>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

50$ instant bonus (Propaganda Poker)

pokerzysta 98

pokerzysta

Użytkownik
Przed wypłatą potrzeba rozegrać 3000 rh ???? Więc jak przysiądziecie na poważnie to w 2-3 dni będziecie mogli wypłacić. A 50$ piechotą nie chodzi :jezora: PS. Próba wypłaty przed ugraniem tych 3000 rh będzie skutkowała blokadą konta.
 
tomazo 0

tomazo

Użytkownik
Promocja to teraz 50$ instant + 100$ po 10k punktów. Dużo grania, ale promocja fajna.
Dzięki
Pozdrawiam,
tomazo
 
T 0

tomkasz

Użytkownik
wpłaciłem 50$ i po ok. 10 minutach od wpłaty 50$ zostało dopisane do mojego konta. co ciekawe - punkty lecą dosyć szybko więc całkiem realne jest wyrobienie bonusowych 100$.
powodzenia ????
 
K 0

kamilo23

Użytkownik
Czy jak wplace te 50$ , to w kazdej chwili te 50$ oprocz bonusa moge wyplacic? Czy po uzyciu kodu wszystko jest &quot;zamrozone&quot; do momentu wyrobienia punktow? Prosze o odpowiedz
 
pokerzysta 98

pokerzysta

Użytkownik
Pamiętajcie, że skorzystanie z tej promocji nie wyklucza was ze standardowego bonusu 200% od depozytu. Rejestrując się z kodem i wpłacając 50$, 100$ macie na gre i 100$ do wyrobienia!

Prawdopodobnie na początku marca odbędzie się freeroll z ciekawą pulą tylko dla osób które założyły konto z kodem PTpl i zrobiły depozyt.

Jeszcze na zachęte podaje liste freerolli organizowanych CODZIENNIE przez Propagande:

W każdy poniedziałek &quot;Manic Monday 600$ Freeroll&quot; - wpisowe 5FPP
W każdy wtorek &quot;Tuesdays $200 No Limit Turbo&quot; - wpisowe 1FPP
W każdą środę &quot;Wednesday $100 Pot Limit Omaha&quot; - wpisowe 1FPP
W każdy czwartek &quot;Thursday $200 Pot Limit Holdem&quot; - wpisowe 1FPP
W każdy piątek &quot;Friday $100 Fixed Limit&quot; - wpisowe 1FPP
W każdą sobotę &quot;Saturday $100 No Limit&quot; - wpisowe 1FPP
W każdą niedziele &quot;Sunday $250 No Limit&quot; - wpisowe 1FPP

W każdym z nich max. 500 osób ????
 
G 0

gombka

Użytkownik
Witam,
Wlasnie dokonalem tam pierwszej wplaty, ale nie korzystalem z tej promocji PTpl tylko z z bonusu 200% od pierwszej wplaty, udalo mi sie dowiedziec ze musze zdobyc 1000FPP na kazde 10$ a to mi sie dosc sporo wydaje, i tak sie zastanawiam, czy np jak zdarze zdobyc tylko te 1000FPP to czy bede mogl wyplacic to co wplacilem + to odblokowane 10$ czy mozna wyplacic tylko jak sie odblokuje cala kwote (w moim przypadku jak by trzeba zdobyc 6000Fpp).
 
pokerzysta 98

pokerzysta

Użytkownik
Pisałem wyżej, że skorzystanie z tej promocji nie wyklucza was ze standardowego bonusu 200% od depozytu. Gdybyś podał kod to miałbys 50$ free i 200% a tak masz samo 200%.
 
G 0

gombka

Użytkownik
Wpisalem ten kod podczas rejestracji, ale wplacilem tylko 30$ a chyba trzeba 50$, a tak wogole to moje pytanie czego innego dotyczylo ;p
 
pokerzysta 98

pokerzysta

Użytkownik
Promocja jest cały czas aktualna na takich samych warunkach więc kolego Wallace z łaski swojej nie wtryniaj mi się w temat...
 
U 0

usiu18

Użytkownik
Promocja jest cały czas aktualna na takich samych warunkach więc kolego Wallace z łaski swojej nie wtryniaj mi się w temat...
Kolega ma racje !
We have changed the rules of promotion.



We will credit your account with 25$ free after you have reached 500FPP and with 25$ free more after 1000FPP. You just have to mail [email protected] after each step to receive your bonus dollars.
 
Do góry Bottom