>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

5. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów (25.11.2015) - środa

Status
Zamknięty.
szkarlatny 1,2K

szkarlatny

Użytkownik
Astana - Benfica
over 5 kartek 1,80 bet365 3/10 ZWROT
over 1,5 1,45 Ónibet 4/10 ✅✅✅ 2-2
over 2,5 2,35 bet365 2/10 ✅✅✅ 2-2
  • sędziuje Ruddy Buquet, ma bardzo dobre statystyki w LM, w tym sezonie śr. 5,0 kartki/mecz, w poprzednim 4,0 kartki/mecze, ogólnie śr. 4,5 kartki/mecze
  • gospodarze u siebie są dość groźną drużyna, co prawda mieli trochę pecha pod bramką przeciwnika w ostatnim meczu ale myślę że w dzisiejszym meczu zmierzą się z drużyna która ma trochę słabszą obronę niż Atl. Madryt, na swoim stadionie potrafią walczyć na całego i dzisiaj na pewno zobaczymy z ich strony taką walkę, myślę że chcą powalczyć o 3 miejsce w grupie żeby na wiosnę zagrać w LE, natomiast goście to ofensywnie nastawiona drużyna, która potrafi twardo zagrać w obronie, ale dość często w obronie potrafi się pogubić, na pewno dzisiaj wyjdą z myślą że mogą sobie już zapewnić awans i zagrają z pełną determinacją żeby to osiągnąć, myślę że taka mieszanka spowoduję że zobaczymy ofensywny mecz z dużą ilością kartek
  • Astana śr. 1,5 kartki/mecze u siebie, Benfica śr. 4,0 kartki/mecz


Malmo - PSG over 8,5 RR 1,55 ✅
Manchester United - PSV over 8,5 RR
1,55 ✅
Real Madryt over 4,5 RR
1,48 ⛔
AKO 3,55 3/10
Ónibet ⛔⛔⛔
Jeżeli typ był to podbij reputę klikając w dzięki temu wiem że misja wykonana
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Astana - Benfica
Patrząc w przeszłość rozgrywek LM, jakoś utkwiła mi jedna rzecz. Nowi w LM dobrze grają w 2-3 pierwszych meczach a później przegrywają wszystko z kretesem. Nie wiem do końca na czym to polega ale z lat ubiegłych pamiętam taką zależność. Efekt zaskoczenia raczej tu nie zadziała, gdyż sztab szkoleniowy ekipy z Portugalii zapewne wyciągnie odpowiednie wnioski z ich remisu z At Madryt w ostatniej kolejce. Benfice została już tylko liga i Liga Mistrzów ( z pucharu krajowego już odpadli ). Wierzę że dziś zdobędą 3 pkt....Resztę opisał jeden z przedmówców w tym dziale.
Benfica kurs 2,05 STS
wynik 2:2

MU - PSV
Śledząc od kilku lat i eredivisie i ogólnie piłkę holenderską obserwuje powolny jej upadek. Nie mam tu wcale na myśłi tego że Holandia nie zagra na Euro ale fakt że w piłce europejskiej w ostatnich latach ekipy z Holandii odgrywają minimalne role. Od czasu do czasu błyśnie Ajax albo PSV i to wszystko. Jestem nawet mocno zaskoczony dwoma zwycięstwami zespołu z Eindhoven w tej edycji LM.. Myślę że u siebie MU powinna odnieść przekonywujące zwycięstwo.
MU kurs 1,50
MU - 1 2.10 STS wynik 0:0 FT

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
kinderek36 24

kinderek36

Użytkownik
A ja z kolei trafiłem ma bet365 na istną perełkę, chyba, że nie umiem czytać. A o co chodzi? A o to, że typy w rożnych w meczu Malmo-PSG z zakładami na PSG są dosyć... wysokie.
a)Kto zdobędzie więcej rożnych?- PSG kurs 1,44
b)rzuty rożne azjan- PSG -1,5 kurs 1,8
c)rzutu rożne 3 drogowo- over 8 kurs 1,5
Nie wierzę w to co widzę, nic nie przemawia za tym aby te typy nie wpadły. Powód? Ilość rożnych
PSG-Malmo 12:2
Malmo-Szachtar 4:10
Szachtar-Malmo 10:2
Malmo-Real 1:7
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Atutem gospodarzy jest ... ciśnienie powietrza na tej wysokości u Kazachów. Myślę że właśnie ciśnienie powietrza
Kuźwa, przecież tam jest 300 m n.p.m., więc tylko jacyś gruźlicy by mogli mieć problemy z oddychaniem, a nie silne i wysportowane chłopy. Po co wprowadzasz w błąd?
 
jacio 456

jacio

Użytkownik
Borussia Monchengladbach - Sevilla FC

Nikt jeszcze szerzej nie wypowiedział się o spotkaniu w Monchengladbach, a według mnie zapowiada się ono niezwykle interesująco. Borussia już bez szans na awans będzie walczyć o eliminację do Ligi Europejskiej. Sevilla do tego meczu podchodzi jeszcze z nadziejami na 1/8 finału LM, co wcale nie jest aż takie niemożliwe, jeżeli udałoby im się zgarnąć dzisiaj trzy punkty. No właśnie, ale czy Sevilla dziś ma szanse na odniesienie zwycięstwa? Według mnie marne i granie w ich stronę jest nieopłacalne, bowiem byłaby to pierwsza wygrana Sevillistas w tym sezonie na wyjeździe! Od początku sezonu notują pasmo 9 meczów bez zwycięstwa w delagacji. Mało tego, piłkarze Sevilli poza Estadio Pizjuan ugrali tylko 3 remisy, a obecnie notują passę 4 porażek z rzędu na boiskach rywali. Ciężko tutaj upatrywać przełamania dzisiejszych gości zważywszy na formę jaką prezentuje ostatnio zespół BMG. Po bardzo słabym początku obudzili się i nagle wszystko zaczęło funkcjonować w drużynie Andre Schuberta jak należy. Ostatnią porażkę ponieśli 10 meczów temu, kiedy to przyjmowali u siebie Manchester City. Należy jednak przypomnieć, że był to początek dobrej formy graczy Borussii i przegrana została odniesiona po dobrym meczu, jednak niewykorzystana jedenastka i gol w 90 minucie Aguero pogrążyły niemiecką ekipę. Mimo wszystko, pamiętając ten mecz i spotkanie Borussii z Sevillą w poprzedniej edycji LE zdecydowałem się poszukać pewniejszego typu niż czysty win Źrebaków. Spodziewam się ofensywnego nastawienia gospodarzy od piewszych minut. Myślę, że to oni przez dłuższy czas będą utrzymywali się przy piłce i atakowali bramkę strzeżoną przez Rico. Dlatego gram na rzuty rożne Borussii. Dodatkowym argumentem są tacy piłkarze jak Ibrahima Traore i Raffael, którzy są w formie i na pewno te kilka kornerów są w stanie sami nabić. Osłabienia w obu drużynach nie będą znaczące i nie powinny mieć dużego znaczenia przy tym typie. Prawdopodobnie wśród gospodarzy zabraknie Hahna, Domingueza, Hermanna, Nico i Marvina Schulza. W barwach Sevilli nie zobaczymy Beto, Carrico, Parejy i Kakuty. Odnosząc się jeszcze do meczu w poprzednim sezonie na obiekcie w Monchengladbach, wtedy w rzutach rożnych było 7-0 dla Borussii. Żeby być obiektywnym również wspomnę o tym jak wyglądała ta statystyka w spotkaniu na Estadio Pizjuan - 5-1 na korzyść Sevilli. Ale ja raczej przewiduję dzisiaj pojedynek podobny do meczu w poprzednim sezonie, który był rozgrywany na terenie Niemiec. Choć były to trochę inne zespoły to myśl szkoleniowa ta sama i sytuacja zbliżona do tej, z którą mamy do czynienia teraz. Borussia musi i nie ma nic do stracenia. Dlatego ja dziś gram na kornery w stronę gospodarzy. Dodatkowo leciutko dokładam zakład na handicap, mając świadomość tego, że w szeregach Sevilli są dobrzy skrzydłowi, którzy również mogą przyczynić się do większej liczby kornerów. Jednak myślę, że więcej dośrodkowań i zamieszania będzie dziś pod bramką ekipy z Andaluzji.

Główny typ:
BMG over 5,5 RR @ 2.10 unibet ✅

Pozostałe
:
BMG AH -0,5 RR @ 1.91 ⛔
BMG EH -4 RR @ 5.00 ⛔
unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
⚽ Atletico Madryt - Galatasaray
Powyżej 6,5 rzutów rożnych Atletico ✅ ✅ ✅
(1,70) Unibet
Aletico też jeszcze do końca nie mogą być pewni awansu do kolejnej fazy, ale żeby byli już tego świadomi muszą dzisiaj koniecznie wygrać z Tureckim zespołem. Żeby też tak się stało trzeba mnóstwo atakować i grać skrzydłami, co też jest ich atutem. Atletico u siebie potrafi dominować i nabijać tych rożnych na prawdę sporo. Wiedząc, że jeszcze nie wszystko jest przesądzone z kolejną fazą, to i będą się dwoić i troić żeby zdobyć bramki. Najlepiej bramka za bramką. Czy to będzie takie oczywiste, raczej tak ale i goście też będą stawiać opór. Griezmann nie co ucichł z bramkami, ale w pierwszej rundzie już w Turcji trafił dwa gole. Granie Atletico po kursie ~1,28 mija się z celem, kompletnie nie opłacalne wiec idę w stronę rogów. Są mecze, w których Atletico wygrywając potrafi tych rożenków nabijać jeden po drugim. 7 rogów w takim meczu, to raczej formalność.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
R 1

rafix87

Użytkownik
Zapowiada się, że Benfica położy dziś nie jeden kupon.
Ciekawie wygląda zakład, że PSG zdobędzie więcej RR(1,44 - całoroczny) oraz więcej RR Realu(1,66 - całoroczny)
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
CSKA Moskwa - Wolfsburg
Powyżej 3.5 kartek @ 1.61
// fortuna
4 kartka w +90 ;)
✅
Do początku spotkania nieco ponad 30 minut, więc analiza będzie krótka. ;)
Fortuna wystawiła niziutki próg na kartki w tym spotkaniu i warto skorzystać.
Bardzo ważne spotkanie dla obu drużyn, w pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami było 0 kartek. Ale myślę, że dziś będzie zupełnie inaczej. Sędzią tego spotkania jest Włoch - G.Rocchi , który lubi rzucać kartkami, w ostatnim jego spotkaniu pokazał aż 9 w meczu Serie A. Dziś stawka jest dużo większa, bo jeśli CSKA to spotkanie przegra, to niestety będzie musiała pożegnać się z ligą mistrzów. Tak więc myślę, że w tym spotkaniu będzie b.dużo walki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 5

sousen

Użytkownik
CSKA - Wolsfburg. X2.
W zasadzie nie ma co za wiele komentować, Rosjanie w niesamowitym dołku, a Niemców oglądam w Bundeslidze bardzo często jako jeden z głównych rywali Bayernu, remis dzisiaj to minimum. ✅✅✅
Kolejny raz nos mnie nie zawodzi przy niemieckich druzynach, mecz trwa 0-1 ale to co gra CSKA to się prosi o pomstę. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
R 1

rafix87

Użytkownik
CSKA - Wolsfburg. X2.
W zasadzie nie ma co za wiele komentować, Rosjanie w niesamowitym dołku, a Niemców oglądam w Bundeslidze bardzo często jako jeden z głównych rywali Bayernu, remis dzisiaj to minimum.
No nie wiem czy w dołku, fakt, przegrali 2 ostatnie(jedyne) spotkania w lidze, ale nadal są liderem z przewagą 5 pkt nad drugim zespołem. Poprzedni mecz tych drużyn można powiedzieć, że był pod dyktando Niemców, ale dziś wcale nie musi być powtórki. W Rosji, na Białorusi, w Kazachstanie wcale nie gra się łatwo potencjalnie lepszym rywalom, patrz dziś Benfica. Bardziej skłaniałbym się do opcji 1X lub under 2,5, ale osobiście ten mecz odpuszczam.
1X - 1,55 - całoroczny⛔
U2,5 - 1,9 - całoroczny✅
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocja w Betclic:
Zwrot do 100 zł w Lidze MIstrzów!
Wnieś dowolny zakład pojedynczy na środowe mecze Ligi Mistrzów za minimum 50 złotych i kursie 2.0 lub postaw akumulator (łączny min. 50 zł i kurs min. 2.0), a jeśli w spotkaniu Juventusu z Manchesterem City padnie inny wynik niż 1-0,0-1,1-1,2-1 i 1-2, otrzymasz od nas zwrot środków za przegrany zakład do 100 złotych w Betclic!

W Expekt jest podobna promocja.
 
awesome1995 99

awesome1995

Użytkownik
Mysle, ze dosyc pewny dubelek na dzisiaj

United-PSV 1 - 1,45 bet365

Kursy spadły. Mam ten mecz zagrany juz od wczoraj z Chelsea. Dzisiaj dokładam do tego dubelka.

Dla obu druzyn niesamowicie wazny mecz. Faworytem jest oczywiscie United i kazdy inny wynik bedzie niespodzianka.
Druzyna z Manchesteru zajmuje w grupie 2 miejsce ale ze wzgledu na ostatni wyjazdowy mecz z Wolfsburgiem, gdzie o punkty bedzie jeszcze ciezej tutaj musza wygrac i przypieczetowac awans. Diabły po niemrawym poczatku sezonu jakby sie rozegrali. 2 wygrane z rzedu w lidze w niezłym stylu i na dodatek wygrana u siebie z CSKA, gdzie rywale z Rosji nie mieli zadnych okazji. United zdominowało Cska wiec i pewnie zdominuje dzisiaj PSV.
Kontuzje nie omijaja gospodarzy bo nie zagraja Herrera, Shaw, Valencia, Carrick, Jones, Wilson ale wracaja do składu Martial, Rooney i Fellaini. Tak wiec skład United bedzie mocny. Bramkarz i obrona spisuje sie w tym sezonie bardzo dobrze. W srodku Schnederin, oraz Schweinsteiger, ktory łapie forme i to widac. Kwartet ofensywny Lingard, Mata, Roo i Depay, ktory ma sporo do udowodnienia a przeciwko Watford pokazał potencjał.
Zatem United ma wszystko by zdominowac gre i ustawic sobie ten mecz.

PSV ostatnio w sredniej formie. Obrona nie spisuje sie najlepiej i traca sporo bramek. Ostatni mecz z Willem ogladałem i oczywiscie dominowali ale bez błysku był ten mecz. W dodatku co wazne druzyna traci sporo na wyjazdach. Pokazały to mecze z Cska i Wolfsburgiem, gdzie na wyjezdzie grali bezbarwnie a na wlasnym boisku potrafili wygrac oba spotkania. Styl gry PSV nie sprzyja mecza wyjazdowym z mocniejszymi rywalami. O ile u siebie potrafia przejac gre i dominowac tak na wyjezdzie sa zepchnieci na wlasna polowe, gdzie nie czuja sie najlepiej. To moze byc wazne w tym spotkaniu. Dodatkowo jest to młoda druzyna i nie wiadomo jak poradza sobie z ranga tego spotkania. Jakosciowo tez odstaja. Dzisiaj zagraja bez Kocha i Willemsa. O wszystkim zadecyduje jak beda w stanie sie bronic na wlasnej polowie. Czy beda spokojnie czekac na swoje okazje czy spanikuja.

Tak wiec Nie wyobrazam sobie innego wyniku niz wygra United. Na Old Trafford od poczatku zaatakuja gospodarze i kwestia czasu powinny byc bramki. Styl gry, dyspozycja, potencjał obu druzyn wskazuja na United i naprawde sie zdziwie jesli Holendrzy wywiaza jakies punkty.



Atletico-Galatasaray 1 - 1,25 bet365

Atletico po prostu takie spotkania wygrywa. Na pewno druzyny z Madrytu nie interesuje 2 miejsce w grupie i zarowno to spotkanie jak i mecz z Benfica beda chcieli wygrac. Oczywiscie zdaje sobie sprawe, ze remis tutaj nie wyklucza ich z walki o 1 miejsce ale takiej druzynie nie wypada przegrac z Galatasaray.

Atletico po dobrym meczu ligowym z Betisem przystapi do tego spotkania w dobrych nastrojach. Wice lider Ligi hiszpanskiej poza meczem z Benfica u siebie stworzył twierdze praktycznie nie do zdobycia. Tum bardziej slaba na wyjezdzie Galata nie powinna miec tutaj zbyt duzo do powiedzenia. Idealnoe poukładana druzyna ze stolicy Hiszpani zaczyna sie coraz lepiej scierac po roszadach przed sezonem. Szczegolnie cieszy dyspozycja Carrasco bo przyjemnie sie na niego patrzy gdy jest w formie. Rowniez w coraz lepszej formie jest Koke a Griezmann chce sie przełamac. Skład gospodarzy jest doskonały na kazdej pozycji. Nawet bez Martineza dzisiaj zagra pewnie Torres i ma on duzo do udowodnienia. U siebie Atletico potrafi narzucic swoj styl gry. Zabezpieczaja tyły praktycznie nie tracac goli a z przodu dział kreacji z Gabim, Koke na czele zadbaja o bramki.

Galatasaray po słabym meczu ligowym u siebie tylko zremisowanym 3:3. Dodajac fakt, ze na wyjazdach w lidze mistrzow wypadaja bardzo słabo nie daje im dzisiaj szans na tym stadionie z tym rywalem. Zagraja dzisiaj bez Carole i Altintopa a zawieszeni sa Inan i Yilmaz, czyli dwoch najwazniejszych graczy w druzynie. Kapitan i krator czyli Inan, oraz super strzelec Yilmaz. Zatem skład mocno okrojony z przecietnym Bulutem z przodu i srodkiem Balta-Kisa czyli obronca i Ofensywny pomocnik, ktory wybil sie po 30ce. Najwieksze zagrozenie powinno plynac od Sneijdera, ale on sam mało zdziała a defensywna gospodarzy na pewno mu w tym nie pomoze. Druzynie gosci brakuje zęba aby wygrac ten mecz

Mecz powinien byc bez historii. Roznica jakosci az bije po oczach, boisko Atletico czyli jedno z najtrudniejszych w Europie a dodatkowo Galata bez swoich deoch talizmanow. Nie wiem co sie musi stac aby ten mecz nie padł łupem gospodarzy.

United + Atletico = 1,81
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Zły po wczoraj wziąłem się dalej do roboty, rozważam dziś głównie mecz United z PSV i Atl. Madryt z Galatasaray.
W spotkaniu United myśle,że Hector nie wytrzyma ciśnienia i złapie kartkę... gra on ostro i mam nadzieję,że teraz arbiter jakim będzie Czech, Pavel Kralovec nie będzie tak pobłażliwy. Kurs poleciał z 4.50 na 3.30 i już takiego value nie widzę... zdecyduje czy grać w ostatniej chwili. Mecz Atl. Madryt sędziować będzie Rizzoli. Tu rzucił mi sie na oczy kurs na Felipe Luisa. Brazylijczyk w 14 meczach, 5 kartek. W LM dotąd bez kartki... zdaje mi się,że będzie ostra potyczka

Hector Moreno kartka TAK
3.30
Unibet
Felipe Luis kartka TAK
6.50
Unibet
Dla porównania w Rivalo, kurs na Luisa to 4.00
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
uzytkownik-129014 23

uzytkownik-129014

Użytkownik
DUBEL ZABÓJCA: PSG więcej rogów + 1 @ 1.81, Expekt, 7,5/10j
-
: Ten kurs na więcej rogów gości jest naprawdę porażający. Nie wiem, fix tu jest chyba niemożliwy, nie? ???? PSG wychodzi najmocniejszym możliwym składem. W ostatnim meczu z Realem wyglądali bosko, Di Maria robił co chciał, gdyby Cavani się bardziej postarał, to by wygrali tamten mecz... Dziś jadą do Malmo, gdzie niegdyś grał Zlatan. Po cichu czuję, że on może dziś strzelić. ;) Tak czy siak, Szwedzi w ostatnim meczu z Shakhtarem zdobyli zaledwie dwa rogi. W Paryżu we wrześniu też tylko dwa. Goście od początku do końca będą kontrolować i naciskać na rywala, a samo to zapewni im więcej rzutów rożnych.
-
: Tutaj stawiam na czyste zwycięstwo gospodarzy. Dla Atletico świetnie się złożyło, że Benfica straciła punkty w Astanie, bo to sprawia, że wciąż mają realne szanse na wyjście z pierwszego miejsca. Jak to zrobić? A no &quot;wystarczy&quot; zdobyć sześć punktów w dwóch najbliższych spotkaniach. Sądzę więc, że dziś wygrana z Turkami powinna być formalnością. Atletico wychodzą dziś na spotkanie bez osłabień. Galata ze Stambułu przyleciała bez najlepszego snajpera, Buraka Yilmaza, i doświadczonego pomocnika Inana. To wystarczająco dużo, by mówić, że mają pod górkę. Warto do tego dodać, że ostatni raz Turcy na wyjeździe w Lidze Mistrzów wygrali w... marcu 2013 roku!
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Kartki w Moskwie na plus, więc gramy dalej.
Manchester United - PSV
United @ 1.50

Manchester bardzo dobrze spisuję się w ostatnim czasie, szczególnie defensywa - bo drużyna traci na prawdę mało bramek. Kieruję się w zwycięstwo gospodarzy w tym spotkaniu. Myślę, że LVG na pewno będzie chciał się zrewanżować holenderskiej drużynie za porażkę w Eindhoven 2:1.
Wolfsburg wygrał 0:2 w Moskwie i to oni są w tej chwili na 1-szym miejscu w grupie, czekałem właśnie na wynik w tym spotkaniu i bardzo on mnie zadowolił, bo na pewno Manchester wyjdzie na to spotkanie jeszcze bardziej zmotywowany, aby z powrotem wskoczyć na pierwsze miejsce.
Manchester w tym sezonie w lidze angielskiej jest jedną z dwóch drużyn które nie przegrały spotkania przed własną publicznością.
Tak prezentują się składy na ten mecz:
Manchester United: De Gea - Darmian, Smalling, Rojo, Blind - Schweinsteiger, Schneiderlin - Lingard, Rooney, Memphis - Martial
Rezerwa: Romero, McNair, Young, Fellaini, Mata, Pereira, Wilson
PSV: Zoet - Arias, Bruma, Moreno, Brenet, Hendrix, Guardado, Propper, Narsingh, De Jong, Locadia
Rezerwa: Pasveer, Isimat, Pereiro, Schaars, Maher, Poulsen, Bergwijn.
Mnie osobiście jako kibica United bardzo cieszy powrót Rooneya, w tym meczu po prostu musimy zdobyć 3 pkt.
 
S 5

sousen

Użytkownik
Wolsfburg do przodu, dziś mega plus, więc biorę się dalej do roboty, może uda się komuś skorzystać.
Wiele osób twierdzi, że mecze wyjazdowe są negatywne dla sporej liczby zespołów, aczkolwiek są kluby, które w takim spotkaniach czują się naprawdę poprawnie. A to już sporo. Pod lupę biorę mecz Juve z chłopakami z City. Krótko i na temat - City lider, ale to nie jest ostatnia kolejka przypominam - więc miejsca docelowo 1 i 2 mogą się zmienić, a lepiej - pod każdym względem być na 1 pozycji.
Składy są już oficjalne, potwierdziło się ze Martin z Ottamendim zagrają jako ŚO - ale są to dwaj dobrze dogadujący się Argentyńczycy, którzy Włochów z reguły ... nie lubią. U gospodarzy absencje, u gości podobnie, jednak wybieram kwartet dwóch graczy - Aguero i De Bruyne aniżeli Mandzu i Dybala. Idę w stronę City.
Juve - City, X2 , kurs - &gt; 1,65. (prześliczny kurs.)
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Manchester Utd. vs. PSV o2.5, 1.81 Unibet 2/10 i/lub 1, 1.48 Sportingbet 3/10 ⛔ i ⛔ 0:0 - dramat
Są składy, można typować. Manchester United w bardzo silnym zestawieniu. Do składu wrócili Rooney oraz Martial. Ponadto na rezerwie pojawił się Fellaini. Z prawej strony zobaczymy Lingarda, z lewej Depaya. Holender ostatnio pokazał, że wciąż potrafi strzelać. Zdobył bramkę na 1:0 w meczu z Watford po pięknej asyście nieobecnego dzisiaj Herrery. Memphis trafił też na inaugurację fazy grupowej właśnie z PSV. Dzisiaj może być podobnie. Ogółem Diabły nastawione ofensywnie i nie liczę na to by mogło dojść do niespodzianki. Chcą zapewnić sobie awans, a następnie zawalczyć o pierwsze miejsce w Wolfsburgu. PSV nie zachwyciło w weekend przeciwko Willemowi II Tilburg. Zremisowali 2:2, a grali w niemal identycznym składzie co dzisiaj. Mają jednak kim postraszyć. Narsingh czy de Jong to skuteczne jednostki. I mogą napsuć krwi defensywie Anglików. Manchester defensywę ma fakt faktem solidną formację obronną, ale wpadki się zdarzają. Liczę na otwarty i dobry mecz, szczególnie ze strony Czerwonych Diabłów.
Ponadto na sucho polecam rozważyć takie zakłady:
PSG win, 1.25 Sportingbet - do dubla idealny zakład. Skład niezwykle silny. ✅
Atletico vs. Galata o2.5, 1.70 Unibet ⛔
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Zaczynamy od 5 kolejki w grupie E czyli mecz FC Barcelona vs Roma. Czy Roma ma szanse w starciu z rozpędzoną Barceloną? W drugiej części naszego magazynu nasi EXPERCI Zbigniew Boniek i Krzysztof Stanowski omawiają mecz z grupy D czyli Juventus vs Manchester City! Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy w Expekt!

https://www.youtube.com/watch?v=pNf9in4tQ3o
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Do Mat77
Zaznaczyłem cytuj selektywnie i Ciebie zrobiło autorem. Nie mam pojęcia, dlaczego. Wiadomość od Ciebie dostałem, ale ni w ch... nie mogę odpowiedzieć. Idzie to kuźwa gdzieś w kosmos. Niech admini ogarną ten syf, bo nie moje wina i nic z tym zrobić nie mogę. Tak czy inaczej przepraszam Ciebie, bo ludzie piszą bzdury, a jakimś przypadkiem padło na Ciebie.
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Manchester - PSV
Tym remisem MU naprawdę skomplikowało sobie sprawę. Już nie mogę się doczekać starcia z Wilkami. Mam nadzieję, że nie będę musiał oglądać swoich pupili w LE.....
pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom