>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5. kolejka Serie A [3.09 - 5.09.2022]

Status
Zamknięty.
patologg 12,1K

patologg

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie A
Godzina: 18:00
Spotkanie: AC Milan - Inter
Typ: AC Milan DNB (zakład bez remisu)
Kurs: 2.00
Bukmacher: Superbet
Wynik: 3:2
Analiza:


Rywalizacja pomiędzy mediolańskimi zespołami w ostatnich dwóch sezonach wróciła w końcu na wyczekiwany od dawna wysoki poziom. O ile w sezonie 2020/2021 Nerazzurri w znaczący sposób odjechali rywalom zza miedzy, jak i reszcie stawki, tak rozgrywki 2021/2022 są świadectwem, że również Rossonerich należy uwzględniać w przewidywaniach dotyczących tego, kto wygra mistrzostwo.

Inter miał potencjał na zdominowanie ligi przez kilka dobrych sezonów, jednak odejścia przede wszystkim trenera Antonio Conte, Lukaku i Hakimiego sprawiły, że nie zdołali obronić Scudetto. Nieustające problemy finansowe spowodowały osłabienie kadry, jak i ławki trenerskiej. Tegoroczne okienko na pierwszy rzut oka może sugerować, że zdołali się wzmocnić, firmowane powrotem Romelu Lukaku. Mało kto dostrzega jednak odejście Ivana Perisicia, który był najlepszym zawodnikiem Interu w minionych rozgrywkach. Grający za niego Federico Dimarco oraz Robin Gosens nie spełniają jak narazie pokładanych w nich nadziei. Trójka defensywna Skriniar-De Vrij-Bastoni za trenera Conte była piekielnie mocna. Pod batutą trenera Inzaghiego ta gra defensywna nie jest już taka pewna, nie stanowią bariery nie do przejścia. De Vrij zjechał znacząco z poziomem (ogrywający go Giroud w ostatnich ligowych derbach symbolem zeszłego sezonu), Skriniar do ostatnich minut okienka był kuszony przez PSG, a Bastoni w sobotę wg mediów ma nie wystąpić w podstawowej 11. Nie zagra również Lukaku.

Gdy spojrzy się na kadrę Milanu, można odnieść wrażenie, jakim cudem zdołali oni zdobyć mistrzostwo. Od momentu wznowienia rozgrywek po lockdownie, w czerwcu 2020, jest to zupełnie inna drużyna. Dużą pracę wykonał tutaj na pewno Zlatan Ibrahimović, zarówno na boisku, jak i przede wszystkim poza nim. Zwalniany jeszcze przed zatrudnieniem Stefano Pioli zdołał stworzyć zespół, który nie pęka, mimo bardzo młodej kadry. Pod jego okiem swój potencjał zdołało urzeczywistnić kilku graczy, którzy w Milanie dopiero zaczynają stawiać swoje pierwsze kroki w poważnej piłce (m.in. Leao, Tonali, Kalulu, Bennacer, Tomori). Milan zdaje się wyznaczać zupełnie nowy trend, niespotykany dotychczas we włoskiej piłce, odważnie stawiając na młodych, nieznanych wcześniej szerszej publiczności graczy. Mogę zgodzić się z tezą, że to Inter bardziej przegrał Scudetto, niż Milan wygrał, jednak nie jest też to dziełem przypadku. Całą końcówkę sezonu grali z nożem na gardle i pod wielką presją, mając z tyłu głowy, że każde potknięcie się spowoduje utratę liderowania w tabeli. Udźwignęli.

Co do obecnej formy obydwu zespołów, to zarówno do jednych, jak i drugich można przyczepić się z całą pewnością. Jest to jednak dopiero początek sezonu, specyficznego na dodatek ze względu na mundial w listopadzie. Milan w ostatnim meczu z Sassuolo zagrał bardzo słabo, jednak można to niejako usprawiedliwić dużą rotacją i właśnie zbliżającymi się derbami. Liga Mistrzów również jest na horyzoncie. Inter wygrał z Cremonese i podbudował sobie morale, ale dopiero co tydzień temu przegrali z Lazio.

Rzucił mi się jeszcze w oczy fakt, że Milan nie wygrał z Interem w lidze, grając w Serie A, już od sześciu lat. Jest to już naprawdę długo i jednym z argumentów co do mojego typu jest również to, że to jest idealny moment na przełamanie. O wyniku na pewno zadecydują detale, jednak większe szanse daję Milanowi. Detale mogą być przewagą Stefano Piolego w zarządzaniu tym meczem z ławki - Simone Inzaghi, w meczu z Lazio, podjął kilka niezrozumiałych decyzji, przez co przegrał mecz. Milan nie przegrał już od 20 spotkań, zachowując przez ten czas 13 czystych kont.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +931
D 6,4K

danblizerian

Użytkownik
Juventus @ 2,44
To już nie ta sama Fiorentina co chociażby rok czy dwa lata temu. Były perspektywy na stworzenie mocnej ekipy, w końcu najbogatszy właściciel w całej lidze do tego zobowiązuje, a mamy sukcesywne osłabianie zespołu z roku na rok. Oczywiście nie jest dla mnie żadnym zdziwieniem, że nikt we Florencji poważny grał nie będzie, ale z zespołu który realnie mógł się włączać do walki o puchary Comiso robi ligowego średniaka. Zbieranina przeciętnych ligowców, Cabral to jeden wielki niewypał, a w Jovica już nie wierzę kompletnie. 4 spotkania pod rząd bez bramki (wliczając puchar pasztetowej), nie napawa pewnie optymizmem przed konfrontacją z Juventusem. Juventus który wciąż ma wiele braków w pomocy, ale Jutro zapewne w 1 składzie wychodzi Paredes i powinno to wyglądać zupełnie inaczej. Locatelli będzie wreszcie mógł zagrać tak jak lubi, bo ciężar rozegrania weźmie na siebie Argentyńczyk. Wraca Di Maria, w ataku raczej zagra Milik, bo Vlahovic bedzie szykowany na wtorek. Allegri dostał praktycznie to co chciał, więc kończą się wymówki i zaczyna się poważne granie. Juventus nie ustrzega się jeszcze głupich błędów w obronie, ale przy tak bezjajecznej ofensywie jaką prezentuje Fiorentina, myślę że nie ma się czego obawiać. Dla mnie kurs mocno zawyżony, spowodowany tym że Juventus miewa problemy w meczach wyjazdowych. W mojej ocenie warto.

Lazio - Napoli over 2,5 +bts 1,85
Czuje jutro ostre strzelanie, chodzi mi nawet po głowie jakiś over 3,5. Lazio wygląda solidnie w tym sezonie, chociaż klasycznie potrafią zagrać genialny mecz z Interem, a potem beznadziejny z Sampdoria. Pytanie tylko czy kogoś to dziwi? Sarriball wygląda w Rzymie coraz lepiej, Napoli wydaje się być wreszcie zespołem z szerokim składem, dla mnie to spotkanie zapowiada się zdecydowanie lepiej niż derby Mediolanu.
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy
Godzina: 15:00
Spotkanie: Fiorentina - Juventus
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 2.23
Bukmacher: Betclic
Analiza: Swoją underowa gra na początku sezonu obie ekipy podbiły kurs na bramki i postaram się to wykorzystać. Statystyki mówią że będzie to kolejne spotkanie obu ekip na under 2.5. Po 4 kolejkach Juventus i Fiorentina tylko w pierwszej kolejce pokryli ta linie. Jeśli przyjrzymy się rywalizacji h2h to wszystkie 5 ostatnich spotkań również grane były na under. Skad wiec mój typ? Idę w przełamanie tej słabej serii. Fiorentina w tym sezonie ma 4 kolejkach ma tylko 5 pkt i doprowadziła do tego że będzie musieć szukać punktow z Juve. Goście potracili pkt z Roma i Sampdoria i dziś poszukaja zwycięstwa na trudnym terenie. Oba zespoły mają kim postraszyc w napadzie, więc dlaczego dziś nie mielibyśmy zobaczyć minimum 3 goli.
 
Ostatnia edycja:
ryan grant 27,6K

ryan grant

Użytkownik
Ekstremalnie ciekawie zapowiadają się dzisiejsze mecze w Serie A. Oto moje typy na dziś:

Fiorentina - Juventus 03.09.2022, 15:00 1:1
Gospodarze nie najlepiej weszli w sezon, dwa remisy, porażka i wygrana z beniaminkiem. Teraz podejmują jednego z kandydatów do zdobycia mistrza - Juventus, który z kolei dwa razy wygrał i dwa mecze zakończył remisem. O transferach Starej Damy napisane już zostało wszystko, więc nie będę się powtarzał. Wraca Di Maria i widzę, że awizowany do pierwszego składu jest najnowszy nabytek Paredes. Widzę, że LGDS typuje Milika do rozpoczęcia meczu na szpicy, nie wiem czy to oszczędzanie Vlahovica przed meczem z PSG?
Odnotować trzeba, że nie zagra też Szczęsny, ale goście nadal moim zdaniem są faworytami tego meczu. Bezpiecznie pobieram X2 @1,40 superbet.

Lazio - Napoli 03.09.2022, 20:45 1:2

Kolejne hitowe spotkanie tej kolejki. Oba zespoły jeszcze w tym sezonie nie przegrały, oraz nie mają żadnych ubytków w składach. Gospodarze u siebie zanotowali dwie wygrane, w tym 3:1 z Interem, a na wyjazdach dwa remisy. Goście mają taki sam bilans, po dwóch wygranych na początku, pojawiły się dwa remisy i lekkie męczenie buły. Liczę w tym meczu na ciekawe widowisko i przynajmniej po jednym golu dla każdej drużyny, bo formacje pomocy i ataku w obydwu zespołach są bardzo silne. Obie gol @1,60 superbet.
AKO: 2,24
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1294
J 14,4K

JustCalcio93

Użytkownik
Fiorentina - Juventus
Typ: BTS - TAK
Kurs: 1.85 LVBet

Niedziela we Włoszech zapowiada się niesamowicie ciekawie. Zaczynamy emocje od starcia we Florencji.

Fiorentina nie ma co ukrywać zaczęła ten sezon przeciętnie. Szczęśliwa wygrana z Cremonese, bezbramkowe remisy z Empoli i Napoli i porażka w beznadziejnym stylu z Udinese. W międzyczasie był jeszcze awans do fazy grupowej Ligi Konferencji Europy.

O spotkaniu z Udinese trochę już napisałem w poprzednim temacie (4 kolejka). 9 zmian w wyjściowym składzie w porównaniu do spotkania z Napoli i co tu dużo mówić, po prostu bardzo słaba postawa.

Dzisiaj w składzie jest Milenkovic, Biraghi, czy Amrabat, więc skład mocny. Zwłaszcza na bokach obrony powinno to wyglądać znacznie lepiej niż w poprzednim spotkaniu, bo Terzić (na lewej) i Venuti (na prawej) zaprezentowali się z Udinese słabiutko. Dla Fiorentiny rywalizacja z Juventusem jest bardzo ważna i trener Italiano desygnuje do gry podstawowych zawodników. Chociaż tak jak pisałem kadra jest szeroka i na niektórych pozycjach ciężko będzie wskazać "pewniaków" do gry.

Juventus może stylem jak na razie nie zachwyca, ale po 4 spotkaniach ma na swoim koncie 7 punktów.

Dzisiaj w wyjściowym składzie zabraknie Vlahovica, który ostatnio imponuje strzałami z rzutów wolnych. Otwiera się jednak szansa dla Milika, który rozpocznie od początku. Wraca do składu Di Maria, po drugiej stronie Kostic, z którym wiązałem ogromne nadzieje, a na razie nie zachwyca (trzeba dać mu trochę czasu). Debiut zapisze na swoim koncie Paredes i tu jestem bardzo ciekawy jak będzie wyglądała gra w drugiej linii i czy w końcu Locatelli będzie lepiej wyglądał.

W tygodniu Juventus ma mecz z PSG w Lidze Mistrzów, ale tu nie ma mowy o odpuszczaniu. Stara Dama na pewno ma ochotę wrócić na tron w Italii i każda strata punktów przy tak wyrównanym potencjale drużyn z czołówki może być bolesna.

Fiorentina ma problemy w ofensywie. Mało dają skrzydłowi, jest problem na linii drużyna-napastnik i to nie tylko z Jovicem, ale też z Cabralem, który jest w klubie trochę dłużej od Serba. Juventus z gry jakoś wybitnie dużo sytuacji też sobie nie stwarza i do stylu można się przyczepić.

Liczę tutaj jednak na dobre spotkanie. Obie drużyny potrzebują punktów. Fiorentina zaraz może już tracić dystans do europejskich pucharów (a to jest cel w tym sezonie), a odrabiać straty może nie być wcale tak łatwo.
Wydaje mi się, że może być ciekawie i obie drużyny zakończą mecz ze strzelonym golem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1981
J 14,4K

JustCalcio93

Użytkownik
Milan - Inter
Typ: Milan albo remis
Kurs: 1.45 LVBet (obecnie 1.40)

Derby Mediolanu, obecny mistrz Italii kontra poprzedni.

Na razie obie drużyny w najwyższej dyspozycji chyba jeszcze nie są. Milan dwukrotnie już remisował (z Atalantą i Sassuolo). Inter ma punkt więcej w tabeli, ale ma na swoim koncie porażkę z Lazio.

Milan w starciu z Sassuolo nie zachwycił. Brakowało klarownych sytuacji w ofensywie. Z zawodników ofensywnych brakowało w tym meczu: Ibrahimovica, Origiego i Rebica, więc jedyną opcją był Giroud (później zmieniony). Warto wspomnieć o powrocie do wyjściowego składu Simona Kjaera, który długo pauzował. Punkt we wspomnianym meczu uratował Maignan (najlepszy bramkarz obecnie w Serie A), który obronił rzut karny wykonywany przez Berardiego.

Inter z zespołów z czołówki widziałem w tym sezonie jak na razie najrzadziej (trzeba to nadrobić). Kontuzjowany jest Lukaku, który dzisiaj nie zagra, ale jest Dzeko i są też inne opcje w ofensywie. Spory problem z lewym wahadłem po odejściu Perisica. Do Marco nie błyszczy, Darmian pewnego poziomu nie przeskoczy (chociaż i tak gra powyżej oczekiwań, przynajmniej moich), a Gosens zanotował spory zjazd po przyjściu z Atalanty.

Nie będę tutaj wymieniał konkretnych nazwisk pozycja po pozycji, bo zespoły są wszystkim doskonale znane.
Milan to zespół, który cały czas może się rozwijać. Mnóstwo młodych zawodników z ogromnym potencjałem. Jeżeli trener Pioli dobrze wkomponuje Adliego, De Ketelaere, czy nawet Pobege to będzie to jeszcze mocniejszy Milan.
Inter jest wydaje mi się bliższy swojego potencjału. Wiadomo, że z Lukaku (dzisiaj chyba nieobecny) powinno to wyglądać lepiej w porównaniu do poprzedniego sezonu. Ciężko jednak wyobrazić mi sobie Inter, który czymś nas zaskakuje. Nie jest to oczywiście żaden zarzut, bo ekipa Inzaghiego w formie to drużyna, która będzie walczyć o Scudetto.

Myślałem coś o BTS albo over 2.5, bo wydaje mi się, że może to być dobry mecz. Wybieram jednak Milan z remisem.
Jest to oczywiście subiektywna opinia, ale dla mnie Milan to ekipa, która ciągle się rozwija i która gra po prostu ciekawszą piłkę od Interu. Ciężko tutaj wskazać faworyta, zresztą wiadomo jak to jest w meczach derbowych.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1353
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Udinese - Roma
Typ: Roma
Kurs: 1.93
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

W niedzielę spróbuje pograć zwycięstwo gości w spotkaniu Udinese - Roma. Gospodarze z siedmioma punktami na koncie dość nieźle rozpoczęli sezonu pokonując min. Fiorentinę i Monzę. Teraz przyjdzie im się zmierzyć z rywalem zdecydowanie trudniejszym, który ma aspiracje na coś więcej niż tylko europejskie puchary. AS Roma to obecnie wicelider rozgrywek Serie A. Mourinho naprawdę niema co narzekać, bowiem klub z Rzymu przeprowadził kilka ciekawych transferów, które powinny lada moment odpalić. Dybala już ma na swoim koncie dwa trafienia. Teraz do klubu dołączył Belotti, który to był liderem w poprzednim sezonie w Torino. Oprócz tej dwójki jest jeszcze Kluivert, Matić i Wijnaldum, lecz niestety tu jest leczenie urazu. Środek pola w Romie jest naprawdę dobrze obsadzony. Goście z dużymi aspiracjami w tym sezonie i ten start sezon trzeba wykorzystać jak tylko się da, dopóki nie przyjdą spotkania z trudniejszym rywalami. Roma faworytem i nie powinno to nikogo dziwić. Zespół ten ma okazje sprawić w tym sezonie sporą niespodziankę walcząc o mistrzostwo Włoch, lecz jednak żeby tak się stało nie mogą zgubić punktów w spotkaniu przeciwko Udinese, które zapewne do łatwych należeć nie będzie.
 
J 14,4K

JustCalcio93

Użytkownik
Verona - Sampdoria
Typ: Verona
Kurs: 2.20 LVBet (obecnie 2.15)

Verona mocno osłabiona w porównaniu do poprzedniego sezonu i jak na razie wyniki też optymizmem nie napawają. Na start sezonu bolesna porażka 2:5 z Napoli, potem było trochę lepiej (1:1 z Bologną, 0:1 z Atalanta i 1:1 z Empoli), ale też nie ma czym się zachwycać.

Nie ma już w zespole trio Barak-Caprari-Simeone i ciężko teraz trochę wskazać ich następców. Lasagna poprzednie sezony miał dosyć słabe, a Henry pomimo kilku zalet ma też sporo wad. Spodziewałem się, że trochę większą rolę będzie odgrywał Milan Djuric (ściągnięty z Salernitany), który na razie dostał bardzo mało minut. Wahadłowi Lazovic i Faraoni całkiem dobrze grają do przodu i to powinno być solidne zagrożenie.

Sampdoria z takim samym dorobkiem punktowym co Verona, ale remisy wywalczone na własnym boisku z Juventusem (0:0) i Lazio (1:1) to świetne wyniki jak na potencjał tej drużyny. Trzeba jednak pamiętać o porażkach 0:1 z Atalantą i przede wszystkim 0:4 z Salernitana, która jest na podobnym poziomie.

Sampdoria od kilku sezonów prosi się o problemy. Zupełnie nie jestem przekonany do trenera Giampaolo, jakoś nie widzę żadnego wypracowanego stylu gry. Z sezonu na sezon jest to po prostu coraz słabszy kadrowo zespół. Pisałem już o tym, że mają problemy z tworzeniem sytuacji. Dopiero w 4 kolejce zdobyli swoją premierową bramkę (Gabbiadini w doliczonym czasie). U niektórych zawodników widać brak rozwoju (Bereszyński to według mnie doskonały przykład), a niektórzy po prostu już swój prime mają za sobą (Quagliarela, Caputo). Ciekawy jestem jak szybko do składu wskoczy wypożyczony z Tottenhamu Harry Winks, który powinien wnieść trochę jakości do środka pola, bo po odejściach (Thorsby, Ekdal) trochę ta formacja ucierpiała.

Wyżej cenię trenera Cioffiego, który wykonał fajną robotę z Udinese. Teraz przed nim ciężkie zadanie, bo w poprzednich sezonach (za Jurica i za Tudora) Verona to był dla wielu drużyn ciężki przeciwnik, który miał swój styl i potrafił grać tak jak chciał. Sampdoria jest mocno nijaka w swoich poczynaniach. Patrząc na obecną sytuację po 4 kolejkach mogą to być zespoły, które będą uwikłane w walkę o utrzymanie, więc jest to bardzo ważne starcie.

Nie spodziewam się fajerwerków po tym spotkaniu. Sampdoria jak na razie zdecydowanie lepsze wyniki osiągała na własnym boisku (murawa pozostawia tam wiele do życzenia). Obie drużyny jeszcze bez zwycięstwa, ale wydaje mi się, że 3 punkty mogą dzisiaj zostać w Veronie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +475
ryan grant 27,6K

ryan grant

Użytkownik
...Mourinho naprawdę niema co narzekać, bowiem klub z Rzymu przeprowadził kilka ciekawych transferów, które powinny lada moment odpalić. Dybala już ma na swoim koncie dwa trafienia. Teraz do klubu dołączył Belotti, który to był liderem w poprzednim sezonie w Torino. Oprócz tej dwójki jest jeszcze Kluivert, Matić i Wijnaldum, lecz niestety tu jest leczenie urazu.
Kluivert poszedł na wypożyczenie do Valencii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +693
A 1,3K

Alejandro_buk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy
Godzina: 18:30
Spotkanie: Salernitana - Empoli
Typ: Salernitana powyżej 1.5 gola w meczu
Kurs: @ 2.13
Bukmacher: Fuksiarz
Analiza:


Salernitana i Empoli to piłkarsko drużyny na podobnym poziomie, może z lekkim wskazaniem na korzyść gospodarzy, którzy zagrają dziś przed własną publicznością. Salernitana już pokazała, że potrafi strzelać na własnym boisku, pokonując ostatnio 4-0 Sampdorię. Widać, że wypożyczony z Villareal napastnik Boulaye Dia robi różnicę w ataku. Dodatkowo do drużyny został sprowadzony Krzysztof Piątek, który w średniakach Serie A czuje się najlepiej :) Liczę, że duet Dia-Piątek zapewni co najmniej 2 bramki Salernitanie, która dodatkowo gra na własnym podwórku z niezbyt wymagającym rywalem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
ryan grant 27,6K

ryan grant

Użytkownik
Torino – Lecce 05.09.2022, 20:45 (1:0)
Gospodarze pomimo znacznych osłabień przed sezonem spisują się całkiem nieźle. Dziś czeka ich mecz z beniaminkiem z Lecce, który do tej pory zgromadził dwa punkty i dwa razy przegrał, ale co warte odnotowania nie dał się pokonać ekipie z Neapolu na ich terenie. Z ważniejszych osłabień w drużynie gospodarzy należy odnotować brak Miranczuka (1/1) i Ricciego (3/0), natomiast goście muszą sobie poradzić bez Strefazzy (4/1). Wydaje mi się, że to będzie mecz walki, dlatego też moim typem na to spotkanie jest 1 połowę, lub mecz wygra Torino @1,53 superbet

Monza – Atalanta 05.09.2022, 18:30 (0:2)

Gospodarze wciąż bez punktu w tym sezonie, do tego ich obrona nadal pozostawia wiele do życzenia. Atalanta dziś bez Zapaty, ale On w tym sezonie jeszcze gola nie strzelił. Póki co konsekwentnie jak wcześniej w meczach z udziałem Monzy idę w over 2,5 gola @1,65 superbet.
AKO: 2,52
 
Ostatnia edycja:
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Monza strzeli gola i pow 1.5 roznego
Salernitana- Empoli
Pow 0.5 gola, 7.5 roznych, 3.5 kartek
Ako: 2.54 @superbet


Za drobne dla lepszego sledzenia meczy. Monze tutaj jak najbardziej stac na bramce, juz z Romą byli blisko, czas na ich korzysc moim zdaniem bo potrzebuja do zgrania. Tam sa takie nazwiska, ze solo moze ktos ogarnac jakas akcją. Co do roznych to narazie w kazdym meczu pokryte, tutaj u siebie, mozliwe, ze mecz o posade trenera Stroppy, wiec bedzie sporo akcji ogolnie. Do tego dwa dni wiecej odpoczynku mieli gospdoarze co przy graniu co pare dni ma znaczenie olbrzymie we Wloszech, zreszta juz o tym pisalem. Drugi mecz Salernitana sporo roznych nabija, sedzia srednia ponad 5 kartek na mecz, Candreva i Dia robia robote moim zdaniem, fanatyczny stadion, wczoraj 3/4 mecze to siadlo, a tutaj oceniam prawdopobienstwo na bardzo duze.
 
D 6,4K

danblizerian

Użytkownik
Mam trochę dylemat z dzisiejszymi meczami. Monza mnie nie przekonuje ani trochę, a miała być rewelacją rozgrywek i pewnie odpalą, ale czy już dziś? Atalanta mocno poprawiła się pod względem defensywy, widać że Gasperini popracował z zespołem nad tym aspektem przed sezonem i są efekty. Mocne spadki na Monze i czuję w kościach, że to nie będzie wielkie widowisko, bo wypada w końcu zacząć punktować. Na wyjazdy nie patrzę, bo to jednak domena beniaminków, że poza domem są słabi, ale fakt że ta słaba Roma wbiła im trzy bramki trochę przeraża. U siebie już to tak źle nie wygląda, bo i Torino w niezłej formie jak i Udine musiały się przyłożyć, żeby wywieźć komplet. Atalanta dzisiaj z kompletem nie wyjedzie, zwłaszcza bez Zapaty z przodu.
Monza lub remis i under 2,5 @ 3,70


 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom