>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

5. kolejka Ligi Konferencji UEFA ( 25.11.2021)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2021-11-7 o 12.23.42.png

Zapraszamy do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami.

Nie masz konta w Fuksiarz, załóż go klikając w baner i skorzystaj z oferty.
1630267736768.png
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Liga Konferencji
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Bodo/Glimt - CSKA Sofia
Typ: CSKA strzeli gola do 72 minuty
Kurs: 2.20
Bukmacher: fortuna
Analiza: Gdy patrzę na drużynę gości, widzę największych przegranych tych rozgrywek i to nie ze wzglęgdu na jakieś wielkie braki piłkarskie wręcz przeciwnie, tylko z braku szczęścia jakie im towarzyszyło przez te 4 mecze które zagrali a doskonale pokazuje to bilans bramkowy 1:8, który dla mnie to jakieś nieporozumienie. Pierwsze spotkanie to wyjazdowy mecz w Rzymie, zawodnicy z Romy zagrali niesamowicie skutecznie w ataku przez co na 7 strzałów aż 5 trafionych a Sofia strzeliła bramkę honorową, ostatnia w tym turnieju, z tak dysponowana Romą, zawodnicy musieli uznać wyższość rywala. W kolejnym spotkaniu remis z dzisiejszym rywalem po dobrym meczu w którym widać było walke i kilka dobrych sytuacji. Potem mecz z Zorią Ługanśk który zaważył na przebiegu dalszych losów tej drużyny. Sofia grająca u siebie przeważała w każdym aspekcie gry, od posiadania piłki jak i strzałów oraz sytuacji bramkowych, w drugiej połowie tracą bramkę i praktycznie zamykają sobie drogę. W ostatniej kolejce przegrana z Zorią ale i tutaj piłkarzom nie można zarzucić braku zaangażowania. Osobiście uważam że kursy rzędu 12 na wygranie gości, jakie proponują nam bukmacherzy sugerować by mogło że mierzyć się będą z jedną z najlepszych drużyn na świecie, a jak cofniemy się do lipca czyli zaledwie 4 miesiące wstecz to zostali wyeliminowani przez Legie z kwalifikacji LM. Myślę że grająca dziś na luzie drużyna gości może zagrać jak równy z rownym i trochę napsuć krwi ekipie z Norwegi. Kurs 2.20 na gola do 72 minuty to w mojej ocenie zaproponowany z delikatnym value.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom