>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

50$ bonus Everest Poker

Q 0

quo87

Użytkownik
Dostalem o takie maila:


Promocje
Kliknij na poniższy link, żeby aktywować swój miesięczny bonus.
Bonus: $50 Bonusowych Dolarów *
Następnym razem jak się zalogujesz na swoje konto w Everest Poker, zobaczysz swój bonus wprowadzony na listę Twoich Bonusów.
Po więcej informacji na temat zarabiania premii, prosimy odwiedzić przegląd uaktualnionych zasad premii na naszej stronie.

Dostal moze go ktos jeszcze ? Wydaje mi sie ale chyba zeby uaktualnic ta promocje trzeba zrobic depozyt minimum 5$
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Chyba każdy dostał takiego maila. Pisze w nim, że trzeba ugrać 1000 pkt Summit. Czyli wcale nie tak ciężko ;). Jak sie nie mylę mamy na to 30 dni od czasu aktywowania bonusu.
 
Q 0

quo87

Użytkownik
rozumiem juz, dzis wplacilem 5$ i chwilke gralem, pare rozdan z ktorych mi wyszlo ze 4$ + ale z tego bonusu dostalem za te pkt 9centow a pkt wyrobilem caly 1,29 ;/ chyba gram za male stawki bo pkt leca jakby chcialy a ni mogly :-?
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
To logiczne że na małych stawkach wolniej lecą pkt. Pkt są naliczane za rake. Im mniejsze stawki tym rake jest mniejszy odprowadzany ;)
 
popek1990 0

popek1990

Użytkownik
ja ten bonus wyrabialem tak że wpłaciłem 20$ i gralem z początku 4 stoły z 5$ przy stole na stawkach 0.10/0.25$ i szło nawet nawet :-D Jak mialem 30$ grałem 6 stołow . Polecam . Jak ktos chcialby tam wplacic a brakuje cos na moneybookers to niech przed rejestracją napisze do mnie PW jakos pomoge
 
Do góry Bottom