>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5. kolejka Ligi Narodów [14-15.11.2020]

Status
Zamknięty.
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Przeciez Ci zawodnicy juz grali w Lidze Narodow, więc nie wiem o jakich nowych obrońcach piszesz
Najlepszy skład Irlandia Polnocna wystawiła przeciwko Słowacji w kwalifikacjach.. 3 defensorzy, którzy wystapia dzisiaj zagrali łącznie 22 minuty w tym najwazniejszym meczu. Nawet spojrz, ze najwieksza gwiazda przyjezdnych Evans zaczyna na lawce.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Najlepszy skład Irlandia Polnocna wystawiła przeciwko Słowacji w kwalifikacjach.. 3 defensorzy, którzy wystapia dzisiaj zagrali łącznie 22 minuty w tym najwazniejszym meczu. Nawet spojrz, ze najwieksza gwiazda przyjezdnych Evans zaczyna na lawce.
Piszesz o nowym skladzie, tak jakby Ci zawodnicy nigdy w kadrze nie grali. Porównujesz kadre tylko do ostatniego spotkania
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Piszesz o nowym skladzie, tak jakby Ci zawodnicy nigdy w kadrze nie grali. Porównujesz kadre tylko do ostatniego spotkania
Logicznie myśląc najlepszy skład został wystawiony na ważny mecz w kwilifikacjach, tutaj aż 8 graczy innych w porownaniu z tamtym składem, w tym bramkarz, ktory w ostatnich 5 latach zagrał w 6-7 spotkaniach w swoim klubie.
Przy takich rotacjach ja biore handi, zobaczymy jak to wyjdzie po meczu, ale juz kursy w granicach 1.70..
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
no chlop dal Austrie w dublu i singlu mocno i sie grubo przejechal
Ogladam ten mecz i taki sam poziom Austyjacy prezentuja jak nasi kopacze - kompletna padaka
Post automatycznie złączony:

no jednak chlopaki z Austrii jaja maja...
 
Ostatnia edycja:
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
a to zle, ze tak graja? patrzac na to, ze na mistzostwach europy gramy z hiszpania, z ktora nie lubimy i nie potrafimy grac we wszystkich kategoriach wiekowych... to dobry progrnostyk do obstawiania. jedyna niewiadoma to jak fizycznie wplynie na zawodnikow ten sezon.
Wiesz, mój drogi, ja patrzę bardziej emocjonalnie gdy gra kadra, stąd taka moja reakcja. Myślę, że dzisiejszy mecz można by zatytułować identycznie:
received_744964069439497.jpeg
 
Otrzymane punkty reputacji: +139
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Takiej żenady w naszym wykonaniu to dawno nie widziałem. W napadzie mamy najlepszą dziewiątkę w Europie, a nawet na świecie i nie potrafimy tego wykorzystać. Zero składnych akcji, straty po wykonaniu trzech/czterech podań i strach!.
Brzęczek po raz kolejny udowodnił mi, że jest słaby na trenera reprezentacji i tak naprawdę wyniki w el. do ME uratowały jego posadę. Wielka przepaść widnieje pomiędzy naszym zespołem, a zespołami z górnej półki ale niektórzy dziennikarze i znawcy telewizyjni będą dalej się podniecać wygrana z Ukrainą po słabej i kiepskiej grze.
ME będą kolejnym zwieńczeniem naszej nieudolnej gry..
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
ja gram po statystykach to w pierwszej polowie mielismy statystyki 25-3 w niebezpiecznych atakach. takie statystyki widuje tylko w meczach druzyn pokroju san marino xd ciekawe kiedy trener sie zorientuje, ze jozwiak to jednak przecietny gracz. mamy najlepsza 9 na swiecie, ale wiedza o tym wszyscy... u nas to wyglada tak, ze ta 9 nie sciaga za soba 2-3 zawodnikow robiac miejsce dla pozostalych graczy tylko pokutuje przekonanie, ze skoro lewy strzela tyle bramek w klubie to w reprezentacji tez da rade... tyle jest opcji... przeciez 9 nie musi strzelac bramek... srodek pola mizerny mamy... u nas nikt nie potrafi 'robic gry' nasi pomocnicy sa od destrukcji i tyle dobrego, ze to dziala w meczach kiedy nie mozna przegrac, ale nie dziala kiedy trzeba wygrac.
jak klich bedzie mial ciezki i dlugi sezon to marnie to widze.

ale do mistrzostw europy jeszcze daleko... i to inny turniej, bo po wyjsciu grupy nie trzeba wygrywac meczow, zeby dojsc do finalu. no i sezon jest inny niz wszystkie.

edit; u nas pilkarze sie rozwijaja, graja w coraz lepszych klubach, w ktorych odgrywaja coraz wieksze role a trenerzy? polski mourinho i polski guardiola... gdzie onie teraz sa? jak maja sie rozwijac taktycznie jak caly czas graja miedzy soba? nie chca sie rozwijac i polska pilka za to bedzie pokutowac... nastepnym trenerem kadry bedzie chyba dariusz zuraw no chyba ze boniek powola swojego kolege i ulubienca czeslawa michniewicza, ktory to prawie awansowal do igrzysk... u nas liczy sie wynik a nie gra... a jak jest gra to wyniki same przyjda... po przegranej lecha z benfica w studio byly komentarze czy nie lepiej jest wygrywac mecze a nie ladnie grac... nosz kur... mac... wylaczajac legie i jej ranking nasza liga jest w 4 dziesiatce rankingu uefa...
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom