>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

50$ na partypoker

wolf_19 0

wolf_19

Użytkownik
Fantastyczna promocja. Po 4 dniach dostałem 50$. Pograłem troche, zeby wyrobic rh (naprawde szybko idzie na 4 stołach 0.02/0.04), w tym momencie wyplaciłem juz na konto w netellerze 75$ a i zostało mi na party 20$ na później.

Nawet jesli ktos w pokera nie za dobrze gra to na najnizszych stawkach rh da sie łatwo wyrobic, no i wypłata ;)

Polecam promocje
Pozdro[/scroll]

Dobrze ze udalo ci sie wyplacic ..widac firma jest &quot; nadal &quot; ???? wyplacalna .. ciekawe kiedy mi przyznaja te 50 $ ;)
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
Wolf_19, dostales juz te 50 dolarow ?
ja czekam juz 4 dzien i nic :/ narazie gram na tej wirtualnej kasie ale juz mi sie to nudzi :p
 
wolf_19 0

wolf_19

Użytkownik
ja tez narazie nic ale trzeba wziasc pod uwage fakt iz swieta były co moze zncznie opoznic nasze 50$ ale nie martw sie dojda bo ci ludze co nam kase przesla sami na tym zarabiaja ... ;)
 
wolf_19 0

wolf_19

Użytkownik
No Dobra Popełniłem Bład i ci co kasy nie Dostali Niech zrobia to co napisalem ... piekny referat ???? W tamtym moim opisie co trzeba zrobic był mały blad za co przepraszam ... ale nic nie szkodzi promocja nadal trwa i ci co sie zarejestrowali naadl maja szanse na 50 $ ???? NAPISALEM BARDZO DOKŁADNIE WSZYTSTKO ABY NIE BYŁO JUZ WATPLIWOSCI

Serwis Yourpokercash we współpracy z pokerroomem Party Poker oferuje każdemu nowemu graczowi 50$ za free. Aby otrzymać bonus nie musisz robić żadnego depozytu, ani inwestować własnych pieniędzy. Wystarczy troche czasu.



Aby otrzymać bonus :

- nie możesz miec otwartego konta na Party Poker (promocja jest skierowana do nowych graczy)( Zarejestrowani z tamtego linku sie licza do nowych )
- pobrac i zainstalowac oprogramowanie Party Poker
- zarejestrować sie na yourpokercash oraz na Party Poker ( nic strasznego, ale jeśli chcemy wypłacic pieniążki to zachecam do wpisania prawdziwych danych)

I to w zasadzie wszystkie wymagania stawiane przez yourpokercash, proste prawda?


Aby wypłacic bonus :

- posiadac karte kredytową lub tez konto na moneybookers albo tez neteller ( minimalna wypłata 50$), jeśli takiego konta nie posiadamy to mozemy bardzo szybko sie zarejestrowac. Uwaga : aby otrzymac bonus żadne konta bankowe czy tez karty kredytowe nie sa nam potrzebne !!!
- podac prawdziwe dane przy rejestracji, lub zgodne z naszym kontem neteller lub moneybookers.
- rozegrac okreslona ilosc raked hand, najczesciej 500. Co to jest raked hands ? Jest to ilosc rozdan w których uczestniczymy podczas gry na stołach. 500 wydaje sie bys duza liczbą, ale grajac umiejetnie na kilku stołach ( nawet na 6) mozna bardzo szybko taki wymog ugrac ( nawet 100 raked hands na godzinę )

I to w zasadzie wszystko. Warto dodac ze PartyPoker to sprawdzony pokerroom przez wielu Polaków, jest najwiekszy pokerroom w sieci, a to zoobowiązuje. Problemów z wypłatą nie bedzię żadnych.



Oto link do rejestracji:
Rejestracja !






Po przejsciu na stronę, jeśli znamy choc troche język angielski bez trudu sie zarejestrujemy, jeśli jednak nie, to z przyjemnoscia pomogę. A więc:

1. Klikamy w link i znajdujemy sie na stronie głównej YOURPOKERCASH
2. Klikamy w odnośnik Join Now? znajdujący sie w akapicie WELCOME, na koncu.
3. Wypełniamy formularz, w state dajemy other n/a (jest na koncu), zip postal to kod pocztowy, jesli nie dziala z myslnikiem to mozemy go pominąc, w okienku Login ID wpisujemy swój link. Jak juz wspomniałem, aby w przyszlosci wyplacic pieniadze musimy wpisac dane zgodne z danymi na neteller lub moneybookers. Na koniec klikamy Submit
4. klikamy w : Click here to request a Party Poker bankroll.
5. Klikamy I Agree
6. Otwiera nam sie strona która bedzie nam później potrzebna, zostawiamy jak gdzies wiec, na czas wykonania reszty rejestracji.
7. Klikamy w odnosnik który widzimy pod DOWNLOAD THE POKER CLIENT.
8. Znajdujemy sie na stronie Party Poker, klikamy w Download który widzimy po prawej stronie.
9. Pobieramy i instalujemy oprogramowanie.
10. Po uruchomieniu aplikacji powinnismy zauwazyc opcje: Open new Account, Signup lub Register. Klikamy w nią
11. Wypełniamy wszystkie pola :
a) account name - nick który później sie nam przyda
b) po wpisaniu hasła email i okreslenia płci (male - mężczyzna) mamy najwazniejszą opcje do wypełnienia IF YOU HAVE A SIGN UP BONUS CODE,PLEASE ENTER IT HERE : WPISUJEMY TUTAJ : YPCFEB6 .
c) zaznaczamy ze mamy 18 lat i klikamy submit
12. Logujemy sie i klikamy opcje cashier ( jest na górze) i dalej przechodzimy w deposit
13. Musimy znowu dokonac rejestracji ( juz ostatnia ) w polu state ponowanie wpisujemy ze nas nie dotyczy, reszte powinniescie wiedziec.
14. Wracamy na stronę którą mielismy zostawic ( punkt 6), przechodzimy na sam dół i widzimy pole pod REGISTER WITH US, wpisujemy tam login który wpisalismy w punkcie 11a podczas rejestracji na Party Poker. Klikamy Submit.

No i Rejestracja zakończona, moze jest troche skomplikowana ale warto, wierzcie mi. A i jeszcze podczas ostatniej rejestracji na party, gdy klikamy w submit to pojawiaja nam sie opcje depozytu, nieobchodza nas one jednak i zostawiamy je w spokoju.


Bonus otrzymujemy zwykle po 24-72 godzinach. Jesli nieznamy sie na pokerze mozemy pocwiczyc na stołach PLAY POKER, do ktorych nie potrzebna nam gotówka.
No cóz to chyba wszystko, jesli macie jakies pytania to piszcie je w tym temacie
 
wolf_19 0

wolf_19

Użytkownik
O ile sie nie myle tylko 14 punkt

&quot;14. Wracamy na stronę którą mielismy zostawic ( punkt 6), przechodzimy na sam dół i widzimy pole pod REGISTER WITH US, wpisujemy tam login który wpisalismy w punkcie 11a podczas rejestracji na Party Poker. Klikamy Submit. &quot; Wpisujesz tam swój login i wyswietli ci sie info ze dostaniesz kase 50$ od 24 do 72 h ;)
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
jak sie zaloguje na stronce YOURPOKERCASH i klikne &quot;to get your free poker money click here&quot; otwiera mi sie strona ale nie ma tam zadnego REGISTER WITH US
 
wolf_19 0

wolf_19

Użytkownik
Postepuj Zgodnie z Tym Planem Ktory Napisalem ... jesli jakis punkt wykonales poprostu go omin ... ;)
PO WSZYTSKIM JESLI KLIKNIEMY NA BANKROLL ( yourpokercash ) POWINNISMY MIEC TAM COS TAKIEGO WTEDY SIE WSZYTSKO ZGADZA ;) Ja teraz czekam na 50 $ napisalem do nich e-maila dlaczego tak długo to trwa narazie mi nie odpisali ... czekam 4 dni ale z innych forum wiem ze mozna czekac i 7 dni ale kasa zawsze dochodzi ! ;)

Pozdrawiam
 
wolf_19 0

wolf_19

Użytkownik
Jesli Ci odpisza ... to napisz do mnie na Priv , jesli masz tak jak ja to nie pozostaje nam nic innego jak czekac na kase ... maksymalnie tydzien ... jeszcze nie widzialem osoby na jakims forum która dostała kase po dłuższym czasie ;) U mnie juz niedługo ;) jesli dostaniesz kase pierwszy niz ja napisz tez do mnie na Priv ;)
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
dostalem maila zwtotnego i tam jakas stronka byla i pisalo ze moge dostac 75 docow i musial wypisac swoje dane a na dole tej strony nick w partypoker i code ale wyskakiwalo mi ze kod nieprawidlowy ????
 
wolf_19 0

wolf_19

Użytkownik
Ja Od nich e-meila nie dostałem ... napisalem w nim czemu tak to wszytsko monotnnie trwa 8) jesli chodzi o 75 $ to mozesz dostac ale chyba dopiero jak kogos kogos tam wkrecisz do party poker a ta osoba wpłaci minimum 50 $ i rozegra iles tam partii ... nie wiem dokadnie czy o ta promocje ci chodzi ... mozliwe ze masz juz kase na koncie i dostałes jeszcze 25 $ za to ze złozyłes depozyt a kase mozesz wypłacic jak rozegrasz 125 rh ... tam jest do bólu Promocji trza dobrze znac angielski i wczytywac sie w szczegoły ...



P.S. Jak tam stoisz z Znajomscia Jezyka Angielskiego ... ? ;)

Pozdrawiam
 
K 0

kubapuch

Użytkownik
jeszcze nie widzialem osoby na jakims forum która dostała kase po dłuższym czasie
tu już widzisz:
Party Poker
Free Bankroll Amount: $50.00
Requested: 2006-04-17 07:25:14
Bonus Code: YPCFEB6
Screenname: kubapuch

Zamomniałem dopisać, że jeszcze nie dostałem, mimo dwóch maili do supportu ???? !!!
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Ten poker jest tylko po angielsku??Ja mam troche klopoty w odnalezieniu sie wogole bo niegdy niegralem w pokera w necie.Moze ktos pomoc ...odezwijcie ise na gg jak mozecie..
 
Do góry Bottom