>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

50 $ na pokera do Titan Poker, bez depozytu !

J 0

juzwiakp

Użytkownik
50$ do Titan Poker od sponsora...
KLIKNIJ TUTAJ
Podczas rejestracji, dokonuj kolejnych kroków zgodnie z instrukcjami ktore sa kolejno wyswietlane po kliknieciu &quot;Continue&quot;...
Jedynym utrudnieniem w rejestracji moze byc wykonanie telefonu po jej zakonczeniu (jesli dzwonisz z kom. dodaj + przed podanym nizej numerem, jesli dobrze zrozumialem po uslyszeniu sygnalu zostawiasz wiadomosc o dacie urodzenie, miejscu zamieszkania-mozliwe ze wystarczy jedynie zadzwonic-UWAGA wykonaj polaczenie z telefonu ktory podales podczas rejestracji). Dodatkiem jest jeszcze zarejestrowanie sie na forum i dokonanie wpisów...

Obecnie jestem w toku realizacji i ciezko mi powiedziec co z tego bedzie , ale sprobowac mozna...
 
S 0

scadrian

Użytkownik
a tam jeszcze jest takie zdanie You must earn 4500 Titan Points to withdraw your money from Titan Poker. ktos mi powie czy jak sie zarejestruje i tylk ozadzwonie to juz bedzie kasa czy musze uzbierac 4500 titan points?&gt;? jesli tak to jak to zrobic
 
J 0

juzwiakp

Użytkownik
Nie jestem pewny czy jeszcze Polakow wpuszczaja (zapytaj na forum tej witrynki) a punkty naliczane sa za gre musisz je uzbierac by pieniadze wyplacic ale z samym ich pojawiniem sie punkty nie maja zwiazku...
 
slayer 0

slayer

Użytkownik
Mam do Ciebie pytanie Juzwiakp. Wiec zrobiłem wszystko według instrukcji włącznie z telefonem. Tylko teraz ile musze tych postów na forum napisac ??? ( napisałem 5 i załozyłem 2 nowe tematy - starczy ?? ) . I po jakim czasie od zrobienia wszystkich punktów wpłyneła Ci kasa ???
 
Do góry Bottom