>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6 Kolejka Bundesligi - [21-23.09.2007]

Status
Zamknięty.
majestic 0

majestic

Forum VIP
[center:bc8ba471aa]
[/center:bc8ba471aa]
[center:bc8ba471aa]Zapraszam do pisania analiz i prowadzenia dyskusji !! ;-)[/center:bc8ba471aa]
 
rafales 0

rafales

Użytkownik
[center:80fb5ff344]Hansa - Duisburg[/center:80fb5ff344]

Dla mnie jeden z ciekawszych kursów w tej kolejce. Hansa podejmuje u siebie Duisburg, a co za tym idzie będzie to jej kolejna wtopa na własnym stadionie. Dlaczego tak krytykuję zespół gospodarzy? Otóż po całej jej dotychczasowej grze nie widać nic, co kwalifikuje ją do gry w bundeslidze. Weszli w tym sezonie do najlepszej 18-tki niemieckiej piłki nożnej i niestety ale porażka za porażką, do tego zero punktów napewno nie nastraja piłkarzy do dobrej gry. Mają bardzo słabą ekipę, zaś Duisburg potrafi wygrać z takimi zespołami jak chociażby Dortmundczycy czy Arminia (ostatnio radząca sobie całkiem nieźle). Do tego władze klubu gości starają sie o pozyskanie brazylijskiego stopera Roque Juniora, co nasuwa na myśl ich pozytywne nastawienie na grę w lidze i zdobywanie lepszych wyników w kolejnych spotkaniach. Jedyne co może martwić to ostatni &quot;wyciąg&quot; z historii gry tych zespołów ze sobą. Otóż 3 ostatnie spotkania to zdecydowane wygrane Hansy.

Kilka statystyk:
DUISBURG
Dorobek do tej pory: 5 /2 -0 -3 / 8 : 7 / 6
Duisburg -Hertha Berlin 1:2
Duisburg -Bielefeld 3:0
Stuttgart -Duisburg 1:0
Duisburg -Wolfsburg 1:3
Dortmund -Duisburg 1:3 1.60

HANSA
Dorobek do tej pory: 5 /0 -0 -5 - 3/ : 11 / 0
Bielefeld -Rostock 4:2
Rostock- Dortmund 0:1
Frankfurt Eintracht -Rostock 1:0
Rostock -Nürnberg FC 1:2
Bayern München -Rostock 3:0

Mój typ: 2, kurs: 3,00/betsson, 8/10
 
snajp 515,4K

snajp

Użytkownik
HERTHA-DORTMUND

Hertha do tej pory nie straciła u siebie punktów,Borussia z kolei wreszcie wpadła w swój rytm.
W trzech ostatnich meczach nie straciła bramki a strzeliła aż siedem,tak więc może znowu zaskoczyć mój typX2
 
snajp 515,4K

snajp

Użytkownik
SHALKE-ARMINIA

Shalke w pięciu spotkaniach cztery remisy :roll: nie za dobrze no i co za tym idzie 8 miejsce.
Arminia :spokodfhgfh: 3 zwycięstwa 1 remis 1 porażka no i 2 miejsce.statystyki przemawiają za gospodarzami i myślę że najwyższy czas przerwać złą passę
TYP 1
 
beau 1

beau

Forum VIP
Energie Cottbus-VFL Wolfsburg X2 1,40 ✅
Fatalny początek w wykonaniu kolegów Krzynówka.W ostatniej kolejce mimo prowadzenia 1-0 przegrana 1-2.Energie jest moim skromnym zdaniem jedną z najsłabszych drużyn Bundesligi.Odeszli z niej dwaj najlepsi strzelcy, którzy strzelili 24 z 35 bramek.Druga porażka z rzędu i z taką słabą drużyną nie może się przytrafić zespołowi, który ma skład na pierwszą ósemkę ligi.

Krzynówek dał zwycięstwo Wolsburgowi ????
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Hmm pewnie wielu mnie wysmieje.Bo dziś tak raczej na wyczucie proponuje Arminie x2.Schalke po pierwsze jakoś w tym sezonie radzi sobie przecietnie , wielu powie ze dzis musza sie przełamać.Jednak przeciwnik w tym sezonie naprawde zadziwnia swoją dobra grą.Jednak tu taki niezbyt pozytywna informacja mowiąca raczej przeciwko mojemu typkowi .Ostatnia porażka Schalke na własnym stadionie z Arminią miała miejsce 1971r. (0:1), a sześć kolejnych meczy kończyło się zwycięstwami Schalke, w ostatnim sezonie (2:1). Jednak taki kurs jaki jest na gospodarzy to wielu bedzie brało , t.z niedoswiadczonych graczy , a buk lubi krecić przy takich spotkaniach.Może pare słów o brakach W Schalke nie zagrają Mathias Abel, Gustavo Varela, Sören Larsen i Mladen Krstajic.U gości Petr Gabriel, Thorben Marks, David Kobylik, Umut Kocin i Sibusiso Zuma.To tak w skrócie o tym spotkaniu , no niby statsy ogólne przemawiaja za gospodarzami , jednak w tym sezonie raczej statsy dla gosci , mylnie jak to ktos wczesniejw swojej &quot;proanalizie&quot; wyrył.Nie wiem czy ktos to zagra raczej wiadomo ryzykowny typek , ale jesli miał bym stawiać na gospodarzy którzy są dodatkowo zmeczeniu po LM , gdzie przegrali z Valencjią która w tym sezonie też gra bezpłciowo.Moim zdaniem warto tu zaryzykować.

Schalke 04 - Bielefeld x2 | 2.55
expekt

poZdrawiam fcb.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
fcbialas cały czas szukasz niespodzianek w niemieckiej :p
Ja sadze ze Schalke spokojnie jednak dzis wygra, widzac ich ostatnia gre w LM, roznica 2-3 bramek.
 
beau 1

beau

Forum VIP
Shalke zagrało z Valencią dobrze.Stwarzali sobie sytuacje ale brakowało dokładności i szczęścia.Gola stracili po błędzie i akcji z niczego.Nie znam się na Bundeslidze ale myślę , że bialas ma trochę racji.Arminie stać na remis.
 
snajp 515,4K

snajp

Użytkownik
Schalke wygrało sześć kolejnych pojedynków z Arminią, a jedyny raz przegrało z tym rywalem u siebie w kwietniu 1971 roku (0:1). Najwyższe zwycięstwo gospodarze zanotowali w 1983 roku, gdy wygrali 5:0. W poprzednim sezonie Niebiescy pokonali Arminię 2:1.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Spotkania 6 kolejki niemieckiej Bundesligi wybitnie nie leżą mi jeśli chodzi o typowanie... a przynajmniej na chwilę obecną kiedy to żadna drużyna nie przekonuje mnie wystarczająco aby na nią postawić.

Jeśli miałbym typować to szukałbym pierwszych w tym sezonie punktów drużyny Hansy Rostock, która po serii 5 porażek podejmuje innego beniaminka Duisburg i w mojej opinii raczej przegrać nie powinna.

Na wyrównane zapowiadają się spotkania pomiędzy Werderem a Stuttgartem i Herthy z Dortmundem gdzie może paść naprawdę każdy rezultat. Faworytami wydają sie być Bayern i Schalke, ale nie zdziwię się jak zgubią punkty w meczach ze swoimi rywalami.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Schalke wygrało sześć kolejnych pojedynków z Arminią, a jedyny raz przegrało z tym rywalem u siebie w kwietniu 1971 roku (0:1). Najwyższe zwycięstwo gospodarze zanotowali w 1983 roku, gdy wygrali 5:0. W poprzednim sezonie Niebiescy pokonali Arminię 2:1.
Teraz jest nowy sezon nowe cale inni gracze inne koncepcje ;P
zobaczymy po meczu kto dzis miał racje ;)

poZdrawiam
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
W niedzielę mamy dokończenie szóstej kolejki. W roli przyjezdnych wystąpią drużyny, które grały w czwartek w Pucharze UEFA. Zarówno Bayern jak i Bayer (bo o nich mowa) wygrali swoje spotkania, stąd atmosfera przed najbliższymi meczami jest nie najgorsza. Najpierw Monachium... Po sobotnich spotkaniach stracili pozycję lidera na rzecz Herthy Berlin. Najbliższe spotkanie powinno zmienić tą sytuację, bo Karlsruher nie powinien sprawić niespodzianki. Bayern już i tak stracił kilka punktów w lidze, remisując dwa bardzo trudne mecze z HSV i Schalke. Moim zdaniem nastąpi przełamanie i Bayern wygra swoje spotkanie.
Leverkusen, radzi sobie w lidze nawet nieźle, ale to na Bay Arena podopieczni Michaela Skibbe zdobyli większość pkt. Jak na razie Bayer grał na wyjeździe z Schalke i HSV. Udało im się wywieść jeden pkt co chyba jest niezłym wynikiem. Jeśli chodzi o Hannower to drużyna, która od zawsze kojarzyła mi się z wysokimi wynikami. W obecnym sezonie jest nie inaczej. Hannower po pięciu kolejkach ma cztery overowe wyniki. Jedyny under był w meczu z HSV, które jest znane z podobnych wyników. Według mnie możemy liczyć w tym meczu na sporą ilość goli.

Karlsruher - Bayern Typ: 2 ✅ Kurs: 1.45 || Buk: bwin
Hannover 96 - Bayer 04 Leverkusen Typ: over 2,5 ✅ Kurs: 1.75 || Buk: bwin
:jezora:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom