>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

5E BINGO (Entraction vel B2B)

R 125

roger12

Użytkownik
właśnie panowie wypłaciłem 20€ a miałem 21€ tak przypadkiem 1€zostawiłem i poszedłem na zakłady oraz na pokerze mam 20€ drugie i nie da rady wypłacić tam chyba są jakieś limity wypłat zapytanie poszło juz do supportu bo na live czacie nic mi nie chcieli powiedzieć
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
a ja nie moge sie zalogowac a ni na 24h ani pokerihuone napisalem do suportu z opism problemu printscreenami i dostalem takiego maila :
Thank you for contacting our Customer Support Service and allowing us to be of assistance.
The domain .SE stopped working last night. Our nameservers are located on this domain. The error is the first of it&#39;s kind in 10 years.What it means is that when you try to make a request to our website, they don&#39;t get an answer from nameservers, because it&#39;s not &quot;available&quot;.
Everything in Sweden is now returning to normal. It it will take a while for all the ISP&#39;s around Europe to update their nameservers. Worst case, it could take up to 48 hours.
 
F 0

flakson

Użytkownik
no wreszcie pierwsza moja wypłata z darmowego bonusu, co prawda nie dużo bo 30 euro ale i tak sie podjarałem troche, trzeba będzie to oblać
 
Do góry Bottom