>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

5. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 24.11.2010 środa

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Widzę że Tottenham dziś zawali wszystkim kupony :jezora:
Oczywiście żartowałem bo zdaje sobie sprawę jak sytuacja wygląda, co nie świadczy też o tym że skreślam Werder. Według mnie to spotkanie zaprzeczy wszystkim argumentom jakie tu podaliście i na pozór będzie to spotkanie bardzo wyrównane. Anglicy są faworytami, ale mierzą się z drużyną bardziej doświadczoną w Lidze Mistrzów która na dodatek niema nic do stracenia bo dalej nie awansuje, a i LE też może skreślić. Cel Wederu to mobilizacja i walka żeby się odrodzić dlatego odradzam ruszania tego spotkania bo Bremeńczycy może nie będą lepsi, nie wygrają ale jak ktoś postawi na gospodarzy to remis też im kupon zawali. Według mnie będzie remis 2-2, albo wygra Tottenham tyle że 1X się nie opłaca stawiać.
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
vs

Hapoel Tel Aviv - Benfica Lizbona​


Jeszcze dzisiaj nikt nie &quot;tknął&quot; tego meczu, więc ja pozwole sobie zacząć;-)
Niezwykle ważnym spotkaniem dla Benfiki Lizbona będzie dzisiejszy wyjazdowy mecz z Hapoelem Tel Awiw, który w poprzedniej kolejce zdobył swój pierwszy punkt w historii występów w Lidze Mistrzów.

Portugalczyczy przyjadą do Tel Avivu bardzo zmotywowani, ponieważ od dzisiejszego meczu zależy czy mogą dalej myśleć o wyjścu z grupy. Najważniejsze będzie ostatnie spotkanie z Schalke, ale dzisiejsze 3 punkty zdobyte w Tel Avivie, przy jednoczesnej stracie punktów przez niemców, może być zbawienne dla piłkarzy Benfici.

Co prawda Benfica na wyjazdach radzi sobie bardzo słabo 2 porażki w LM oraz 3 w lidze, ale dzisiaj piłkarze nie powiini zaprzepaścić szansy i ograć najsłabszy zespól grupy B.


Kadra Benfiki na dzisiejsze spotkanie:

Bramkarze: Roberto, Júlio César e Moreira;
Obrońcy: Maxi Pereira, Luisão, David Luiz, Sidnei, César Peixoto e Fábio Coentrão.
Pomocnicy: Javi García, Ruben Amorim, Carlos Martins, Felipe Menezes, Pablo Aimar, Salvio e Gaitán;
Napastnicy: Cardozo, Saviola, Kardec, Nuno Gomes e Jara.

Na uwagę zasługuje powrót paragwajskiego napastnika Oscara Cardozo. W kadrze brak osłabień, zabraknie jedynie kontuzjowanego dłużej brazylijczyka Airtona.

Czytałem na oficjalnej stronie Benfici wywiady zarówno z trenerem jak i z piłkarzami (Cardozo, Aimar, Saviola). Wszyscy zapowiadają dzisiaj walkę i są ogromnie zmotywowani i postarają się nie zmarnować szansy i wywieść 3pkt. z trudnego terenu, jakim jest Tel Aviv.

Zespół gospodarzy, juz ma tylko iluzoryczne szanse na grę w Lidze Europejskiej. Dzisiaj jednak o zwycięstwo gospodarzom będzie ogromnie cieżko.

Dzisiaj gospodarze osłabieni nie wystąpią:
-Badeer O 6/0
-Rocchi P 3/0
-Shaish O 3/0
-Yadin P 9/0
-Tuama P 6/1


Dodtkowo piłkarze z Lizbony mieli dużo czasu na odpoczynek, gdyż w weekend nie rozgrywali żadnego meczu ( mecz pucharowy z Bragą został przełożony)

Skłaniam się bardziej ku zwycięstwu Benfici. Kursy na bet365 w granicach 1.80.
 
golditalia 27

golditalia

Użytkownik
Inter Milan - FC Twente (Double Chance)
Typ : x2
kurs : 2,50
tobet

Twente stoi przed wielka szansą wykorzystania slabej dyspozycji gospodarzy . Przypomnijmy ze zespol gości zajmuje trzecia lokate w grupie A i traci do prowadzacych zaledwie 2 pkt , oraz ze ostatni mecz gra u siebie z Tote ktore juz dzisiaj moze zapewnic sobie awans a wiec .. Twente aby byc blisko awansu musi to spotkanie wygrac , wygrac na wyjezdzie bedzie bardzo ciezko ale tez remis nie postawi ich w zlym miejscu gdyz Inter ostatnie spotkanie gra na wyjezdzie z Werderem . Inter nie wygral od pieciu spotkan .. remisujac z takimi druzynami jak Brescia czy Lecce oraz ostatnia porazka z Chievo . Mimo ze Twente tez roznie w forma w lidze to jedna ciagle utrzymuja sie na drugiej pozycji .. dla ten typ warty gry .
kolejne spotkanie gdzie wielki gigant bez formy mierzy sie z druzyna nizszej klasy

Glasgow Rangers - Manchester United (Double Chance)
typ : 1x
kurs : 2.0

Rangersi trzecia pozycja w grupie C i dwa punkty straty do drugiej Valenci ktora to dzis powinna ugrac pelna pulę . Dlatego tez jedyna szans na przedluzenie sobie gry w LM jest wygrana z Manu . Na wlasnym boisku nie przegrali jeszcze w grupie dzisiaj tez moga zatrzymac wielki zespol z Angli ktory gra w kratkę . Forma i dyspozycja gości jest naprawde niewiadoma a kurs na 1x 2,0 nadaje sie do pogrania singlem za drobne
Benitez ma na sobie wielka presje, jesli nie wygra dzis tego spotkania to na 80 procent wyleci z Interu. Wedlug mnie Inter w Europie i u siebie sie rozstrzela, przynajmniej mam nadzieje...
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Rangers - Manchester
DNB: Rangers
3.80
Bwin

Dzisiaj o godzinie 20:45 dojdzie do ciekawego pojedynku w grupie C tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Spotkają się dwie drużyny z Wielkiej Brytanii:
Rangers ( Szkocja ) i Manchester ( Anglia ).

Gospodarze to silna dobrze grająca w defensywie drużyna. W lidze grają rewelacyjnie nie wliczają wpadki z Hibernian i Ivernes. Wygrali między innymi w derbach Glasgow z Celticem. W LM wygranan u siebie z Burasporem i remis z Valencią. Dzisiaj zmierzą się z drużyną z Machesteru. Przed nimi trudne zadanie bo aby przedłużyć marzenia o awansie do kolejnej rundy muszą w tym meczu wywalczyć choćby 1 punkt. Czy jest to możliwe? Odpowiedź na to pytanie to poprzedni mecz tych druzyn, kiedy padł remis 0:0. Jest to mozliwe. Zwłaszcza, że United w tym sezonie nie błyszczy i gdyby nie wpadki innych druzyn w lidze angielskiej nie mieli by tak dobrej pozycji. Stracli do tej pory aż 14 punktów na 42 możliwe. Mają więc 28 punktów na swoim koncie w lidze. Wszystko to przez kompromitujące remisy z takimi zespołami jak Everton ( United prowadził do 90 minuty 3-1 by zresmiowac 3-3 ), z West Bromwich (prowadzili 2-0 by po niewytłumaczalnym błedzie bramkarza i samobójczej bramce Evry zremisowac 2-2). Do tego dochodzi szczęśliwa wygrana z W&#39;olves po golo w ostatnich minutach i szczesliwy remis z Villą, kiedy to doprowadzili do remisu przegrywając 2-0. Manchester to nie ta sama druzyna co w poprzednich 2 sezonach. Zdarza im się sporo niewytłumaczalnych wpadek. Klub zadłużony, własciciel wiadomego pochodzenia i te dziwne wyniki w tym sezonie... myślę, że dzisiaj Rangers nie przegra tego meczu.
⛔
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Klub zadłużony, własciciel wiadomego pochodzenia i te dziwne wyniki w tym sezonie... myślę, że dzisiaj Rangers nie przegra tego meczu.
Ajj tam. Glazerowie ostatnio spłacili 220 mln funtów długu. Zostało 500 ale sytuacja jak zapewniają analitycy jest na tyle dobra , że klub szybko wyjdzie na prostą. Tymbardziej , że ten najgorszy dług już został spłacony. Więc wyciąganie takich syfów nie ma sensu.
Zwłaszcza, że United w tym sezonie nie błyszczy i gdyby nie wpadki innych druzyn w lidze angielskiej nie mieli by tak dobrej pozycji. Stracli do tej pory aż 14 punktów na 42 możliwe. Mają więc 28 punktów na swoim koncie w lidze.
To wg fakt iż kilka drużyn idzie łeb w łeb to jest porażka MU i że powinni mieć kilkanaście pkt przewagi ? To że mają 28 z 42 pkt i są egzekwo na pierwszym miejscu (punktowo) z CFC świadczy o tym jak inne drużyny z Premier League podniosły swoje umiejętności. I tam każdy może wygrać z każdym.
Do tego dochodzi szczęśliwa wygrana z W&#39;olves po golo w ostatnich minutach i szczesliwy remis z Villą, kiedy to doprowadzili do remisu przegrywając 2-0.
Szczęście moze być wtedy jak się dostanie karnego z kapelusza albo uzna się nieprawidłowo zdobytą bramkę. Gry do końca i wiary zespołu w sukces nie możńa nazywać szczęściem. Taki jest styl gry United i zawsze grają do końca.
Manchester to nie ta sama druzyna co w poprzednich 2 sezonach. Zdarza im się sporo niewytłumaczalnych wpadek
Fakt , że forma jest dość nie stabilna ale warto zaznaczyć z czego to wynikało. A no znowu z plagi kontuzji kluczowych zawodników. Powoli wracają do zdrowia więc sądzę że i forma będzie wracać. Forma zespołu
I ja wcale nie sądzę , że MU rozniesie dziś Glasgow. Nawet bym obcował za X w tym meczu. Bądź minimalnym zwycięstwem którejś z drużyn. Glasgow to drugi ukochany klub SaF i sądzę że bądź co bądź ten mecz z lekką ulgą potraktuje. Ja osobiście liczę na przełamanie Rooneya ????
 
sedek 36

sedek

Użytkownik
Piłka Nożna, LM, 20:45
Spotkanie: Tottenham Londyn - Werder Brema
Typ: Tottenham -2
Kurs: 4.00
Bukmacher: Betsafe
Analiza:

Mecz w ramach 5 kolejki grupy A Ligi Mistrzów. Tottenham podejmie na własnym boisku drużyne z Bremy.
Zdecydowanym faworytem tego meczu jest drużyna gospodarzy, która prowadzi w grupie. Ma 7 punktów, z których 6 wywalczyła na swoim stadionie wygrywając z Interem Mediolan 3:1 i Twente 4:1. Jak widać w Lidze Mistrzów na własnym obiekcie są nie pokonani i strzelają dużo bramek. Pozostały punkt zdobyli w Bremie gdzie zremisowali ze swoim dzisiejszym rywalem 2:2. Jedyną porażkę zanotowali w Mediolanie, gdzie po bardzo emocjonującym meczu ostatecznie przegrali 3:4. W lidze ostatnio wygrali w derbach Londynu – 3:2 w meczu wyjazdowym z Arsenalem. Tydzień wczesniej wygrali z Blackburn 4:2.
O drużynie z Niemiec nie można powiedzieć nic dobrego. Graja bardzo słaby football co widac po ich wynikach. W Lidze Mistrzów grają beznadziejnie, jak na razie zdobyli 2 punkty, 1 jak wczesniej pisalem po remisie z Tottenhamem, a drugi po remisie z Twente 1:1. 3 tygodnie temu ulegli holendrom 2:0. W drugiej kolejce Ligi Mistrzów zostali rozgromieni 0:4 przez drużynę która jest w małym kryzysie – Inter. W lidze Graja padlinę, ostatnio z Schalke 0:4, Stuttgartem 0:6. Nurnbergiem 2:3.
Tottenham jeśli dzis wygra, może być 100% pewny awansu do ¼ Finału Ligi Mistrzów.
 
mcben 12

mcben

Użytkownik
Internazionale - FC Twente
Czy którykolwiek rezerwowy zdobędzie bramkę w regulaminowym czasie gry?

TYP: NIE - 1.30

Braki kadrowe w ofensywie Interu sklaniaja mnie do tej decyzji, wloscy zawodnicy wchodzacy z lawki beda raczej defensorami, gdy juz inter ustali mecz na swoja korzysc. Dodatkowo mecz wydaje mi sie meczem mocno underowym jak juz pisali moi przedmowcy: twente do tej pory w lidze na wyjezdzie stracilo tylko 4 bramki co jest bardzo dobrym wynikiem jak na tak &#39;mocno-bramkowa&#39; lige jaka jest l holenderska. Rowniez pogoda sklania mnie do tego - wlochy zostaly zaatakwane teraz przez pierwsze mrozy. mecz bedzie rozgrywany w minusowych temp, wiec cieplolubne makarony moga zadowolic sie niskim zwyciestwem, zwlaszcza, ze musza zaostrzedzic sily na lige.
Glasgow Rangers - Manchester Utd
gospodarze strzelą bramkę
TYP: TAK - 1.55

braki kadrowe defensorow gosci i bramkostrzelnosc gospodarzy - wszystko tez juz opisane. Zastanawiam sie tez nad zagraniem za mala stawke, ze gospodarze beda prowadzic w pierwszej polowie, a pozniej przegraja

Hapoel Tel Aviv (+1) - Benfica
handicap

TYP: 2 - kurs 3.0

TYP: wszystkie mecze z wyjatkiem ostatniego hapoel przegrywal wiecej niz jedna bramka. teraz duze braki kadrowe i benfica potrzebujaca punktow. mysle, ze goscie nie beda starali sie wykrasc farciarsko zwyciestwa tylko jada tam po pewne punkty i z checia pokazazania synom judei gdzie ich miejsce w europejskim futbolu.
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Valencia - Bursaspor
Valencia wprawdzie wciąż na bramce z Moyą ale pomimo tego wszelkie inne formację są w porządku. Po bokach Mata i Joaquin . Zagra Albelda, którego w ostatnim spotkaniu ligowym nie widzieliśmy. Obok niego Costa.
Valencia tak czy siak musi wygrać ten mecz żeby później nie było żadnych obaw o 2 miejsce na wypadek gdyby dzisiaj Rangersi zdołali uzyskać 1 pkt
i w 6 kolejce LM wygrali z Bursasporem.
Valencia w standardowym dzisiaj wyjdzie na plac gry 4-4-2. Aduriz z Soldado dzisiaj muszą się w końcu postarać i zagrać na miarę oczekiwań. Liczę z ich strony co najmniej na 2 gole i świetny mecz. Być może ostatni mecz z Villarealem w lidze nie był w ich wykonaniu na tyle dobry by mówić, że Valencia gra ostatnio na miarę oczekiwań , pomijając już inne wpadki chociażby z Sevillą ale oczywiście LM to inna bajka.
Bursaspor ustawiony nieco ofensywniej jednak tylko na skrzydłach.
Wyjdą z ustawieniem 4-2-3-1 ale widać, że bardziej z nastawieniem na kontry. Ciężko im będzie stworzyć dogodną sytuację na Estadio Mestalla.
Z jednym napastnikiem przeciwko Maduro , Coscie , Albie czy Bruno nie będzie tak łatwo.
Sądzę, że Valencia będzie chciała zdecydować już dzisiejszym meczem o wszystkim dzięki czemu w meczu z Man Utd będzie o wiele mniej stresu a trener być może wystawi wtedy rezerwy a piłkarze będą mieli więcej odpoczynku. Dzisiaj trzeba zagrać na 100% choć sądzę, że wynikiem 1:0 na pewno podopieczni Emeryego nie będą zadowoleni. Typy:

Valencia strzeli w obydwu połowach
Kurs: 1.83
*
Valencia Handicap -1
Kurs: 1.80
Panathinaikos - Barcelona



Tak się prezentują wyjściowe jedenastki.
Panata dzisiaj podobnie ustawiona do drużyny Bursasporu. Drużyna , która również będzie szukała swojej okazji w kontrach lub będzie czekała na błędy przeciwnika. Co prawda ostatnio Barcelonie rzadko się to zdarza ale zawodnicy Panathinaikosu zdają sobie sprawę jak niebezpiecznie jest się zapędzić w pole karne Barcelony a potem nadziać się z kolei na kontrę gości.
Zatem dzisiaj będzie z ich strony zdecydowanie więcej spokojnej i rozsądnej gry. Tak czy siak uważam , że Barcelona minimum 2 gole wpakuje do siatki Tzorvas&#39;a.
Biorąc pod uwagę, że Panata bez szans na wyjście z grupy a nawet awans do LE jeśli dzisiaj Barcelona ich pokona także sądzę, że dzisiaj będą chcieli godnie pożegnać się z rozgrywkami w LM choć przed nimi jeszcze jeden mecz ale dzisiejszy mecz z taką drużyną jak Barcelona niecodziennie ma miejsce w związku z czym liczę na to , że strzelą dzisiaj co najmniej jednego gola.

Typ:
Obie strzelą

Kurs: 1.90
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Niewiarygodne!!! Hapoel - Benfica 3:0....Wszystkie statystyki na korzyść portugalczyków, ale gospodarze odnoszą historyczne zwycięstwo. Iiiii nadal mają szansę na 3 m-ce w grupie.

Ewenement: Rzuty rożne: 2-22!!!!

Dawno nie spotkałem tylu rożnych w meczu.

mój typ jednym słowem do baniii...sorrry
 
killuminati 0

killuminati

Użytkownik
Ja stosuję prostą zasadę, jeżeli grasz gości to tylko zdecydowanych faworytów, ale nie tylko z nazwy, trzeba patrzeć na cele, np. Barcelona, musiała pokazać dobrą piłkę przed el clasico, odpowiedź na 4:0 Realu, w dodatku z grekami, którzy mają wiele problemów.
Dzisiejszą kolejkę można porównać do ostatniej w polskiej ekstraklasie, faworyci wygrali, szkoda, że nie miałem więcej kapitału, ale po wtorkowych meczach trochę ucierpiał mój budżet.
Wracając do Benfic&#39;i, trzeba uważać na mecze średniaków europejskich z drużynami jak to nazywam &quot;koszyku drugiego&quot;. Mamy przykład Lecha przecież. Te kluby potrafią nieźle się zmobilizować, grają z sercem, na to nie ma żadnej skutecznej taktyki... Benfica to nie Barcelona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom