>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

5. kolejka LaLiga (13.09.2024 - 16.09.2024)

successful 2,4M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Real Sociedad - Real Madryt
Typ: Real Madryt
@1.75 Fuksiarz

Minęły raptem cztery kolejki La Liga, a już sytuacja w tabeli ligowej powoli klaruje się na taką, jakiej relatywnie spodziewamy się na koniec sezonu. Barcelona przed Realem i wysoko Atletico, Girona oraz Villarreal. Real rozpoczął sezon z dwoma zwycięstwami oraz dwoma remisami, a dziś powinni się uporać z niżej notowanym przeciwnikiem. Piłkarze z Sociedad odnieśli jak dotąd tylko jedno zwycięstwo, a przegrali choćby z Vallecano, dla których to było z kolei jedyne jak dotąd zwycięstwo w tym sezonie. To może być za mało na Królewskich, chociaż trzeba oddać, że remis z Las Palmas na pewno chcieliby szybko wymazać z pamięci. Mimo wszystko jestem spokojny o formę Realu, który przecież całkiem niedawno wygrał Superpuchar UEFA. Są dla mnie faworytem w tym meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3194
arass1 321,1K

arass1

Użytkownik
Real Sociedad - Real Madryt
14 września 2024 godz. 21:00

Po przerwie reprezentacyjnej wracają do gry wszystkie ligi europejskie, a w hiszpańskiej La Lidze stadion Reale Arena w San Sebastian będzie gości zespól madryckiego Realu. Baskowie od początku tego sezonu mocno rozczarowują. Nie zdołali jak na razie zapunktować na swoim obiekcie, a ich dotychczasowymi rywalami nie były jakieś potęgi, bo do takich z pewnością nie można zaliczyć Alaves i Vallecano. W ostatniej kolejce ligowej zagrali wręcz tragicznie przeciwko Getafe, a samego meczu w ich wykonaniu nie dało się oglądać. Nie wiem, jak wpłynie na nich przerwa na mecze reprezentacyjne, ale cudów się nie spodziewam. Podopieczni Ancelottiego również mają pewne problemy, głównie z wykańczaniem kreowanych przez siebie akcji. Jednak z meczu na mecz zdobywają coraz więcej pewności i z przodu wyglądają coraz lepiej. Potrzeba trochę czasu, aby Mbappe lepiej rozumiał się z nowymi kolegami z zespołu, ale w ostatnim ligowym spotkaniu zdobył dwie bramki i zaczyna wyglądać to dość obiecująco. Siła rażenia Realu Madryt jest ogromna i uważam, że będący mocno pod formą piłkarze z San Sebastian nie będą w stanie przeciwstawić się Królewskim. Typuję pewne zwycięstwo Madrytczyków.

Real Madryt @ 1.70 fuksiarz
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2979
successful 2,4M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Real Sociedad - Real Madryt
14 września 2024 godz. 21:00

Po przerwie reprezentacyjnej wracają do gry wszystkie ligi europejskie, a w hiszpańskiej La Lidze stadion Reale Arena w San Sebastian będzie gości zespól madryckiego Realu. Baskowie od początku tego sezonu mocno rozczarowują. Nie zdołali jak na razie zapunktować na swoim obiekcie, a ich dotychczasowymi rywalami nie były jakieś potęgi, bo do takich z pewnością nie można zaliczyć Alaves i Vallecano. W ostatniej kolejce ligowej zagrali wręcz tragicznie przeciwko Getafe, a samego meczu w ich wykonaniu nie dało się oglądać. Nie wiem, jak wpłynie na nich przerwa na mecze reprezentacyjne, ale cudów się nie spodziewam. Podopieczni Ancelottiego również mają pewne problemy, głównie z wykańczaniem kreowanych przez siebie akcji. Jednak z meczu na mecz zdobywają coraz więcej pewności i z przodu wyglądają coraz lepiej. Potrzeba trochę czasu, aby Mbappe lepiej rozumiał się z nowymi kolegami z zespołu, ale w ostatnim ligowym spotkaniu zdobył dwie bramki i zaczyna wyglądać to dość obiecująco. Siła rażenia Realu Madryt jest ogromna i uważam, że będący mocno pod formą piłkarze z San Sebastian nie będą w stanie przeciwstawić się Królewskim. Typuję pewne zwycięstwo Madrytczyków.

Real Madryt @ 1.70 fuksiarz
Widzę, że napisałeś post z podobną analizą niedługo po mnie, a kursy nieco się różnią. Zastanawiam się, czy zdążył spaść, czy może ja omyłkowo wprowadziłem niepoprawny.
 
ibis 1,3M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
16:15 Girona - Barcelona
obie strzelą gola i powyżej 2.5 gola @ 1.70
powyżej 3.5 gola @ 2.25

Betclic

Barcelona mocno weszła w ten sezon. Po czterech kolejkach można stwierdzić, że Barcelona pod wodzę Flicka wygląda jak za dobrych czasów Guardioli czy Enrique. Czas na kolejne ważne, a zarazem trudne starcie. Tym razem goście zmierza się z Girona z która nie wygrali od trzech spotkań. Jestem ciekaw jak wpłynie reprezentacja na grę obu klubów, bowiem taka przerwa potrafi wybić z ligowego rytmu. Barcelona zapewne będzie chciała wygrać kolejny mecz, lecz ja próbuje goli. W ostatnich dwóch bezpośrednich starciach padło ich aż 12!. Liczę, że to kolejny mecz tych ekip będzie popisem festiwalu strzeleckiego. Lewandowski w formie. Raphinha w końcu obudzony do życia. Yamal motorem napędowym na skrzydle. Środek pola również wyglada bardzo dobrze. Tu nie może zabraknąć goli ze strony gości.Girona sezon rozpoczęła od porażki i remisu, żeby potem wygrać dwa kolejne mecze i to dość wysoko, bo z Osasuna aż 0:4 i Sevillą 0:2. Wydawało mi się, że ta drużyna po odejściu kluczowych graczy będzie się tułać w dole i środku tabeli, a tu proszę. Na Barcelonę maja patent, a więc liczę również na ich gola w tym meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2768
intelowiec 70,9K

intelowiec

Użytkownik
Mecz: Real Sociedad - Real Madryt
Typ: 2
Kurs: 1,65
Buk: Fuksiarz

Już na początku rozgrywek w Hiszpanii otrzymujemy mecz o dość dużym ciężarze gatunkowym. Gospodarze mimo nie najtrudniejszych przeciwników (Vallecano i Alaves) przegrali oba spotkania u siebie, a podopieczni Carlo Ancelottiego, którzy również nie musieli mierzyć się z potentatami w spotkaniach wyjazdowych (Las Palmas i Mallorca), w obydwu zanotowali solidarne remisy, strzelając po jednym golu i tracąc tyle samo.

Jeśli do tego dodamy fakt, że Barcelona wystartowała z wysokiego pułapu, wygrywając wszystko, co mogła, i aplikując Realowi Valladolid 7 goli w ostatniej kolejce, motywacja do przełamania staje się dla obu powyższych ekip jeszcze większa.

Tyle że znając historię La Liga i życie, to nie Sociedad, ale Królewscy są najgroźniejszym kandydatem Barcy do zdobycia mistrzostwa, i to właśnie im daję więcej szans na przełamanie i pierwsze wyjazdowe trzy punkty w nadchodzącej kolejce. Real w swoich wyjazdowych meczach nie wygrywał, ale dominował (67% posiadania z Majorką i 25 strzałów z Las Palmas), natomiast imiennik z Kraju Basków nie zachwyca i jak dotychczas prezentuje się bardzo przeciętnie. Poza tym Real ma Kyliana, który powoli się już zadomowił w stolicy i na pewno będzie grał coraz lepiej.

Jako że jest całkiem prawdopodobne, że Barcelona się nie zatrzyma w Gironie, jest to dla Realu ostatni dzwonek na złapanie dobrego rytmu i utrzymanie kontaktu - zwłaszcza że w przyszłym tygodniu startuje długo oczekiwana Liga Mistrzów w nowej formule i łatwiej już nie będzie.

Myślę, że Real odniesie pewne zwycięstwo, kontrolując spotkanie - oddają to również przewidywania buków, bo kurs spada i jest coraz mniej atrakcyjny, a dziś dopiero czwartek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2542
L 1,9M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Mallorca - Villarreal, over 0.5 goli w 1. polowie, @1.47, Superbet

Wreszcie wraca klubowa piłka po reprezentacyjnym nudziarstwie. Mallorca w tym sezonie pozytywnie zaskakuje i swoje przebłyski miała już m. in. remisując u siebie z Realem Madryt, ale też np. remisując z Sevillą czy wygrywając z Leganes, w przypadku Villarreal możemy mówić o dobrych meczach z Celtą czy Sevillą, dodatkowo warto docenić cenny punkt po remisie z Atletico. Ten mecz będzie szczególnie dla mnie wyjątkowy, bo jestem aktualnie na Mallorce, tak wiec będzie to pierwszy mecz La Liga, który będe mieć przyjemność obejrzeć z trybun. Mallorca u siebie lubi grać przyjemny dla oka futbol, samo Villarreal w tym sezonie tez nas powoli do tego przyzwyczaja. Nastawiam się na otwarte meczycho w którym padnie przynajmniej jedna bramka w 1. połowie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3585
maarcin14 1,1M

maarcin14

Użytkownik
Girona - Barcelona
Barcelona wygra 1:4
@1.78 Fortuna

Bardzo ciekawy mecz w niedzielę w lidze hiszpańskiej, rewelacja poprzedniego sezonu Girona podejmie Barcelonę, w tym meczu typuję wygraną tych drugich. Girona nieźle zaczęła sezon, wygrali aż 4:0 z Osasuną, pokonali również będącą w kryzysie Sevillę 2:0 w ostatniej kolejce, oprócz zremisowali z Betisem 1:1 i ulegli Atletico 0:3. Barcelona wydaje się być w dobrej formie, wygrała wszystkie 4 mecze, a mierzyli się między innymi z Athletic Bilbao czy Rayo Vallecano, czyli niewygodnymi rywalami, poza tym Barcelona błysnęła w ostatniej kolejce skutecznością, ograli aż 7:0 Valladolid. Myślę, że przerwa na kadrę nie podziała jakoś źle na Barcelonę, w dobrej formie są Yamal, Raphinia czy Dani Olmo, Lewandowski też coś tam strzela i ma już 4 gole, Barcelona chce odzyskać tytuł i moim zdaniem mogą to w tym sezonie osiągnąć, już mają 4 punkty przewagi nad Realem i mogą tą przewagę na spokojnie budować, najpierw jednak mecz z Gironą i moim zdaniem Barcelona go wygra.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4114
lukas88 374,7K

lukas88

Forum VIP
Girona- Barcelona
Typ: over 9,5 RR
Kurs: 2,15
Fortuna


Świetnie zapowiada się dziś pojedynek Girony z Barceloną. Zespół gości odżył pod wodzą Hansiego Flicka i prezentują się wybornie. Girona przed sezonem straciła dwóch ważnych zawodników bo odeszli Dovbyk i Garcia, ale pozyskali kilku ciekawych zawodników jak Gil, Danjuma czy Ruiz. Oba zespoły mocno przysposobione ofensywnie, w Barcelonie na skrzydłach kręcą Raphinha i Yamal, w drugiej linni jest dynamiczny Olmo także powinno być ciekawie pod bramka Girony. Gospodarze też mają swoje argumenty, ofensywa z Gile, Danjuma i Tsygankovem wygląda obiecująco i w mojej ocenie mogą dziś mocno postraszyć zespół Dumy Kataloni. W ubiegłym sezonie Girona w dwóch meczach strzeliła Barcelonie 8 bramek także wynik imponujący, oba pojedynki obfitowały tez w cornery bo było 20 rogów łącznie w dwóch spotkaniach. Barca w pierwszych 3 meczach (nie licząc pogromu z Valladoid) pozwoliła rywalom na nabicie 15 cornerów (5 na mecz), sami nabili za to 19 cornerów.
Girona po 4 kolejkach nabiła 23 rzuty rożne to wynik również obiecujący.

Poza tym proponuję:
BTS + over 2,5 @ 1,70 Fortuna
Za drobne:
obie drużyny strzelą gola w obu połowach @ 8,40 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1718
R 1,1M

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Hiszpania
Godzina: 16:15
Spotkanie: Girona - Barcelona
Typ: Barcelona powyżej 4,5 rzutu rożnego
Kurs 1,72
Bukmacher: Betfan
Post w dziale:
Analiza:
Szykuje się fajne widowisko. Barcelona w bardzo dobrej formie, a Girona od zeszłego sezonu trzyma poziom. Liczę na zwycięstwo Barcy ,ale idę w typ na over rogów tej ekipy. Linia w mojej opinii nieustawiona wysoko, jak na możliwości przyjezdnych. W tym sezonie w lidze zanotowali kolejno od najnowszych10, 6, 5, 8. Girona pozwoliła innym drużynom wypracować 7, 0, 1, 1. Ostatni mecz to spotkanie z Sevilla, a wcześniejsze to Ossasuna, Atletico i Betis. Barca to jednak inny poziom rywala i sądzę, że mecz będzie zacięty a Barcelona będzie musiała namęczyć cię żeby uzyskać p[pozytywny wynik, a to będzie sprzyjało uzyskaniu sporej liczby rożnych.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2068
lukas88 374,7K

lukas88

Forum VIP
Atletico Madryt- Valencia
Typ: 1 (-1,5)[/ICONPLUS]
Kurs: 2,00

Fortuna

Valencia bez kilku ważnych zawodników:
- najlepszy strzelec Hugo Duro
- podstawowy pomocnik Almeida
- podstawowy napastnik Rafa Mir
- dwóch bardzo ważnych obrońsów: Diakhaby i Gaya

Atletico niemal w pełnym składzie, brakuje tylko Lemara i Barriosa, ale głębia składu potężna bo na ławce: Alvarez, Correa, Simeone, Witsel czy Riquelme. Zespół gospodarzy ma na własnym terenie patent na Valencię, gdyż wygrali 8/10 ostatnich pojedynków w Madrycie, z czego połowa z nich kończyła się przynajmniej różnicą dwóch bramek. Wobec silnego składu Atletico, który wychodzie z Sorlothem i Griezmanem w wyjściowej "11" + wspomnianą ławką i absencjami gości uważam że zespół Simeone powinien dość pewnie pokonać drużynę Nietoperzy.

over 9,5 RR @ 1,99
Atletico pierwszy gol po 27 minucie @ 1,83

Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3613
L 1,9M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Rayo - Osasuna, gol Osasuny, @1.67, Superbet

Rayo jest po dwóch porazkach z Barcelońskimi ekipami - bo kolejno z FC Barceloną i Espanyolem i w obu przypadkach 1-2. Tym razem rywalem jest Osasuna, która u siebie gra zdecydowanie lepiej niż na wyjazdach. Goście przegrali z Gironą aż 0-4 praktycznie nie stanowiąc zagrożenia pod bramką rywali, podczas gdy ten sam zespół wygrał po dobrym meczu z Celtą Vigo (3-2 czy też wcześniej np. z Mallorcą 1-0). Nastawiam się, że Osasuna będzie chciała zdobyć swojego pierwszego wyjazdowego gola w tym sezonie, a Rayo w bieżącej kampanii nie jest monolitem w obronie i popełnia błędy. W bezpośrednich pojedynkach tych ekip zazwyczaj dzieje się wiele i często padają gole z obu stron.
 
Ostatnia edycja:
Psychosocial 1M

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Rayo Vallecano-Osasuna Pampeluna TYP over 1,5 gola kurs 1,50 6/10 g.21.00 3:1 WIN

PS: Nie pojmuję tak wysokiego kursu na to zdarzenie. Gospodarze w ostatnich swoich dwóch spotkaniach dwa razy po 1:2 a goście to już w ogóle 0:4 z Gironą i 3:2 Celtą Vigo. Obaj trenerzy zapowiadaja ofensywny styl i dla mnie bramki tu padną.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Pablito91 1M

Pablito91

Mistrz Typer EURO Niemcy 2024
Osasuna poniżej 1.5 gola
Osasuna poniżej 5.5 różnych

@1.55 superbet ( zakładka Superbets)

Dzisiaj za zakończenie 5 kolejki hiszpańskiej LaLigi zmierzą się Rayo z Osasuną. Osasuna to drużyna, która jest o wiele lepszym zespołem u siebie aniżeli na wyjeździe. Rayo po dwóch porażkach na pewno nie chce przegrać kolejnego spotkania. Rayo poza ostatnimi meczami gdzie tracili 2 bramko to nie tracą ich aż tak wiele. Osasuna poza tym nie strzela wiele bramek na wyjeździe dlatego, że nie strzelą dwóch bramek podoba mi się Typ. Różnych też nie nabijają wiele I nie spodziewam się aż 6 z ich strony. Zapowiada się mecz pełen walki i być może będzie remis.
 
Ostatnia edycja:
N 101,3K

nafciarz1995

Użytkownik
Ja ide w dzisiejszym meczu w +2,5 gola bo chce zagrac solo. W kierunku zwycięstwa nie ma co sie sklaniac jak jest dobry kurs na over, chociaz ta la liga bywa taka ze 2 celne strzaly przez 90min i to nie zakonczone golem.Na ostatnie 4 mecze tych zespolow byl pokryty over (chociaz jednego bym nie liczyl bo to bylo dawno) . Tak jak kolega wyzej napisal na 4 kolejki Valladoid 3 razy over, a Osasuna 2 razy. Nawet bym zaryzykowal dwa gole w 1 polowie ale no jednak sie cykam hehe. Daje over.

Over 2,5 @ 2.49 fortuna 3:1
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +442
Do góry Bottom