>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5. kolejka LOTTO Ekstraklasy (17.08-20.08.2018)

Status
Zamknięty.
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk
Typ:
under 2,5 ✅
Kurs: 1,84 (fortuna)
Bardzo ciekawy mecz się szykuje w Zabrzu, Górnik podejmie na własnym stadionie Lechię i obok Lech Wisła ten mecz myślę, że będzie bardzo ciekawym spektaklem. Niestety mam przeczucie i obserwując grę obu drużyn, że liczba bramek w tym meczu będzie mała. Szczególnie Lechia w tym sezonie traci bardzo mało bramek, 1 bramka u siebie ze Śląskiem to w sumie wszystkie bramki stracone przez zespół trenera Stokowca. Bardzo dobra gra w obronie Nalepy i Augustyna procentuje punktowaniem w każdym meczu. Sezon temu Ci obaj obrońcy jakoś byli wyśmiewani przez kibiców, nie ukrywam, przeze mnie też. Szczególnie Nalepa grał bez formy, robił koszmarne błędy i myślałem, że jego dni w Gdańsku są policzone. Niestety fani Lechii muszę teraz zastanawiać się, w jaki sposób załatać dziurę po Stolarskim, który zaczął sezon w miarę dobrze. Również w dzisiejszym meczu nie zagra przypomniany przeze mnie Augustyn. Obrona będzie całkiem nowa, jednak mam nadzieję, że utrzymają poziom.
Co do Górnika, 6 strzelonych i 4 stracone bramki jak na 4 mecze to całkiem wysoki bilans. U siebie w tym sezonie pokrywają under 2,5. Nie ma co się czarować, Kurzawa i Kądzior byli całkiem dobrymi grajkami na Górnik, obecnie tylko Smuga i Nowak są w stanie coś zdziałać. Może ktoś się nowy objawi, póki co trzeba czekać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
B 212

bulek78

Użytkownik
Ja obstawiam coś takiego:
Legia Warszawa - Zagłębie Sosniowiec
Typ: 1/+2,5 gola
Kurs: 2,05
Buk: Fortuna
Legia jest moralnie zniszczona, kpiły z nawet amatorskie kluby z Polski, wśród kibiców i internautów nazwę Legia kojarzy się ze słowem &quot;pośmiewisko&quot; &quot;żenada&quot;, &quot;hańba&quot; itd. itp. Nic dziwnego, bo dawno nie doświadczyliśmy odpadnięcia z klubem z Luksemburga, chyba jedyny taki przypadek to... sezon 59/60 i 0:5 ŁKS-u od Jeunesse.
Bardzo trudno będzie szybko odbudować Legii markę, a wygrana z Zagłębiem ucieszy tylko fanów Legii, którzy znów będą dumni ze swojej drużyny, jakby nic się nigdy nie stało... Prognozuję, że powrót na ligowe boiska dla Legii po prostu może być trudny, niemniej te 2 gola Zagłębiu powinny strzelić, a że defensywa Legii przypomina sito, goście się mogą postarać o strzelenie w Warszawie gola. Myślę, że jest to idealny termin dla Zagłębia, by przelać Legionistom szalę goryczy i pokusić się nawet o coś więcej.
 
N 100

narodowy

Użytkownik
Wisła Płock - Arka Gdynia
Zmierzą się ze sobą dwa zespoły które do tej pory jeszcze nie zaznały smaku wygranej w tym sezonie. Arka mimo remisu u siebie z nienajgorzej spisującym się Górnikiem nadal gra dość marnie. Myślę że zwolnienie Ojrzynskiego nie wyszło Gdynianom na dobre. Trener potrafił dotrzec do zawodnikow i miał charyzmę. Arka po super meczu w superpucharze nie jest super zespołem. Z drugiej strony Płock który w każdym meczu strzelał bramkę ale to nie wystarczyło do wygrania meczu. Niby zespół w miarę poukładany, ale brakuje tej kropki nad i aby osiągnąć sukces. Mimo to uważam że stać ich na to aby pokonać Arkę.
1 @ 1,97 fortuna ⛔
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Górnik 0:2 Lechia

Interesująco zapowiada się mecz w Zabrzu. Bukmacherzy mają problem ze wskazaniem faworyta tego spotkania. Mam i ja. Muszę szczerze przyznać, że nie doceniałem piłkarzy Górnika, a tymczasem nie odnotowali jeszcze porażki w lidze chociaż wygrali tylko raz. Lechia wygrała również jest bez porażki przy czym wygrała dwa mecze.
Patrząc na historię spotkań to obie drużyny lubią dzielić się punktami ze sobą. W ostatnich czterech meczach padły aż cztery remisy. Nic więc dziwnego, że dziś kursy na remis lecą w dół. Nie zdziwi mnie też taki wynik w tym pojedynku więc na pewno wykluczę taką możliwość podczas typowania. A skłaniam się ku gościom. Mimo wszystko zespół z Gdańska robi na mnie lepsze wrażenie. Na pewno na uznanie zasługuje również blok defensywny. Jedna stracona bramka na cztery mecze to dobry wynik. Czy uda się zachować czyste konto w trzecim meczu z rzędu? Myślę, że nie. Tym bardziej, że Górnik w każdym z dotychczasowych meczy strzelał przynajmniej bramkę.Zresztą Lechia za wyjątkiem meczu z Legią też. Dlatego też wbrew większości szukam niespodzianki i mimo historii oraz obecnej postawy obu drużyn.
Moje propozycje:
Lechia dnb kurs: 1,97 betsson ✅
over 2.5 kurs 1,85 betsson ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Górnik - Lechia
Typ: 2 - DNB
Kurs: 1,9
Godz: 20:30
Bukmacher: Totolotek
Patrząc po starcie sezonu to może być ten sezon w wykonaniu Lechii. Zespół który nie tak dawno walczył jeszcze o ligowe podium poprzednie rozgrywki spędził w gronie zespołów zamieszanych w walkę o utrzymanie. Podopieczni jednego z solidniejszych szkoleniowców w polskiej Ekstraklasie, czyli Piotra Stokowca grają jednak naprawdę całkiem solidnie i regularnie punktują. Na wyjeździe wygrali już z Jagiellonią i zremisowali w Warszawie, więc czemu nie zrobić tego samego z Górnikiem? Zabrzanie nie są już tak rewelacyjni jak w poprzednim sezonie, a w obronie popełniają równie dużo błędów co wtedy. Teraz jednak nie ma Kądziora, Kurzawy, a Angulo od wiosny nie gra już tak dobrze. Po prostu siła ataku nie równoważy już problemów w defensywie. Podonie jak wczoraj Zagłębie daje w opcji DNB.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
R 163

rook01093

Użytkownik
Lechia dnb kurs: 1,97 betsson
over 2.5 kurs 1,85 betsson
Trochę OT i może to nie jest odpowiednie miejsce, wtedy proszę Moderatora o usunięcie posta ale czy my (mieszkańcy Polski zakładam) możemy obstawiać w betsson - temat z FB? Strona betsson nie działa bo aż chciałem z ciekawości sprawdzić ich regulamin jak stosują się do Polaków.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Wisła Płock - Arka Gdynia
powyżej 31,5 fauli @ 1,8 ⛔
powyżej 4,5 żółtych kartek @ 1,75 ⛔
Totolotek
Jedyne co mi przychodzi do zagrania w tym spotkaniu to faule i kartki. Obie ekipy po 4 kolejkach bez wygranej i trudno wskazać dzisiaj kto wygra.
Wisła po odejściu tuż przed startem rozgrywek Jerzego Brzęczka jakby się posypała. Do tego brak Kante w ataku dosyć widoczny mimo że w każdym spotkaniu zdobyli po bramce to nie wystarczyło do zgarnięcia kompletu punktów. Powtórzyć wynik z zeszłego sezonu wydaje się nieosiągalne dla gospodarzy w tym roku.
Arka przed startem rozgrywek zdobyła Superpuchar Polski i to na boisku Legii i wydawało się, że ten sezon nie będzie taki zły. Nic bardziej mylnego, to po prostu Legia jest taka słaba i to zwycięstwo Arki tylko zaciemniło obraz ich formy. Ten sezon zapowiada się niezwykle trudno i wygrane będzie ciężko tym bardzie, że dopiero w poprzedniej kolejce Arkowcy strzelili 1 bramkę w sezonie grającemu już wtedy w 10 Górnikowi.
Także typowania 1X2 się nie podejmuję, a statystyki dotyczące fauli wyglądają obiecująco zarówno po stronie gospodarzy jak i gości.
Wisła - 13d, 12w, 16d, 17w.
Arka - 22w, 10d, 16w, 16d.
Wczoraj faule weszły z kartkami było gorzej ale dzisiaj liczę zarówno na jedno jak i drugie.
 
typer.polska 354

typer.polska

Użytkownik
Wisła - Arka
Wisła wygra pierwszą połowę lub mecz @ 1,61 Fortuna

Mimo słabiutkich wyników obu zespołów to jednak w większości przy takich samych rywalach Lech/Jagiellonia, Wisła Kraków, Górnik o wiele lepszą ofensywę prezentuje Wisła. Stworzyła ponad dwukrotnie więcej sytuacji, z których mogła paść bramka oraz zdobyła ich czterokrotnie więcej niż Arka. W końcu kiedyś trzeba wygrać mogło to już mieć miejsce, ale Nafciarze na własne życzenie oddalają to wydarzenie w czasie, najwyższy czas wreszcie wygrać.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Legia Warszawa vs Zagłębie Sosnowiec 2-1
Over 1.5 Legia @ 1.51 ✅ 2

Over 2.0 Legia @ 1.89 ▶ 2
lvbet

Ja na mecz niedzielny proponuję takie zestawienie, Legia strzeli minium dwie bramki. Próbuję taki typ po tym jak zagrałem, że strzelą dwa gole w Luksemburgu, tutaj powinno być łatwiej , bo grają z najgorszą ekipą w lidze to raz, dwa, że Zagłębie zagra zapewne jak z Lubinem, a po trzecie, Sa Pinto ma okazję pokazać swój warsztat i przygotowanie piłkarzy pod względem motywacji, charakteru i nastawienia piłkarzy na wynik.
Legia ma doskonałą okazję wygrać u siebie pierwszy raz w sezonie i nie jako przeprosić jeśli tak to można określić swoich kibiców, ofensywnie jest bardzo dobrze jak na Ekstraklasę, na Sosnowiec powinno to wystarczyć.
W ostatniej kolejce u siebie Lech pokazał jak zagrać, proste błędy w obronie zostały wykorzystane, w meczu z Legią będzie jeszcze trudniej - kibice , takiego meczu w Ekstraklasie jeszcze Sosnowiec nie zagrał, dla mnie 3,4 gole Legii, a czy uda się zagrać na zero? No tutaj nie jestem pewny, bo przy 2,3 do zera Sosnowiec zaatakuje, bo nie będzie miał nic do stracenia, nie wiem czy nie uda się czegoś zdobyć w mojej ocenie może coś wpaść, patrząc na to, że Dudelange strzela 2 na spokoju u siebie, a i w Warszawie.
Czekam na jakość piłkarską Legii bo niewątpliwie jest i pewną wygraną.
Jeszcze osobne zdanie do Sa Pinto, mam nadzieję, że to było pojedyncze zachowanie na konferencji po meczu w Luksemburgu, bo dla mnie jest gościu żenujący. A i czekam na mecz Legii z Cracovią i pojedynek Pinto vs Probierz ????
powodzenia!
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Lech Poznań - Wisła Kraków
Wisłe bez wątpienia czeka trudny wyjazd. Moim zdaniem skończy się podobnie jak w Białymstoku - czyli porażka Białej Gwiazdy
Cóż, tak jak to mówił Arek Głowacki - Wisłę czeka bardzo trudny sezon. Głównie przez niesamowite problemy finansowe. Choć prezes Marzena Sapata trochę uspokaja sytuację to mimo wszystko nie jest dobrze. Myślę, że w jakimś stopniu przekłada się to również na słabe wyniki na początu sezonu.
Natomiast Gospodarze w koncu zagrają w tym sezonie ekstraklasy z udziałem swoich kiboli. Świetnie się składa bo pomoc się przyda. Piąte zwycięstwo Kolejorza jest w zasięgu. Przygoda w kwalifikacjach do ligi europejskiej się zakonczyla. Trudno skomentować jakoś ten mecz z Genk ponieważ widać było różnice kilku klas. Chociaż jakby się ktoś uparł to te bramki w Poznaniu były stracone w bardzo głupi sposób. A druga połowa już nie wyglądała najgorzej najprawdopodobniej przez to, że awans belgijskiej drużyny był już zapewniony i Lechici grali na luzie. Tymczasem w niedziele znów wracamy do ekstraklasy, a tam Kolejorz stracil tylko jedną bramkę w czterech meczach. Sądzę, że z takim potencjałem w ofensywnie jak Gytkjaer, Amaral i Gajos gospodarze strzela minimum dwa gole. Być może trener Ivan Djurdiević da szansę młodemu Tomczykowi, który swienie zaprezentował się w poprzedniej kolejce z Zagłębiem Sosnowiec.
Lech wygra i over 1.5 goli @2.04 fortuna
⛔⛔
z 2:0 na 2:5... ????
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
A i czekam na mecz Legii z Cracovią i pojedynek Pinto vs Probierz ????
Wynik meczu Legii z Zagłębiem ciężko przewidzieć. To co zrobili ci piłkarze w czwartek woła o pomstę do nieba. Pytanie, czy rzeczywiście aż tak im nie zależy na wynikach, czy to jest wina złego przygotowania. Moim zdaniem patrząc na praktycznie zerową wolę walki bardziej prawdopodobne jest to, że im po prostu nie zależy. Oczywiście potencjał Legii jest spokojnie na kolejne mistrzostwo kraju, ale właśnie może tu jest problem? Piłkarze są świadomi, że nawet niewielkim wysiłkiem będą najlepsi i nie mają motywacji do walki?
Oby faktycznie nie okazało się, że najciekawszym aspektem gry Wojskowych będą wyczyny ich nowego trenera.
Na pewno w większości meczów Legii padają bramki więc tutaj faktycznie można szukać typów na to spotkanie. Samego obstawiania zwycięzcy się nie podejmę.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Wynik meczu Legii z Zagłębiem ciężko przewidzieć. To co zrobili ci piłkarze w czwartek woła o pomstę do nieba. Pytanie, czy rzeczywiście aż tak im nie zależy na wynikach, czy to jest wina złego przygotowania. Moim zdaniem patrząc na praktycznie zerową wolę walki bardziej prawdopodobne jest to, że im po prostu nie zależy. Oczywiście potencjał Legii jest spokojnie na kolejne mistrzostwo kraju, ale właśnie może tu jest problem? Piłkarze są świadomi, że nawet niewielkim wysiłkiem będą najlepsi i nie mają motywacji do walki?
Oby faktycznie nie okazało się, że najciekawszym aspektem gry Wojskowych będą wyczyny ich nowego trenera.
Na pewno w większości meczów Legii padają bramki więc tutaj faktycznie można szukać typów na to spotkanie. Samego obstawiania zwycięzcy się nie podejmę.
W mojej opinii Legia nie ma wyjścia, ma wymagających kibiców, została tylko liga, ma być gra charakterna cały czas. Ja też się zwycięzcy wytypować nie podejmuję, ale moim zdaniem Sosnowiec, mega słaba ekipa i doskonała na przełamanie zwłaszcza u siebie. Oczywiście jak będzie zobaczymy, ale dwa gole tutaj nie powinno być problemem, zwłaszcza, że widać, że Kante zaczyna coraz lepiej rozumieć się z kolegami i zaczyna to wyglądać, natomiast Carlitos dalej jak dziecko we mgle i gwiazdorzy. Moim zdaniem długo w Warszawie nie zabawi.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec 2:1
powyżej 2,5
1,75
Legia powyżej 4,5 rzutów rożnych 1,63 2
W tym meczu nie wchodzę w nic innego jak bramki i rożne dla Legii...
To, że Legia potrafi nabijać bardzo dużo rożnych widzimy praktycznie w każdym meczu a jeszcze z ofensywnym Zagłębiem będą mieć więcej okazji na szybkie akcje i rogi.
To, że Legia nie ma obrony także każdy wie również to samo można powiedzieć o Zagłębie, jeszcze w ataku nie wygląda to najgorzej bo strzelili już 5 bramek o tyle obrona póki co jest strasznie zagubiona mimo transferów Polczaka, Kokoszki nie wygląda na ten moment dobrze.
Ostatnio przyszedł do Zagłebie Sz. Pawłowski.
W poprzedniej kolejce Lech strasznie pokarał Zagłębie słabą grą w obronie strzelając 4 bramki oczywiście Zagłębie miało swoje sytuacje i mogli strzelić bramkę jestem przekonany, że w Warszawie będą mieć również sporo sytuacji a jeśli nie to Legia może sama te 3 bramki wbić.​
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
15:30 Legia Warszawa -:- Zagłębie Sosnowiec
Typ: Legia @ 1.40
Typ: powyżej 2.5 gola @ 1.73 KP
buk: unibet
✅ 73


Po blamażu z Luksemburczykami, Legia chyba nie mogła trafić na lepszego rywala w lidze. Zagłębie Sosnowiec to zespół, który w tym sezonie będzie walczył o utrzymanie, a zderzenie z ekstraklasą tylko to pokazuje. W ostatnim spotkaniu goście ulegli w Poznaniu 4:0, i popełniali ogromne błędy w obronie przez co tak wysoko ulegli. Dariusz Dudek robi co może aby wyjść z podniesiona głową, ale niestety rzeczywistość jest inna. Zagłębie ma dziurawą obronę i niestety pokazują to statystyki, dziś te dziury będzie chciała wykorzystać Legia i zapewne nie będzie miała litości. Gospodarze mogą skupić się spokojnie na lidze i PP, co chyba nie jest zaskoczeniem. Tak naprawdę nie wiemy ile czasu będzie potrzebował nowy trener Legii aby to wszystko poukładać, ale kibice oczekują od tego klubu zwycięstw. Ostatnio do łask został przywrócony Jędrzejczyk i być może dziś go zobaczymy od pierwszych minut. Przydałoby się aby w końcu zaczęła funkcjonować ofensywa, bo mając takie działa jak Kante,Carlitos, Radović, Hamalainen czy Kucharczyk, to Legia bramki powinna strzelać jak na zawołanie. Dziś kolejny sprawdzian dla nowego trenera i presja dla piłkarzy. Liczę jednak, że Legia bardzo szybko strzeli pierwszą bramkę, a reszta pójdzie już z górki...
18:00 Lech Poznań - Wisła Kraków
Typ: powyżej 4.5 żółtej kartki @ 1.96
Typ: czerwona kartka @ 3.60
buk: Fortuna

Jak zobaczyłem tylko kto sędziuje to spotkanie, to odrazu pierwsza myśl jaka mi przyszła do głowy to zagranie kartek w tym spotkaniu. Sędzią tego pojedynku będzie Pan Paweł Raczkowski z Warszawy!. Sędzia ten w poprzednim sezonie pokazał aż 13 czerwonych kartek oraz 141 żółtych co dało średnią 5,21 kartki na mecz. Trochę się dziwię, że wybrano takiego sędziego na to spotkanie, ale nie będziemy tu wnikać...
Wisła pod wodzą trenera Sobolewskiego i Stolarczyka gra dość ostro ale czasami te interwencje są na pograniczu fauli. W obronie zagra duet Wasilewski-Sadlok i to oni będą odpowiedzialni za czyszczenie. Piłkarze Lecha w takiej sytuacji na pewno nie będą dłużni i odpowiedzą tym samym, dlatego zamiast dobrego widowiska zobaczymy pobojowisko i dużo nieprzyjemności. Gdy spojrzymy na statystyki to obie drużyny nie zbierają dużo kartek, ale w dwóch ostatnich bezpośrednich pojedynkach padło ich aż dwanaście. Dziś liczę, że będzie podobnie a Pan Raczkowski w tym pomoże.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec
Typ:
Legia powyżej 6,5 strzałów celnych ⛔
Kurs: 1,9 (totolotek)
Swój typ opieram głównie na przekonaniu, że Legia musi ten mecz wygrać przekonująco i zmazać choć trochę plamę po blamażu w Luksemburgu. Sam byłem przekonany, że awansuje Legia jednak stało się inaczej. Tak naprawdę Legia nie zagrała w tym sezonie ani jednego przekonującego spotkania tak, aby można było mówić o świetnej postawie Legionistów. Dzisiaj świetna okazja by strzelić 2, może 3 bramki Zagłębiu Sosnowiec. Piszę tak, gdyż wygrana 1:0, umówmy się, z bardzo słabo wyglądającą drużyną w obronie, będzie swego rodzaju podtrzymaniem obowiązującego trendu. Legia będzie prowadzić grę, będzie oddawać wiele strzałów a linia 6,5 jest jak najbardziej do przejścia. Co do Zagłębia - Polczak w obronie to kryminał, w ogóle, mecz z Lechem był katastrofalny. Takie błędy w obronie drużny trenera Dudka robią za pewne juniorzy, póki co beniaminek ligi nie pokazuję nam dobrej gry.
Po meczu - to jest niemożliwe. 4 strzały celne przed przerwą, po przerwie jedynie 1! Już mogli ten mecz przegrać skoro w ofensywie jest taka lipa. TRAGEDIA
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Legia - Sosnowiec
Legia strzeli powyżej 2 goli @1,98
LVBET ▶
Legia AH (-2) @3,1 LVBET ⛔
Legia po blamażu w Lidze Europy musi zacząć odbudowywać zaufanie kibiców w naszej lidze, zresztą nic innego już jej nie pozostało, dzisiaj do Warszawy przyjeżdża beniaminek z Sosnowca, więc dla gospodarzy teoretycznie idealny przeciwnik aby zdobyć pierwszy komplet punktów na swoim podwórku. Uważam, że gospodarze ruszą na przeciwnika od początku i nawet szybko zdobyta bramka ich nie zadowoli, będę nadal próbowali, żeby jak najefektowniej skończyć ten mecz. Zresztą w meczach i jednych i drugich w tym sezonie w większości padają overowe wyniki, w meczach Legii średnio 2,75, a w meczu Zagłębia 3,25 gola na mecz, jednak to nie w over zamierzam dzisiaj iść, a w stronę gospodarzy, Legia oprócz meczu z Lechią w każdym trafiała do siatki, a Sosonowiec w 3 z 4 meczy w Ekstraklasie tracił minimum 2 gole, wyjątkiem wygrany mecz 3:0 z Pogonią, dzisiaj 2 bramki Warszawiaków wydają się absolutnym minimum i myślę, że tyle co najmniej strzelą, kurs na +1,5 gola Legii jest oczywiście nie za wysoki, dlatego próbuję trochę wyższej linii ze zwrotem w przypadku strzelenia &quot;tylko&quot; 2 goli, identyczna sytuacja ma się do handicapu, tak jak wspomniałem Legia dzisiaj nie zadowoli się wygraną 1:0 i będzie nadal atakować
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Lech Poznań - Wisła Kraków
Sądzę, że z takim potencjałem w ofensywnie jak Gytkjaer, Amaral i Gajos gospodarze strzela minimum dwa gole.
Gajos - potencjał w ofensywie??!
Dla mnie mecz z gatunku no bet. Przynajmniej przedmeczowo. Lech z serią 4-0-0. Trochę długa seria.. Żaden z tych meczow nie był bardzo dobry. Lech jest po prostu do tej pory maksymalnie efektywny. W Płocku czy Wrocławiu mocno przeciętne występy, o czym jasno mówił trener Djurdjevic. Zespół w obronie wygląda słabo. Genk to dobitnie zweryfikował. Dotychczasowi ekstraklasowi rywale nie potrafili, choc w kazdym meczu mieli na to sporo szans. Kontuzjowani prawdopodobnie dalej są Rogne i występujący na wahadle Kostevych. Nieobecność tego pierwszego oznacza obecność w składzie bardzo niepewnego ostatnio Vujadinovica.
Owszem z przodu wygląda to lepiej. Świetny P.Tiba za kierownicą. Brakowało bardzo Lechowi takiego grajka w poprzednim sezonie.
Problem mam z Wisłą. Nie potrafię ocenić jej poziomu. Na wyjeździe póki co porażka 0:1 w Białymstoku.
Lech oczywiście jest faworytem, ale radzę nie szaleć ze stawkami. Dziś mecz już z kibicami, ale bez zorganizowanego dopingu.
 
freez. 127

freez.

Użytkownik
Legia nic nie gra a Wy dalej brniecie w to szambo
Kiedy mają się odbudować jak nie z beniaminkiem i w dodatku u siebie na stadionie? Przecież ciągle nie będą przegrywać, to,że z luksemburgiem slabo poszło, poleciała fala hejtu w ich strone to nie oznacza,że się załamią i zapomną grać w piłkę.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Legia-ZS✅
2:1
Typ: Spotkanie/obie strzela( 1/tak )✅
Kurs:3.2✅
FORTUNKA
potencjal w ofensywie jest w obu druzynach,gorzej defensywnie.
Zrozumiale,ze kursy spadaja na beniaminka ale jest to idealny mecz na przelamanie,chyba,ze im nie wyjdzie to wtedy mozna mowic o kryzysie.
Pozdrawiam serdecznie i zycze wysokich wygranych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom