>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

5. kolejka PKO Ekstraklasy (20.08 - 22.08.2021)

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Cracovia - Jagiellonia Białystok
Typ: X2 ⛔
Kurs: 1.66 fortuna

Dziś o 17:30 w Krakowie zmierzy się Cracovia z Jagielonia. Dotychczas drużyna gospodarzy zdołała zdobyć zaledwie 1pkt natomiast Jagielonia ma ich już 7 i plasuje się w tej chwili na 3 pozycji w tabeli. Według mnie Cracovia w tym sezonie gra tragicznie i nic dzisiaj się nie zmieni i nie powiększą swoich zdobyczy. Natomiast Jagielonia gra całkiem przyjemnie i myślę że dziś sobie powinni poradzić ze słąbą Cracovią i umocnić się w TOP3 ligi.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
psychol32 413,9K

psychol32

Użytkownik
Cracovia - Jagiellonia Białystok
Typ: X2
Kurs: 1.66 fortuna

Dziś o 17:30 w Krakowie zmierzy się Cracovia z Jagielonia. Dotychczas drużyna gospodarzy zdołała zdobyć zaledwie 1pkt natomiast Jagielonia ma ich już 7 i plasuje się w tej chwili na 3 pozycji w tabeli. Według mnie Cracovia w tym sezonie gra tragicznie i nic dzisiaj się nie zmieni i nie powiększą swoich zdobyczy. Natomiast Jagielonia gra całkiem przyjemnie i myślę że dziś sobie powinni poradzić ze słąbą Cracovią i umocnić się w TOP3 ligi.
Jeżeli chodzi o Jagiellonię to najlepszy mecz rozegrała w pierwszej kolejce z Lechią. Tamto spotkanie zakończyło się remisem ale stało na niezłym poziomie. Z każdym kolejnym meczem Jagiellonia gaśnie. O ile z rezerwowym składem Rakowa jakoś to wyglądało to mecz z Niecieczą był słaby, a z Górnikiem tragiczny w wykonaniu zawodników z Białegostoku.
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
ciężko cokolwiek wybrać to przekładanie meczy meczy i nie ułatwia zadania...

Górnik Ł. - Wisła K. Wisła więcej różnych @1,65 Betfan
Tak troszkę na czuja i życzeniowo pod konkurs ale kompletnie bez pomysłu na jakieś większe granie .Zapowiada sie mecz walki taki twardy na przełamanie- ostro moze być moze padnie duża ilości kartek ....obie ekipy nie zachwycają graja dość nie równo. Wisła jako lekki faworyt wszystko dostaje w palni myślę ze kluczem będzie gra w środku pola kto zdominuje rywala- obie drużyny ostatnio pod względem rożnych nie zachwycają. Wisła wydaje mi sie ze moze przejąć inicjatywę w tym meczu miec większe posiadanie piłki poszukać gry kombinacyjne moze właśnie pod jakis stały fragment mając Frydrycha zobaczymy....
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +426
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Górnik Łęczna - Wisła Kraków
ponad 27,5 fauli @ 1,52 (EE)
Betclic

ponad 3,5 kartek @ 1,54
ponad 4,5 kartek @ 2,28
Unibet

Gospodarze obecnie na ostatnim miejscu jeszcze bez zwycięstwa, bilans 0-2-2. Goście z bilansem 1-1-2 na razie co daje im obecnie 14 miejsce także też powodów do zadowolenia nie ma za dużo. Łęczna w ostatnim meczu przed własną publicznością uległa Warcie aż 0-4 i dzisiaj będą chcieli się zrehabilitować za tamten wynik jak i odnieść pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.
Wiślacy sezon rozpoczęli udanie od wygranej z Zagłębiem, potem był remis i następnie 2 porażki w tym ostatnio w Mielcu 1-2 czego w Krakowie raczej nie zakładali także piłkarze Wisły również będą chcieli zrehabilitować się w oczach kibiców.
Spodziewam się, że w tym spotkaniu obie ekipy zagrają z pełnym zaangażowaniem i mocno powalczą o zwycięstwo stąd typy na faule i kartki.
Jeżeli chodzi o graczy Łęcznej to są oni dość regularni w ilości przewinień jak i kartek, od pierwszej kolejki wygląda to tak: 13(3żk), 13(2), 19(2), 13(2).
Wiślacy są jak by to powiedzieć bardziej "chimeryczni": 18(4żk), 21(1), 10(0), 21(2).
 
Ostatnia edycja:
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
Typ: Śląsk wygra przynajmniej jedną połowę
Kurs:
2,27 (eFortuna)

Jeden z ciekawszych meczów tej kolejki. Zacznę może od gości, już "wypoczęci" po odpadnięciu z europejskich pucharów. Trener Magiera nie musi kalkulować, których zawodnik wystawić, a których oszczędzać. Śląsk to odważny, ofensywny zespół. Piast w tym sezonie zachował raz czyste konto - w meczu ze słabą Stalą Mielec. Dlaczego zatem Śląsk miałby nie strzelić bramki/bramek? Obrona Piast w zeszłym sezonie obok Pogoni Szczecin stała na wysokim poziomie. Coś się stało, że obecnie widać to w każdym meczu - przeciwnicy stwarzają sobie mnóstwo okazji do strzałów. Śląsk przy takiej ofensywie Erik Exposito, Praszelik czy Pich mogą postraszyć dziś Gliwiczan. Na podstawie poprzednich spotkań wydaję mi się, że lekkim faworytem powinien być zespół gości. Warto też zwrócić uwagę na fakt, że Piast w tym sezonie zagrał już z obydwoma zespołami z tegorocznych pucharowiczów i przegrał oba te mecze. Myślę, że doskonałym betem na to spotkanie jest to co zapodałem wyżej.

Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Typ:
Lech
Kurs: 1,6 (eFortuna)

Hit kolejki. Pierwszy poważny rywal Lecha w tym sezonie - Lechia Gdańsk. Lech do tej pory zrobił to co miał zrobić, 10 punktów w 4 meczach to świetny wynik. Jeżeli ktoś z Was nie oglądał żadnego meczu tej drużyny to powinien dziś poświęcić 2h i zobaczyć Lecha w akcji. Jestem nieco zaskoczony formą Lecha, przed sezonem te spotkania nie zapowiadały tylu punktów w tym sezonie. Mało tego, oba zespoły grały w sparingu na Bułgarskiej w którym Lechia była lepsza. Wydaję się, że Maciej Skorża znalazł tymczasowo złoty środek. Wielkim zaskoczeniem wydaję się fakt, że Amaral gra kosztem Ramireza, ale trzeba przyznać że to działa. Byłem przekonany, że Portugalczyk odejdzie w tym okienku, a póki co jest jednym z najgroźniejszym ogniw Lecha. Warto dodać, że dużym plusem jest ławka rezerwowych. Jeżeli gra Joao Amaral to Dani Ramirez jest na ławce. Piłkarz, który w poprzednim sezonie był jednym z lepszych graczy Lecha. Przy Bułgarskiej ma zasiąść dziś kilkanaście tysięcy osób.
Lechia Gdańsk zagrała ostatnio na wyjeździe bardzo słabe spotkanie ze Śląskiem Wrocław. Początek meczu mógł być wymarzony jednak Zwoliński przestrzelił z "11". Nie miałem możliwości widzieć spotkania z Cracovia, więc opieram się do tej pory na meczach z Wisłą Płock, Śląskiem Wrocław oraz Jagiellonią Białystok. O ile mecz z Jagą był całkiem dobry, z Wisłą Płock nie był dobry ale były z tego 3 punkty to mecz ze Śląskiem mógł zakończyć się bez punktów. Po statystykach z meczu Cracovia widać że zespół przeważał oraz zrobił to co trzeba było zrobić z zespołem Krakowa (który w tym sezonie jest bardzo słaby). Czego się spodziewam w dzisiejszym meczu? Przede wszystkim gry z kontry, obojętnie kto wyjdzie na środek napadu to naprawdę to będzie groźna broń Lechii. W ogóle Lechia wygląda na drużynę dobrze zbilansowaną, jednak to Lech według bukmacherów jest faworytem tego spotkania.
Według mnie też, Lech powinien to spotkanie wygrać, ale przede wszystkim liczę na dobre spotkanie "box to box".
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +335
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom