>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5. kolejka La Liga [3.10 - 4.10.2020r.]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
13:00 Valladolid - Eibar
Valladolid @ 2.40
Fortuna

Nie strzelony karny
Eibar od 75 minuty w dziesiątkę!


Obie ekipy bardzo słabo rozpoczeły nowy sezon nie odnosząc jeszcze w nim zwycięstwa. Valladolid jak i Eibar obecnie zajmują dolną część ligowej tabeli i zapewne bardzo szybko będą chciały się z czerwonej strefy wydostać. Valladolid pomimo porażki z Realem Madryt zagrali całkiem przyzwoicie. Valladolid w tamtym spotkaniu miał swoje szanse na zdobycie gola lecz tego dnia musiał uznać wyższość Courtois. Myślę, że w spotkaniu z Eibar wykorzystają atut swojego boiska i odniosą pierwsze w tym sezonie zwycięstwo.

Jeśli chodzi o Atletico - Villarreal to mecz jak dla mnie nie ruszenia. Atletico po świetnym spotkaniu w 1. kolejce kilka dni temu ledwo uporali się z Huesca na wyjeździe bezbramkowo remisując. Villarreal dalej szuka swojej formy i stabilizacji. Nie ruszam.

Real Sociedad - Getafe
powyżej 2.5 gola @ 2.52
Fortuna


Real Sociedad zawiódł w ostatniej kolejce i niespodziewanie uległ Valencii 0:1. Dawno tak liga hiszpańska była mocno nieprzewidywalna. Getafe za to pewnie rozprawiło się z Betisem 3:0 i co najlepsze wszystkie trzy gole padły już w pierwszej połowie. Teraz również spróbuje pograć bramki bo kurs jest naprawdę dobry. Obie ekipy mają potencjał o czym przekonaliśmy sie w poprzednim sezonie. Myślę, że tu nie będzie kalkulacji bowiem każda z ekip poszuka tutaj trzech punktów.

Valencia - Betis
obie strzelą gola @ 1.73

Fortuna

Valencia to wielka niewiadoma w tym sezonie. Zespół gra w kratkę i tak zapewne będzie do końca sezonu. Betis, który rozegrał bardzo dobre zawody z Realem Madryt dostaje kilka dni później wciry od Getafe 3:0. Pomimo skoków formy i gry w kratkę poszukam goli. Valencia jak i Betis to zespoły, które będą się bić o górną część ligowej tabeli, a więc dla obu zespołów każdy punkt jest tutaj na wagę złota. Betis, który w swoim składzie ma naprawdę zawodników z potencjałem powinien umieścić choć raz piłkę w siatce rywala. Pamiętam jak to samo pisałem przed spotkaniem z Getafe i ta opcja sie nie udała. Lecz nie wydaje mi się żeby goście drugi mecz z rzędu zakończyli bez strzelenia choć jednej bramki. Valencia grając u siebie powinna coś ustrzelić bo zrobiła to już w spotkaniu z Levante czy też Huescą.
 
Ostatnia edycja:
ingler 17,9K

ingler

Użytkownik
Atl. Madryt – Villarreal

16:00

A ja właśnie ruszę ten mecz, ale pod kątem goli.Dla Atletico będzie to dopiero 3 spotkanie w lidze i mają okazję by wspiąć się w górę tabeli.Goście natomiast radzą sobie ze słabszymi drużynami i je punktują ,lecz odbijają się od ściany jak z Barcą i dziś będzie to taki kolejny sprawdzian.U gospodarzy smak bramki zaznali już napastnicy Suarez ,Costa i Joao Felix ,a zadanie powinni mieć ułatwione ze względu na zgłoszone kontuzję i urazy w defensywie gości.Villarreal również ma żądła w osobach Moreno i Alcacer’a (obaj po 3 trafienia),a po kontuzji odbudowuje się Carlos Bacca.Reasumując ,Atletico Simeone będzie chciało pokazać się swej publice i zapunktować ,zaś Villarreal wykazać iż potrafi postawić się i ogrywać nie tylko outsideró’w ,a obie drużyny zdobywać bramki potrafią


TYP : BTS za 1,95 @ Fortuna (tak ,strona Fortuny jeszcze na tę chwilę działa)
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Co na jutro...

Barcelona + Real Madryt eko: 2.46
Fortuna


Na jutro proponuje taki oto dubel. Real Madryt na wyjeździe podejmuje Levante, natomiast nie powinna być gościnna u siebie dla Sevilli. Barcelona dobrze rozpoczęła sezon odnosząc dwa zwycięstwa strzelając przy tym siedem goli i nie tracąc ani jednego. Koeman w końcu odciążył Messiego, który to pod wodzą Valverde i Setiena był kluczową postacią. Pojedynek z Sevillą nie będzie łatwy bo ta pokazuje po raz kolejny, że powalczy tutaj o TOP4. Jednak wierzę, że Blaugrana podtrzyma dobrą passe i odniesie kolejne zwycięstwo. Real natomiast ma rachunki do wyrównania bo w poprzednim sezonie przegrali w Walencji. Królewscy nie odnoszą wysokich zwycięstw jak Barcelona, ale grają solidny futbol i to raczej nikogo nie dziwi. Królewscy na pewno bez Hazarda i Carvajala.

W kolejnych typach proponuje gole.
Alaves - Athletic
powyżej 1.5 gola @ 1.63
powyżej 2.5 gola @ 2.93
Fortuna

Cadiz - Granada
powyżej 1.5 gola @ 1.66
powyżej 2.5 gola @ 3.00

Fortuna


La Liga ostatnio ma to do siebie, że w spotkaniach ligowych niestety nie pada dużo goli dlatego kursy są tak mocno wygórowane. Może tym razem będzie inaczej bo zespoły mają potencjał i na pewno okazji nie zabraknie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom