>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6. Grand Prix Miami [03 - 05 maja 2024]

ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Grand Prix Miami 2024
1714085251019.png

Piątek, 03 maja:

#1 Trening ▶ 18:30
#Kwalifikacje do sprintu ▶ 22:30

Sobota, 04 maja:
#Sprint ▶ 18:00
#Kwalifikacje ▶ 22:00

Niedziela, 05 maja:
#Wyścig ▶ 22:00

1714085512126.png

Informacje o torze:
Nazwa toru:
Miami International Autodrome
Lokalizacja: Miami, Stany Zjednoczone
Pierwsze Grand Prix: 2022
Długość toru: 5.412 km
Liczba okrążeń: 57
Całkowity dystans wyścigu: 308.326 km
Rekord okrążenia: Max Verstappen (2023) - 1:29.708

Zapraszam do dyskusji!
 
mkl 129,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Wracam do gry :cool:

Na kwalifikacje do sprintu gram tak:
Perez przed Alonso @1.37
Norris przed Piastrim @1.43
Bottas przed Zhou @1.40
AKO @2.74 forbet

RB powinien tu dominować (jak na większość torów :D). Perez lubi tory uliczne, przed Alonso to OBOWIĄZEK by był. Obstawiam miejsca 1-2 dla RB. Później klasycznie na Lando z Oscarem. Lepszy kierowca, bardziej doświadczony. Mało kiedy ten typ mnie zawodzi. Norris bardzo tez lubi Miami! Bottas bardziej doświadczony, lubi takie tory z problemami z przyczepnością. Tylko jeden trening. Rok temu w kwali wszedł do Q3.
 
Ostatnia edycja:
Tokarro 20,1K

Tokarro

Użytkownik
Kwalifikacje do sprintu:
UWAGA kurs pomyłka!
Norris lepszy niż Tsunoda 1.90
Unibet
Post na szybko, bo będzie leciał kurs na pewno i mogą wycofać

Koniec zamieszania, już rozliczyli po 1.00
Edit 2: Dziś rano zmienili rozliczenie na ✅🥳 Widocznie zwrot był niezgodny z regulaminem i udało się komuś wykłócić zmianę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +823
mkl 129,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Dokładka:
Perez przed Norrisem @1.75
Sainz przed Leclerciem @1.75
AKO 3.06 STS


Tak jak pisałem wyżej dla mnie 1-2 powinno być spokojnie dla RedBulla. Do tego Lando problemy z kierownicą w treningu. Leclerc też problemy, tylko 3 kółka przejechane. Sainz wygląda w tym sezonie na stabilniejszego i chyba nawet szybszego!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +420
mkl 129,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Zakwalifikuje się do Q2:
Bottas - NIE @2.52 fortuna
Zhou - NIE @2.22 fortuna

Źle wczoraj wyglądali w Sauberze. Można powiedzieć tylko Williams słabszy, nawet Alpine im trochę wydaję się odjechało. Do tego Albona (wczoraj 20) stać na o wiele więcej. Do awansu do Q2 zabrakło im odpowiednio ponad 0,3sek i 0,2sek. To dużo biorać pod uwagę jak jest tu ciasno w stawce

Zakwalifikuje się do Q3:
Hulkenberg - NIE @1.64 fortuna
P10 przed Strollem o 0.022 - Astony tragedia...
No bez jaj, wyszło mu jedno okrążenie w Q2 ina farcie wszedł wczoraj z 10 miejsca. Mercedesy + Tsunoda powinni być jutro przed nim a nie znowu taki cyrk. W Q1 Hulk wczoraj ledwo przeszedł dalej z ostatniego miejsca. Nie widzę Haasa w TOP10 kwalifikacji do wyścigu. Bardzo fajny kurs.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +147
Parkinson 33,8K

Parkinson

Użytkownik
Ode mnie na Q dzisiaj tak (kursy Fortuna):

Norris - Sainz 1 @1.44
Zabójcze tempo McLarena w SQ. Sainz dość przeciętnie. Dzisiaj zapewne zejdziemy do czasu 1:27.3 i Lando jest jednym z pewniaków ażeby taki czas wykręcić.

Norris TOP3 @1.50

Norris @6.25
Jak dla mnie jedyny poważny kandydat do ugryzienia dzisiaj Maxa. Nie będzie już zabawy i nie rozstrzygnie się to jednym okrążeniem, więc szasne są naprawdę duże.

Ricciardo zakwalifikuje się do Q3 - NIE @2.06
Ok, wczoraj Daniel miał dzień konia. Dzisiaj startuje do sprintu z P4 - scenariusz jest prosty - wypadnie poza pierwszą dyche, myśle, że wyląduje na miejscu 13-15, pojawią się nerwy i frustracja, spadnie mental i katastrofa na kwalifikacje gotowa. Kurs bardzo dobry, jak dla mnie Value dnia.


EDIT:


Ricciardo - Tsunoda 1 @1.80 (sts)
To chyba jakiś, żart ale oby jak najwiecej takich. Daniel z szansami na Q3 jednak jak opisywałem powyżej szczerze w nie wątpie. Tsunoda natomiast jedna wielka niewiadoma - może bedzię te Q2 a może i nie będzie... tak czy siak Daniel bierze go na miękko.

Leclerc - Sainz 1 @1.60 (sts)
Leclerc o wiele lepszy od swojego zespołowego kolegi pod każdym aspektem w ten weekend.

Typy co prawda identyczne jak przedmówcy ale trzeba je powielać bo naprawdę warto!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +420
mkl 129,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Jeszcze na kwale o 22. Fajne propozycje biorąc pod uwagę wczorajsze i dzisiejsze ściganie. U innych buków wszystkie te kursy są niższe niż w STS :)

Leclerc przed Sainzem @1.60
Tsunoda przed Oconem @1.60
AKO @2.56 STS

Leclerc wygląda tu na o wiele szybszego od kolegi z zespołu. Regularnie, bo wczoraj ponad 0,3sek przed Sainzem. Dziś pewne P2 kiedy on nie mógł nawet P4 zdobyć.
Tsunoda wygląda solidnie, zwłaszcza że kończył sprint na zużytych softach. Dobrze tu bolid wygląda. Na Ocona powinno spokojnie starczyć.


Piastri przed Alonso 1.55
Perez przed Sainzem 1.65 0,005sek (n)
AKO @2.56 STS

Alonso troszkę niewiadoma bo na sprincie szybko został skasowany z walki o cokolwiek. McLaren jednak wydaje się szybszy, dla mnie Oscar może być czarnym koniem tych kwalifikacji (liczę też bardzo mocno na Lando ale nie ma nic ciekawego do obstawienia). Sainz opisany powyżej, nie wygląda tu dobrze. Perez w sumie w sprincie przez pewien czas był najszybszy bo gonił Maxa i Charlesa.

Dodatkowo polecam do dubelka z czymś innym
1)Ricciardo przed Tsunodą @1.80 STS ...
2)Ricciardo przed Russellem @1.80 fortuna ...

Wczorajsze występ to nie był przypadek. Dziś Daniel pokazał tempo. Na Pereza nie wystarczyło ale Sainza i Piastriego przez cały sprint przetrzymał. Yuki wygląda w ten weekend na gorszego w zespole, Daniel na fali. George też fatalnie skoro Saubera z Zhou nie potrafi łyknąć...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +420
adik1992 408,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Różnica przewagi zwycięzcy nad drugim poniżej 14,999 sek @1,75 - sam grałem rano po 1,89
fortuna

Znakomity wyścig Norrisa i przewaga nad Maxem na mecie 7,6 sek


Max rusza z pierwszego miejsca i jeżeli na pierwszym kółku nic się nie zmieni to pewnie będzie uciekał czołówce. Jednak od początku weekendu ma problemy z balansem bolidu. Zarówno w kwalifikacjach do sprintu, samym sprincie i wczorajszych kwalifikacjach do wyścigu miewał problemy o czym sam zgłaszał przez radio jak i w wywiadach. Nawierzchnia toru w Miami jest dość śliska i ciężko z odpowiednimi ustawieniami. Do tej pory w dwóch edycjach zwycięzca nie miał większej przewagi niż linia, którą proponuje dziś buk. W 2022 Max wygrał o niecałe 4 sek na Leclercem. W 2023 Max nad drugim Perezem miał 5 sek przewagi. We wczorajszym sprincie długo nie mógł oddalić się od Ferrari i ostatecznie dojechał z przewagą 3 sek na Charlesem. Tor w Miami służy do wyjazdu SC. I nie wykluczone że taki dziś zobaczymy co pomogłoby w tym zakładzie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +801
Parkinson 33,8K

Parkinson

Użytkownik
Idę dziś w stronę Astona - tempo wyścigowe maja dobre, znacznie lepsze od np. Mercedesów:

Alonso top 10 @1.60
Alonso - Hulkenberg 1 @1.55
Alonso - Hamilton 1 @2.75

Do tego coś przeciwko Sauber:
oba bolidy sklasyfikowane - NIE @3.50
Katastrofalna jazda Bottasa i Zhou nie pozwoli im tu dzisiaj zawalczyć. Myślę, że któryś z nich zostanie ściagnięty z toru lub przydarzy się jakaś kolizja.

wszystkie kursy STS. Tragedia ten weekend...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +413
Do góry Bottom