>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

$5 no deposit

schu 0

schu

Użytkownik
sprawa 1:
po zleceniu wyplaty kasa nie znika z konta - wszystko ok niektore firmy tak mają
sprawa 2:
wyplate mozna zlecac 100tys razy - to widze pierwszy raz
sprawa 3:
nigdzie poza mailem nie mamy info ze nasz cash out jest peding - tez pierwszy raz
sprawa 4:
wczoraj pisalem do nich maila za zapytaniem o wyplate, narazie zero odzewu
pozdsumowanie na expie: jezeli wyplaca to dam MazaQ&#39;owi sponsorshipa do tego pokerrromu ????
pozd4all
 
I 1

icytower77

Użytkownik
Pomoze ktos? nie moge wejsc na zadne stół wyskakuje takie okienko:
&quot;Please leave the table you are playing at before navigating the Lobby&quot;
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
jesli chcesz wejsc na drugi stol, to musisz najpierw wyjsc z poprzedniego.
Ale ja mam inny problem, bo zostalo mi 1,98 $, a z tego co widzialem, to minimalna wplata do stolu to 2$:/ Wiec wie ktos co mam w takiej sytuacji zrobic i czy jest jeszcze jakas mozliwosc, zeby sobie zagrac?
 
B 0

browar112

Użytkownik
dostał ktoś od nich wypłate?
Ta firma to wielkie jedno oszustwo!!! Ja zlecilem wyplate i pisalo ze wciagu 48 godzin rozpatrza i wyplata znajdzie sie na koncie a tu juz jest tydzien prawie i kasy nie ma na koncie!!????????
Probowalem tez koledze przeslac kase z mojego konta bo tam jest taka opcja i tez pisze ze w ciagu 24 godzin kolega otrzyma kase a tu lipa!!!!! to jest jakies scierwo ten pokerroom. NIE POLECAM GO!!!!????????
 
N 0

need_help

Użytkownik
- offer 1 ------2 x 50$ freeroll OR
- offer 2 -----1 X 100 $ freeroll
the choice is yours !!
just post here offer 1 or 2
freeroll(s) will be next week !!!
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
jak ugrales, a nie wiesz czy zlecac wyplate? jasne ze zlecaj, nawyzej nie wyplaca.. bo chyba nie chcesz tam tych pieniedzy trzymac.
 
Do góry Bottom