>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5. kolejka Ligi Narodów [14-15.11.2020]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2020-11-6 o 14.11.19.png

Zapraszam do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
San Marino - Gibraltar / poniżej 2.5 gola (@1.50 Fortuna):

To już chyba tradycja, że gdy grają pomiędzy sobą dwaj europejscy outsiderzy, to bramek w meczu zbyt wiele nie będzie. Nie inaczej było przed miesiącem, gdy Gibraltar podejmował San Marino. Mecz zakończył się jednobramkowym zwycięstwem ówczesnych gospodarzy. Dzisiaj również nie sądzę, aby miało paść dużo bramek. Gibraltar będzie miał utrudnione zadanie, bo gra na wyjeździe, a piłkarze San Marino po raz ostatni w meczu międzypaństwowym zdobyli bramkę dokładnie rok temu - 16 listopada, w meczu z Kazachstanem.


Łotwa - Wyspy Owcze / poniżej 2.5 gola (@1.50 Fortuna):

Podobna sytuacja jak wyżej. Wprawdzie Łotysze strzelili bramkę przed miesiącem Wyspom Owczym doprowadzając do remisu 1:1, to teraz, grając u siebie, wcale nie będą mieli łatwiejszego zadania. Pokazali się z dość dobrej strony w spotkaniu z San Marino wygrywając na wyjeździe 0:3. A dodajmy, że Łotwa w ostatnich latach jest cieniem samej siebie, i w tabeli Ligi Narodów jest nawet za Maltą. W meczach z udziałem Łotyszy nie pada wiele goli, szczególnie w meczach ze stosunkowo słabym przeciwnikiem (nie licząc wyjątku w postaci San Marino). Tak było w przypadku konfrontacji z Maltą (0:1 i 1:1), Wyspami Owczymi (1:1) czy Andorą (0:0). Na bazie tych czynników będę upatrywał underowego charakteru spotkania przeciwko Wyspom Owczym.


Azerbejdżan - Czarnogóra / poniżej 2.5 gola (@1.50 Fortuna):

Ponownie typ na underowe spotkanie, który uzasadniam indywidualnymi spotkaniami z udziałem obydwu zespołów. W dziesięciu ostatnich spotkaniach z udziałem Azerów padło 18 bramek, i aż osiem spotkań było underowych. W przypadku Czarnogóry współczynnik ten jest delikatnie wyższy - padło w sumie 21 goli w spotkaniach z ich udziałem, ale również osiem z nich zakończyło się strzeleniem maksymalnie dwóch bramek. Miesiąc temu w Czarnogórze mecz przeciwko Azerbejdżanowi zakończył się wynikiem 2:0 dla gospodarzy. Na wyjeździe trudniej będzie im zdobyć dwa gole, a Azerbejdżan, który w dwóch ostatnich spotkaniach odnotował po bezbramkowym remisie, nie jest zespołem który ma zadatki ku temu by urządzić kanonadę przeciwko defensywnie Czarnogóry. Ta wprawdzie straciła dwa gole w spotkaniu przeciwko Luksemburgowi, ale ci ostatni zaskakują samych siebie mając trzy zwycięstwa po czterech spotkaniach w grupie. Azerbejdżan taki mocny absolutnie nie jest.


Szwecja - Chorwacja / Chorwacja strzeli (@1.34 Fortuna):


Przed miesiącem Chorwacji wygrali ze Szwecją 2:1, i była to niejako kontynuacja złej passy żółto-niebieskich. Ci ostatni od września rozegrali sześć spotkań i wygrali tylko raz, a pięć z nich przegrali. Chorwacja natomiast zdobywa bramki w każdym meczu, w tym przeciwko Szwajcarii, Francji czy Portugalii. W aż dziesięciu ostatnich meczach z udziałem Szwedów padło więcej niż półtorej bramki, a gole te z zdecydowanej większości nie były ich udziałem. To wszystko każe przypuszczać, że Chorwaci nie powinni mieć większych problemów ze zdobyciem przynajmniej jednej bramki, nawet mimo faktu że grają na wyjeździe. Wprawdzie obydwa zespoły nie mają już szans na dogonienie Portugalii i Francji, ale nie sądzę, aby miało to bezpośrednio wpłynąć na mierne widowisko strzeleckie. Wszak Chorwacja rozegrała fajny dla oka widza towarzyski mecz z Turcją zakończony wynikiem 3:3.


Niemcy - Ukraina / ponad 0.5 gola w I połowie (@1.19 Fortuna):

Typ trochę życzeniowy, bo to że Niemcy zdobędą bramkę jest bardzo wysoce prawdopodobne - pytanie tylko, kiedy. Spodziewam się, że będzie ich zgoła więcej niż w bezbarwnym meczu towarzyskim przeciwko Czechom (1:0), co wnioskuję po tym, że w meczach ze słabszym przeciwnikiem zazwyczaj pada po kilka goli. Tak było przeciwko Szwajcarii (1:1 i 3:3), przeciwko Ukrainie na wyjeździe (2:1), czy w meczu towarzyskim z Turcją (3:3). W każdym z tych czterech spotkań padła przynajmniej jedna bramka w pierwszej połowie. Wspomniałem o bezbarwnym spotkaniu z Czechami, w którym padła zaledwie jedna bramka, ale nawet ona padła w pierwszej odsłonie spotkania. Typ zresztą nie dotyczy samych Niemców. Gdyby gol w pierwszej połowie meczu padł po stronie Ukrainy, również będzie trafiony.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
krzyk85 31,5K

krzyk85

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Liga Narodów UEFA
Godzina 18:00
Spotkanie : Łotwa - Wyspy Owcze
Typ : 1
Kurs : 2,37
Bukmacher : fortuna
Analiza :
Łotysze 3 dni temu wygrali na wyjeździe z San Marino 0:3.
Miesiąc temu tj. 10.10 był mecz na Wyspach z przewagą Łotyszy zakonczony remisem 1:1, dlatego myślę, że atut własnego boiska Łotwa wykorzysta i wygra ten mecz bez większych kłopotów .
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Dubelek na godzinę 15:00.

Andora powyżej 2.5 rożnych + San Marino - Gibraltar poniżej 2.5 gola @2.22 (pod odliczeniu podatku).
efortuna


Czy ten dubelek jest pewny? Nie mam pojęcia. Wszystko co stawiamy wydaje się nam pewne, a później weryfikowani.
Pierwsze spotkanie Andory i Malty zakończyło się bezbramkowym remisem. W tamtym spotkaniu, które odbyło się miesiąc temu piłkarze Andory mieli swoje okazje i nabili 7 rzutów rożnych. Ciężko szukać jakichkolwiek plusów w ekipie gości, ponieważ na cztery spotkania, tylko dwa remisy i zero strzelonych goli.
Patrząc na h2h, to Malta w ostatnich spotkaniach wygląda lepiej. Dla mnie wynik nie ma znaczenia. Trzy rożne, to nie jest jakoś dużo, a Maltańczycy, to żadna czołowa drużyna, więc liczę, że Andora swoje okazje będzie stwarzać.

Co do drugiego spotkania, to zapowiada się nuda. Obu drużyn nie trzeba nikomu przedstawiać. San Marino w obecnej edycji Ligi Narodów zero strzelonych goli, zaś Gibraltar tylko dwie brameczki. Pierwsze spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem 1:0 drużyny Gibraltaru.
Bramka drużyny San Marino będzie sporą niespodzianką.
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Magical Snap - 2020.11.14 11.23 - 001.png

14 - 15.11 Liga Narodów obstawisz bez ryzyka w promocji Lucky Loser!
Postaw kupon za 25 PLN online i/lub w punkcie stacjonarnym TWOJEGO BUKMACHERA, w przypadku przegranej bonus 25 PLN wróci na Twoje konto!

Nie masz konta gracza? Załóż je ze specjalnego linku i odbierz bonus

Zasady:

Promocja obowiązuje wyłącznie w dniach 14-15.11
Postaw min. 25 PLN, w przypadku przegranej otrzymasz bonus 25 PLN
Na kuponie wyłącznie Liga Narodów
Bonus ważny 14 dni
Obrót 1 raz po kursie min. 2.00
Bonus ważny na dowolny sport
Użytkownik może skorzystać jeden raz w każdym kanale (Internet/Punkt naziemny)
Promocja dla nowych i obecnych graczy
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Łotwa- Wyspy Owcze
Powyżej 2 1.95 E efortuna Zwrot



Ja ide troche inaczej niż wyżej, a mianowicie licze dzisiaj na gole. Przy 2 golach mamy zwrot, ostatni mecz pomiędzy tymi zespołami to 1:1, a było dużo więcej okazji. Wyspy Owcze to nie jest jakiś mega underowy zespół, stwarzają sobie sporo sytuacji co mecz, ostatnio z Litwą zagrał troche rezerwowy skład, a i tak potrafili strzelić gola. Łotwa tutaj będzie nie dość, że bez pilkarza Lechii, ktory mial zadania defensywne, do tego na kadre nie pojechal Steibors, a więc podstawowy bramkarz. Pilkarz Jagiellonie jest kontuzjowany, a zastępuje go mniej doświadczony Ozols.
Przy ostatnim meczu z San Marino nie miał zbytnio pracy, ale tutaj Wyspy Owcze go mogą przetestować.
Do tego taka informacja:
„After returning from San Marino, FK RFS defenders Vladislavs Sorokins was tested positive for COVID-19, Riga FC defenders Vladislavs Fjodorovs, and the team's physiotherapist COVID tests have been classified as questionable test results.”
Dwoch defensorów gospodarzy, może nie grających regularnie, ale to jest dwoch bocznych, zagrali całe spotkanie z San Marino i troche minut w LN mają.
Ja biore te 2 gole przy ktorych mamy zwrot.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
San Marino - Gibraltar
15:00
Obie drużyny strzelą gola - @2,64 Fortuna
Ilość bramek w meczu +1,5 - @1,69 Fortuna

Ja idę trochę pod prąd, bo uważam że jest szansa na taki typ. San Marino zaczęło ostatnio grać o dziwo dosyć ofensywnie. W meczu z Lichtensteinem, który zremisowali mieli naprawdę multum sytuacji by strzelić bramkę i wygrać mecz. Trochę na pewno pluli sobie w brodę z tego powodu. Z tego co przeanalizowałem, to wyszli oni dzisiaj najmocniejszym (dosyć zabawnie to brzmi) składem. Nie zdziwię się, jeśli San Marino uda się dzisiaj strzelić bramkę. Dużo zależy od tego z jaką motywacją wyjdzie Gibraltar. Jeżeli zechcą się rzucić na "słabszego" przeciwnika to myślę, że możemy ujrzeć kilka bramek w tym spotkaniu.
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Narodów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Włochy - Polska
Typ: Polska strzeli powyżej 1,5 gola w meczu
Kurs: 5,50 fatalny mecz naszych
Bukmacher: eTOTO

Bardziej ryzykowny typ: Polska strzeli powyżej 1,5 gola w drugiej połowie @10,50 Fortuna

Analiza:

Nasz ostatni mecz z Włochami zakończył się bezbramkowym remisem i ten wynik zapewne też ma jakiś wpływ na kursy wystawione na to spotkanie. Bukmacherzy widzą ten mecz raczej underowo, a ja uważam, że nasza reprezentacja może tutaj sprawić rywalom sporo problemów. Pomimo bezbramkowego remisu w ich ostatnim bezpośrednim meczu obie reprezentacje miały wiele dobrych okazji. Fakt, że Wlochy miały ich więcej, ale my też kilka razy stworzyliśmy spore zagrożenie pod ich bramką. Problemem Wlochów jest to, że w tym spotkaniu ma nie zagrać Bonucci, a to jest osłabienie włoskiej defensywy. Patrząc na ostatnie mecze naszej reprezentacji widać progres, coraz lepiej to wszystko wygląda. Uważam, że jesteśmy tutaj niedoceniani jeśli chodzi o nasze możliwości w ofensywie i według mnie stać nas na strzelenie dwóch goli nawet tak solidnej defensywie jaką mają Włosi. Brakuje mi też jakiegoś genialnego występu Lewandowskiego w reprezentacji w starciu z mocnym rywalem, więc może to będzie akurat ten mecz? Swoje szanse powinniśmy mieć, wiele będzie zależeć od skuteczności.
 
Ostatnia edycja:
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Austria win
Czechy win
Ako: 2.10 @totalbet✅✅✅



Nie ma na dzisiaj pewniejszego ako niz to.
Irlandia Polnocna ma w nogach 120 minut w czwartek w kwalifikacjach do Euro, tutaj pewnie beda roszady, juz w dogrywce z urazami zeszli McNair i Cathart.
Do kadry Austri wrócił Alaba i Sabitzer, do tego w ostatniej chwili pozwolenie dostał Marco Arnautovic, a więc w końcu będzie komu strzelać. Kurs nie powala, ale tutaj Austria spokojnie to bierze.

Czesi w końcu w normalnym składzie, bedzie pare braków, ale tutaj wiekszosc to podstawowi. Troche pecha w LN Czechy miała 3 z 4 rozgrywanych meczy to były spore rezerwy z powodu wirusa, a i tak sporo ugrali- potrafili pokonać na wyjezdzie Izrael. Będzie tutaj Kral, Soucek, Darida, Jankto, Coufal czy Vaclik.
U gości napewno nie zagra Dabbur, a wiec obok Zahaviego chyba największa gwiazda. Wczoraj na konferencji sporo było pytań do Izraela czy nie lepiej byłoby po prostu spaść do niżej dywizji i tam mieć wiecej szans na awans ? Może coś w tym jest, ja biore wygraną Czechów, tym bardziej, że z Niemcami postawili się troche.


Włochy- Polska
Over 2 goli 1.70 E efortunaZwrot


Jak patrze na drugą linie gospodarzy, to na ten moment jest jedna z lepszych na świecie. Kto śledzi włoskią piłke ten wie co ostatnio gra Locatelli. Pilkarz Sassuolo na ten moment jest co najmniej w top 3 graczy we Wloszech. Ma najwiecej celnych podań, wszędzie go pełno, mega dogrania, dzięki niemu Sassuolo jest na drugim miejscu we Wloszech. Dodatkowo smaczku dodaje fakt, że zagra u siebie- na Mapei Stadium.
Kolejny gracz to Barella, a wiec na ten moment obok Lukaku najlepszy gracz Interu, o ktorego wiekszosc europejskich klubow już pyta. Do tego dochodzi Jorginho, a wiec gwarancja spokoju. Takie trio niestety Naszych dzisiaj zajedzie w środku pola, a to może być klucz do tego spotkania. Z przodu Belotti + Insigne co napewno jest gwarancją bramek.

Już w meczu z Ukrainą można było zauważyć tyle strat piłki, to że goście nic nam nie strzelili to po prostu ostry fart. Z Wlochami takie bledy nie przejdą.
Dlaczego jeszcze chce grać tutaj bramki?
Defensywa Włoch bedzie bez Chieliniego i Bonucciego, więc nietypowo jak dla nich.
Lewy jakiś przebłysk może mieć i skoro Bośnia potrafiła tutaj strzelić, mysle, ze tez o bramke możemy się pokusicc.
Swoją drogą mam nadzieje, ze zobaczymy dzisiaj Berardiego,✅ on się na tym stadionie wychował i spędził tutaj cała kariere, a umiejętności ma.


Słowacja 1x
Holandia win
Ako: 2.12 E efortuna✅✅✅


Dokładam jeszcze takie coś, Szkocja wychodzi tylko 2 podstawowymi graczami w porownaniu do meczu z Serbii z kwalifikacji do Euro20. Juz w pierwszym meczu Slowacja miala wiecej okazji, tutaj wiekszosc podstawowych graczy zaczyna ten mecz. Skriniar, Duda, Hamsik, Kucka czy Pekarik. Na lawce Lobotka. Ja po takim kursie biore 1X, Szkocja bez Robertsona czy McTominaya.
Do tego wygrana Holandii, Bosnia bez Dzeko kompletnie bez tej jakości. Kurs do ako idealny, mysle, ze Depay ogarnie, nawet jak wypada z gry Dijk i Ake.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +167
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Holandia wygra do zera - @2,25

Myślę, że można spróbować na dzisiaj czegoś takiego. Holendrzy dzięki temu zwycięstwu mogą wrócić na pozycję lidera Ligi Narodów w naszej grupie. Oczywiście nie są to najbardziej prestiżowe rozgrywki pod Słońcem, ale trzeba też wziąć pod uwagę, że Holandia ma już dosyć sporą serie bez zwycięstwa (5 spotkań). Bośnia jest zdecydowanie dobrym przeciwnikiem, by tę serię przełamać. Co więcej, goście na ten mecz pojechali bez 5 zawodników z powodu korony i kontuzji. Nie ma przede wszystkim Edina Dżeko czyli zdecydowanie najlepszego napastnika tej reprezentacji. Poza nim nie ma za bardzo kto tam strzelać bramek. Uważam, że dzisiaj Holendrzy mogą się zmobilizować i wygrać na spokojnie z Bośniakami by dać trochę radości swoim kibicom bo ostatnich słabszych wynikach.
 
Ostatnia edycja:
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Jak widzę Krychowiaka w prognozowanym wyjściowym skladzie, to już wiem żeby grać coś przeciw Polsce, Krycha kompletnie bez formy a Brzęczek w ważnych meczach na niego stawia, czego nie rozumiem, koles porusza się jak żółw po boisku, traci ważne piłki źle podaje, itp. itd, czy nie mamy lepszego gracza na tej pozycji w Polsce że musimy stawiać na tą kłodę, Krycha był w formie jak grał w Sevilli, potem zjazd kompletnie w dół, w lidze rosyjskiej może i jest chwalony ale jaka liga tacy gracze, a to jest za bardzo ważna pozycja na boisku żeby podejmować takie ryzyko i stawiać na Krychowiaka z takim rywalem...żeby post nie był na sucho to poniżej typ, który Włosi myślę że ogarną nawet w okrojonym składzie ale mają taką szeroka kadrę że powinno starczyć

Włochy over 1.5 gola @ 1.95 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +145
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Italia - Polonia
Typ: remis
Kurs: 3.80
Bukmacher: Betclic (najwyższy obecnie kurs wg beter.pl)

Mecz, który moim zdaniem rozstrzygnie się w pierwszej połowie spotkania, a zasadniczą rolę odegra druga linia naszej kadry. Takie jest moje zdanie odnośnie tego spotkania.
Jeżeli Zieliński z Krychowiakiem zagrają na poziomie, który de facto - oceniając ich umiejętności - powinni prezentować to szansa na korzystny rezultat jest ogromna.

Z tym, że trzeba jasno sprecyzować co oznacza zwrot "korzystne rozstrzygnięcie".

Według mnie takim rozwiązaniem będzie podział punktów, który pozwoli zachować Polakom szansę na awans do turnieju finałowego - jakkolwiek niewiarygodnie to brzmi.
Czytałam wiele opinii kibiców na forach internetowych gdzie zarzuca się Brzęczkowi, iż wystawia w ataku jednego napastnika, sugerując jednocześnie, że selekcjoner Jerzy powinien wystawić Piątka obok Lewandowskiego.
Osobiście nie uważam Brzęczka za asa selekcji czy fachowca w kwestiach trenerki ale w tym konkretnym meczu sądzę, że faktycznie należy sie skupić na pozostałych formacjach, a ustawienie ofensywne korygować w trakcie spotkanie, w zależności od sytuacji.

Ale wrócę na chwilę do mojej opinii z początku wpisu gdzie uznałam, że pierwsza część meczu powinna rozstrzygnąć jego losy w dalszej części.
Według mnie Ameryki nie odkryję. Jeżeli Polacy dadzą sobie strzelić gola do przerwy - to tego meczu nie wygrają, a prawdopodobnie nawet nie zremisują.

Sądzę, że jeżeli zachowamy czyste konto po pierwszych 45 minutach gry to mecz może być łudząco podobny do tego z Gdańska.
Ale, żeby tak się stało, wszystko zależy od drugiej linii czyli Krychowiaka, Zielńskiego, Góralskiego czy Modera, zakładając, że taki skład od pierwszych minut zagra w Reggio.
Nazwiska takie jak Barella czy Jorginho mówią same za siebie, ktoś wyżej w największym skrócie opisał zalety tych graczy więc zadanie przed Krychowiakiem czy Góralskim piekielnie trudne ale nie można napisać, że niewykonalne, zwłaszcza, iż Polaków stać na dobry mecz.

Jeżeli środek pola wywiąże się z powierzonych zadań, a linia obrony z Glikiem i Bednarkiem nie popełni rażących błędów to jest duża szansa na zdobycie punktu. Jest jeszcze jeden warunek, moim zdaniem równie ważny. Kędziora - do którego jestem raczej sceptycznie nastawiona - będzie musiał być sprytniejszy od Insigne czy Gagliardiniego. Oczywiście składy obu ekip przewiduję, Brzęczek na dwie godziny przed spotkaniem może coś wymyślić, do tego kibiców przyzwyczaił.

Według mojej oceny, kadra rozpocznie mecz w "ulubionym" ustawieniu Brzęczka czyli:
Szczęsny - Kędziora (od lewej strony), Glik, Bednarek, Bereszyński - Jóźwiak (Szymański?), Krychowiak, Góralski, Grosicki - Zieliński - Lewandowski
Przy taktycznej dyscyplinie Polaków mecz ma spore szanse zakończyć się dobrym wynikiem, jakim będzie remis. I tak stawiam: disegna nella partita (?) :giggle:
 
chosen70 135K

chosen70

Użytkownik
Włochy - Polska
Każda drużyna powyżej 1 żółtej kartki @2.40 Betfan


Mecz na szczycie między Polską i niepokonanymi od 20 meczów Włochami. Obie reprezentacje w czterech rozegranych spotkaniach Ligi Narodów uzbierały po 11 żółtych kartoników, co daje średnią 2.75 kartek na mecz. Linia uzbieranych minimum dwóch żółtych kartek została pokryta w każdym z nich zarówno przez Polskę, jak i przez Włochy.

Włochy: 3 kartki przeciwko Bośni i Hercegowinie, 3 kartki przeciwko Holandii, 2 kartki przeciwko Polsce, 3 kartki w rewanżu z Holandią
Polska: 5 kartek przeciwko Holandii, 2 kartki przeciwko BiH, 2 kartki przeciwko Włochom, 2 kartki w rewanżu z BiH.

Mecz nie jest o przysłowiową pietruszkę i powinno dojść w nim niejednokrotnie do napiętych sytuacji. Uważam, że typ ma dużą szansę na powodzenie.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Włochy - Polska 2:0
Polska powyżej 0,5 gola, @1,80 ETOTO Kompromitacja to chyba najdelikatniejsze słowo jakie mi przychodzi do głowy po takim występie


Kolejne spotkanie biało-czerwonych w Lidze Narodów, niespodziewanie przystępujemy do niego jako lider grupy, ale nie jako faworyt, ale to może i lepiej, gospodarze mocno osłabieni przez covida, wiadomo, że rezerwy również mają mocne, my oprócz pauzującego za kartki Klicha praktycznie w najmocniejszym zestawieniu, pojawia się szansa na ogranie Włochów, a przynajmniej remis, na który po cichu liczę, jednak jak to mam w zwyczaju próbuję trochę bezpieczniej i przy absencji dwóch podstawowych defensorów gospodarzy, a przy powrocie u nas do składu Lewandowskiego, który jest bez dwóch zdań obecnie najlepszą "9" na świecie liczę na przynajmniej jednego gola Polaków, kurs na to wydaje mi się dość mocno przesadzony, rozstrzał na to zdarzenie jest dość duży wśród naszych buków, bo od 1,62 aż do 1,80.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +90
N 332,2K

niewierny-janek

Użytkownik
Włochy - Polska
Włochy over 5,5 rzutu rożnego @1,64
Unibet


Włosi mają na tyle szeroki skład, że nawet przy tylu absencjach wystawią wielu utalentowanych graczy. Szybcy skrzydłowi czy boczni obrońcy będą wielokrotnie próbowali przedrzeć się przez naszą defensywę co wg mnie będzie często skutkowało wybiciem piłki na rzut rożny. Włosi grają u siebie więc wypada wygrać. A żeby wygrać trzeba atakować, "rezerwowi" na pewno będą chcieli pokazać się z dobrej strony. W ostatnim meczu towarzyskim z Estonią gracze z półwyspu Apenińskiego nabili 7 rożnych, natomiast w meczach LN na własnym boisku z Bośnią 7 i z Holandią 4.

edit: pokryte już w pierwszej połowie... ogólnie 9 rzutów rożnych Włochów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +141
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Holandia - Bośnia
mniej niż 3 gole @1.70
efortuna


Oranje słusznie są uznawania za faworyta tego spotkania jednak nie po kursie 1.4. Pierwsze spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem, w którym dominowali podopieczni Franka de Boera.
Odkąd zespół przejął Frank, to Holendrzy nie odnotowali jeszcze zwycięstwa.
W drużynie gospodarzy na pewno nie wystąpi van Dijk. Bośniacy również stracili kluczowego zawodnika, którym jest Edin Dzeko.
Co do drużyny z Bośni, to wyglądają bardzo słabo. Tylko dwa remisy i dwie strzelone bramki. W zespole nie ma wielkich nazwisk - poza Dzeko czy Pjanicem.
Holendrzy mimo ciekawych nazwisk w zespole mają jakiś problem od odejścia Koemana. Może Frank nie potrafi tego wszystkie ustawić? Wpoić zawodnikom swojej koncepcji?
Dla mnie zapowiada się nudne spotkanie, w którym nie powinniśmy być świadkami sporej ilości goli.
 
Ostatnia edycja:
H 27,9K

harlon

Użytkownik
Holandia - Bośnia
mniej niż 3 gole @1.70
efortuna


Oranje słusznie są uznawania za faworyta tego spotkania jednak nie po kursie 1.4. Pierwsze spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem, w którym dominowali podopieczni Franka de Boera.
Odkąd zespół przejął Frank, to Holendrzy nie odnotowali jeszcze zwycięstwa.
W drużynie gospodarzy na pewno nie wystąpi van Dijk. Bośniacy również stracili kluczowego zawodnika, którym jest Edin Dzeko.
Co do drużyny z Bośni, to wyglądają bardzo słabo. Tylko dwa remisy i dwie strzelone bramki. W zespole nie ma wielkich nazwisk - poza Dzeko czy Pjanicem.
Holendrzy mimo ciekawych nazwisk w zespole mają jakiś problem od odejścia Koemana. Może Frank nie potrafi tego wszystkie ustawić? Wpoić zawodnikom swojej koncepcji?
Dla mnie zapowiada się nudne spotkanie, w którym nie powinniśmy być świadkami sporej ilości goli.
Na twój typ jest juz kurs 10, chyba dolozysz solidnie ?
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Na twój typ jest juz kurs 10, chyba dolozysz solidnie ?
Ale po co ten komentarz ?
Podaj swoj typ, a nie krytykujesz, bo tutaj wiekszosc jest obserwatorów, którzy nic nie wnoszą, a tylko czekają na jakieś typy.
Podał typ, uzasadnił, to juz Twoj biznes czy zagrałeś czy nie.
Żeby nie było, że bez typu:

Włochy powyżej 55.5 % posiadania pilki 1.85 S sts✅✅✅

Typ bardziej z tych ryzykownych, ale jest szansa. Tylko w jednym meczu w tegorocznej edycji Ligi Narodow Wosi nie pokryli tej linii- mecz z Holandia i 55% posiadania, zabrakło niewiele. Tutaj ten kapialny srodek potrafi przetrzymac pilke, o ktorym pisalem pare postów wyzej.. My dzisiaj bedziemy bez Klicha, ktory jednak jest waznym graczem w środku pola, w pierwszym meczu na wyjezdzie Wlosi to pokryli, czemu dzisiaj u siebie maja tego nie zrobic ?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +141
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Austria -1.5 handi 1.90 S sts⛔⛔⛔


Irlandia Polnocna wychodzi jakims nowym składem, tam jest 3 nowych obroncow, tylko Dallas jest podstawowym. Do tego pomoc i atak rotacje, takie handi z Alaba i Sabitzerem Austria musi u siebie pokryc bez pro
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +38
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom