>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

50% reload bonus piłkarski do 200pln

ted 9,5K

ted

Forum VIP
Promocja w Sportingbet


Kiedy: Od 19.7. 01:01 do 22.7. 00:59 CEST

Polska Ekstraklasa startuje już w ten weekend. Zacznij sezon z ekstra kasą dołożoną od nas do Twojego depozytu. Wpłać od piątku do niedzieli a otrzymasz bonus w wysokości 50% depozytu do kwoty 200 PLN. Oferta wyłącznie na zaproszenie - sprawdź skrzynkę mailową!

  1. Promocja wyłącznie na zaproszenie. Tylko klienci, którzy otrzymali ofertę bezpośrednio od Sportingbet.com poprzez email lub SMS mogą wziąć udział w promocji.
  2. Żeby wziąć udział w promocji należy złożyć depozyt między 19.7 01:01, a 22.7. 00:59 CEST.
  3. Promocja kumuluje się, tzn. że biorą w niej wszystkie depozuty w podanym okresie czasowym.
  4. Kwota bonusu będzie wynosiła 50% kwoty wszystkich depozytów do max. 200 PLN lub ekwiwalent w innej walucie.
  5. Bonus zostanie przyznany w ciągu 48 godzin od spełnienia kryteriów automatycznie - nie ma potrzeby składania wniosku.
  6. Bonus może zostać podzielony i postawiony poprzez kilka zakładów ale łączna kwota bonusu musi zostać obrócona 5 razy na dowolnym rynku zakładów po kursie minimum 1,5 zanim będzie można go wypłacić.
  7. Od momentu zaksięgowania bonusu żadna wypłata nie zostanie przetworzona do momentu obrócenia bonusem wymaganą ilość razy.
  8. Tylko zakłady za prawdziwe pieniądze spełniają kryterium obrotowe. Darmowe zakłady nie zaliczają się.
  9. Bonus niewykorzystany przez 30 dni od zaksięgowania zostanie wycofany z konta.
  10. Interactive Sports (CI) Limited (Sportingbet.com) zastrzega sobie prawo do anulowania, wycofania lub zmiany oferty w dowolnym czasie bez uprzedzenia.
 
S 150

spasny

Użytkownik
Dostalem, pomimo, że podczas ostatniego roku wplacilem tam moze 200 zł... ale konto posiadam od 3-4 lat. Zrobilem wplate 400 zł i teraz czekam na 200 zł free beta, ale 2h po depozycie nic nie slychac o bonusie...
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Wątpię by ktokolwiek dostał bonus już dzisiaj, ja wpłacałem ok. godz. 10 i ani śladu po nim.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ted 9,5K

ted

Forum VIP
trochę cierpliwości
&quot;5. Bonus zostanie przyznany w ciągu 72 godzin od spełnienia kryteriów automatycznie - nie ma potrzeby składania wniosku.&quot;
 
H 0

haras

Użytkownik
u mnie to samo, ja czekam do jutra i pisze do nich. Na głównej stronie jest mowa o 48 h a na e-mailu o 72 h to tez jest dziwne
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
te depozyty się kumulują od piątku do niedzieli, pewnie czekają z tym by nie było niejasności, na czacie napisał że jutro przed 15 będą dopisane
 
S 150

spasny

Użytkownik
Wpłatę zrobiłem w piątek o 19.00, wczoraj wieczorem gadałem z gościem na czacie i powiedział, że do 48h od wpłaty bonus zostanie dodany, wiec wychodzi na to, że dziś
EDIT.
Minela 19 i bonusu nie widac. Na chata tez nie mozna sie dostac
 
H 0

haras

Użytkownik
Wpłatę zrobiłem w piątek o 19.00, wczoraj wieczorem gadałem z gościem na czacie i powiedział, że do 48h od wpłaty bonus zostanie dodany, wiec wychodzi na to, że dziś

EDIT.
Minela 19 i bonusu nie widac. Na chata tez nie mozna sie dostac
Ja na czacie usłyszałem to co Ted także dzisiaj to powinni juz dopisać ten nieszczęsny bonus ;d
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Jak nie dostałem e-maila to są szanse dostać ten bonus &quot;na prosbe&quot; od supportu?
Sa szansę.Ja dostałem bonus jak grzecznie zapytałem na live chat dlaczego nie wzięto mnie pod uwagę w tej promocji jako stałego,lojalnego klienta ;).
To akurat prawda,bo ostatnio często gram w Sportingbet,bo mają bardzo fajny kalendarz promocji przez cały miesiąc.
Na przykład 3 lub 4 razy w m-cu jest promo zwrotu(w przypadku przegranej) zakładu postawionego przez komórkę.Ostatnio zwrócili mi 100 zł,a więc nie tak najgorzej.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
72 godziny po wpłacie bonus nie został mi przyznany. Sportingbet nie stosuje się do własnego regulaminu ????

edit:
wpłata: piątek 10:12
bonus dopisany: poniedziałek 11:03
...
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
bonus dodany ale 0 info na koncie gracza
&quot;Unfortunately, you currently have no active bonus on your account.&quot;
 
S 150

spasny

Użytkownik
Przy bonusie 200 zł (w tym między czasie 100 zł zwrotu z mobilnego przegranego) obróciłem całość na 922 zł (nie 1000zł) i wypłaciłem całą kwotę dostępną na buku bezproblemowo (wcześniej w polu wypłata kwota możliwa była niższa niż stan konta). Czyli nie musiałem obracac dokładnie 5x w przypadku 200 zł bonusu, ani 5x w przypadku 100zł mobilnego zwrotu. Zobaczymy czy jutro kasa dojdzie na konto ;)
EDIT. Kasa jest na koncie ;)
 
C 7

cokolwiek

Użytkownik
72 godziny po wpłacie bonus nie został mi przyznany. Sportingbet nie stosuje się do własnego regulaminu ????

edit:
wpłata: piątek 10:12
bonus dopisany: poniedziałek 11:03
...
mogles przeczytac ten regulamin ???? 72h od zakonczenia oferty, a ona konczyla sie w niedziele.... ????
 
Do góry Bottom