>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

5. Runda FA Cup (Powtórzone) 06-07.03.2012

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Puchar Anglii (The FA Cup)






Angielska piłka nie zwalnia, jutro i pojutrze rozegrane zostaną dwa powtórzone spotkania FA Cup. W pierwszym z nich Chelsea już bez Andre Villasa-Boasa podejmuję w wyjazdowym spotkaniu Birmingham City. W środę zaś faworyzowany Tottenham zagra z grającym w League One Stevenage.


Wyniki pierwszych spotkań:


Chelsea Londyn - Birmingham City 1-1
Stevenage - Tottenham Hotspur 0-0

Zapraszam do dyskusji.
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Birmingham City - Chelsea FC 2 @ 1.72 Gamebookers ✅

Absencje Birmingham:
Stephen Carr - kapitan, 20 spotkań ligowych w sezonie, 3 w Lidze Europejskiej i 1 w FA Cup
Steven Caldwell - ostoja defensywy 32 mecze ligowe, 6 w Lidze Europejskiej i 3 w FA Cup
David Murphy - etatowy lewy obrońca, 23 mecze w The Championship, 7 w Lidze Europejskiej, 4 w FA Cup, 1 w Pucharze Ligi
Keith Fahey - pomocnik, 28 spotkań w lidze, 5 w Lidze Europejskiej, 3 w FA Cup, 1 w Pucharze Ligi
Erik Huseklepp - jeden z lepszych strzelców drużyny, 7 bramek w 29 grach ligowych, do tego 1 mecz w FA Cup

Wątpliwy również jest występ Curtisa Daviesa(łącznie 38 meczów w sezonie i 5 strzelonych bramek w lidze - skuteczny obrońca;)). Jeśli on nie zagra to to będzie gwódź do trumny i tak kompletnie rozbitej kontuzjami defensywy Birmingham. Na ławce Chelsea dzisiaj po raz pierwszy Roberto Di Matteo. Wygląda na to, że traktuje poważnie to spotkanie gdyż poza kontuzjowanymi Terrym, Turnbullem i Bosingwą zabiera na mecz wszystkich najlepszych zawodników. Nawet lekko kontuzjowany Cole, którego występ stoi pod znakiem zapytania znalazł się w szerokiej kadrze. Chelsea musi poszukać gdzieś przełamania, a dzisiaj okazja jest fantastyczna. Odpadnięcie z FA Cup to z całą pewnością nie jest wymarzony debiut dla Di Matteo. Mam nadzieję, że zawodnicy będą maksymalnie zmobilizowani i każdy będzie chciał się pokazać nowemu menadżerowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Mi właśnie też Chelsea wydaje się dobrym betem. W LM dziś nie ma co grać, wiec chyba spróbuje na CFC. W końcu wyrzucili AVB, zdecydowanie wcześniej powinni to zrobić. Roberto Di Matteo jako były zawodnik na pewno szybko dogada się w szatni z kim trzeba i można się spodziewać &quot;efektu nowej miotły&quot;. Tak jak kolega wyżej wspomniał Cheslea najmocniejszym składem, wiec traktują ten mecz bardzo poważnie, może się okazać że będzie to jedyna szansa na jakiś tytuł w tym sezonie. Kontrargumentem na pewno jest fakt, że owy mecz Londyńczycy rozegrają na wyjeździe, co jednak nie znaczy że są na starconej pozycji. Ostatnich wyników nawet nie ma co wspominać, liczę na nowe rozdanie dla Chelsea :razz:.

Birmingham City - Chelsea Typ:2 Kurs:1,72
Tobet
 
S 0

spirit_wizard

Użytkownik
Tottenham - Stevenege
Po porażkach z United i Arsenalem muszą w końcu odbić się od dna. Na ten mecz wraca Bale i spółka, także myślę, że zwycięstwo Tottenhamu pewne, jednak kurs jest bardzo niski bez sensu to grać. Myślę, że goli padnie dużo jeżeli Tottenham wyjdzie dobrym składem. Dlatego mój typ :
Over 3.5 goals - 1.95 @ Expekt
 
bo86bo 7,1K

bo86bo

Użytkownik
Znalazłem ciekawy bet na to spotkanie:
powyżej 2.5 kartki za 1.80 oferowane przez Bet365... moim zdaniem śmiesznie nisko ustawiona linia, sędzią będzie Pan Olivier,który nie lubi często dawać kartek ale zdarza mu się pokazać ich kilka.
Spurs musi wygrać, goście mogą sprawić niespodziankę... grać na ujemne handi dla Spurs to moim zdaniem ryzyko, z bramkami może być też różnie. Ja chyba spróbuje w tym kierunku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom