew można zagrać 1DNB 1.70

Polecam także fajny dubel

Karabach:Inter 1DNB
Steaua: Dinamo 1DNB

Ako 2.18. Uważam że oba powinny wejść wszak gospodarze grają o wszystko, goście już o nic. Najwyżej gdy padnie w którymś remis to będzie przynajmniej zwrot stawki.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Mam nadzieję że kolega wyżej wie, że odeszli kolejni zawodnicy z Charkowa? Ci co grali ostatnio z Legia choćby. Jaja czy Edmar.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Po co faulować skoro o nic się nie gra! Mało tego, po co zbierać czerwone kartki skoro o nic się nie gra! Wybrałem dziś 2 mecze w których zespoły nie powinny się nawzajem atakować. Fiorentina z Dynamo Mińsk oraz Metalist - Lokeren. W pierwszy przypadku gospodarze mają pewny awans z 1 miejsca, natomiast goście z dorobkiem 1 punktu na koncie bez żadnych szans na awans jadą do Włoch aby dopełnić formalności i rozegrać spotkanie. Trener jednych i drugich z pewnością postawi na zmienników, którym w głowie nie jest łapanie czerwonych kartek. W spotkaniach Fiorentiny z Guingamp 2 razy byliśmy świadkami czerwonych kartek. Za 1 razem dostał ją zawodnik z Francji, natomiast za drugim razem piłkarz Fiorentiny Basanta. Było to w ostatniej kolejce. Kolejny mecz i kolejna czerwień dla Fiołków? NO WAY!
Metalist zagra towarzyski mecz z Lokeren o pietruszkę. Dla piłkarzy z Belgii zwycięstwo i tak nie da awansu do kolejnej fazy. Metalist będzie walczył albo i nie walczył o jakąkolwiek zdobycz punktową. Bo do tej pory ma 0 oczek na koncie. Jaki jest głębszy sens faulować i kartkować? Ja nie widzę, dlatego gram NO RED.
AC Fiorentina - Dinamo Minsk / bez czerwonej kartki w meczu
Kurs: 1.20

Metalist Kharkiv - Sporting Lokeren / bez czerwonej kartki w meczu
Kurs: 1.20

Partizan Belgrad - Asteras Tripolis / BTS
Kurs: 2.14

Partizan wprawdzie bez szans na awans, ale zapowiadają że dzisiaj zagrają dla swoich kibiców i myślę że pokusi się chociaż o gola. Pożegnać się z honorem i zagrać na maksimum to ich cel na ostatnią kolejkę Ligi Europejskiej. Obrona Astareas T. jest dziurawa, to nie ulega najmniejszej wątpliwości. W 5 meczach stracone 10 goli. Przeciętnie tracą 2 bramki w meczu (rozgrywki grupowe LE). Natomiast ilość strzelanych goli w meczach wyjazdowych drużyny z Grecji robi wrażenie.. Jak to zobaczyłem to BTS sam ciśnie się na usta. Kurs piękny, warto spróbować. Pachnie dziś bramkami, pachnie emocjami.

 
typertakise 6

typertakise

Użytkownik
Dnipro vs St. Etienne

ANALIZA:
Zieloni w pięciu dotychczasowych spotkaniach fazy grupowej Ligi Europy zanotowali... pięć remisów. Ich wstrzemięźliwość w strzelaniu bramek jest wręcz porażająca. Do poprzedniego meczu w ramach europejskich rozgrywek ASSE miało na koncie pięć kolejnych remisów, ostatnio jednak się przełamało i wygrało trzy spotkania strzelając łącznie sześć bramek i nie tracąc przy tym żadnej.

Ostatnie wygrane skutkowały też lepszą pozycją w tabeli francuskiej Ligue 1 - aktualnie czwartą. Zespół Galtiera do podium traci tylko punkt i kto wie, czy jeszcze przed świętami nie uda mu się tego celu osiągnąć.

Dnipro w grupie F zdołało uzbierać punkt mniej, ale jedno spotkanie zakończyło zwycięstwem - to mecz z Azerskim Karabakhem. Niestety dla drużyny z Ukrainy, ta zanotowała aż trzy porażki, co plasuje ją na ostatniej pozycji w tabeli.

Dnipro zamyka podium ligi ukraińskiej, a nad kolejnymi ekipami ma solidną przewagę. Ostatnie wyniki nie napawają jednak optymizmem - zespół Myrona Markevicha nie wygrał żadnego z ostatnich pięciu spotkań.



TYP: St. Etienne
Kurs: 2,62
bet-at-home
 
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
Mam nadzieję że kolega wyżej wie, że odeszli kolejni zawodnicy z Charkowa? Ci co grali ostatnio z Legia choćby. Jaja czy Edmar.
ziomek, nie wprowadzaj ludzi w błąd, obaj są i mają się dobrze, metalist dzisiaj win
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Co do Napoli to Benitez powołał wszystkich swoich najlepszych piłkarzy

Rafael, Andujar, Contini, Maggio, Mesto, Henrique, Ghoulam, Britos, Koulibaly, Albiol, Jorginho, David Lopez, Inler, Gargano, Mertens, De Guzman, Hamsik, Callejon, Duvan, Higuain.
Dziwne, Napoli ma już awans. Kwestią pozostaje czy 1. miejsce czy drugie.
Dodatkowo Napoli w lekkim kryzysie. Nie wygrali od 4 spotkań (4 remisy).

W niedzielę arcyważny i prestiżowy mecz z Milanem.

Nie chce mi się wierzyć, że najlepsi zostaną rzuceni na ten mecz szczególnie, że przy ewentualnej porażce Milan ich dogoni punktami.

Po takim kursie totalnie odradzam.
 
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
FK Karabach - Inter Mediolan
Typ: remis do przerwy
Kurs: 1.98 ✅
W kwestii podejścia Interu zostało chyba już wszystko napisane. Mediolańczycy mają zapewnione pierwsze miejsce i zdecydowanie ważniejsze jest podgonienie stawki w Serie A w tym roku. Przypomnijmy, zajmują tam dopiero 12. lokatę. Inter jest po prostu średni i powiedzmy to sobie wprost. Z kolei piłkarze Karabachu stoją przed fantastyczną szansą, sprawienia sensacji i awansu do kolejnej fazy Ligi Europy. Aby nie oglądać się za plecy, muszą pokonać Inter. Pomijając leserstwo piłkarzy Interu, przypomnijmy, że jednak Inter to Inter i czasami u piłkarzy niżej notowanych drużyn, paraliżuje to nogi. Gospodarze będą chcieli się też za wszelką cenę pokazać, gdyż mecze Interu ogląda cały świat i w ten sposób najłatwiej się wypromować i otworzyć sobie szansę na transfer do lepszej ligi. Wydaje mi się, że w pierwszej połowie będą szachy. Inter będzie sobie klepał krótkimi podaniami, próbując grać na zero z tyłu, a Karabach będzie nieśmiało atakował, ale rozpocznie asekuracyjnie, żeby nie musieć gonić. 0:0 do przerwy jest bardzo możliwe, ale wolę dać czysty X, gdyż daje większe pole manewru. Powodzenia.
 
K 3

kubamk12

Użytkownik
Mam nadzieję że kolega wyżej wie, że odeszli kolejni zawodnicy z Charkowa? Ci co grali ostatnio z Legia choćby. Jaja czy Edmar.
Odeszli: Disljenkovic(first gk 5/0), Villagra(df 12/1), Torsiglieri(df 10/0), captain Gueye(df 6/0), Edmar(mf 10/1) and Jaja(att 10/5 ,2nd top scorer).
 
winston007 3,8K

winston007

Użytkownik
Adebayor Vertonghen, Kane, Mason, Bentaleb, Eriksen, Naughton ww. gracze nie zagrają dziś w barwach Tottenhamu, polecam zastanowić się nad czystą 1 na Besiktas. Scott Brown James Forrest Charlie Mulgrew Jason Denayer John Guidetti a tych zabraknie w Celticu, jakby ktoś chciał grać w stronę Dinamo.
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dziwne, Napoli ma już awans. Kwestią pozostaje czy 1. miejsce czy drugie.
Dodatkowo Napoli w lekkim kryzysie. Nie wygrali od 4 spotkań (4 remisy).

W niedzielę arcyważny i prestiżowy mecz z Milanem.

Nie chce mi się wierzyć, że najlepsi zostaną rzuceni na ten mecz szczególnie, że przy ewentualnej porażce Milan ich dogoni punktami.

Po takim kursie totalnie odradzam.
I chyba właśnie ze względu na walkę o 1 miejsce zagrają mocnym składem. Na pewno będą chcieli dzisiaj odnieść zwycięstwo, żeby atmosfera w szatni była lepsza przed Milanem..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom