>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

6 kolejka Ekstraligi - 22.05.2011

Status
Zamknięty.
verti 3,4K

verti

Forum VIP

Rozkład jazdy 6 kolejki Speedway Ekstraligi:
PGE Marma Rzeszów - Tauron Azoty Tarnów godz. 17:00

Betard Sparta Wrocław - Caelum Stal Gorzów godz. 17:00
Unibax Toruń - Włókniarz Częstochowa godz. 17:30
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno godz. 19:30

Tabela po 5 kolejkach:


6 kolejka Ekstraligi będzie wyjątkowa. Wyjątkowa pod jednym względem. Decyzją GKSŻ na jutrzejsze zawody zawodnicy wyjadą na nowych tłumikach. Sprawa to mocno kontrowersyjna i wzbudzająca mnóstwo niezdrowych emocji, miejmy nadzieję, że nowy sprzęt nie wpłynie na jakość widowisk. Być może wreszcie poznamy odpowiedź na to, jakie tak naprawdę są te nowe tłumiki, czy brak mijanek podczas GP w Lesznie i Goeteborgu to wina nawierzchni czy właśnie nowego sprzętu? Będzie to swoisty moment prawdy dla nich.

Zapraszam do dyskusji na temat spotkań :!:
 
S 4

sledziu

Użytkownik
czekam na handi na mecz torun czewa jak bedzie kolo 15 to stawiam na czewe po1 dobre 2 wyjazdy z liderem i vice liderem po 2 tłumiki okularnik wali komplety na wyspach ostatnio w szwecji tez 13 wiec widac leza mu te tłumiki do tego bracia łagutowi i solidni szuma i daniel
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Jako, że dzisiaj na nowych tłumikach jadą to na pewno wezmę opcję jeśli takowa będzie na under punktów &quot;Saletry&quot; dlaczego? to pewnie wszyscy fani speedway&#39;a wiedza ;) Niestety siostra ma za godzinę komunie więc swoich analiz nie zamieszczę i mam pytanie czy ktoś nie mógłby mi dać znać na komórkę jak będzie cała oferta w Fortunie.. ? Jak coś czekam pod PW przez jeszcze jakieś 45 minut.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
nie zganiałbym tutaj w wypadku Sullivana wszystkiego na tłumiki.. Prawda, że w dwóch meczach przywiózł po 3 oczka - wynik nie powala. Przypomnijmy jednak.. z kim dziś jedzie? Z Łagutami (jedyni potencjalni zawodnicy którzy mogą mu odebrać punkty) i długo długo nic. Gdzie jedzie? Na swojej ukochanej MotoArenie. Miał dość dużo czasu żeby przetrenować ustawienia swojego motocykla (może i cały czas to robi?) po zmianie regulaminowej. Oczywiście, życzę Wam żeby typ wszedł, bo w żaden sposób to nie koliduje z moimi interesami, ale patrzyłbym trochę roztropniej na tą sytuację ????
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Wrocław(+8,5)-Gorzów [email protected]
Na razie Tobet dał tylko typy na ten mecz. Moim zdaniem Wrocław nie przegra wyżej niż 41-49. Wiadomo,że dostali wciery z Falubazem,ale w drugim meczu rozgromili Tarnów. Dziś nowe tłumniki,a zawodnicy Sparty mają chyba większe z nimi doświadczenie: Bjerre,Świderski i Janowski jeżdżą na nich i w Anglii i w Szwecji. W Gorzowie decydujące według mnie będą dwa ogniwa: Pedersen i juniorzy. Nicki na nowych tłumnikach jeździ w kratkę zwłaszcza w Anglii. Zmarzlik u siebie genialnie,ciekawe jak poradzi sobie z ciężkim torem we Wrocławiu,no i z Janowskim.
Ciekawe jaki tor dziś przygotują gospodarze. Dziś też mecze w Zielonej Górze i Gdańsku-tam zawsze kopa,ciekawe jak dziś będzie;)
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Tobet zachwyca :O !
Kurs na Falubaz 1.38 mimo braku Dobruckiego.. Wydaje mi się to baaaaardzo duży value, powinien do rozpoczęcia spotkania spaść nawet do 1.15!!
Koldi ciągle słaby, Beczlor na wyjazdach nie zachwyca.. Baliński i Pavlic raczej też nie gwarantują dwucyfrowych zdobyczy punktowych.. Juniorzy też zdecydowanie po stronie Zielonki, a tu buk daje nam taki prezent?? Grzechem byłoby nie skorzystać!!
Falubaz vs Unia 1 @ 1.38 Tobet stawka 10/10 !!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Sam byłem ciekawy linii u/o na Sullivana. Póki co z netowych Tobet wystawił ofertę. Saletra z linią 9.5. Początkowo był kurs na over @1.65 ale w ciągu pół godziny już spadł do @1.50. W taki przypadku linia i kurs zupełnie zagadkowy dla mnie...
 
unicaja 13,2K

unicaja

Użytkownik
Faktycznie, super kurs z rana jeśli chodzi o Falubaz ;) Chociaż osobiście polecam poczekać jeszcze na ofertę sportingbet bo ostatnimi czasy zaskakują pozytywnie i nie zdziwię się jeśli będzie jeszcze lepszy współczynnik jak w tobecie. To taka mała dygresja ode mnie. Powodzenia z typem :!:
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Zielona Góra - Unia Leszno 1 @ 1,33 tobet ✅ 54-35
Nie wydaje mi się aby Zielona mimo braku Dobruckiego przegrała z Leszczynianami. W ramach ZZ o ile się nie mylę jedzie Jonsson, Davidsson i Dudek. Więc spokojnie mogą zastąpić Dobruckiego. W dobrej formie od początku sezonu jest Protasiewicz i Hancock. Unia narazie poniżej oczekiwań słabo jedzie Kołodziej. Baliński na wyjazdach szału nie robi. Pavlic i Batchelor koło 8 punktów dzisiaj powinni zrobić. Juniorka na wyjazdach kuleje. Jedynie Hampel w gazie ale to za mało na Falubaz. Więc pewna 1 na Falubazy.

Unibax Toruń - Włókniarz Częstochowa+16,5 2 @1,85 tobet ✅ 52-38

Drugi typ na Włókniarz z dodatnim handi. Myślę że handi grubo przesadzone. Rozumiem że Unibax jest mocny u siebie ale nie aż tak. Słabo od początku sezonu jedzie Sullivan i juniorzy. No i mocno w oczy rzuca się brak 5 mocnego seniora. Midziak, Holder i Holta na MA swoje robią jednak też mają wpadki. Do tego nowe tłumiki więc nie wiadomo jak to przełoży się na oba zespoły. Włókniarz narazie na wyjazdach dobrze się prezentuje. Nowe tłumiki to chyba sprzymierzeniec jeźdźców spod Jasnej Góry, a szczególnie Karlssona który w Anglii na nowych wali komplety. Griszka swoje zrobi. Nermark, Szumina i Artiem trochę punktów dorzucą i wynik może być na styku, juniorka po obu stronach bardzo słaba. 16 punktów handicapu spokojnie do utrzymania przez przyjezdnych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
biesy 10

biesy

Użytkownik
W ramach ZZ o ile się nie mylę jedzie Jonsson, Davidsson i Dudek. Więc spokojnie mogą zastąpić Dobruckiego.


a to czemu tak? jak dla mnie to greg i protasiewicz tez moga jechac

edit: ktos moze nas upewnic? bo juz zaczynam watpic ????

2 edit: dzieki panowie ???? dobrze wiedziec ????
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
a to czemu tak? jak dla mnie to greg i protasiewicz tez moga jechac
nie mogą, Rafał ma czwartą średnią zatem może go zastąpić tylko zawodnik o pozycję wyżej (w tym wypadku AJ) wg przeciętnej punktowej i zawodnicy słabsi czyli Jonas i juniorzy ????
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Unibax Toruń - Włókniarz Częstochowa+16,5 2 @1,85 Tobet
Drugi typ na Włókniarz z dodatnim handi. Myślę że handi grubo przesadzone. Rozumiem że Unibax jest mocny u siebie ale nie aż tak. Słabo od początku sezonu jedzie Sullivan i juniorzy. No i mocno w oczy rzuca się brak 5 mocnego seniora. Midziak, Holder i Holta na MA swoje robią jednak też mają wpadki. Do tego nowe tłumiki więc nie wiadomo jak to przełoży się na oba zespoły. Włókniarz narazie na wyjazdach dobrze się prezentuje. Nowe tłumiki to chyba sprzymierzeniec jeźdźców spod Jasnej Góry, a szczególnie Karlssona który w Anglii na nowych wali komplety. Griszka swoje zrobi. Nermark, Szumina i Artiem trochę punktów dorzucą i wynik może być na styku, juniorka po obu stronach bardzo słaba. 16 punktów handicapu spokojnie do utrzymania przez przyjezdnych.
Zgadzam się z tym że handi bardzo zawyżone i warto zagrać.Jednak co do Saletry to na MotoArenie zdobywa solidnie punkty i cały czas kręci w okolicach 10.Na wyjazdach to jest inny zawodnik a u siebie potrafi pojechać świetnie.
 
kucharz_tm 7

kucharz_tm

Użytkownik
A co panowie sądzicie o typach:
Holder over 10 @ 1,80
Miedziński - Nermark+2 1 @ 1,85
Bjerre over 10 @ 1,80
Toruń - Częstochowa+18 2 @ 1,80
Holder świetnie jeździ na nowych tłumikach, co potwierdza w ligach zagranicznych i w GP. Miedziński mocny na własny torze, zaś Nermark kiepsko radzi sobie w zagranicznych ligach, gdzie jeździ na nowych tłumikach. W Anglii ma dopiero 39 średnią biegową.
Bjerre 10 punktów ma szanse zdobyć, jeśli chce Wrocław powalczyć to właśnie on musi ich poprowadzić. Po za tym 6 średnia w lidze Angielskiej, także Bjerre potrafi poradzić sobie z nowym tłumikiem.
I ostatni typ na Częstochowę, która według mnie jest rewelacją w tym sezonie. Każdy na początku sezonu nie dawał najmniejszych szans tej drużynie. A oni na wyjazdach byli blisko pokonania Stali Gorzów i Falubazu Zielona Góra. Dzisiaj może być podobnie, a 18 punktów to spory handi.
Jest szansa dla takiego kuponu ? ????
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
o ile Włókniarz wydaje się być pewniakiem tak wszystkie inne Twoje typy ciężko ocenić. Po kolei..
Holder niby dyspozycja super, ale jedzie w parze z Miedziakiem co może zmniejszyć jego potencjalną zdobycz punktową w spotkaniu. Powinien pyknąć dwucyfrówkę, ale czy to się uda? oceniam szanse na 75%.
Nie doceniasz Nermarka, jest zawodnikiem nieobliczalnym i nie wiadomo jak będzie się spisywał. Miał być zawodnikiem drugiej linii, a niespodziewanie jest jednym z liderów Częstochowy. Zestawienie z Miedziakiem czyli o tym co pisałem wcześniej. Para Adrian Chris w Apatorze może te indywidualne zdobycze nieco zakrzywić, a jak wiadomo bonusy nie są doliczane.. Tu bym dał 50/50, bo trzeba zakładać, że oboje pojadą pięciokrotnie (może nawet Daniel 6 występów..)
Został Kenio... Wydaje się, że kto jak nie on ma punktować? Beznadziejna postawa wczoraj w Lakeside, nawet nie złapał się do nominowanego biegu. Na przeciw siebie ma nielada rywali, Tomek Gollob, Nicki Pedersen i będący ostatnio w gazie Iversen. To jest ostatnia deska ratunku Wrocławian tylko czy chimeryczny Duńczyk pomoże? Wg mnie powinno dać radę, 60/40.
Ciężko cokolwiek typować zważywszy na to wprowadzenie nowych tłumików. Inna sprawa to taka, że w tym sezonie żużel jest bardzo nieprzewidywalny.. Nie do porównania z zeszłym sezonem, ale życzę powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
W pełni popieram granie Włókniarz Częstochowa+16,5 . Wiekszosc zawodników już miała stycznosc z nowymi tłumikami wiec nie powinno byc z nimi dużych problemów. Można nawet stwierdzic ze dla Częstochowy to lepiej patrzac na wyniki Karlssona w Szwecji, gdzie zastępował w Veltandzie kangura i był jednym z liderów zdobywając 16 p. w Angli obok Fredki jest 2 filarem wilków i jego zdobycze sa takze pokaźne. Do tego dobrze spisująy się Nermark i Łaguta oraz walczak Szumina. problemem mogą być tu juniorzy CZewy, którzy chyba niemieli stycznosci z nowmi tłumikami w przeciwieństwie do pulczyńskich.
Największa bolączką dla Torunian powinna być słaba postawa Sullivana, w jeździe z nowymi tłumikami co pokazał już 2 raz w Szwecji. Jeździec z Antypodów pewnie długo pracował nad tym by poprawić swoja jazdę, ale czy w tak krótkim czasie zdoła to osiągną przekonamy sie dzisiaj. Należy również dodać ze pozostały liderom też zdążają się wpadki szczególnie chodzi mi tu o Holte, który jeździ poniżej oczekiwań.
Patrzą na statystyki to Częstochowa prócz meczu z Falubazem u siebie nie przegrała żadnego meczu więcej niż 10 punktami. :razz:
R.Sullivan (10,5 pkt) under
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
radula 5,4K

radula

Użytkownik
A od siebie tak na szybko bo zaraz niestety do pracy i dzisiaj meczy nie obejrze:/

Marma Rzeszów - Tauron Azoty Tarnów H(0 - 6.5) 2 2,02 Tobet 50:40⛔

W Rzeszowie nie wiedza jak pojedzie Crump po kontuzji niby sam zapowiada ze na 100% ale ja jakoś w to nie wierze Okoniewski również znak zapytania dlatego moja propozycja to dodatnie handi na Tarnów a może właśnie dziś wygraja??

Unibax Toruń - Włókniarz Częstochowa H(0 - 16.5) 2 1,85 Tobet 52:38✅

Mecz wygra Toruń według mnie jednak czy aż 16 pkt?W to akurat nie wierzę. Różnica ok 10pkt to tak ale nie więcej.Jestem ciekawy co dziś Rysiek zaprezentuje bo GP i w Szwecji słabiutko.Miedziak Holder swoje pojadą i ciekawe jak Saletra ale według mnie w granicach 10-12pkt dzisiaj będzie.Ciekawe jak Jepsen bo ostatnio też nie zachwyca. Częstochowa to napewno Grigorij może Karlsson który w Polsce jeździ nieźle i ciekawe kto dalej dotrzyma kroku?Artiom wreszcie zacznie jeździć jak należy?

Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno 1 1,33 Tobet 54:35✅

Tu jestem mile zaskoczony.Kurs warty grania.Leszno pod formą.Kołodziej bez rewelacji jeszcze odczuwa skutki kontuzji.Baliński na wyjeździe to inny zawodnik i za dużo pkt nie zdobędzie.Jedynie Hampel pewnie na swoim poziomie pojedzie bo Batchelor to wielka niewiadoma w tym sezonie.Wygrana Falubazu to pewna inwestycja.

Niedziela 2/3 uważam za dobry wynik. Średnia utrzymana;) Teraz czekam na nastepny weekend i spotkanie w Gorzowie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kucharz_tm 7

kucharz_tm

Użytkownik
Para Adrian Chris w Apatorze może te indywidualne zdobycze nieco zakrzywić, a jak wiadomo bonusy nie są doliczane
Może i racja, także może pewniej będzie zagrać Nermark under 8 @ 1,65.
Bo ten handi +2 dla Nermarka mogłby trochę przeszkodzić.
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
&quot; Nasze obawy pogodowe potwierdziła przed chwilą pewna pani pogodynka w telwizji. Jeden z widzów zapytał ją konkretnie o pogodę od 19:30 do 21:30, czyli w godzianch meczu. Odpowiedź zawierała dwa niepokojące nas słowa - BURZA oraz OBFITE.&quot; falubaz.com
 
m7arcin 0

m7arcin

Użytkownik
G. Hancock - J. Kołodziej (+0,5) 1 @1,85 Sportingbet
Dla mnie sprawa jest prosta. Greg w formie nie zwykł przegrywać u siebie na torze. W Szwecji na nowych tłumikach zdobył ostatnio 15pkt, co prawda w 6 startach, ale to i tak bardzo dobry wynik. W parze z Davidssonem to na pewno on będzie liderem. Kołodziej na pewno odczuwa jeszcze skutki upadku z Leszna. Miał sobie zrobić tydzień przerwy, ale &quot;został zmuszony&quot; do jazdy w Szwecji we wtorek, ponieważ kontuzji doznał Janson Crump, więc z odpoczynku nici. Jedzie w parze z Damianem Balińskim, który co prawda na wyjazdach nie bryluje, ale to jest bardzo solidny, ambitny zawodnik. Dlatego właśnie zdecydowałem się postawić na doświadczonego Amerykanina ???? .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom