>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

5 kolejka Primera Division 26-27 września 2009r.

Status
Zamknięty.
180michal 17

180michal

Użytkownik
5 kolejka Primera Division [26-27.09.2009]

&quot;W tym temacie nie dyskutujemy na temat rozgrywek Primera Division, ale podajemy swoje typy i analizy na 1 kolejkę. Wskazana kultura i poziom wypowiedzi, posty jedno zdaniowe nie poparte żadnym sensownym argumentem czy też kłótnie i utarczki słowne będą karane.&quot;
Zapraszam wszystkie osoby interesujące sie Hiszpańską piłką to typowania :spokodfhgfh:​
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
Real Madryt-Tenerife
Typ: -2,5 Real
Kurs: 1,95
Analiza:

✅ wynik 3-0.
Jutro o godzinie 18,00 odbędzie się spotkanie Realu z beniaminkiem Tenerife. Real Madryt z początku sezonu pokazywał że nie jest jeszcze do końca zgrany lecz ostatnie wyniki odzwierciedlają świetną formę Ronaldo strzela bramki w pierwszych minutach meczu, ośmiesza rywali, Kaka wnosi wiele do zespołu, a co najważniejsze trener dokonuje ciągłych zmian i roszad co idzie ku lepszemu. Madryt na Santiago jest będzie drużyną nie dopokonania typuje bardzo wysokie zwycięstwo realu 3,4,5 bramkami stać ich na to a dodatkową motywacją będzie poprawienie bilansu gdyż uważam również że i Barca wygra swoje wyjazdowe spotkanie z Malagą (1,28 kurs). Bilans puki co jest na korzyść barcy ale Real tak łatwo nie odpuści grają ze słabeuszami i pierwszym zespołem do spadku do niższej ligi.

Moje typy:
Real Madryt-Tenerife1 ✅ wynik 3-0.
Malaga-Barcelona2 ✅ wynik 0-2.
Espanyol-Xerez 1⛔ wynik 0-0
 
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
jak dla mnie śmieszny jest kurs na Barce na wyjeździe z Malagą... ;/ nie adekwatny do ewentualnej niespodzianki, mimo wszystko sądze że Barca wygra ;) poza tym to Espanyol, no i Real z handi spokojnie... ciekawy mecz Valencii z Atletico oba zespoły pod formą, ciekawe kto wyjdzie obronną ręką. ja stawiam jednak na Valencie ;)
Typy na weekend:
- Real Madryt-Tenerife(0:1) - 1 - 1.3 --&gt; u naziemnych ciężko znaleść handi -2
- Malaga-FC Barcelona - 2 - 1.3
- Malaga-FC Barcelona(1:0) - 2 - 1.8
- Valencia-Atl.Madryt - 1 - 1.9
- Espanyol-Xerez - 1 - 1.5
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
Real Madryt - Tenerife
Do Madrytu przyjezdza kolejny beniaminek i co tu dużo mówic nie wroze im nic dobrego po tym meczu. Wygrana różnicą paru bramek nie zdziwi chyba nikogo w tym meczu. Za bardzo nie ma co pisac o tym meczu bo na pewno bedzie to spotkanie tylko do jednej bramki.
Typ: Real -2 ✅
over 2,5 ✅
------------
Malaga - Barcelona
Barcelona pojechała do Malagi w najsilniejszym składzie. Pod znakiem zapytania stoi wystep Ibry, choc trener moze da mu szanse w koncowce spotkania aby zagrał 20 min. Takze na szpicy ataku zobaczymy Henrego, ktory w tym sezonie jeszcze nie strzelił bramki i w dzisiejszym meczu wszyscy beda na niego liczyc. W poprzednim sezonie w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych Barca wygrała 4-1 i moim zdaniem dzisiaj moze nie zobaczymy az tak wysokiego zwyciestwa, ale wygrana roznica 2 bramek nie powinna zaskoczyc.
Typ: Barcelona -1 ✅
over 2,5 ⛔
------------

Valencia - Atletico Madryt
Obie ekipy nie pokazuja zbyt dobrej formy w tym sezonie. Valencia prezentuje troche lepiej niz dzisiejszy rywal ale do wysokiej formy jeszcze duzo brakuje. Atletico w tym sezonie zawodzi na calej linii. Remisy czy porazki ze sredniakami (prócz przegranej z Barcelona) pokazuja ze Atletico jest w dołku w tej czesci sezonu i teraz jeszcze przychodzi im sie zmierzyc z Valencią na ich terenie. Obie ekipy maja prawdziwe armaty w ataku, ale tez dziury w obronie dlatego upatruje w tym meczu over.
Typ: over 2,5 ✅
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Jeśli chodzi o kursy na Real czy Barcelonę to niestety, ale bukmacherzy bardzo mocno je zaniżają... Jednakże patrząc na to z drugiej strony różnica pomiędzy tą dwójką a pozostałymi zespołami jest bardzo duża.

Kawał dobrej roboty wykonał 180michal, zakładając temat na kolejkę&lt;dziękuję&gt; i opisując najciekawsze dzisiejsze spotkania.

Moim zdaniem mecz pomiędzy Bilbao a Sevillą no bet, ale pozostałe typuję. Nie będę ukrywał, że moje zdanie na ich temat nie rożni się znacząco od Michała. Każdy inny wynik oprócz wysokiej wygranej Realu będzie niespodzianką... Barca może i bramkę straci, ale kilka strzeli. Over 2,5 bardzo dobra opcja nawet mimo mizernego kursu. Ciekawe jaka będzie murawa na Mestalla, ale ogólnie nawet stan murawy nie powinien mieć tak wielkiego znaczenia. Obie drużyny mogą liczyć tylko na ofensywę więc bramki powinny się posypać.

Popieram typy 180michal ;)
 
anarchista88 0

anarchista88

Użytkownik
Co myślicie o graniu na Espanyol jutro?Ma ktoś jakieś konkretne informacje czy przemyślenia?Byłbym wdzięczny za odpowiedź przed godziną 10.00 jutro.Pozdrawiam
 
hypo21 0

hypo21

Użytkownik
Espanyol - Depotivo Xerez
typ: 1

Espanyol, który rozgrywać będzie 3 mecz na nowym stadionie podejmie beniaminka z Xerez. Faworytem bez dwuzdan jest ekipa z Barcelony. Espanyol po slabym poczatku i porazkach z Athleticiem i Realem Madryt wrocilo na dobra droge. Zwyciestwo na El Riazor bylo malym zaskoczeniem, ale gra popularnych Papuzek byla calkiem przyzwoita, a samo zwyciestwo dodalo wiary druzynie. W ostatnim meczu Espanyol pokonal Malage, z która przegrywal do przerwy 0-1. W tym meczu nie zagrali Tamudo i de la Pena - podstawowi zawodnicy. Espanyol poprawil swoja gre i z meczu na mecz prezentuje sie coraz lepiej.
W odmiennym humorze do meczu podejdzie ekipa Xerez, ktora niedosc, ze nie wywalczyla zadnego punktu to nawet nie zdolala strzelic bramki! Po dosc poprawnym meczu z Realem( pomimo porazki 0-5 gra Xerez sprawila duzo problemow Realowi) przyszedl slabiutki wystep z Deportivo na wlasnym stadionie i 0-3.

W tym meczu faworyt jest jeden i troche dziwic moze kurs na Espanyol(1,53).
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Espanyol - Xerez
Od początku sezonu trzymam się zdania, że Xerez to najsłabszy z beniaminków. Espanyol miał trudny początek, ale wygrana wyjazdowa z Deportivo oraz ostatnie zwycięstwo z Malagą na pewno dodadzą wiary we własne możliwości piłkarzom tej drużyny. Piłkarsko moim zdaniem zdecydowanie lepsi. Na pewno pobieram typ na Espanyol po takim kursie.
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Mallorca - Valladolid
Typ: 1 1,85
✅
Gospodarze to przede wszystkim zespół własnego podwórka. Tutaj są w stanie poradzić sobie z prawie każdym zespołem. U siebie dwa mecze i dwa zycięstwa. co prawda z beniaminkami: Xerez i Teneryfą, ale nie uważam, że goście są lepsi od tego drugiego zespołu. Myślę, że najlepszy strzelec zespołu Aritz Aduriz powiększy swój dwubramkowy dorobek. Goście jak dotąd cztery punkty, o dziwo zdobyte na wyjeździe. Jednak w Valladolid istny szpital, jutro nie zagrają: Marquitos, Pedro Lopez, Fabricio, Fabian Canobbio, Alberto Marcos, Justo Villar czy Bartolomew Ogbeche. No i jeszcze słówko o bezpośrednich pojedynkach, ostatnie pięć meczy to pięć zwycięstw gospodarzy. Ogólny bilans bezpośrednich meczy to 12 zwycięstw Mallorci i 8 remisów. Jutro trzy punkty zostają na Mallorce.

Espanyol - Xerez
Typ 1 1,53
⛔
W pełni popieram typ kolegów powyżej. Espanyol złapał wiatr w żagle, dwa kolejne zwycięstwa. Sytuacje gości niech opiszą liczby: 4 mecze, 0 punktów, bramki 0 - 11. Xerez najprawdopodobniej będzie jedynie dostarczycielem punktów w obecnym sezonie. Nie wyobrażam sobie innego wyniku niż zwycięstwo gospodarzy.
 
L 0

legfe

Użytkownik
Espanyol - CD Xerez 1

Kurs w pinnacle w tej chwili 1,59, ale idzie ciągle w górę więc myślę, że warto jeszcze poczekać.

Espanyol po 4 kolejkach ma 6 pkt i jest na 9 miejscu. Bilans bramkowy to 5-7. Początek sezonu był dla gospodarzy ciężki - porażka z Bilbao (na wyjeździe), później z Realem. Pomimo tego gracze z Barcelony wygrali 2 ostatnie mecze z Deportivo (na wyjeździe) i Malagą. Przypomnę, że niedawno, właśnie Xerez przegrał na własnym stadionie z Deportivo 0:3. Espanyol przystąpi do meczu bez 2 największych gwiazd - Raula Ramudo i Ivana de la Peny. Grał zresztą bez nich już w ostatnim meczu z Malagą i szło im naprawdę nieźle. Ostatnie 2 mecze b. dobrze wróżą na przyszłość, a tym bardziej na mecz przeciwko CD Xerez.

CD Xerez po 4 meczach są na ostatnim miejscu. Mają zero punktów i strzelili zero bramek. Bilans bramkowy to 0-11. Gra tego beniaminka to kompletna klapa. Do tego dodać braki kadrowe, tj. brak Alexa, Aythami, Toniego i Michela Carrilero i wszystko wskazuje w tym meczu na zwycięstwo Espanyolu. Polecam.
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
Dzieki TBM za słowa uznania. Staram sie co moge i chce kazdemu pomoc w typowaniu ligi Hiszpanskiej ????
Dzisiaj bedzie na odwrót ;) Popieram typ na Espanyol. Zespół z Barcelony złapał wiatr w żagle i prezentuje bardzo ladna i skuteczna piłke, a Xerez jest wg mnie pewniakiem do spadku wiec beda oni szukac pkt przewaznie na wlasnym obiekcie niz na stadionie rywali.
⛔
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Espanyol Barcelona - Deportivo Xerez

Na pięknym stadionie Cornella El-Prat rozegrane zostanie spotkanie 5 kolejki Primera Division. Znajdujący się ostatnio w dobrej formie Espanyol podejmie Xerez, które jak do tej pory nie wywalczyło żadnego punktu. Po dwóch porażkach w pierwszych kolejkach piłkarze Mauricio Pochettino wzięli się ostro do roboty, udało im się wygrać na wyjeździe z Deportivo 3:2 oraz przed własną publicznością Malagę. Espanyol to drużyna, która z powodzeniem może walczyć o miejsce w pierwszej ósemce, jest jednak pewne ale, klub z Barcelony nie może tracić punktów z takimi zespołami jak Xerez. José Angel Ziganda ma spore kłopoty, jego podopieczni nie są w stanie nawiązać równorzędnej walki ze swoimi rywalami, w czterech meczach nie zdobyli nawet bramki, przegrywając z Deportivo, Realem Madryt, Mallorcą i Athleticiem Bilbao. Xerez to główny kandydat do spadku, swoich szans powinni upatrywać w starciach ze słabszymi drużynami, szczególnie na własnym obiekcie. Dzisiaj większych szans na zdobycie pierwszych punktów im nie daję. Niestety Espanyol po raz kolejny będzie musiał radzić sobie bez dwóch czołowych zawodników, Raul Tamudo i Ivan de la Pena wciąż poza kadrą. Xerez również bez swoich ważnych ogniw, zabraknie bowiem Alexa, Aythami, Toniego i Carrilero.

Przewidywane składy:

Espanyol: Kameni - Chica, Forlin, Pareja, D. Garcia, Calleja, Moises, Verdu, L. Garcia, Coro, Sahar

Xerez: Renan - Mendoza, Prieto, Leandro, Francis, Momo, Moreno, Sanchez, Calvo, Maldonado, Abel

Stawiam na zwycięstwo gospodarzy ~ 1,50
 
C 0

cinkowskii

Użytkownik
Osłabienia Xarez : &quot; Xerez również ma małe problemy kadrowe, a brak Alexa, Aythami, Toniego i Michela Carrilero jest sporym problemem dla trenera Jose Angela Zigandy.&quot;
zrodło http://www.primeradivision.pl/index.php?dzial=aktualnosci&amp;amp;artykul=152824
Mimo nawet tych oslabien powinniscie uwazac bo jesli Xarez bedzie sie bronilo cala jedynastka w swoim polu karnym to bedzie lipa juz nie jeden mecz taki widzialem gdzie faworyt przejezdzal sie na tak wlasnie broniacych sie druzynach
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
No i niestety Espanyol się nie popisał. Najpierw miałem zagrać, że Xerez nie strzeli bramki ale po czasie zmieniłem typ na zwyciestwo gospodarzy. Można powiedzieć, że trochę sędzia przeszkodził drużynie z Barcelony odnieś zwycięstwo ale goście grali mądrze dobrze się broniąc choc nie murowali bramki. Też próbowali swoich sił w kontrach i o mały włos by strzelili bramkę w drugiej połowie. Jak dla mnie mecz wyrównany i remis sprawiedliwy choc sam grałem na Espanyol. Trudno jutro też jest dzień.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
A ja niestety postawiłem i się rozczarowałem... Nie Xerez, a Espanyolem.

O 21:00 rozpocznie się mecz pomiędzy Deportivo a Villarreal. Zastanawiam się nad zagraniem x2 w tym meczu, ale czekam jeszcze na oficjalne składy. Ekipa Ernesto Valverde grała bardzo dobrą drugą połowę z Bilbao... i mimo, że przez długi czas w 10 to solidnie radzili sobie w meczu z Realem. Depor jest chimeryczne albo gra dobrze, albo słabo. Dlatego x2 uważam za ciekawą opcję. Do składu gości ma wrócić Senna.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Senna jest to mózg zespołu i widać po grze, że brakuje tego zawodnika tak samo jak i trenera który już prowadzi z powodzeniem Real. Jak do tej pory Villarreal zawodzi na całej linii dlatego też muszą zacząć zdobywać punkty ale nie będzie łatwo z Deportivo które po kilku słabych sezonach w końcu w poprzednim coś pokazali dlatego ciężko stwierdzić jakim wynikiem zakończy się to spotkanie. Dla mnie smierdzi remisem więc gdybyś zagrał x2 to by wszedł typ. Kurs 1,5 w expekcie wygląda fajnie ale ja mam zasadę nie gram na siłe i po przegranym kuponie niestaram się szybko odrobić strat bo to źle się kończy. dzisiaj sobie już granie daruję Tobie też bym radził ale jak się zdecydujesz na taki typ to życzę powodzenia.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Kurs 1,5 w expekcie wygląda fajnie ale ja mam zasadę nie gram na siłe i po przegranym kuponie niestaram się szybko odrobić strat bo to źle się kończy. dzisiaj sobie już granie daruję Tobie też bym radził ale jak się zdecydujesz na taki typ to życzę powodzenia.
Z jednej strony masz rację, a z drugiej mam spore szczęście do grania tzw. kontr. Niejednokrotnie grając w ten sposób za większe stawki odrabiałem całe straty z dnia i wychodziłem na plus.

Dziś jednak postanowiłem zagrać lekko za 3/10 tripelka na ktorym jeden z typów to X do przerwy w meczu Deportivo - Villarreal.

Środek pola Eguren - Senna powinien uspokajać sporo akcji Villarreal, które w poprzednich spotkaniach były kreowane głównie za sprawą skrzydłowych. Deportivo jako gospodarz powinno tutaj narzucić swój styl gry, ale gra atakiem pozycyjnym jakoś nie specjalnie im się układa o czym świadczy chociażby wynik 2:3 z Espanyolem. Osobiście zagrałem X HT, gdyż uważam, że dopiero w drugiej połowie skończy się gra taktyczna i będzie wiecej spektakularnych akcji. Kurs 2,08 pobieram za 3/10.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom