>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5. kolejka LaLiga (15.09 - 18.09.2023)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2023-09-10 o 08.52.34.png
Zrzut ekranu 2023-09-10 o 08.53.05.png

Nie masz konta w Betters, nic straconego - załóż je wchodząc na betters.pl lub klikając w baner i wybierz swój pakiet startowy z naszym kodem FORUMBUK
1000X200 PAKIET NA START.jpg
 
L 1,6M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Rayo Vallecano - Deportivo Alaves, gol Alaves, @1.70 Fuksiarz

Nareszcie powrót normalnej oferty. Przyznam szczerze, że prawdziwą męczarnią jest zaledwie 1-2 sensowne mecze w ofercie, które kończą się jeszcze jakimiś abstrakcyjnymi wynikami, tak jak wczoraj np. Athletico lekko rozbiło Flamengo 3 - 0 bez swojego lidera Roque - no magia. Tym razem nieco stabilniejszy grunt, ale też nie można powiedzieć, że jest to promocja dnia. Zarówno Rayo, jak i Deportivo to ekipy, które lubią zaskakiwać - czasem mniej lub bardziej pozytywnie. Rayo Vallecano dało się poznać m. in. jako niewygodny rywal dla FC Barcelony, którą np. zatrzymywali w poprzednim sezonie, można ich też zapamiętać z niezłej serii bez porażki czy defensywnej gry, ale też konkretów pod bramką rywali. W przypadku Alaves nie ma aż takiej stabilności i dobre mecze są przekładane z tymi gorszymi, idealnym przykładem jest na to np. sensacyjne zwycięstwo 4 - 3 z Sevillą u siebie, żeby potem przegrać z Getafe na wyjeździe 1 - 0. Oczywiście atut własnego boiska też tutaj odegrał jakąś role, jednak Alaves to ekipa bardzo nieobliczalna, która nawet z Rayo nie tak dawno potrafiła wygrać na ich obiekcie aż 5 - 1. W tym meczu oczekuje tylko i wyłącznie minimum jednego gola po stronie gości i myślę, że jest to jak najbardziej realne, a kurs naprawdę spoko.
 
H 91K

hasbaart

Typer
Vallecano - Alaves
5 kolejka La Liga, a ani Rayo ani Alaves nie mają jeszcze czerwonej kartki ‼ 🤯 Wiec można powiedzieć, że dzisiaj typ na przełamanie 🤣
Vallecano całkiem ładnie wystartowali wygrywając dwa pierwsze mecze, a ale gdy przyszły mecze z trochę lepszymi drużynami to już nie specjalnie mieli argumenty...
1 kolejka
W Almerii 0:2 - 4żk (przy 41 faulach‼) + 2x KARNY Rayo
2 kolejka
W Granadzie 0:2 - 3żk + CZERWONA Granadą (25 fauli)
3 kolejka
0:7 z Atletico - 7żk (35 fauli)
4 kolejka
W Betis 1:0 - 8żk (42 faule‼)
Z drugiej strony Alaves, które ma również 2 zwycięstwa i 2 porażki, ale oni akurat do tej pory punktują u siebie.
1 kolejka
W Cadiz 1:0 - 5żk + CZERWONA Cadiz (34 faule)
2 kolejka
4:3 z Sevilla - 3żk (27 fauli)
3 kolejka
W Getafe 1:0 - 3żk (28 fauli)
4 kolejka
1:0 z Valencią - 6żk (27 fauli)

Między sobą:
2022 Alaves - Vallecano 1:0 - 5żk + CZERWONA Rayo (19 fauli - Munuera)
2021 Vallecano - Alaves 2:0 - 3żk (31 fauli - Lahoz)
2019 Alaves - Vallecano 0:1 - 7żk (33 faule - M. Lopez)
2018 Vallecano - Alaves 1:5 - 3żk + CZERWONA Rayo (26 fauli - A.C. Vega)

Sędziuje Victor Garcia Verdura rocznik '94. Pierwszy sezon w La Liga gdzie wchodzi z przytupem😁 dostał już 2 mecze z potencjałem i 2 mecze wykorzystał
Las Palmas - Mallorca 1:1 - 5żk + KARNY Las Palmas
Cadiz - Almeria 1:1 - 4żk + 2 x CZERWONA

2022/23 spędził w La Liga2 - 22 mecze, 104żk, 4czk, 7 karnych
Prowadził 3 spotkania grającego w 2 Lidze Alaves (6żk, 4żk, 6żk) plus mecz o baraż do La Liga z Levante (4żk)

Spróbowałbym tu dwóch przełamań jednego na czerwo w meczu, a drugiego na remis. Obie drużyny jeszcze bez remisu w tym sezonie. Vallecano lepiej radzi sobie w tym sezonie na wyjeździe, a Alaves u siebie. Obawiam się, że to może być ciężki do oglądania mecz na dowiezienie punktów.

Vallecano - Alaves
remis - 3,30
Czerwona Kartka - 3,80
 
fukop 4,9K

fukop

Użytkownik
Sugerując się ostatnimi spotkaniami między tymi drużynami. Wysokie zwycięstwa Barcy i Atletico, czyli 4 i 3 do 0 rozważam ten dubel.

 
O 322,5K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania
Godzina: 21:00
Spotkanie: Barcelona - Betis
Typ: Lewandowski strzeli minimum 2 bramki
Kurs: 3.90
post w dziale :https://forum.bukmacherskie.com/threads/5-kolejka-laliga-15-09-18-09-2023.169267/post-7213946

Bukmacher: superbet

Mysle, że dziś Lewy się przełamie. Zebrał słabe noty po meczaxh reprezentacyjnych i myślę, że jego ambicja została urażona. Dziś powinien pokazać tym co uważają że Lewy się skończył. Barca gra u siebie, ostatni mecz u siebie z betisem wygrała 4:0. W ostatnich 3 meczach bezpośrednich Lewandowski trafiał zawsze.
Dodatkowo jeśli dziś wygrają to zasiada na fotelu lidera przynajmniej do meczu Realu.
Dopiero 2 bramki w dotychczasowych meczach Lewego to jest mało. Dziś poprawi dorobek
 
neutralny 466,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Barcelona - Betis
remis @5,30 Fuskiarz


Dziś szukam niespodzianki w 5 kolejce LaLiga. Tyle tylko, czy taki podział punktów między Barceloną, a Betisem byłby w tym momencie jakąś wielką sensacją? No moim zdaniem nie i uważam, że spokojnie gości stać dziś najakieś punkty. Jeszcze kilka lat temu nie spodziewałem się, że mecze Barcy będzie się cieżko oglądało, a dziś właśnie tak jest. Podopieczni Xaviego strasznie męczą bułę od początku sezonu i tylko chwała im za to, że jakoś te mecze przepychają i te 10 punktów na ich koncie to znakomity wynik patrząc na styl w jakim zostały one zdobyte.
Betis sezon zaczał solidnie, nawet lepiej niż można było się spodziewać. Wygrał z Vallecano i Villarealem, zremisował z Atletico i przegrał zasłużenie z Bilbao. Terminarz na początku bardzo trudny, bo za nimi dziś będa cztery mecze z potencjalną czołówką ligi. Mimo to szósta lokata przed tą serią wydaje się być znakomita i Betis jest obecnie pewniakiem do europejskich pucharów, choć wiadomo, żę do końca sezonu bardzo daleko.
Szukam w tym meczu remisu, bo kurs jest po prostu nieadekwatny do zdarzenia. Jestem w stanie sobie wyobrazić kolejny raz, jak będzie wyglądał ten mecz. Barca znowu będzie trzymać piłkę i nie będzie tworzyć wielu okazji, ale muszą pamiętać, że w szeregach Sevilii są tacy gracze jak Willian Jose, Isco, Lucas Perez, czy Rodri, więc nie będzie tak, że gracze w zielono-białych koszulkach będą w ofensywie bezzębni.
Przewiduję dziś duże problemy Blaugrany, kolejny raz w tym sezonie. Patrząc na klasę rywali wydaje mi się, że granie remisu przy kursie przekraczającym 5,00 jest warte ryzyka.
 
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Villarreal - Almeria 2:1

Obie drużyny bardzo słabo rozpoczęły ten sezon w La Liga ale zdecydowanie więcej wymagać należy od zespołu Villarreal, które jest zaliczanych do grona drużyn, które powinny walczyć o miejsca premiowane grą w ligach europejskich. Po 4 meczach na swoim koncie mają zaledwie 3 punkty. Porażek doznali 3:4 z Barceloną, 1:3 z Cadiz i 1:2 z Betis. Wygrali jedynie z Mallorcą 1:0.
Goście tego meczu doznali 3 porażek i zremisowali 1:1 z Cadiz. Almeria strzelała bramki Celcie Vigo oraz Realowi Madryt.

Mam nadzieję, że gospodarze w końcu zagrają na swoim poziomie bo na pewno grać potrafią jednak patrząc na to jak w tym sezonie bronią dostępu do swojej bramki to mogą stracić bramkę. Myślę, że zobaczymy w tym meczu sporo bramek bo obie drużyny nie należą do drużyn, które mają szczelną obronę.

Villarreal + obie strzelą 2,44 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2192
neutralny 466,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Real Madryt - Real Sociedad
Real Sociedad powyżej 2,5 żółtych kartek @1,67 Fuksiarz


Wczoraj dość mocno przejechałem się na Barcelonie, która bardzo pewnie wygrała rozgrywającn najlepszy mecz w sezonie. Skoro Barca wygrała, to Real musi coś odstawić i tak też dziś typuję. Myślę, że może i Królewscy wygrają, ale na pewno z problemami. Kluczem do żółtych kartek jest dziś wyrównany mecz, a na taki dziś liczę. Ogólnie statystki również za tym przemawiają, ale wiadomo, że w kartkach nie zawsze ma to odzwierciedlenia. Dla mnie kartoniki zazwyczaj są, jeśli jest mecz na styku, a jeśli underdog trzyma wynik z faworytem to te kartki łapie, stąd gram tylko żółtka gości, a nie ogólną ilość.
Sociedad zaczął jako tako. Łapie punkty, remisuje, plus ostatnia wygrana. Trochę ich styl w tym sezonie inny niż w latach wcześniejszych. Trochę futbol oparty na defensywie, na mądrej grze. Co prawda ostatni mecz trochę temu zaprzecza, ale w pierwszych trzech meczach takie właśnie odniosłem wrażenie. Co ciekawe, Sociedad naprawdę nieźle wyglądał w obronie, stracone tylko dwa gole, a ofensywa Realu odświeżona, ale jakościowo jednak chyba słabsza niż w latach wcześniejszych.
Z racji, że kibicuję od dziecka Realowi to wiem, że często istniała też taka prawidłowość, gdy Balaugrana grała przed Królewskimi to później Real zawsze się męczył i często tracił punkty. Mam nadzieję, że dziś tak nie będzie, ale kartki gości to dla mnie najlepsza opcja na to spotkanie.
 
Ostatnia edycja:
maarcin14 721,7K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaHiszpania, La Liga
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Granada - Girona
Typ: Girona DNB
Kurs: 1.73
Bukmacher: Fuksiarz
Analiza:


Witam, dziś jest poniedziałek 18 września, zaczynamy nowy tydzień. Tego dnia w lidze hiszpańskiej odbędzie się jedno spotkanie. W ramach 5 kolejki La Ligi o godzinie 21 zmierzą się Granada oraz Girona. Zdecydowanie bardziej zadowoleni z początku sezonu powinien być zespół gości, osiągają dobre wyniki, dlatego dziś typuję ich wygraną, w przypadku remisu mamy zwrot stawki. Girona w 4 spotkaniach zdobyła 10 oczek i dość niespodziewanie jest w czołówce tabeli. Sezon zaczęli od remisu na trudnym terenie z Realem Sociedad 1:1, następnie przyszły 3 wygrane: 3:0 z Getafe, 2:1 z Sevillą na wyjeździe oraz 1:0 z Las Palmas. 10 oczek i bilans bramkowy 7:2 to naprawdę dobry dorobek drużyny Girony. Granada radzi sobie dużo gorzej, co prawda wygrali jedno spotkanie 3:2 z Mallorcą, ale pozostałe 3 to porażki 1:3 z Ateltico Madryt, 0:2 z Rayo Vallecano i 3:5 z Realem Sociedad. Co warte zaznaczenia, Granada w każdym spotkaniu tego sezonu traciło co najmniej dwa gole. Świadczy to o dość dziurawej obronie tego zespołu. Myślę, że stać Gironą na odniesienie dziś kolejnej wygranej, Girona już w sparingach pokazywała się z dobrej strony, więc udany początek sezonu jest jedynie konsekwencją dobrze przepracowanego okresu przygotowawczego. Typuję wygraną Girony, w przypadku remisu mamy zwrot stawki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +960
neutralny 466,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Granada - Girona
Granada powyżej 3,5 rzutów rożnych @1,53 Fuksiarz


Wczoraj do pełni szczęścia brakło jednej kartki w Madrycie dla gości. Real faktycznie miał problemy, ale to on łapał częściej kartki niż przyjezdni. Na dziś więc spróbuję kornery w meczu Granady z Gironą. Linia na gospodarzy nie jest wysoka, a kurs do jakiegoś dubla przyzwoity, patrząc na ten sezon duża szansa na powodzenie tego betu. Statystycznie Granada wykonuje w tym sezonie średnio 5 rzutów rożnych na swoim stadionie. Girona identycznie, na wyjazdach rywale średnio pięć razy stawiają piłkę w narożniku boiska. Oczywiście to tylko statystyki, jest to jednak jakiś odnośnik, tym bardziej przy linii 3,5 na Granadę. Kolejnym aspektem przemawiającym za tym typem jest dobre konstruowanie akcji przed gospodarzy, choć od początku sezonu mają oni problemy z wykańczaniem akcji. Szczególnie było to widać z Vallecano, gdy podopieczni trenera Lopeza oddali aż siedem celnych strzałów, a nie pokonali ani razu Dimitrievskiego. Ogólnie wydaje mi się, że faworyzowanie dziś Girony jest trochę na wyrost i wydaje mi się, że kursy powinny być na odwrót, bo aspekt własnego boiska ma jednak tu bardzo duże znaczenie i ciężko domniemać, że Granada ponownie aż tak będzie razić nieskutecznością. Szukając tu goli, kartek i kornerów najlepszą opcją zdaje się ta ostatnia, bo co do kartek w Hiszpanii ostatnio zdarzają się mecze, gdy sędziowie, jakby na siłę nie chcieli pokazywać żółtek i o ile cały czas kartoników pokazują dużo, tak zdarzają się spotkania z zaledwie 2, czy 3 upomnieniami. Dlatego też zalecam rozmyślne granie overów w tej lidze. Kornery muszą być, jednak pewniejszym mi się wydaje prowadzenie gry przez Granadę, dlatego zamiast grac ogólną ilość to próbuję tylko kornery teoretycznego underdoga tej rywalizacji.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +960
successful 2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Granada - Girona
Typ: Powyżej 2.5 gola
@1.72 Fuksiarz

Mocne overy łapie w ostatnim czasie Granada. Obecnie jest to ekipa, z udziałem której pada najwięcej goli w całej La Liga w tym sezonie. Zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że pod tym kątem okupują top w Europie. Przynajmniej na razie, bo spodziewam się, że te statystyki nieco spadną. Do tej pory w czterech ligowych meczach z udziałem Granady padło w sumie 19 bramek. Siedem zdobyli, a dwanaście stracili. Przed dwoma tygodniami z San Sebastian przegrali 5:3. Spodziewam się, że passa overów może zostać utrzymana biorąc pod uwagę fakt, iż Girona na wyjazdach z kolei notuje dużo BTTS-ów. Nie ma wyraźnego faworyta w tym spotkaniu (chociaż w tabeli Girona jest znacznie wyżej), a więc istnieją przesłanki ku temu, że padnie kolejny BTTS. Uważam, że oprócz tego którakolwiek ze stron dołoży przynajmniej jedną bramkę. Typ na over 2.5 gola to moja predykcja na to spotkanie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +960
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom