>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

50$ na partypoker

wolf_19 0

wolf_19

Użytkownik
To jest rzeczywiscie prawda ... jak ktos wchodzi na inne fora bukmacherskie to wszedzie o tym pisza ... niektórym przyznaja 50$ i oni odrazu ta kase przelewaja na Neteller lub MB dalbym linki do tych forum gdzie jest wszytsko ładnie opisane ... komentarze tych co 50$ wyjeli ale po co skoro zaraz jakis mod ... to usunie ;) A wszytsko co musisz zrobic to

1 Krok :

Rejestracja z Tego Linka - Po Rejestracji ... klikasz na &quot; Bankrolls &quot; pozniej Click Here ... Pozniej w &quot; Click here to request a Party Poker bankroll &quot; ... Akceptujesz i masz opisane po angielsku co masz zrobic ;) Pogrybionym Drukiem bedzie napisany twoj kod który ci sie przyda wiec go sobie przepisz ;)

2. Krok

Teraz wchodzimy na http://www.partypoker.com/ i klikamy na Download aby pobrac program ;)

3. Krok

Po Instalacji W tym Programie ... tworzymy nowe Konto na nasze dane ...( wazne abysmy w odpowiednim miejscu wpisali kod o którym była mowa wczesniej ) które musza sie zgadzac z danymi którymi podalismy na pierwszej stronce ;) po rejestrcaji w programie wchodzimy w opcje Cashier - Deposit i to wszytsko z naszej strony ... co musielimys wykonac teraz czekamy na 50$ które niektorym udaje sie odrazy wyplacic a niektorzy musza troche pograc w kasynie aby wyplacic ...

Czekamy od 2 do 3 dni ... niektorzy dostaja kae nawet po tygodniu a to przez to ze maja tak duzo chetnych

W razie jakis pytan prosze pisac odpowiem na tyle ile moge ... ;)

Pozdro ;)
 
G 0

goku

Użytkownik
co to znaczy ze na koncu wchodzimy w opcje Cashier-Deposit?? trzeba depozyt wniesc?? bo tam sie tylko pojawiaja mozliwosci depozytu a nadal nie tworzy sie &quot;real money account&quot;
 
wolf_19 0

wolf_19

Użytkownik
Z tego co wiem to nie wnosisz zadnej kasy i samo to ze tam weszles powinno juz wystarczyc ;) a o ci chodzi z real moeny ? bo moze wiesz wiecej niz ja ;)
 
G 0

goku

Użytkownik
Z tego co wiem to nie wnosisz zadnej kasy i samo to ze tam weszles powinno juz wystarczyc ;) a o ci chodzi z real moeny ? bo moze wiesz wiecej niz ja ;)
moze to niewazne ale jak klikniesz na &quot;real money ballance&quot; to wyskakuje okienko:
&quot; to make a deposit and see your ballance you will need to open real money account. Would you like to open it?&quot;
 
wolf_19 0

wolf_19

Użytkownik
Nie wiem tym sie Nie Przejmuje ;) tobie tez to radze chyba dobrze wszystko wykonalismy ... jak dawno sie zarejestrowales ?
 
wolf_19 0

wolf_19

Użytkownik
Hubert chyba za duzo jajek z tym wirusem 8) wejdz sobie na inne fora w promocje wszedzi tam masz ładnie wytłumaczone ... te 50 $ to daje ale jakis koles za to ze zapisales sie z jego linku musisz rozegrac niby 500 gier ale niektórym udaje sie odrazu wypłacic niebede ci tego tłumaczył bo nie zrozumiesz ja chcialem tylko przedstawic ludziom taka promocje ... to ze na tym forum o tym nic nie ma to nie znaczy ze nie istnieje ... masz tu linki prosze nie usuwajcie ( prosba do modów ) Hubert poczytaj i skoncz z tymi jajkami 8)

http://www.typujemy.pl/forum/viewtopic.php?t=8604 - 7 stron komentarzy
http://forum.typosfera.pl/viewtopic.php?t=9174 - 5 stron komentarzy

I co teraz powiesz ? :roll:
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Pieniądze można wypłacić jak rozegra się 500 rh.

Musisz otworzyć real acout, inaczej nie wpłacą kasy bo nie mogą. Aby to zrobić musisz wypełnić formularz w Cashier

Zgadza sa wypowiedzi ze kasewyplacili ale... to sa 2-3 wypowiedzi
 
wolf_19 0

wolf_19

Użytkownik
Mam racje ? Mam to chcialem usłyszec... to nie sa 2-3 wypowiedzi tylko wiecej ... i dotycza tego ze bez grania wyplacili inni jak rozegrali ????
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Prosze regulamin wedlug regulaminu nie masz racji:

• You must be at least 18 years old to qualify for this promotion.

• You must be a FIRST TIME REAL MONEY PLAYER. If you have EVER had an active Party Poker REAL money account, you do not qualify.

• If you have a PLAY money account, you still qualify, but you must register with a new e-mail that is not affiliated with any PartyPoker site.

• Only one account per person and/or street address. DO NOT create a 2nd account if you already have a real money acount.

• Requests usually take 24-48 hours to process.

• No requests are processed during the weekend. If you submit a request on Friday, it will not be processed until Monday.

• Only the first 25 requests will be processed each day.

• You must play 500 raked hands before you can withdraw money from your account.
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
ok zrobilem wszytsko jak napisales Wolf_19, teraz czekam na kaske ????
mozna wyplacac pozniej przelewem bankowym??
te 500 gier to mzoe byc np 500 gier stawka 0,1 dolara ?
 
wolf_19 0

wolf_19

Użytkownik
Kropek ... ja juz sie nie odzywam chciale dobrze a Hubert ciagle mnie atakuje ???? wszytsko co powiem moze zostac uzyte przeciwko mnie ???? wczesniej podalem Linki z 2 forum poczytaj tam sobie w wolnym czasie ... tam bardzo duzo pisze / komentarze ludzi jaki grali jak wyplacali ;)
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
500 gier to mzoe byc np 500 gier stawka 0,1 dolara ?
Tak

Ale pamietaj ze RH liczy ci sie tylko jak wejdziesz w mus nie mozesz pasowac wtedy nie bedzie ci sie liczyc rh


Kropek ... ja juz sie nie odzywam chciale dobrze a Hubert ciagle mnie atakuje Laughing
W ktorym momencie ??? Jak tak mnie odebrales to wiedz ze nie mailem tego na celu:]
 
slayer 0

slayer

Użytkownik
Fantastyczna promocja. Po 4 dniach dostałem 50$. Pograłem troche, zeby wyrobic rh (naprawde szybko idzie na 4 stołach 0.02/0.04), w tym momencie wyplaciłem juz na konto w netellerze 75$ a i zostało mi na party 20$ na później.

Nawet jesli ktos w pokera nie za dobrze gra to na najnizszych stawkach rh da sie łatwo wyrobic, no i wypłata ;)

Polecam promocje
Pozdro[/scroll]
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
a mozna najpierw pograc na wirtualnej kasie ??
bo wczoraj dopiero zalozylem konto i mam wirtualna kase to normalna tez dostane ??
zrobilem wszytsko jak napisalWolf_19,
 
Do góry Bottom