>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

5. kolejka PKO Ekstraklasy (20.08 - 22.08.2021)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
15:00 Pogoń Szczecin - Stal
Pogoń @ 1.57 (konkurs ekstraklasy)

Pogoń i poniżej 2.5 gola @ 3.45
Fortuna


Moim zdaniem jedna z najtrudniejszych kolejek do typowania. Spróbuje jak na razie pograć zwycięstwo Pogoni. Stal Mielec obok innych trzech/czterech drużyn jest poważnym kandydatem do spadku z ligi. Goście jednak w poprzedniej kolejce pokazali charakter i wolę walki, co poskutkowało trzema punktami w spotkaniu z Wisła Kraków. Taka wygrana na pewno da kopa piłkarzom Stali, ale trzeba mieć na uwadze, że przyjeżdżają tera na ciężki teren jakim jest stadion Pogoni.
Gospodarze po czterech z siedmioma punktami na koncie zajmują 4. miejsce w ligowej tabeli. Pogoń dość szybko pożegnała się z europejskimi pucharami, a w ostatniej kolejce spadł na nich zimny prysznic, bowiem przegrali na wyjeździe z Zagłębiem 2:0. To zbliżające się spotkanie jest dla nich dobrą okazją żeby jak najszybciej zapomnieć o tamtym spotkaniu i odnieść zwycięstwo. Myślę, że będziemy świadkami jednostronnego widowiska, gdzie to Pogoń narzuci swój styl gry i z ubiegiem minut będzie szukać swoich szans na zdobycie gola.


Do tego upatruje zwycięstwo Lecha Poznań w spotkaniu z Lechią po kursie @ 1.82.
Lech naprawdę bardzo dobrze rozpoczął sezon i niema w tym żadnego przypadku, że są liderem w ligowej tabeli. Szkoda tylko, że kibice mają konflikt z zarządem. O Lechii również nie można napisać złego słowa. Podobnie jak Lech stracili zaledwie dwa gole, a więc w tym spotkaniu nie spodziewam się gradu goli. Obie drużyny wyglądają na poukładane w tym sezonie, i to Lech powinien min. wykorzystać atut własnego boiska i zainkasować kolejne trzy punkty.

Legia mimo, że dzisiaj gra swój bardzo ważny mecz o LE, nie powinna mieć w weekend problemów z pokonaniem Słoni. Nieciecza to obecnie jeden z najsłabszych zespołów naszej ligi obok Górnik Łęczna i Cracovii.
Legia już bez Juranovica, który odchodzi za 3 mln euro. Michniewicz traci ważne ogniwo, ale mimo braku Chorwata Legia jest tutaj faworytem i powinna wygrać, tym bardziej, że w tym sezonie apetyty na mistrza mają Lech, Lechia, Śląsk czy Pogoń z Piastem.
Legia @ 1.70
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +335
filipcz 15,9K

filipcz

Użytkownik
22.08.2021 15:00
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
Obie drużyny strzelą gola: TAK @1.72 BETFAN


Uważam, że w tym meczu możemy spodziewać się od 2 do 5 goli. Do tej pory Piast dwukrotnie grał u siebie i w pierwszym meczu padło 5 goli (2:3 dla Rakowa), a w drugim 7 bramek (4:3 dla Piasta z Wisłą Płock). Piast udowodnił, że potrafi strzelać gole, po 4 kolejkach ma ich 8, ale pokazał również, że głupio je traci. Przykładem jest ostatni mecz z Wisłą, gdzie stracili 2 gole w końcówce grając w przewadze jednego zawodnika. Uważam, że piłkarze z Gliwic utrzymają swój poziom i zdobędą w tym meczu minimum jednego gola. Do Gliwic przyjeżdża Śląsk Wrocław. Już we wcześniejszej analizie pisałem o wysokich wynikach Śląska Wrocław. Jest to drużyna overowa, która gra prostą, ale szybką i skuteczną piłkę, co skutkuje wieloma golami. Podobnie jak gospodarze WKS sporo bramek traci, nie będę tutaj wspominał o Lidze Konferencji Europy, ale widać u nich brak koncentracji w obronie, o czym świadczą 2 stracone gole z Wartą, a także w doliczonym czasie gry z Cracovią i Lechią. Ostatni ich mecz to bezbramkowy remis z Łęczną. Nie wierzę w drugi mecz bez goli w ich wykonaniu, dodatkowo w poprzedniej kolejce byli trochę zestresowani po sromotnej porażce w Izrealu, teraz już na spokojnie, z chłodną głową i chęcią zdobycia kilku bramek pojadą do Gliwic, gdzie muszą "odbić" sobie remis z Górnikiem.
Mam nadzieję, że moja intuicja mnie nie zawiedzie i zobaczymy w tym meczu kilka goli, a oby na pewno będziemy świadkami przynajmniej po jednym trafieniu dla gospodarzy i dla gości.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +408
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Wisła P. - Zagłębie
1x&over 1.5
@1.72
betfan
Mocno siedzi mi w pamięci mecz z ubiegłego sezonu, w którym walczące do samego końca o puchary Zagłębie znacznie uległo Wiśle. Zagłębie wtedy nie popisało się, mimo braku ubytków kadrowych. Wisła natomiast grała już z trenerem Bartoszkiem, który liczę, że znów znajdzie patent na Zagłębie. Wisła ostatnio często przegrywała, ale grała z jakby nie patrzeć wyżej notowanymi przeciwnikami i przegrywała zaledwie jedną bramką, a w ostatnim spotkaniu z Piastem pokazali serducho do walki i mało brakowało, a wyrwaliby punkt. Jest to też zespół, który prezentuje się u siebie dużo lepiej i tak powinno być też w tym sezonie. To samo jest z Zagłębiem, dlatego bukmacherzy wskazują moim zdaniem słusznie, że atut własnego boiska może mieć tu duży wpływ. Wisła pokazała w ostatnim meczu, że potrafi zdobywać bramki także over 1.5 gola jak najbardziej może być w tym meczu możliwy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +408
bettingekstraklasa 31,2K

bettingekstraklasa

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Radomiak Radom - Warta Poznań
Warta nie przegra @ 1,79 (EE)


Radomiak wciąż zmaga się z pewnymi osłabieniami kadrowymi. Dla Warty jest to szansa. Obawy o znaczne obniżenie jej poziomu okazały się jednak zbyt duże. Zespół z Poznania dobrze uzupełnił kadrę i wciąż jest groźny. Potrafi wykorzystać luki w obronie rywali a te w szeregach Radomiaka się znajdą. Goście raczej nie powinni zbyt długo zwlekać ze swoim trafieniem, co zbliżyło by ich do wywiezienia punktów z Radomia.

Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
Śląsk strzeli do 72. minuty @ 1,64


Śląsk po raz pierwszy zagra bez meczu w środku tygodnia, więc należy oczekiwać ofensywnej postawy znanej z europucharów w lidze. Piast u siebie sporo strzela, jednak sporo też traci. Goście mają szanse szybsze na trafienie, może nawet i nie jedno w całym meczu.

AKO @ 2,94 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Legia - Bruk Bet
Typ 1
Kurs 1,60
Betfan

Legia na pewno zagra w lidze w zmienionym skłądzie, bo Michniewicz da odpocząć zawodnikowm z podstawowego skąłdu. Ale nawet takie roszady w skąłdzie nie powinny spowodować że legioniści nie wygrają u siebie z beniaminkiem z Niecieczy. I nie ma co przywoływac tu statystyk z ostatnich spotkań, czy historycznych zwycięstw 3:0 czy 6:0 z 2017. Legia po prostu jest lepsza i inny wynik niz jej zwycięstwo nawet pomimo zmęczenia pucharowym bojem ze Spartą będzie niespodzianką.
 
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Pogoń - Stal 1 @ 1,57 @ Betfan
Pogoń podobała mi się na początku sezonu. Troszkę w ostatnim tygodniu ten obraz upadł. Słaby mecz w Lubinie i odpadnięcie Osijeku, który wydawał się mocny w starciu z Pogonią, tymczasem już w kolejnej rundzie wcale taki mocny nie był. Mimo wszystko liczę, że Portowcy w tym meczu wzniosą się na wyżyny swoich umiejętności. Trzeba się zrehabilitować i zacząć kroczyć w kierunku powtórzenia dobrego miejsca z zeszłego sezonu. Aby to zrobić z takimi przeciwnikami jak Stal Mielec u siebie po prostu trzeba wygrywać. Stal wygląda na wyjazdach bardzo słabo. Ostatnio zagrali nieco lepszy mecz, ale to u siebie i to z Wisłą, która z kolei ma słabe wyjazdy. Dlatego myślę, że tutaj Pogoń spokojnie wygra. Typuje 2/3 do 0.
Tak niski kurs w Polskiej Ekstraklasie jest rzadkością i myślę, że nie jest przypadkiem. Faworyt w tym meczu jest dość mocny.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +335
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Legia - Bruk Bet
Typ 1
Kurs 1,60
Betfan

Legia na pewno zagra w lidze w zmienionym skłądzie, bo Michniewicz da odpocząć zawodnikowm z podstawowego skąłdu. Ale nawet takie roszady w skąłdzie nie powinny spowodować że legioniści nie wygrają u siebie z beniaminkiem z Niecieczy. I nie ma co przywoływac tu statystyk z ostatnich spotkań, czy historycznych zwycięstw 3:0 czy 6:0 z 2017. Legia po prostu jest lepsza i inny wynik niz jej zwycięstwo nawet pomimo zmęczenia pucharowym bojem ze Spartą będzie niespodzianką.
Na razie to nie ma pewności czy mecz się odbędzie. Może będą chcieli przełożyć.
 
xbrajanx 10,8K

xbrajanx

Użytkownik
Górnik Łęczna - Wisła Kraków | over 2,5 goli @1,85 Fortuna

Znów stawiam na over goli w meczu Wisły. Jest to kolejny ciekawy mecz w perspektywie dużej ilości goli, dlaczego? W sobotnim wieczornym hicie zagra Górnik Łęczna. Zespół który w tym sezonie traci najwięcej goli wraz z Cracovią i walczy z nią o 17 miejsce :), błędów w obronie jest niezliczona ilość, co mecz. W ostatnim meczu 0-0 ze Śląśkiem - przypadek ? Tak,i w tym meczu mimo dużej ilości sytuacji Śląska brakło totalnie skuteczności. Reszta to 4,3 i 1 z Cracovią. W ofensywie wygląda to nie wiele lepiej, ale są piłkarze którzy mają duże doświadczenie i mogą wykorzystać pomyłki Wiślaków, a tak jak pisałem przy okazji meczu Wisły ze Stalą że Krakowianie popełniają również dużą ilość błędów i się to w 100% potwierdziło. Przegrali ze słabiutką Stalą znów przez proste błędy. Jednak w Wiśle jest potencjał z przodu i brakuje tylko skuteczności, dzisiaj 2 gole powinni strzelić bez problemu, a jestem przekonany że obrona gości znów nie ustrzegnie się błędów i coś stracą. Myślę ze to kolejny mecz Wisły w którym warto postawić na gole.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +343
baros 12,4K

baros

Użytkownik
Górnik Łęczna - Wisła Krakw / Powyżej 9.5 rzutów rożnych @1.55 Forbet

Pierwsze moje spostrzeżenie to takie, że obie drużyny naprawdę mało pokazały na początku tego sezonu. Łęczna postawiła się Śląskowi w ostatniej kolejce, Wisła jedyny dobry mecz rozegrała w 1 kolejce przeciwko Zagłębiu. W Wiśle wszystko wygląda jakby zależało od Yeaboah, którego forma jest mocno w kratkę, ale wierzę że w tym meczu akurat pokaże co potrafi. Rzuty rożne? Bacznie przyglądałem się grze Łęcznej w pierwszych meczach i naprawdę wiele ich akcji kończy się wrzutkami i to często nawet z głębszej strefy boiska co zwiększa szansę na ilość rożnych. W meczach z Cracovią mieli 7 rożnych, w meczu ze Śląskiem 6 rożnych czyli w meczach w których zdobyli punkty! Grają u siebie, przeciwnik bez szału, pozycja w tabeli marna wiec wszystko wskazuje na większą motywacje do zdobycia pkt w tym meczu. W trzech z czterech meczy Wisły padło 12-13 rzutów rożnych, dużo tego bierze się z pojedynków jeden na jeden przy skrzydłach i szybkich akcjach ofensywnych. W głowach zawodników z Krakowa będzie fakt, że grają z beniaminkiem który jak na razie kiepsko sobie radzi w ekstraklasie co wiąże się z nastawieniem ofensywnym. Widzę ten mecz jako otwarty, jako taki w który obie drużyny chcą zdobyć 3 pkt i niezależnie od wyniku obie drużyny będą atakowały, wrzucały i strzelały a to wszystko musi się wiązać z rzutami rożnymi w meczu! Za drobne gram również 12,5 z kursem 3.35 ;)
 
Ostatnia edycja:
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Typ:
over 10,5 RR @ 1.76 (EE) 17
over 11,5 RR @ 2.21 17
Fortuna


Hit 5 kolejki Ekstraklasy. Lider z vice liderem. Dwie drużyny, które nie przegrały meczu i wyglądają dobrze na początku sezonu. Drużyny, które charakteryzują się duża ilością nabijania rzutów rożnych i teraz spotykają się ze sobą. Szykuje się naprawdę dobry meczyk.
Jak drużyny wyjdą ofensywnie nastawione, mecz będzie otwarty, powodując wiele sytuacji podbramkowych, strzałów, akcji a to będzie wróżyć wiele cornerów. Poniżej przesyłam statystykę rzutów rożnych dwóch najlepszych drużyn Ekstraklasy po 4 kolejkach dotychczasowego sezonu.
1629462614176.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +408
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
Pogoń - Stal
Typ: Pogoń (EH 0-1) @ 2,49 Betfan


Na ten weekend wybrałem typ na wygraną Pogoni przynajmniej 2 golami. Nie trzeba powtarzać, że Pogoń jest zdecydowanym faworytem meczu ze Stala. Zwłaszcza, że mecz rozgrywany jest w Szczecinie gdzie gospodarze są bardzo mocni. W obecnym sezonie 2 mecze u siebie i obydwa wygrane do 0. Z Górnikiem 2-0, i Piastem 1-0. Tak się składa, że z obydwoma zespołami grała również Stal i obydwa mecze przegrała 0-1 z Górnikiem na wyjeździe i 0-2 z Piastem u siebie. Wyniki z początku sezonu pokazują kontynuację trendu z poprzedniego sezonu w przypadku gospodarzy w poprzednim sezonie Pogoń u siebie przegrała tylko 2 spotkania straciła tylko 8 goli czyli najmniej z całej ligi drugi był Raków z 9 bramkami i to były jedyne jednocyfrowe wyniki po stronie strat w meczach u siebie. Więc Pogoń ogólnie bardzo mało traci bramek a szczególnie na własnym boisku więc szansa na wygraną do zera jest duża teraz trzeba strzelić przynajmniej 2 gole i tutaj myślę szansa też jest spora Pogoń dysponuje potencjałem w ataku żeby tego dokonać a patrząc na Stal to z kolei jeden z gorszych zespołów na wyjazdach w poprzednim sezonie zaledwie 2 wygrane i zdobyte 12 pkt lepiej tylko od Podbeskidzia które było katastrofalne pod tym względem. Ostatni mecz obydwu zespołów w Szczecinie w grudniu zakończył się właśnie wynikiem 2-0 dla portowców, którzy mieli ogromną przewagę w tym meczu posiadanie piłki 66%-34% Stal oddała tylko jeden celny strzał na bramkę. Dodatkowy argument psychologiczny po ostatnim meczu w Lubinie Pogoń ma coś do udowodnienia i będzie zmotywowana na 100%. Jedyne co przemawia za Stalą to to że mogą zagrać bez presji na luzie nic nie muszą tylko mogą pokazać się z dobrej strony ale myślę że to będzie za mało. Dlatego przy tylu argumentach za takim typem w połączeniu z korzystnym kursem zdecydowałem się pograć ten typ jak również polecam go wszystkim chętnym.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +416
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Radomiak Radom - Warta Poznań
Powyżej 9.5 rzutów rożnych 1.70 betfan

5 kolejka naszej Ekstraklasy, Radomiak Radom zagra u siebie z Wartą Poznań. Będzie to mecz dwóch ekip, które jeszcze nie tak dawno grały ze sobą w barażu o najwyższy stopień rozgrywkowy w Polsce, ale w końcu mogą się spotkać na tym szczeblu. Moim zdaniem najciekawszą opcją na ten mecz będzie over kornerów. Jeśli chodzi o sumy tych stałych fragmentów gry w meczach gospodarzy to mamy kolejno 14 z Lechem, 12 z Legią i 11 z Wisłą Płock. Oczywiście Radomiak nie był stroną dominującą w tych statystykach, ale rywale bardzo często zmuszają defensywę tej ekipy do wybijania piłki na rzut rożny - średnio 7 razy na mecz. Jeśli chodzi o gości z Poznania, to w meczach Warty było odpowiednio 5 kornerów ze Śląskiem, 10 z Pogonią, 7 z Łęczną i 14 z Legią. Tutaj też dzisiejsi goście
nie dominują w tych statystykach, ale z dużą łatwością wybijają piłkę za linię końcową. Wspomniane przeze mnie mecze barażowe tych zespołów w ubiegłym roku były mocno overowe pod względem rzutów rożnych i liczę tutaj na kolejne takie spotkanie, bo przecież te zespoły od tego czasu aż tak bardzo się nie zmieniły.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +416
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Mecz: Pogoń - Stal Mielec
Typ: 1
Buk: Fortuna
Kurs: 1,60

Póki co każda kolejka Ekstraklasy jawi się jako grupa zagadek nie do rozwiązania, ale ostatnio na szczęście udaje mi się znaleźć jakiś mecz i z dużą dozą szczęścia trafiać - spróbujemy więc i tym razem.

Pogoń na początku nowego sezonu wygląda podobnie jak przed rokiem - solidnie w obronie, nie najgorzej w rozegraniu, czego efektem jest posiadanie piłki na poziomie około 55% i więcej, ale im bliżej bramki rywala, tym gorzej. Problemów Portowców z atakiem nie rozwiąże na pewno Luka Zahovic, który jakoś nie może się przemóc w Polsce i bramek nie zdobywa, Na pewno nie brakuje mu nieustępliwości, ale tu sprawa rozbija się bardziej o centymetry potrzebne w pojedynkach powietrznych.

Istnieje szansa, że pozyskany niedawno przez Pogoń Piotr Parzyszek jest już w stanie rozegrać całe spotkanie, i jeśli tak się stanie, będzie miał on doskonałą okazję do pokazania się w Szczecinie i zdobycie gola w starciu z przeciętnym rywalem. Optymizmu Pogoni dodaje fakt, że do gry najprawdopodobniej wróci Rafał Kurzawa - będzie więc miał kto Parzyszka w ataku obsłużyć. Raczej nie zobaczymy na murawie Damiana Dąbrowskiego i tutaj na pewno jest powód do zmartwienia, bo Kamil Drygas ma inklinacje ofensywne i na pewno nie jest tak mocnym ogniwem, spinającym obronę i atak, jak Dąbrowski, kiedy gra na jego pozycji.

Mimo wyżej wspomnianych problemów gra Pogoni nie wygląda najgorzej (paradoksalnie po słabym i bezbarwnym moim zdaniem występie w Lubinie trener Runjaic przyznał, że szczecinianie zagrali najlepsze zawody w tym sezonie) i na pewno są przesłanki, aby liczyć na trzypunktową zdobycz ze Stalą. Zwłaszcza, że pucharowa przygoda jest już zakończona i zespół będzie świeższy, bo nie musi grać co trzy dni.

Stal zdaje się ostatnio łapać wiatr w żagle i na pewno nie położy się na boisku, czekając na najniższy wymiar kary. Nie oszukujmy się jednak - daleko mielczanom do Portowców zarówno pod względem doświadczenia (mówi się, że drugi sezon po awansie jest dla zespołu najgorszy), jak też kultury gry i indywidualnych umiejętności zawodników. Nie pomaga w spokojnej grze także na pewno informacja zamieszczona dziś w Przeglądzie Sportowym i mówiąca o deficycie budżetowym klubu na poziomie 7 milionów złotych.

Trener Adam Majewski ma dość ciężki orzech do zgryzienia i wie, że jego zespół nie jest faworytem w sobotniej potyczce. Niestety kurs jedynie 1,60 na Pogoń nie odzwierciedla tego, co będzie działo się na boisku (ja spodziewałem się minimum 2), więc jest to średnio opłacalna gra, jednak z całej kolejki ten typ wydaje się najbardziej logiczny. Stawiam na nude zawody i jednobramkową wygraną Pogoni, będącą efektem przewagi w całym spotkaniu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +416
K 1,2K

Kartezjusz

Użytkownik
Cracovia - Jagiellonia
Over 4,5 żółtych kartek
Fortuna 1,82

W tym spotkaniu widzę szanse na pokrycie overa kartonów. Probierz zwykle spina się na mecz ze swoim byłym klubem. W 11-stu pojedynkach pomiędzy tymi drużynami, gdy trenerem Cracovii był Probierz w 9/11 meczach były pokazywane co najmniej 4 kartki, natomiast w 6/11 spotkaniach co najmniej 5 kartek. Dodatkowo gospodarze zanotowali serię 3 porażek z rzędu i po 4 kolejkach mają zaledwie 1 punkt. Myślę, że gospodarze będą chcieli zrehabilitować się przed własną publicznością i słabą dyspozycje piłkarską będą starali się nadrobić zaangażowaniem. Liczę, że w tym meczu zobaczymy dużo starć, fauli i walki z obu stron.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +416
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Radomiak Radom - Warta Poznań
typ: Warta Poznań strzeli gola
@1.55 FORTUNA

Warta rozegrała w poprzedni weekend z Legią dobre spotkanie i wcale nie musiało się ono skończyć porażką 0:2. Klub z Poznania prezentował się bardzo solidnie i tylko potwierdził tym, że staje się bardzo solidnym ligowcem. Była to pierwsza porażka Warty w obecnym sezonie. Do tej pory zanotowali dwa remisy i jedno zwycięstwo 0:4 nad Górnikiem Łęczna. Teraz czas na pojedynek z beniaminkiem, którego ograli w poprzednim sezonie w barażach i awansowali do Ekstraklasy. Warta ogólnie wygrała z Radomiakiem cztery ostatnie spotkania ligowe, nie tracąc przy tym choćby jednej bramki. Dziś również bardziej stawiałbym na zwycięstwo gości, dlatego gram, że strzelą oni gola. W obecnym sezonie po 4 spotkaniach mają 7 strzelonych goli, a Radomiak nie stracił gola tylko w pierwszym pojedynku z Lechem, który się zakończył bezbramkowym remisem.
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Górnik Ł. - Wisła K. 1:3
powyżej 2,5 gola, @1,85 Betfan


Ostatnie dzisiejsze spotkanie, do Łęcznej zawita Biała Gwiazda, która jest lekkim faworytem, trudno się z tym nie zgodzić, chociaż nastroje po dwóch kolejnych porażkach na pewno nie najlepsze, dlatego odpuszczę tu granie 1x2, tydzień temu była identyczna sytuacja i nie wywiozła nawet punktu z Mielca. Jedno co jest niezmienne to ilość goli, w każdym z 4 dotychczas rozegranych spotkań padały bramki, we wszystkich meczach strzelali zarówno jedni i drudzy i w każdym było minimum 3 gole, trochę gorzej w tym względzie wygląda sytuacja u beniaminka z Łęcznej, tu w dwóch spotkaniach był bezbramkowy remis ze Śląskiem oraz 1:1 na inaugurację z Cracovią, w pozostałych dwóch już było overowo 1:3 z Zagłębiem oraz 0:4 z Wartą. Dzisiaj liczę na ofensywny wariant, przede wszystkim ze strony gości, którzy przyjadą na pewno z chęcią podniesienia się po ostatnich wpadkach, liczę, ze Wisła wygra, ale ciężko też oczekiwać, że zagra na zero z tyłu, stąd też po raz kolejny liczę, że przynajmniej te 3 gole zobaczymy, wstępnie miałem dołożyć do tego jeszcze obie strzelą, ale po namyśle odpuściłem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +73
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Mecz: Pogoń - Stal Mielec
Typ: 1
Buk: Befan
Kurs: 1,57

Jak widać nie jestem odosobniony w tym dzisiejszym typie. Pogoń po zakończeniu przygody z pucharami może skupić się na grze na ligowym podwórku. Ich przeciwnikiem będzie Stal, ktra nie stawia rywalom wysokich wymagań. Ich ostatnia wygrana z Wislą to jednak bardziej porażka Krakowian niż zwycięstwo Mielczan.
Pogoń w ostatniej kolejce przegrała z Zagłębiem i z 7 punktami na razie jest blisko czuba tabeli i w takich meczach jak ze Stala trzeba te punkty zbierać, żeby z czołówki nie wypaść.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +335
Volleyball_Expert 362,3K

Volleyball_Expert

Typer Miesiaca
Pogoń Szczecin - Stal Mielec typ Pogoń Szczecin kurs 1.53 Betfan

Na dzisiaj wybrałem spotkanie pomiędzy Pogonią Szczecin, a Stalą Mielec. W drużynie z Szczecina dzisiaj nie zagrają Cibicki, Gorgon, Kurzawa, Łasicki. Jeśli chodzi o drużynę gości to w dzisiejszym meczu prawdopodobnie zabraknie Domańskiego. Pogoń na początku sezonu rozpoczęła od zwycięstwa z Górnikiem Zabrze nastepnie od remisu z Wartą Poznań , wygrana z Piastem Gliwice oraz porażka w meczu wyjazdowym z Zagłębiem Lubin. Stal Mielec na początku sezonu zremisowali s beniaminkiem Nieciecza, a następnie przegrali dwa spotkania z z Piastem Gliwice oraz Górnikiem Zabrze oraz dość nie oczekiwanie, ale wygrali na swoim obiekcie z Wisła Płock. Stal Mielec głownie grają bardzo dobrze na swoim stadionie przed własną publicznością natomiast patrząc na mecze na wyjeździe to nie idzie im najlepiej. Oglądałem mecze Pogoni i naprawdę bardzo dobrze się ten zespół czy to w Europejskich Pucharach czy w lidze prezentuje. Z tego co wiem mecz dzisiejszy będzie rozgrywany na stadionie Pogoni to także dodatkowy atut. Według mnie dzisiaj każdy wynik inny niż zwycięstwo dla Pogoni będzie rozczarowaniem. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +335
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom