>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

???50$???

Status
Zamknięty.
endriu 361

endriu

Forum VIP
skoro już piszecie o takich ładnych wygranych to pokaże wam co ja uzyskałem, wypłatka zlecona na mb, skany wysłane bo są konieczne, do wypłaty poszło 250$ bo tyle było max, a 40$ które zostało 20$ depo + 20$ bonus przegrałem bo nie doszło, ogólnie miałem nawet przeszło 1000$ hehe ???? lecz może zostać max 250$ do wypłaty i 40$ z wpłaty, reszta ile by to nie było zostanie automatycznie zabrana !
a poniżej daje screeny, bo pierwszy raz w życiu trafiłem jacka, mało tego, nawet 2 jacki ???? jeden za przeszło 230$ później znów za przeszło 730$ i obrót został łatwo zrobiony ????





 
B 0

bartez25

Użytkownik
skoro już piszecie o takich ładnych wygranych to pokaże wam co ja uzyskałem, wypłatka zlecona na mb, skany wysłane bo są konieczne, do wypłaty poszło 250$ bo tyle było max, a 40$ które zostało 20$ depo + 20$ bonus przegrałem bo nie doszło, ogólnie miałem nawet przeszło 1000$ hehe ???? lecz może zostać max 250$ do wypłaty i 40$ z wpłaty, reszta ile by to nie było zostanie automatycznie zabrana !

a poniżej daje screeny, bo pierwszy raz w życiu trafiłem jacka, mało tego, nawet 2 jacki ???? jeden za przeszło 230$ później znów za przeszło 730$ i obrót został łatwo zrobiony ????








Gdzie jest ta gra?
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Gdzie jest ta gra?
video slot - lecz nie ma co się napalać, dziś jak już pisałem nic nie dała, jak grałem za to 40$ co zostało po zleceniu wypłatki, za to wczoraj dawała tak, że aż żal że jest ten limit 250$ :-D
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Hahah no Gratulacje Endriu 2x Jacka trafić to trzeba mieć na prawdę kozak szczęście :browar565:
Na razie obrót się robi tu 80$ tam 30 zobaczymy czy się uda :-D
Jak dojdzie kaska na Mb to się pochwalll tu nam ;p
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Hahah no Gratulacje Endriu 2x Jacka trafić to trzeba mieć na prawdę kozak szczęście :browar565:
Na razie obrót się robi tu 80$ tam 30 zobaczymy czy się uda :-D
Jak dojdzie kaska na Mb to się pochwalll tu nam ;p
nie tylko ja mam zleconą, ale oczywiście napiszę, bo po to tu jesteśmy, aby się wymieniać informacjami :spokodfhgfh: Studnia87 wcześniej trochę zlecił wypłatę, też na mb, także jak dobrze pójdzie, to może i jutro już ktoś coś napisze :-D
 
R 58

rychlik

Użytkownik
obrót jak już pisałem całkiem przyjemnie się robi na Deuces Wild 100 Hands. przy założeniu, że możemy jakąś część swojego salda poświęcić na przegrane ;)
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
No ja miałem już 520$ zjechałem teraz na 480 ;/ a jeszcze tysiak do obrotu :-D
Rychlik próbowałem obracać na tej gierce ale karciane jakoś mi nie pasują :-?
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
Nie ma co narzekać na obroty etc. W końcu ot tak sobie nie przeleją nam hajsu na konta ;)
Ja obracałem głównie na blood suckers.
 
R 58

rychlik

Użytkownik
przy 480$ spokojnie możesz tam obrócić ;) ja grałem na maksymalnej stawce za 5 monet. chociaż prawda jest taka, że wszędzie powinno Ci się udać to obrócić ????
 
D 154

dominikcypryjski

Użytkownik
nie wiem jak przebiega u nich rejestracja ale: zarejestrowałem konto przedwczoraj ,nie moge sie zalogować bo pokazuje że nie aktywowałem konta poprzez link z maila którego także nie dostałem od nich pomimo mojej interwencji- nie wiem o co z nimi chodzi???

ano w spamie też nie ma i nie było....
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
nie wiem jak przebiega u nich rejestracja ale: zarejestrowałem konto przedwczoraj ,nie moge sie zalogować bo pokazuje że nie aktywowałem konta poprzez link z maila którego także nie dostałem od nich pomimo mojej interwencji- nie wiem o co z nimi chodzi???
przeszukaj spam, dostałeś meila aktywującego konto na pocztę :spokodfhgfh:
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
jakie chcą dokumenty? Sam pytaeś czy musisz coś wysłać czy oni chcieli?
na czacie mi sam powiedział typ, po zrobieniu obrotu, ode mnie wystarczyło, dowód osobisty + skan wyciągu konta z mbanku, ale np, od studni z tego co wiem chcieli coś więcej :spokodfhgfh:
 
marek1945 258

marek1945

Użytkownik
Potwierdzam. Z początku chcieli ode mnie rachunek za prąd, wodę itp ale po chwili rozmowy doszliśmy do porozumienia że wystarczy tylko skan dowodu oraz rachunku bankowego. Rozmawiałem dzisiaj z nimi i napisali mi że dokumenty zostały zaakceptowane a pieniądze trafią na moje konto najpóźniej jutro. pozdrawiam
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Potwierdzam. Z początku chcieli ode mnie rachunek za prąd, wodę itp ale po chwili rozmowy doszliśmy do porozumienia że wystarczy tylko skan dowodu oraz rachunku bankowego. Rozmawiałem dzisiaj z nimi i napisali mi że dokumenty zostały zaakceptowane a pieniądze trafią na moje konto najpóźniej jutro. pozdrawiam
dokładnie, ja wypłatkę na mb wczoraj zleciłem i właśnie się dowiaduje na czacie kiedy dojdą i pisze mi że max 48h ... &quot; If it is not processed within these hours will be paid in payments today, Wednesday, Thursday and Friday.&quot;
czyli jutro najpóźniej powinny dotrzeć :spokodfhgfh:
co do skanów, to nawet jeśli napiszą że trzeba coś tam coś tam, to warto spytać czy można wysłać to co się ma, bo ja akurat nie mam rachunków za prąd czy coś, to spytałem czy może być skan karty lub wyciągu, i zgodzili się bezproblemowo na wyciąg z konta !
 
O 0

ostry91

Użytkownik
nie chca mi przyznac bo nie mam 19 lat tylko 18, da sie to jakos zalatwic? bo ktos juz pisal ze najpierw mu nie chceli dopisac a wkoncu dopisali
 
studnia87 33

studnia87

Użytkownik
nie wiem jak przebiega u nich rejestracja ale: zarejestrowałem konto przedwczoraj ,nie moge sie zalogować bo pokazuje że nie aktywowałem konta poprzez link z maila którego także nie dostałem od nich pomimo mojej interwencji- nie wiem o co z nimi chodzi???

ano w spamie też nie ma i nie było....
Wal na live chat,wysla ci drugiego linka
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom