>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

5 Kolejka Premier League [12-14.09.2015]

Status
Zamknięty.
mateuszes 5,7K

mateuszes

Użytkownik
No to Chelsea popłynęła ...zmiany które nic nie wniosły. Murinho będzie mieć problem i znowu powie że z Abramowiczem się nie pokłócił ????
A Everton brawa dla nich, choć to ekipa kratkowa albo passa remisów i to słabo obfitujących w gole albo porażki, albo wlaśnie zwycienstwa
 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
A Everton brawa dla nich, choć to ekipa kratkowa albo passa remisów i to słabo obfitujących w gole albo porażki, albo wlaśnie zwycienstwa
Przed pisaniem postów proponuję korepetycje z ortografii. Pisze się zwycięstwa.
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Liverpool lub remis @1,88 Unibet⛔
Wielki Manchester mnie nie przekonuje, tworzenie przez Van Gaal takiego zespołu trochę mija się z celem.
Co prawda Depay to młody zawodnik z perspektywami na grę przez kolejne parę sezonów, ale Schweinsteiger już nie dotrzymuje kroku.
To już nie ten sam gracz co kiedyś ( wiadomo zdarzają mu się przebłyski ), a Darmian mnie w ogóle nie przekonuję ( dla mnie to zawodnik totalnie do poprawy )
The Reds pozyskali ofensywnego pomocnika Firmino, Benteke z przodu i Milner do wykorzystania w obronie.
Trochę włożyli w ten skład ale moim zdaniem się opłaci!
Warto dodać że, Lovren wraz ze Skrtelem tworzą bardzo trudną parę do przejścia.
Mi się obaj gracze bd. podobają i robią spustoszenie w formacjach ofensywnych rywali.
United u siebie tylko 1 gol w 2 meczach.
Liverpool po ostatnim blamażu nie może sobie pozwolić na porażkę.
Warto wspomnieć że, z 7 pkt które zdobyli.
4 oczka są ze stadionów rywali.
Dziś liczę na co najmniej 1 pkt z ich str.
 
mizeriowy 112

mizeriowy

Użytkownik
Sunderland - Tottenham Typ: Tottenham powyżej 1,5 gola @1,9 ⛔ takie sytuacje zmarnowane...
Obrona Sunderlandu sobie nie radzi, po ostatniej kolejce gospodarze mieli najwięcej straconych bramek, całe 10. Tottenham pokazał się z bardzo dobrej strony u siebie w meczy z Evertonem, gdzie kontrolowali przebieg meczu. Dodatkowo mecze między tymi drużynami są zazwyczaj overowe.
Ostatnie mecze:
Tottenham Sunderland 2 : 1
Sunderland Tottenham 2 : 2
Tottenham Sunderland 5 : 1
Sunderland Tottenham 1 : 2
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Oglądałem Everton - Chelsea i stwierdzam, że Mourinho nie ma kompletnie pomysłu na ten zespół na początku tego sezonu. Ciekaw jestem ich losu w fazie grupowej LM, bo taką grą jaką prezentują to nie wróżę im nic dobrego - to po prostu nie przystoi Mistrzowi kraju. Grali dobrze tylko 10, może parę więcej ostatnich minut 1. połowy meczu, cała reszta to żenada. Żałuję tylko, że Lukaku nie udało się zapisać na listę strzelców, bo zagrał naprawdę fajny mecz - oby w kolejnym meczu mu się udało i będę polował na jego gola (jak będzie warty tego kurs).
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Sunderland - Tottenham / Tott. ov 1,5 gola @2,00 bet365
Dziś na Stadium of Light spotkają się dwie drużyny – miejscowy Sunderland podejmie Tottenham Londyn. Obydwóm drużynom przydałby się komplet punktów. Zajmują odpowiednio 19. i 17. miejsce.
Sunderland póki nie grał jeszcze z żadną porządną ekipą, a zdobył zaledwie dwa punkty w czterech meczach. Co dziwne, w każdym z tych meczy był BTTS. Tottenham ostatnio nie strzela za dużo, ich dorobek w lidze to całe 3 punkty, po trzech remisach i porażce z ManUtd. Ogólnie Kogutom leży granie z Sunderlandem. W ostatnich dwóch latach 3-1-0 na ich korzyść. W każdym z tych meczy strzelali przynajmniej dwa gole. Co lepsze, w każdym był Over 2,5 + BTTS. Czarne Koty mają gorszą kadrę od Tottenhamu na pewno, klub z Londynu na pewno celuje w Top6 w tym sezonie, więc przydałoby się w końcu zwycięstwo a sytuacja nadarza się idealna, bo dostają klub, który będzie się bił o utrzymanie. Do tego w ekipie Sunderlandu zabraknie Fletchera, Yedlina, Johnsona, Gomeza, Matthewsa i Beadlinga (trzej ostatni nie grali w ogóle). Parę tych kontuzji jest, na pewno najbardziej odczuwalny będzie brak Fletchera. W ekipie Kogutów zabraknie Eriksena a wątpliwy jest występ Dembele. Zobaczymy kto załata dziurę po Duńczyku, ale mimo wszystko myślę, że i bez niego powinni sobie poradzić w Sunderlandzie. Bramki potrafią strzelać a jak pokazuje historia spotkań bezpośrednich z ekipą Czarnych Kotów nie idzie im to najgorzej.
Leicester - Aston Villa / 1 @1,80 bet365
Z tego meczu, ciężko coś wybrać jak dla mnie. W bramki ciężko pójść, w rożne tak samo, linia kartek też nie jest niska. Dlatego jeśli ktoś chce coś pograć w tym spotkaniu to są tylko dwie rzeczy, które przychodzą mi do głowy: zwycięstwo Leicester lub liczba zdobytych przez nich kartek.
Lisy to ostatnio chyba najlepsze drużyna Premier League, biorąc oczywiście pod uwagę wyniki z końcówki sezonu 14/15. Zdobywali punkty hurtowo, teraz też im bardzo dobrze idzie, mają już 8 pkt w czterech meczach, a dziś pojawia się szansa na kolejny komplet. Zagrają z mierną Aston Villą. Póki co zdobyli oni cztery punkty po wygranej w Bournemouth i remisie z Sunderlandem. Mnie swoją grą, w ogóle nie ujmują; po prostu jak dla mnie nie wygląda to dobrze. Inna sprawa jeśli chodzi o Leicester, grają przyjemną piłkę a sporo czarnej roboty „odwala” aktualne objawienie Premier League – Riyad Mahrez. Póki co Algierczyk jest wraz z Bafetimbi Gomisem, królem strzelców; zdobył połowę dotychczasowego dorobku bramkowego swojej drużyny. Kreatywny, szybki zawodnik z dobrą techniką – czytałem gdzieś nawet, że Barcelona na niego poluje. W ekipie Lisów zabraknie tylko Matthew Jamesa, który i tak nie zagrał jeszcze, więc straty znikome. W drużynie The Villans wątpliwe występy Grealisha, Adamy Traore i Gueye. O reszcie nie ma co pisać bo i tak nie grali. Jak dla mnie to na obecną chwilę Lisy to po prostu lepszy zespół, a dodatkowo grają na własnym obiekcie, więc uważam, że niekoniecznie bez problemów ale trzy punkty powinny zostać na King Power Stadium.
Co do kartek, to linia to tylko 1,5 z kursem 1,57. Wydaje mi się, że dwie kartki u siebie złapią; to taki standard na mecz. Sędziować będzie Mike Dean, który lubi czasem rozdać parę kartoników. Do jakiegoś dubla czy minitaśmy można wziąć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
J 574

jaworek1988

Użytkownik
Oglądałem Everton - Chelsea i stwierdzam, że Mourinho nie ma kompletnie pomysłu na ten zespół na początku tego sezonu. Ciekaw jestem ich losu w fazie grupowej LM, bo taką grą jaką prezentują to nie wróżę im nic dobrego - to po prostu nie przystoi Mistrzowi kraju. Grali dobrze tylko 10, może parę więcej ostatnich minut 1. połowy meczu, cała reszta to żenada. Żałuję tylko, że Lukaku nie udało się zapisać na listę strzelców, bo zagrał naprawdę fajny mecz - oby w kolejnym meczu mu się udało i będę polował na jego gola (jak będzie warty tego kurs).
Zgadzam sie, chyba wszyscy to widzimy co sie dzieje z Chelsea, nie ogladalem całego meczu, bo po 2:0 musialem wyjsc, ale przy 2:0 dla mnie to juz bylo po meczu. Stało sie to czego sie spodziewalem. A tak na marginesie czy ktos widzial te kopniecie naismitha przy 0:0 przy linii koncowej? czy za taki faul przypadkiem nie dostaje sie czerwonej kartki? wydaje mi sie, ze nie byl zupelnie zainteresowany piłka ????
 
fryzj3r 219

fryzj3r

Użytkownik
Sunderland vs Tottenham​

Pod lupę biorę spotkanie Sunderlandu z Tottenhamem. Sunderland w tym sezonie nie zachwyca, tracą sporo bramek, nie najgorzej to wygląda ze strzelaniem jak na drużynę końca tabeli, no ale zbyt często tracą więcej niż strzelają. Większych braków kadrowych nie ma, brak Johnsona i Fletchera.
Tottenham też nie zachwyca, dodatkowo brak Eriksena czyli grajka który ciągnie ich drużynę. Jeśli chodzi o wynik to dla mnie mecz zagadka, jednak skłaniałbym się ku Tottenhamowi z remisem, jednak nie widzę value w takim typie. W tym meczu uderzam w kartki. Sędziuje pan Pawson, rok temu był nieśmiały i dawał mniej kartek, ale ten sezon to już wyjmuje bez zastanowienia. W 4 spotkania pokazał 17żk czyli ponad 4 na mecz, dlatego też z pocałowaniem ręki biorę over 1.5 Sunderlandu po 1.53. Dlaczego Sunderlandu a nie Tottenhamu? Ze względu na gorące głowy zawodników, takich jak Lens czy Cattermole oraz braku umiejętności jak Coates. Dodatkowo z H2H wynika, że Sunderland pokrywa tę linię w każdym z ostatnich 5 meczów w BPL.
Leicester vs Aston Villa​

Kolejne spotkanie w którym upatruje over kartkowy. Leicester gra wesoły futbol, który fajnie się ogląda. Jednak często skutkuje on stratami i trzeba gonić przeciwnika i złapać taktyczny faul. Gracze Lisów często faulują, zazwyczaj częściej niż przeciwnicy. Sędziuje pan Dean, który jak ma zły dzień to potrafi wyjąć ponad 6 kartoników, ale może też mieć dobry dzień i wyjąć, dla mnie jest nieobliczalny. Jednak przy szybkiej grze i dużej ilości fauli oraz dużej walce, posypią się kartki. W tym sezonie w 3 spotkaniach pan Dean pokazał 14 kartek czyli prawie 5 na spotkanie, także myślę, że typ ma duże value. Mianowicie over 1.5 kartki Lisów @1.72.
Sunderland vs Tottenham - liczba kartek drużyny - Sunderland ov 1.5 @1.53 ✅
Leicester vs Aston Villa - liczba kartek drużyny - Leicester ov 1.5 @1.72 ✅
AKO; @2,63 ✅
BPL; 6/7
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Harry Kane strzeli @2,20 bet365⛔
Mimo, że Advocaat jest zwolennikiem ostrożnej gry....
Świadczą o tym chociaż ostatnie wyniki. Widać że, zespół nie chce grac otwartego meczu z rywalami. Preferują grę obronną ale nie zawsze to wychodzi.
Totek 3 remis pod rząd. Ich gra nie zachwyca.
Muszą w końcu wygrać mecz ligowy a dziś ku temu jest niezwykła okazja.
Czy bd. łatwo nie wydaję mi się bo gospodarze tez nie są w dobrej sytuacji.
Może po strzeleniu bramki przez któraś z drużyn mecz nam się otworzy.
Totek pewnie podejdzie do meczu agresywnie, ale niekoniecznie musi się to opłacić...
Trener Tottenhamu Mauricio Pochettino podpisał kontrakt z Son Heung-Minem, który zdobył trzy gole w jego reprezentacji...
Jest to bd. wszechstronny gracz i duża pomoc dla Kane.
Liczę na odblokowanie się przez Harrego i strzelenie chociaż 1 gola.
Bo nie wyobrażam sobie kolejnego meczu bez bramki ????
 
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
West Ham United - Newcastle @2.15 bet365 ✅
West Ham przed przerwą reprezentacyjną rozegrał świetne spotkanie na wyjeździe, na Anfield z Liverpoolem i zaliczył kolejne imponujące zwycięstwo na wyjeździe. U siebie jednak nie idzie im już tak dobrze, porażkę z Leicester można jeszcze zaakceptować, bo Lisy w tym sezonie imponują formą i zajmują po 5 kolejkach 2 miejsce w tabeli, lecz porażka z beniaminkiem z Bournemouth jest już poważną wpadką. Dzisiaj do Londynu przyjedzie zespół z Newcastle, który ma na razie tylko 4 oczka na swoim koncie i ich gra kompletnie mnie nie przekonuje. Mecz z Arsenalem oddany kompletnie bez walki, Newcastle cały mecz się broniło i mimo niekorzystnego wyniku 0-1 nawet nie próbowali zaatakować (0 celnych strzałów przez całe spotkanie). Newcastle nie ma żadnego pomysłu na grę, stawiają przysłowiowy autobus i liczą, że może uda im się nie stracić bramki.
Do zespołu West Ham United wraca po kontuzji Caroll, do tego bardzo możliwy jest występ nowych graczy zespołu Młotów - Victor Moses, Michail Antonio czy Nikica Jelavic, którzy dołączyli do ekipy z Londynu i będą to naprawdę duże wzmocnienia, do tego zagra Noble, któremu zostało cofnięte zawieszenie za czerwoną kartkę w meczu z Liverpoolem.
Uważam, że jest to idealny moment na przełamanie się dla zespołu Młotów. Dobra atmosfera po zwycięstwie na Liverpoolu, słabo prezentujący się zespół Srok i chęć przełamania w końcu niemocy własnego stadionu. Moim zdaniem swoje trzy grosze może dołączyć także ostatni mecz między tymi drużynami z zeszłego sezonu, w którym Newcastle wygrało u siebie z West Ham i utrzymało się w lidze. Wtedy drużyna z Londynu mocno nie przeszkadzała gospodarzą i myślę, że może dzisiaj nastąpić &quot;odwdzięczenie się&quot; za tamto spotkanie gospodarzom dzisiejszego spotkania.
 
fryzj3r 219

fryzj3r

Użytkownik
West Ham vs Newcastle
Ostatni mecz 5 kolejki BPL. Poniedziałkowe mecze mają swój urok, rozgrywane są późniejszą porą niż te weekendowe. Do Londynu przyjeżdża drużyna Srok, która w tym sezonie wygląda naprawdę słabo. 2 remisy, 2 porażki i 1 wygrana w COC z Northmapton, bodajże 4-to ligowa drużyna. Ostatni mecz z Arsenalem nie powinien być wyznacznikiem, bo grali 3/4 meczu w 10, bo głupim faulu Mitrovica (jego brak osobiście uważam za wzmocnienie). Jednak z United ich gra to również obrona, obrona i obrona. Ze Swansea znowu czerwona około 40&#39; i obrona, obrona, obrona. Jedynie w meczu inauguracyjnym pokazali, że czasem potrafią oddać celny strzał na bramkę a nawet strzelić gola.
Z drugiej strony West Ham czyli drużyna, która w tym sezonie zabiera swoich fanów na karuzelę w każdej kolejce BPL. Wygrana z Liverpoolem i Arsenalem, przegrana z Bournemouth i Leicester. No nigdy nie wiadomo co się wydarzy i jak zagrają Młoty. Jednak w 3 na 4 mecze to oni wykonywali 1 rzut rożny. Ogólnie zauważyłem, że zaczynają każde spotkanie z wysokiego &quot;C&quot; i starają się zyskać przewagę bramkową jeszcze zanim przeciwnik zdąży &quot;wejść w mecz&quot;. Tylko Bournemouth zdobyło rzut rożny szybciej niż oni. Dodatkowo w każdym meczu West Ham strzela bramkę. Newcastle skupia się głównie na obronie, ale nie można całego sezonu rozegrać broniąc się.
Pierwsze minuty powinny wyglądać tak, że Newcastle skupi się na tym aby nie stracić bramki a West Ham spróbuje złamać ich obronę. Z czasem Newcastle zacznie grać coraz odważniej i wyżej, aż wreszcie powinni zostać za to skarceni. Jednak mają w swoim składzie zawodników, którzy potrafią zrobić przewagę, więc nie zdziwię się jeśli słaba obrona Młotów pozwoli im na strzelenie gola. Jednak kluczowe dla tego zakładu będzie pierwsze 5-10 minut. Jeśli West Ham zagra mądrze i z odrobiną szczęścia to kupon może zamknąć do 10 minuty.
Widzę duże value w tym kuponie, jednak ze stawką bym szalał ????
West Ham vs Newcastle - czy Newcastle utrzyma czyste konto - NIE @1.22 ✅
West Ham vs Newcastle - kto wykona pierwszy rzut rożny - West Ham @1.66 ⛔
AKO; 2,03⛔
/ Niestety minutę lub dwie przed rożnym dla Newcastle, West Ham spędził sporo czasu w narożniku ale wykonywał auty 2m od linii końcowej, trudno.
BPL; 6/8
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
⚽ West Ham - Newcastle
Newcastle 2x ⛔
@ 1,82 Unibet
Buki lekko faworyzują ekipę z Londynu, ale ja bym się mimo wszystko na wielkie fajerwerki z ich strony nie spodziewał. Fakt, że wejście mieli niezłe, bo w pierwszej kolejce pokonali Arsenal. Ale już potem ta gra nie była zbyt kolorowa. Porażka z Leicesterem który gra jak z nut ostatnio, z beniaminkiem po dość zaciętym meczu. Teraz kolejny mecz na swoim terenie, a po drugiej stronie Sroki. Team, który zatrzymał Manchester United, na Old Trafford. Nie przegrał, nie wygrał ale zremisował. Więc nie jest to dla nich trudne, kto jest po drugiej stronie i kto rozdaję karty w meczu. Trzeba jednak pochwalić West Ham, że pokonali jak dotąd dwie bardzo silne drużyny z górnej półki. Arsenal i Liverpool. W dodatku na ich terenie. Jednakże młoty grają u siebie bardzo mizernie. Gubią się w obronie i nie są już tak regularni jak to jest na wyjazdach. Mimo, że grają u siebie, potrafią tych rożnych dużo nabić i dzięki nim też sporo bramek z głowy strzelać to mimo wszystko nie widzę ich dzisiaj w meczu z Newcastle. Sroki dobrze grają w delegacjach mimo, że nazbierali aż 2 punkty. Trzeba w końcu zagrać tak, żeby można było kontrolować wynik, a nie wiecznie pod górkę i go gonić. Poza tym, West Ham całkiem dużo strzela, a wiadomo że po kilku meczach może zabraknąć po prostu paliwa. West Ham nie jest bez szans, Newcastle też nie jest. Na pewno nie będzie to jednostronne spotkanie. Spodziewam się zaciętego meczu z lekką nawiązką dla Newcastle. W końcu trzeba trochę tych punktów nazbierać, bo na razie jest bardzo kulawo. Stać ich na pewno, bo już wiele razy pokonywali West Ham na ich terenie.
 
j.suli 6,4K

j.suli

Użytkownik
West Ham-Newcastle
Nie ma co pisać wypracowania na temat tego meczu,obie drużyny łapią w tym sezonie sporo kartek.Kartki kolejno West Hamu 3,3,2,4 i Newcastle 2,4,2,8.Sytuacja obu drużyn w tabeli,a w szcególności Newcastle nie jest kolorowa,trzeba w każdym meczu dawać z siebie wszystko nawet kosztem kartek bo sezon długi i nikt nie chce spaść.Sędzią meczu będzie pan Taylor w tym sezonie sędziował trzy mecze PL a wynik to 3,6,6.

Moja propozycja:
West Ham-Newcastle over 4 kartki @1.85 bet365⛔ 2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom