>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

5. kolejka Premier League (17.10 - 19.10.2020)

Status
Zamknięty.
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Spotkanie: Leicester - Aston Villa
Typ: Aston Villa powyżej 1.5 gola
Kurs: 2.71
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Mecz na szczycie angielskiej Premier League. Tak tak - nie Liverpool, nie Tottenham, nie Manchester City czy Chelsea, tylko Leicester i Aston Villa są - zaraz za Evertonem - w czołowej trójce tabeli ligowej. Rozegrano jak dotąd cztery kolejki (z czego piłkarze Aston Villa rozegrali tylko trzy mecze), a więc jeszcze wiele może się zmienić. Jednak jedno jest pewne - tak ofensywnie grających zawodników Aston Villa dawno nie mieliśmy okazji oglądać. Nie licząc przegranego meczu w ramach Pucharu Ligi Angielskiej na początku października, Aston nie przegrał meczu od lipca! Nie dość tego - w trzech swoich ostatnich meczach wyjazdowych zdobyli w sumie 9 bramek. Wreszcie - zaskakujące świat zwycięstwo 7:2 nad Liverpoolem - wszystko to sprawia, że do meczu z Leicester nie przystąpią w roli underdoga. Trzeba jednak powiedzieć kilka słów na temat gospodarzy. Trzy wygrane i jedna porażka i bilans bramek 12:7 po czterech kolejkach. Trzeba przyznać, że sporo traconych goli jak na zespół będący w pierwszej trójce tabeli - blisko 2 gole na mecz. Co ciekawe - aż pięć z nich stracili u siebie - w tym trzy w przegranym ostatnio spotkaniu z West Ham. Myślę, że rozpędzeni zawodnicy Aston Villa znajdą co najmniej dwukrotnie drogę do bramki Lisów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +196
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Spotkanie: Everton - Liverpool
Typ: Everton over 4,5 RR
Kurs: 2.06
Bukmacher: unibet
Analiza:

Derby! Zapowiada się niezle widowisko. Everton dawno tak dobrze nie wyglądał na początku sezonu. Średnia uzyskanych rzutów rożnych w tym sezonie przez Everton to 5,8. Z racji tego, że Everton gra z Liverpoolem to zaproponowana linia wynosi 4,5. Myślę, że gospodarze nie będą mieć problemów z pokonaniem takiej linii rzutów rożnych. Gospodarze i goście średnio strzelają 3 bramki na mecz. Oznacza to, że stwarzają sobie dużo okazji podbramkowych, a to jest dobry argument na korzyść cornerów.
 
Ostatnia edycja:
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik
Witam Panów.

Poprzednia kolejka 3 typy na zielono zobaczymy jak będzie podczas 5 kolejki. Co do derbów Liverpoolu to uważam, że będzie to bardzo pasjonujące spotkanie. Patrząc na top 4 po 4 kolejkach jestem miło zaskoczony. Wygląda na to, że w tym sezonie więcej niż 2 drużyny mają szansę na tytuł.

Everton - Liverpool

Patrząc na grę Evertonu jestem miło zaskoczony. Widać, że Ancelotti po pierwszym sezonie gdzie Everton nie błyszczał poukładał drużynę tak, że obecnie mogą oni bez problemu walczyć o top4. Ten kto śledzi naco dzień wie, że tym razem Everton ma realne szanse aby wygrać derby. 5 ostatnich meczy Evertonu pokrywa mój bet.
Co do Liverpoolu dla mnie największym argumentem przemawiającym za moim typem jest brak w bramce Alissona. Adrian to nie ta sama półka co Alisson. Poza tym obrona Liverpoolu w ostatnich meczach preferuje wesołą obronę...Ciężko mi uwierzyć aby to spotkanie zakończyło sumą bramek poniżej 2.

BTS tak plus powyżej 2,5 bramki kurs 1,75 STS // wynik końcowy 2:2

Newcastle - Manchester United


Sroki w tym sezonie moim zdaniem mają zapewniony miejsce w top10, a może i wyżej. Co do United to gdyby w poprzedniej kolejce Lamela też obejrzał czerwo to nie wydaje mi się aby aż taki pogrom był ekipy z Old Trafford. Mimo wszystko uważam, że ten mecz nie będzie spacerkiem dla ekipy z Manchesteru. Nie jestem pesymistycznie nastawiony do tej drużyny po protu od odejścia SAFa tylko Mourinho był tym trenerem, który mógł wyciągnąć tą drużynę z niebytu. Poza tym patrząc na najbliższe mecze United ciężko dostrzec słabą drużynę.

17.10 wyjazd Newcastle
20.10 wyjazd z PSG
24.10 u siebie z CFC
28.10 u siebie z RB Lipsk
1.11 u siebie Arsenal
4.11 wyjazd z Istanbul BB
7.11 wyjazd Everton

BTS tak i powyżej 2,5 bramki kurs 2,05 STS // wynik końcowy 1:4
Newcastle handi +0,5 kurs 2,15 STS // wynik końcowy 1:4
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Everton - Liverpool
podwójna szansa 0-0, @1,87 Fortuna


Derby Merseyside pomiędzy aktualnym liderem Premier League a mistrzem Anglii. Pojedynek dwóch wielkich trenerów Ancelloti kontra Klopp. The Toffees rewelacyjnie zaczęli obecną kampanię notując komplet zwycięstw, świetnym ruchem okazał się zakup Jamesa Rodrigueza, który kapitalnie odnalazł się w Anglii. The Reds po ostatniej kompromitacji jakiej doznali w meczu z Aston Villą 2:7 na pewno będą chcieli zmazać plamę i wygrać prestiżowy pojedynek derbowy, jednak jak napisałem wcześniej Everton jest w kapitalnej formie i też będą chcieli pokonać bardziej utytułowanego rywala, z którym nie wygrali od 10 lat. Ciekawostką jest też fakt, że na 10 ostatnich bezpośrednich spotkań rozgrywanych na stadionie The Toffees aż 7 razy padł remis, dlatego próbuję bezpieczniejszego rozwiązania czyli remis do przerwy lub w całym spotkaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
lukas88 229,5K

lukas88

Forum VIP
Everton- Liverpool
Typ: 1
Kurs: 4,05
Fortuna


Dzisiaj na Godison Park zapowiada się niezwykle ciekawe widowisko. Solidnie wzmocniony Everton podejmuje mistrza Anglii z Anfield Road. Historia ostatnich lat pokazuje jak ciężko gra się zespołowi The Reda na terenie lokalnego rywala. Ostatnie 9 spotkań na GP to 7 remisów i dwa zwycięstwa Liverpoolu. Everton ostatni raz wygrał u siebie derbowy pojedynek 17.10.2010 czyli równe 10 lat temu, dziś uważam że są w stanie powtórzyć ten wyczyn, gdyż Liverpool mimo kolejnych wzmocnień nie gra już tak konsekwentnej piłki jak w poprzednich latach. Już Aston Villa pokazała ostatnio słabości układanki Klopa. Everton pod wodzą Ancelottiego gra całkiem przyjemny futbol, drugie życie dostań James, rozkręca się Calvert- Lewin, do tego niezwykle dynamiczny Richarlison. Uważam że biorąc pod uwagę obecną formę Evertonu i nieco słabsza dyspozycję Liverpoolu stać dzisiaj gospodarzy na zwycięstwo i tak też proponuję.​
 
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Panie i Panowie. Fajnie wyglądają linie i same kursy na kartki w dzisiejszych meczach. W przypadku sędziów tak się nie orientuję, ale kojarzycie może, który z dzisiejszych sędziów nie boi się sięgnąć po karteczkę?
 
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik
Crystal Palace - Brighton

Trudno mi tutaj wskazać zwycięzcę spotkania. Obie drużyny mają atuty aby wygrać to spotkanie. Jeśli Zaha z ekipą zagrają tak jak z United to zgarną 3pkt. W mojej ocenie zespół Crystal Palace jest chimeryczny za wiele zależy od ich poszczególnych graczy. Z kolei Mewy są drużyną jak dla mnie bardziej solidną tutaj większą rolę odgrywa drużyna niż poszczególni gracze. Poza tym po ich stronie jest mniej absencji. Może i krótki opis typu, ale wczoraj poza jednym spotkaniem bts nie wszedł.

BTS tak 1,80 STS // wynik końcowy 1:1 uff 90 min ważne że wpadło

Tottenham - West Ham


Miałem tutaj iść w rzuty rożne ale zmieniam i idę w kartki. Uważam że Spurs w tym meczu będą dominować atak pozycyjny i jazda a West Ham będzie starał się faulami te akcje przerywać 2 kartki dla Młotów uważam za jak najbardziej realny bet. Poza tym sędziuje sędzia który w poprzednim sezonie na 25 meczy pokazał 76 żółtych kartek.

West Ham powyżej 1,5 kartki 1,51 eFortuna // 5 kartki West Ham
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +101
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik
Leicester - Aston Villa

Jako, że w końcu chłopacy w naszej kochanej lidze się rozstrzelali to wierzę w to że w meczu o 20:15 również wpadnie co nie co bramek.
Fakt sporym osłabieniem dla Lisów jest brak Vardego ale w takich sytuacjach zmiennicy dostają szanse aby pokazali się. Liczę na to że Iheanacho pokarze swoje możliwości. Dla mnie jedynie forma Aston to znak zapytania ... Oby w poprzedniej kolejce nie wystrzelali się.

Obie strzelą plus 2,5 bramki 1,82 eFortuna // wynik końcowy 0:1 jednak chłopacy się wystrzelali
 
Ostatnia edycja:
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna – 1. Anglia
Godzina: 21:00
Spotkanie: Leeds - Wolverhampton
Typ: Leeds i powyżej 2.5 gola
Kurs: 3.75
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Bezpardonowo, można by rzec, Leeds wszedł w sezon z Mateuszem Klichem w składzie. Będąc w roli beniaminka grają tak, jakby pewność siebie w obliczu konfrontacji z potencjalnie dużo lepszymi przeciwnikami wcale im nie uciekała. Inaczej nie strzeliliby trzech goli Liverpoolowi na wyjeździe, czterech u siebie w meczu przeciwnko Fulham, lub nie osiągnęliby remisu z Manchester City. Teraz wydaje się, że mecz z Wilkami nie powinien być trudny, a przynajmniej nie tak, jak dotychczasowe. Wilki wraz z początkiem sezonu średnio sobie radzą, a potwierdzeniem tego może być wysoka wyjazdowa porażka z West Ham (4:0). Mimo iż mieli znaczącą przewagę w posiadaniu piłki (63% do 37%), to nie potrafili jej wykorzystać w kontekście skuteczności. Rywale oddali aż 7 celnych strzałów, z czego ponad połowę zamienili na bramki. Myślę, że dzisiaj rozpędzeni piłkarze Leeds zakończą mecz po swojej myśli, a jako że z udziałem obydwu ekip pada często sporo goli, podbiję kurs o typ na overowy charakter spotkania.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Leeds - Wolverhampton
Typ: w meczu będzie rzut karny
Kurs: 3,05
Bukmacher: STS
Analiza:

Leeds to jest jedna z ciekawszych drużyn w lidze. Oni z impetem rozpoczęli ten sezon. Najciekawsze były ich pierwsze mecze sezonu. Najpierw przegrali 3:4 z Liverpoolem. W tamtym spotkaniu były dwa rzuty karne, oba dla Liverpoolu. Potem grali z Fulham i tam też był wynik 4:3, ale tym razem to Leeds wygrało. W spotkaniu z Fulham był dwa rzuty karne, po jednym dla obydwu drużyn. Następne dwa spotkania były już spokojniejsze jeśli chodzi o wyniki, nie było też w nich rzutu karnego. Mimo wszystko uważam, że po takim kursie można spróbować zagrać na rzut karny skoro w czterech meczach Leeds były podyktowane aż cztery jedenastki.
 
Ostatnia edycja:
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik
West Brom - Burnley

Widzę, że wszyscy tutaj skupiają się na meczu Leeds z Wilkami to ja na tapetę wezmę mecz West Brom - Burnley. W tym meczu stawiam na doświadczenie ligowe ekipy z Burnley. Pora na przebudzenie ekipy Sean Dyche. Uważam, że West Brom to drużyna, która będzie walczyła o utrzymanie. Mógłbym tu podawać statystyki itp itd, ale nie widzę sensu. Nos mi podpowiada, że Burnley nie przegra 4 meczu z rzędu. Krótko, ale nie ma co się tu rozpisywać.

Burnley + remis 1,60 eFortuna // wynik końcowy 0:0

Leed - Wolverhampton

Miałem iść w rzuty rożne, ale po dłuższym zastanowieniu idę w bramki, a mianowicie gol w obu połowach. Meczu o 18 nie oglądałem, ale coś mi się wydaje, że emocji zbyt dużych nie było. Liczę, że ten mecz będzie oscylował w taka ilość bramek jakie padały wczoraj w meczach Chelsea czy Tottenhamu. Leeds ma minusowy bilans z Wilkami patrząc na ich konfrontację w Championschip. Liczę więc że dziś będą chcieli odnieść pierwsze zwycięstwo nad ekipą z Wolverhampton.

Gol w oby połowach 1,74 eFortuna // wynik końcowy 0:1 (0:0) szkoda tej pierwszej połowy
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom