>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5 runda FA Cup [20-22 luty 2016]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik




Promocja w Betclick! Darmowy zakład do 200 zł!!! Sprawdź teraz klikając w ten link!


Wszystkie oczy w tej rundzie na niedzielne starcie na Stamford Bridge gdzie Chelsea zmierzy się z Manchesterem City. Kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku? A może dojdzie do rewanżu na Etihad?
Inni faworyci tj Arsenal, Tottenham i Man.United wydają się miec rywali w zasięgu i powinni przejść do kolejnej rundy, ale czy przejdą?

Zapraszam do dyskusji ;)
 
M 37

misterchef

Użytkownik
Chelsea musi wygrać ten mecz. City skupi się bardziej na Lidze Mistrzów, która jest priorytetem dla władców klubu i drużyny. Puchar FA jest raczej rzeczą drugorzędną, natomiast The Blues mogą liczyć tylko na zwycięstwo w takich turniejach. The Citizens czeka wyjazd do Kijowa, gdzie nie będzie łatwo o komplet punktów. Pellegrini na ten mecz oszczędzi największe gwiazdy drużyny.
Stawiam na Chelsea - 1,96 Unibet
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Dokładnie tak jak pisze @misterchef

Pellegrini oburzony brakiem zmiany daty rozegrania tego meczu (pewnie wolałby w sobotę) dał jasno do zrozumienia, że nie wypuści najmocniejszego składu z uwagi na środowy mecz w Kijowa. Trąbił zresztą o tym od razu po ujawnieniu się terminarzu.

&quot;FA Cup to nie są rozgrywki, które możemy odpuścić. Manchester City ma jednak szanse na pierwszy ćwierćfinał Ligi Mistrzów w historii klubu, dlatego te rozgrywki są dla nas zdecydowanie ważniejsze&quot;

Pomijając jednak powyższe to City i tak jest w słabej dyspozycji, czego nie można powiedzieć ostatnio o Chelsea Hiddinka. Jest boiskowe przebudzenie Costy, Mikel wygląda na świeższego, zresztą jak cała ich drużyna. W Paryżu naprawdę mogli się podobać. Oczywiście biorąc poprawkę na różnicę w kulturze gry PSG, Barcy, Bayernu a angielskich zespołów.

FA Cup to wspaniałe trofeum i naprawdę znakomita okazja dla The Blues na niegłupie zakończenie tego nie najlepszego sezonu.

Także próbuje Chelsea @1,95 bet365 ✅ 5:1

Widzę, że podskoczyły kursy na United. Mimo, że Shrewsbury gra w League One to z parodystami z Manchesteru, występującymi pod wodzą jeszcze większego kretyna, mają szanse jak każdy inny zespół. Bez względu na końcowy wynik odradzam grania w ich stronę. Już wystarczająco dużo typów poszło na nich z Sunderlandem, a już wtedy miałem ostrzegać i niestety tego nie zrobiłem.
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Arsenal - Hull / 1 @1,55
Taki kurs na Arsenal grający u siebie z ekipą z Championship? Co prawda Tygrysy to lider zaplecza Premier League, ale jednak Arsenal to trzecia pozycja (tylko przez gorszy bilans) angielskiej ekstraklasy. Na Emirates ciężko odebrać punkty Kanonierom. Ostatni raz udało się to Chelsea, głównie przez głupotę Mertesackera i jego czerwień i praktycznie cały mecz gry 10 vs 11. Hull nieźle sobie pogrywa nawet na wyjazdach, na ostatnie pięć spotkań wyjazdowych zdobyli 10 punktów, co prawda trzy wygrane to z zespołami z dolnej części tabeli ale formę mimo wszystko mają.
Kanonierzy w meczu z Leicester dość mocno zaznaczyli swoją przewagę i raczej to oni dominowali na boisku i zasłużyli na to zwycięstwo, choć dość szczęśliwie je osiągnęli, aczkolwiek zmarnowanych &quot;setek&quot; było sporo. Bardzo możliwe, a wręcz prawie pewne jest to, że Wenger nie wystawi pełnej jedenastki, bo już we wtorek czeka ich bardzo ważny mecz z Barceloną, ale z paroma zmiennikami i tak powinni wygrać to spotkanie. Wiadomo, że FA Cup to nie jest sprawa pierwszorzędna w klubie z Emirates, a raczej jest na szarym końcu ze wszystkich celów na ten sezon, aczkolwiek na pewno jest chęć po raz drugi z rzędu obronienia tego trofeum, aby to zrobić trzeba wygrać u siebie z Tygrysami, co na pewno jest w zasięgu Arsenalu.
Bournemouth - Everton / over 2.5 @1,85
Obie drużyny overowe i nie ma co się oszukiwać, że nie. Everton pod względem bramek zajmuje drugie miejsce w lidze - bilans 46:35 co daje 81 goli i średnią 3.1/mecz, B&#39;mouth wiele nie odstaje bo goli w ich meczach padło 74 - bilans 30:44 i średnia 2.8/mecz. W obydwóch ekipach lepsze są formacje ofensywne niż defensywne. Wisienki straciły prawie 1,5 razy tyle bramek ile strzeliły, to świadczy o tym jakie są dziury w obronie, natomiast Everton strzelił aż 46 goli co jest naprawdę świetnym wynikiem. Na ostatnie 10 meczów The Toffees aż siedem z nich zakończyło się z przynajmniej trzema bramkami. Bournemouth nie wypada dużo gorzej, bo w 6/10 meczach pokryty był ten over. Dotychczas te ekipy grały tylko jeden mecz - w rundzie jesiennej - który zakończył się remisem 3:3. Do tego mam nadzieję, że nowe nabytki w drużynie Eddiego Howe&#39;a jak Benik Afobe czy Lewis Grabban, przyczynią się do wielu bramek, a może i strzelą coś w tym meczu. Moją pierwszą myślą na ten mecz był BTS, ale kurs 1,66 wypada trochę słabo dlatego próbuję trochę ryzykowniej mimo to, liczę, że się powiedzie i w meczu zobaczymy przynajmniej trzy gole.
Tottenham - Crystal Palace / 1 @1.66
Tottenham ma naprawdę świetny sezon, grają jak z nut. Ciężko jest ich zatrzymać, wygrana ostatnio na Etihad 1:2 w naprawdę niezłym stylu, a przed tym meczem jeszcze 6 wygranych z rzędu, do tego czwartkowy remis na ciężkim terenie bo na stadionie równie dobrze grającej w tym sezonie Fiorentiny. Oczywiście trzeba wspomnieć też o tym, że Pochettino dał choć trochę odpocząć kilku podstawowym zawodnikom. Dembele zagrał pół meczu, Kane wszedł na ostatnie 20 minut, a Dier zagrał ostatnie dziesięć. Koguty grają na trzech frontach i nie jest łatwo to wszystko połączyć, ale jak widać dają radę.
Orły to nie jest bardzo wymagający przeciwnik, przynajmniej ostatnio. Ostatnio wygrali 30.01 ze Stoke w Pucharze, a w lidze wygrali dwa miesiące temu. Na wyjazdach nie idzie im najlepiej, a chociażby na White Hart Lane nie wygrali nigdy. Do tego nie wiadomo czy zagrają Bolasie i Sako, a zabraknie także Puncheona i McArthura. Jedynym plusem może być nowy nabytek CP czyli Adebayor, który może nie należy do ścisłej czołówki napastników na świecie, ale jego doświadczenie może zapewnić kilkanaście trafień w sezonie i głównie jego powinni obawiać się obrońcy na WHL. Mimo wszystko biorąc pod uwagę formy obu zespołów i braki w składach, wydaje mi się, że to Koguty powinny wyjść z tej konfrontacji zwycięsko i awansować do kolejnej rundy.
Chelsea - Man. City / 1 @1,85
Kursy już lecą na The Blues, w sumie nie jest to dziwna sytuacja. Chelsea w Paryżu naprawdę nieźle się pokazała, pomijając pierwsze 20 minut gdzie byli mocno stłamszeni przez PSG, ale były fragmenty, gdzie nie chcieli oddać piłki i naprawdę nieźle klepali. The Citizens ostatnio nie przypominają wyglądają jak oni. Dwa naprawdę ważne mecze w kontekście mistrzostwa przegrane - obydwa na Etihad Stadium... Dodatkowo Pellegrini już zapowiedział, że na mecz pucharowy w Londynie wystawi słabszy skład niż ten, który gra w lidze ponieważ da odpocząć kluczowym zawodnikom przed ważnym meczem w Kijowie, gdzie łatwo o punkty nie będzie. The Blues mimo porażki w Paryżu nie wyglądali źle, a mecz przed tym - wygrana 5:1 nad Newcastle - naprawdę grali świetnie. Biorąc pod uwagę to, że pod wodzą Guusa Hiddinka londyńczycy odżyli i grają dużo lepiej, fakt, że City nie zagra w pełnym składzie - tak przynajmniej było zapowiadane j/w - a Chelsea ten sezon może uratować tylko pucharami, wydaje mi się, że powinni wygrać. Gra City na trzech frontach nie będzie służyć, więc odpadnięcie z FA nie będzie niczym strasznym mając w perspektywie jeszcze grę w Lidze Mistrzów i wciąż walkę o już trochę oddalające się mistrzostwo Anglii. Nie wiem jaka jest szansa, że z analiz, które podałem, aż trzy na cztery mecze wygrali gospodarze, dodatkowo to puchary, ale ten mecz można spróbować, głównie z uwagi na kurs.
Powodzenia! ;)
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Bournemouth - Everton
typ: Everton over 1.5 @ 2.00 Bet365 ✅
To właśnie w ekipie Evertonu upatruje faworytów do awansu a że widzę w tym meczu over, to idę w kierunku bramek gości.
Oglądałem pierwszą połowę meczu Wisienek z Arsenalem. Nie wiem co się działo w drugiej połowie, słyszałem że ruszyli śmielej do ataków, ale pierwsza odsłona to 2-3 kontry z których nic nie wynikło. Tamten pojedynek przegrali więc myśleć trzeba było już o kolejnym przeciwniku czyli o Stoke. Wielu typujących ten mecz szło w kierunku Bournemouth. No niestety, i tym razem musieli przełknąć gorycz porażki na swoim stadionie. Stoke solidnie wypunktowało gospodarzy i mecz zakończył się wynikiem 1:3.
Everton, mimo porażki z West Bromem, to dla mnie dalej drużyna w bardzo dobrej formie. Strzelają wiele bramek, kreują mnóstwo sytuacji. Z West Bromem typowałem over 2.5 + bts lecz tym razem nie udało się. Ale spójrzmy na statystyki bo jest na co patrzeć - Everton oddał... 33 strzały na bramkę ! Taki mecz, z taką skutecznością moim zdaniem więcej się nie powtórzy. Żeby przy takiej ilości strzałów nie strzelić nawet jednej bramki, niesamowity pech...
Bournemouth w ligowej tabeli nie jest w komfortowej sytuacji. Mają zaledwie 4 punkty przewagi nad strefą spadkową. Moim zdaniem powinni skupić się bardziej na lidze, bo w końcówce może być gorąco.
Everton zaś jest w idealnym położeniu. Według mnie, utrzymując taką formę, są w stanie zakończyć sezon na miejscu 5-7 a że nie grozi im widmo spadku, to mogą skupić się również na rozgrywkach pucharowych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Arsenal - Hull / 1 @1,55

Taki kurs na Arsenal grający u siebie z ekipą z Championship? Co prawda Tygrysy to lider zaplecza Premier League, ale jednak Arsenal to trzecia pozycja (tylko przez gorszy bilans) angielskiej ekstraklasy. Na Emirates ciężko odebrać punkty Kanonierom. Ostatni raz udało się to Chelsea, głównie przez głupotę Mertesackera i jego czerwień i praktycznie cały mecz gry 10 vs 11. Hull nieźle sobie pogrywa nawet na wyjazdach, na ostatnie pięć spotkań wyjazdowych zdobyli 10 punktów, co prawda trzy wygrane to z zespołami z dolnej części tabeli ale formę mimo wszystko mają.
Kanonierzy w meczu z Leicester dość mocno zaznaczyli swoją przewagę i raczej to oni dominowali na boisku i zasłużyli na to zwycięstwo, choć dość szczęśliwie je osiągnęli, aczkolwiek zmarnowanych &quot;setek&quot; było sporo. Bardzo możliwe, a wręcz prawie pewne jest to, że Wenger nie wystawi pełnej jedenastki, bo już we wtorek czeka ich bardzo ważny mecz z Barceloną, ale z paroma zmiennikami i tak powinni wygrać to spotkanie. Wiadomo, że FA Cup to nie jest sprawa pierwszorzędna w klubie z Emirates, a raczej jest na szarym końcu ze wszystkich celów na ten sezon, aczkolwiek na pewno jest chęć po raz drugi z rzędu obronienia tego trofeum, aby to zrobić trzeba wygrać u siebie z Tygrysami, co na pewno jest w zasięgu Arsenalu.
Hull też wyjdzie z kilkoma zmiennikami w podstawowym składzie:
„Myślę, że on (Nick Powell) odegra dużą rolę w naszym zespole, w nadchodzących tygodniach. Jest bardzo wszechstronnym piłkarzem, może zagrać jako napastnik, ale też jako zawodnik w środku pola. Z pewnością zagra w sobotę, podobnie jak kilku innych graczy, którzy nie grali ostatnio zbyt często. Muszę dokonać zmian w składzie, ponieważ we wtorek gramy mecz ligowy, a ja muszę mieć pewność, że moi gracze mają odpowiednią świeżość, aby zagrać w tylu meczach. ” - powiedział Steve Bruce, boss The Tigers.
 
korczus 189

korczus

Użytkownik
Reading - WBA remis

Myślę, że to typowy mecz na podział punktów i rewanż. West Bromich nie przekonuje swoją grą, mimo, że ostatnio ograli Everton, wypadek przy pracy, zdarza się. W poprzedniej rundzie 2 razy remisowali z Peterborough i dopiero w rzutach karnych zapewnili sobie awans, myślę, że dzisiaj zagrają byle nie przegrać a wyjaśnić wszystko postarają się na swoim boisku.

Robson// Podjaemy kurs i nazwę bukmachera przy typie. Pzdr
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
W ten weekend nie gra Premier League, ale w zamian mamy kilka ciekawych spotkań w FA Cup. Jeśli chodzi o mecz Chelsea - Man City to już koledzy wyżej opisali, więc nie ma sensu powielać tych samych argumentów. Wg mnie Chelsea wygra ten mecz. Kursy cały czas lecą w dół, mi udało się złapać wczoraj 1,95, ale 1,80 jeszcze można zagrać. W meczu Arsenal - Hull ciekawą rzeczą jest fakt, że sędziuje Mike Dean, który słynie z tego, że kibicuje Tottenhamowi i nie za bardzo przepada za Arsenalem. Jak ktoś nie w temacie to odsyłam np. tutaj: http://news.arseblog.com/2015/09/mike-dean-2-0-arsenal-by-the-numbers/ albo do poszukania sobie na youtube jego boiskowych wyczynów. Za drobne zagram czerwo @ 5,75 Unibet i karnego @ 4,25 Marathonbet, może Pan Michał znowu odwali jakiś numer. Oprócz tego na live szukałbym overu, bo w meczach tych drużyn pada dużo bramek. Tak samo overowe H2H w starciu Watford - Leeds. Na 18 meczów 14 razy padł over 2,5 @ 2,00 Bet365. W spotkaniu Bournemouth - Everton czekam na składy.

Z niższych lig polecam dzisiaj spróbować łamaki w meczach Altrincham - Guiseley i Weston - Wealdstone.

http://www.flashscore.pl/mecz/0lzELKLS/#h2h;overall
http://www.flashscore.pl/mecz/0E34DXu2/#h2h;overall
 
C 58

cesarz

Użytkownik
Arsenal - Hull
Szybciutko bo mecz za chwilę startuje.
Wydaje mi się, że linia zaniżona. 3 żółte kartki to chyba nie dużo...tym bardziej, że oba zespoły nieco zmienione składy, więc płynności w grze nie będzie.
Będzie za to gra w środku pola, walka i sporo fauli.
Łączna liczba punktów za kartki: Powyżej 27,5 @ 1,85✅ Leciutko, linia pokryta już w I połowie.
10 za żółtą, 25 za czerwoną
Betclic
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
belo 106

belo

Użytkownik
Panowie, co sądzicie nad pograniem czegoś w stronę Evertonu. Skład sugerujący, że Martinez nie odpuszcza FA Cup. Oczywiście nie gra Baines, ale on już od kilku spotkań nie gra podobno ze względu na jakiś konflikt z trenerem. No i Stones na ławce, ale on po kontuzji więc też zrozumiałe. Z drugiej strony skład Bournemouth, w którym miejsce znalazło kilku bardziej rezerwowych. Jednak po ogłoszeniu składów kursy na Everton urosły, trochę dziwne w mojej opini. Co sądzicie?
E:kurcze myślałem, że o 18:30 zaczynają
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Tottenham-Palace
Joel Ward kartka TAK
36.00
Unibet
Pewnie pomyliły im się kropki :p ale ja po takim kursie próbuje na 26letniego zawodnika Orłów. Derby, to derby a sędziować będzie Marriner. Joel zbyt wielu kartek nie łapie ale grzech nie spróbować
 
C 272

cowboy

Użytkownik
Tottenham-Palace
Joel Ward kartka TAK
36.00
Unibet
Pewnie pomyliły im się kropki :p ale ja po takim kursie próbuje na 26letniego zawodnika Orłów. Derby, to derby a sędziować będzie Marriner. Joel zbyt wielu kartek nie łapie ale grzech nie spróbować
co za sens pisac cos takiego? przeciez wiadomo ze bedzie zwrot, no chyba ze sami by nie zauwazyli i jakims cudem rozliczyli poprawnie, ale liczac na cos takiego raczej nie warto sie dzielic znalezionym bledem buka
 
galica13 522

galica13

Użytkownik
Tottenham tego nie wygra, no way. Byłoby ciężko nawet jakby grali pierwszym składem na pierwszym skład Orłów. A Mauricio wystawił śmieszny skład, natomiast Pardew pierwszy garnitur. Ostrzegam przed graniem na Koguty, lepiej x2 albo czystą 2. ✅✅✅
P.S. I jest plusik ;) po pierwsze &#39;puchary rządzą się swoimi prawami&#39; a po drugie warto czekać do równej godziny przed meczem, obczajać twittera drużyn i wtedy grać, można połapać dobre kursy itd ???? tak samo było z meczem Chelsea- Man City dzisiaj, kursy poleciały po opublikowaniu składu City, ale trzeba było być szybszym niż buki i można było zarobić ????
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Tottenham - Crystal Palace
typ: pierwszy strzeli CP @ 2.87 Bet365 ✅
Bardzo cenię Tottenham w ostatnim czasie. Wykonują kawał dobrej roboty ale nie wykluczam że dziś mogą gonić wynik.
Pierwszy skład gospodarzy bez Eriksena i od razu nasuwa mi się przekonanie, że będzie brakowało tej najjaśniejszej postaci w rozgrywaniu piłki. W tym najbardziej upatruję szansę na pierwsze trafienie w meczu ze strony gości. Będą mieli więcej miejsca w środku pola, może trochę więcej szans na rozgrywanie piłki. Ich skład optymalny, z Adebayorem na szpicy. Stałe fragmenty w wykonaniu Palace też mogą okazać się dobrym rozwiązaniem.
Do tego dochodzi wycieczka do Włoch w środku tygodnia i co za tym idzie, lekki handicap w świeżości po stronie rywali.
Myślę zatem, że Tottenham zaatakuje dopiero po przerwie wprowadzając brakujące ogniwa w postaci Chdliego i Eriksena a do tej pory będą musieli grać z lekkim obciążeniem w postaci jednego straconego gola.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Araby też muszą zarabiać ???? a tak na prawdę, to City zagrali w bardzo okrojonym składzie.. więc tu wynik nie jest aż taką wielką niespodzianką.
 
borek7 24

borek7

Użytkownik
Jest gdzieś dostępna kadra MU na jutrzejsze spotkanie?
Romero, Henderson, Love, McNair, Smalling, Poole, Blind, Borthwick-Jackson, Riley, Carrick, Schneiderlin, Weir, Lingard, Mata, Herrera, Pereira, Depay, Martial, Keane
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Nie widzę tutaj kolejnej porażki United. Skład może nie powala ale przeciwnik zajmuje ledwo miejsce spadkowe w League One. Przegrana w tym meczu oznacza totalną porażkę LVG, a myślę że mu kolejnych takowych problemów nie potrzeba. Ja bym tutaj zaryzykował wygrana United do zera, a kurs jest w zasadzie ciekawy.
United wygra mecz do zera @1,99 Fortuna ✅
 
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Shrewbury - Manchester United 0-3
Typ: Spotkanie bez remisu 1 6,50 for fun ;]
Dodatkowo- 1. drużyna strzeli gola 1,96

Fortuna

A ja zagram za drobne na Shrewbury dnb. Szczerze mówiąc nie sądzę aby wygrali jednak MU gra piach, dodatkowo mają szpital w składzie także czemu by nie spróbować. Przypomina mi się mecz z MK Dons przegrany 4-0. Dziś raczej tak źle nie będzie jednak nie był bym sobą gdybym nie spróbował ;].
Dodatkowo spróbuję dorzucić do drugiego kuponu gol dla gospodarzy po fajnym kursie. O to powinno być już nieco łatwiej.
Nie wystąpią: David De Gea, Sam Johnstone, Matteo Darmian, Phil Jones, Marcos Rojo, Luke Shaw, Antonio Valencia, Guillerme Varela, Adnan Januzaj, Marouane Fellaini, Bastian Schweinsteiger, Ashley Young, Wayne Rooney (kontuzje), Donald Love (przepisy).
Niepewny występu: Cameron Borthwick-Jackson.
Do składu Shrewsbury wraca były zawodnik Man Utd, Larnell Cole. Pomocnik nie zagrał w ostatnich trzech spotkaniach z powodu kontuzji pachwiny. Do dyspozycji Micky&#39;ego Mellona ma być też obrońca Jack Grimmer. Poza grą pozostają tylko obrońca James Wallace i pomocnik James Wesolowski.
Nie wystąpią: James Wallace, James Wesolowski (kontuzje).
Przewidywane składy:

info:
manutd.pl oraz devilpage.pl
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom