>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [23.11.2016] - środa

Status
Zamknięty.
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
A ja z chęcia pogram Barcelona win i obydwie strzelą w Betssonie po 2.75. Celtic mega ofensywnie ostatnimi czasy gra u siebie. Brendan Rodgers też mowi, o tym że nie będzie autobusu.Potrafią kontrować przekonał się o tym City. Barcelona ostatnio podrażniona, wraca Suarez,Messi to Liga mistrzów, nie odpuszczą tego tymbardziej,że nie mają jeszcze zapewnionego 1. miejsca w grupie, więc walczą o wygraną. Kurs 1,30 mnie nie satysfakcjonuje. Liczę na wynik 1:3 1:4
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Atletico - PSV
Handicap PSV +1.5 @2.0 Unibet
Czas na 5 kolejkę LM. PSV, nie ma szans na awans, Atletico walczy o 1 miejsce z Bayernem. Bezapelacyjnie musi to wygrać, lecz czy przyjdzie im to tak łatwo? Wątpię, stąd handicap bramkowy na Holendrów.
Wyniki Atletico w obecnej LM to:
1:0 z PSV na wyjeździe
1:0 z Bayernem u siebie
1:0 z Rostowem na wyjeździe
2:1 z Rostowem u siebie
Jak widać ani razu nie wygrali Handicapem! (minimum dwoma bramkami), a i ostatnio w lidze dostali gładkie 0:3 od Realu. Nie są w jakiejś wybitnej formie i to zwycięstwo jednym golem wezmą w ciemno.
PSV w obecnej LM:
0:1 z Atletico u siebie
2:2 z Rostowem na wyjeździe
1:4 z Bayernem na wyjeździe
1:2 z Bayernem u siebie

Jak widać, oni na 4 spotkania tylko raz przegrali więcej niż jednym golem, statystycznie 7 na 8, że ten typ wejdzie. Polecam i pozdrawiam!

Wynik:
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
On i tak byl &quot;doubtfull&quot; wiec liczylem sie z tym, ze nie zagra, ale przez ostatnia godzine patrze i nie wierze...kursy z 1,80 poszly w gore na 2.33...cos jest nie tak, taki skok musi byc czyms spowodowany, choc jeszcze nie wiem czym ???? ...
pewnie jeden z nich nie zagra,
 
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
Witam i ja dorzucę swoje 3 grosze przemyśleń na dziś ;)
Win Man City @1.81 Unibet
City zaczyna łapać wiatr w żagle grają coraz lepiej i zaczynają rozumieć filozofię Pepa (nie lubię go) myślę powinni dziś gładko przejść się po Borussi szczególnie ze gospodarze są w małym dołku
2. Win Ludogorca 2.67 unibet
Typ na czują bardziej niż pod jakąś analizę chodź na pewno są bardzo groźni na swoim terenie co pokazał mecz z Arsenalem gdzie po pierwszym meczu dostali na wyjeździe 6-0 a później u siebie walczyli na równo by przegrać 3-2
3. BTS w meczu Arsenal - PSG @1.71 oddsring
Dwie znane marki z dużą siłą ofensywna myślę że spokojnie pokryją tutaj i to dość szybko
 
egzer 150

egzer

Użytkownik
Bayern powyżej 6.5 rożnego -tak @1.83 bet 365 ✅✅
Bayern w 6 ostatnich meczach pokrywał tą linie,dzisiaj myślę,że na skrzydle zagra Douglas Costa,który sam powinien nabić kilka kornerów.Wszyscy wiemy jak gra Bayern i że chcę dominować nad przeciwnikiem.W ostatnim meczu z Rostovem Bayern zgromadził 8 kornerów ale wygrał też 5;0,dzisiaj myślę,że Rostov bardziej się postawi i będzie więcej rożnych.

Polecam również typ Bayern -3.5 rożnego @1.77 bet365 ✅✅
Rostov nawet w lidze rosyjskiej nie gromadzi wielu rożnych,myślę że spokojnie powinno to wejść.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
poool90 61

poool90

Użytkownik
Besiktas - Benfica BTS @1.80 Unibet

Mecz o awans w bardzo ciekawej grupie B. W poprzednim spotkaniu tych drużyn padł remis 1-1, co bez wątpienia można uznać za niespodziankę.
Czym uzasadniam typ? Przede wszystkim tym, że Besiktas jest bardzo groźny na własnym boisku o czym świadczy drugie miejsce w tabeli ligi tureckiej, a ciekawostką jest fakt że ostatni mecz u siebie bez strzelonego gola miał miejsce ponad 2 lata temu .
Benfica bardzo by sobie pokomplikowała kwestię awansu w przypadku porażki (mają przed sobą mecz u siebie z Napoli), dlatego myślę, że będą chcieli zapewnić sobie go właśnie dzisiaj. Benfica bardzo regularnie na wyjazdach strzela- ostatni mecz bez gola miał miejsce w kwietniu w meczu LM z Bayernem. W dodatku Portugalczycy mają w składzie niesamowitego Kostasa Mitroglou, który po kontuzji z meczu na mecz gra coraz lepiej.

✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Real z szansą na 1 miejsce więc Bayern nie powinien chcieć zostać na 2 dlatego moim zdaniem warto wejść dzisiaj w Bayern. Shakal może i są w małym kryzysie, ale na Rostov to i tak nawet w małym kryzysie powinni ogarnąć. Może niepokoić fakt, że grają w ziemnej strefie no i Atletico się męczyło, ale wygrana 5:0 w pierwszym meczu też o czymś świadczy.
Co do kartek to typów nie neguję, ale już nie raz się przejechałem. Przy typowaniu weście pod uwagę 2 czynniki: sędzia i niekorzystny wynik. W takim układzie nie zawsze się czyszczą. A rozmowy, że ktoś coś podał na ogólnym to już w ogóle śmiech. Takich forów na całym świecie są setki więc myślicie, że ktoś to przeczytał i dlatego zmienił linię ? Po prostu mają własne analizy, świetnych analityków, czytają różne fora... Czasami bywa też tak, że specjalnie się wspiera jakieś &quot;masówki&quot; żeby jeszcze podkręcić i obniża się kursy, albo zmienia linie. A dla zwolenników teorii spiskowych - czasami piszecie totalne bzdury o ustawianiu meczy na poziomie LM i pomyślcie jak to trudno zrobić w porównaniu do ustawienia JEDNEGO sędziego ?
Dla mnie kartki to zabawa po 10zł na bet. Zresztą pewien specjalista od kartek z tego forum takimi właśnie gra stawkami. Okoliczności boiskowe oraz sędzia potrafią zatrzymać takie strategie choć oczywiście widziałem wiele razy jak się czyścili i jak 20 razy faulowali i nic to np. zrobili rękę. Trzeba być więc pewnym, że zespół będzie prowadził wysoko, że sztab klubu będzie chciał takiego wyczyszczenia no i sędzia np. zamiast zaplanowanej żółtej nie pokaże czerwonej.
 
F 0

fiestalatina

Użytkownik
Real z szansą na 1 miejsce więc Bayern nie powinien chcieć zostać na 2 dlatego moim zdaniem warto wejść dzisiaj w Bayern. Shakal może i są w małym kryzysie, ale na Rostov to i tak nawet w małym kryzysie powinni ogarnąć. Może niepokoić fakt, że grają w ziemnej strefie no i Atletico się męczyło, ale wygrana 5:0 w pierwszym meczu też o czymś świadczy.
Co do kartek to typów nie neguję, ale już nie raz się przejechałem. Przy typowaniu weście pod uwagę 2 czynniki: sędzia i niekorzystny wynik. W takim układzie nie zawsze się czyszczą. A rozmowy, że ktoś coś podał na ogólnym to już w ogóle śmiech. Takich forów na całym świecie są setki więc myślicie, że ktoś to przeczytał i dlatego zmienił linię ? Po prostu mają własne analizy, świetnych analityków, czytają różne fora... Czasami bywa też tak, że specjalnie się wspiera jakieś &quot;masówki&quot; żeby jeszcze podkręcić i obniża się kursy, albo zmienia linie. A dla zwolenników teorii spiskowych - czasami piszecie totalne bzdury o ustawianiu meczy na poziomie LM i pomyślcie jak to trudno zrobić w porównaniu do ustawienia JEDNEGO sędziego ?
Dla mnie kartki to zabawa po 10zł na bet. Zresztą pewien specjalista od kartek z tego forum takimi właśnie gra stawkami. Okoliczności boiskowe oraz sędzia potrafią zatrzymać takie strategie choć oczywiście widziałem wiele razy jak się czyścili i jak 20 razy faulowali i nic to np. zrobili rękę. Trzeba być więc pewnym, że zespół będzie prowadził wysoko, że sztab klubu będzie chciał takiego wyczyszczenia no i sędzia np. zamiast zaplanowanej żółtej nie pokaże czerwonej.
trochę samozaoranko
trudno nie trudno, ale to się dzieje na prawdę, spójrz dokładnie na zachowanie bramkarza, a także wymowne mrugnięcie Vidy
https://www.youtube.com/watch?v=Or4XshB0-pM

 
K 100

kksmisiek

Użytkownik
Trzeba być więc pewnym, że zespół będzie prowadził wysoko, że sztab klubu będzie chciał takiego wyczyszczenia no i sędzia np. zamiast zaplanowanej żółtej nie pokaże czerwonej.
na bet 365 czerwona liczy sie za dwie zolte wiec niech pokazuje :cool:
przynajmniej jest tak jesli chodzi o ogolna liczbe kartek w meczu.orientuje sie ktos czy napewno tak samo licza przy liczbie kartek druzyny ?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
na bet 365 czerwona liczy sie za dwie zolte wiec niech pokazuje :cool:
przynajmniej jest tak jesli chodzi o ogolna liczbe kartek w meczu.orientuje sie ktos czy napewno tak samo licza przy liczbie kartek druzyny ?
Mnie raczej o to chodziło, że sztab klubu planując taką strategię i wiedząc, że sędzia może się wkurzyć za coś takiego i dać czerwoną wstrzyma się przed czyszczeniem i nie będzie żadnej.
Tym nie mniej zagrałem to co pisał Ramzesa jako pewniaki (musiałem tylko podwyższyć linię na Barcę bo wiadomo, że już tego pow. 0,5 nie ma) czyli dubel Arsenal (pow. 1,5 kartek) + Barcelona (pow. 1,5 kartek). Szczegóły w moim temacie. Dodam tylko, że za typami przemawia również to, że na Wyspach gra się ostrzej co nie jest tolerowane w Europie kontynentalnej (typ na Arsenal), a za Barcą to, że Celtic pewno będzie grał ostro jak to on, a znając piłkarzy z Hiszpanii nie pozostaną dłużni. Chodzi oczywiście o to, że jak rywal cię kosi to nie pozostajesz bez odpowiedzi. Do tego bardzo gorący teren w Celticu. Nie raz tam się męczyła Barcelona. No i ewentualne to czyszczenie co pisał Ramzesa. Sędziów nie sprawdzałem. Wierzę, że Ramzesa i inni to grający sprawdzili.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Borussia M&#39;gladbach - Manchester City
Typ DNB 2
Kurs 1.40
Nie chce mi się jakoś wierzyć, żeby Źrebaki byliby wstanie powalczyć. Nic za nimi tak naprawdę nie przemawia oprócz atutu własnego boiska. W dodatku będą musieli poradzić sobie m.in bez Korba (podstawowy obrońca) + Kramera, który również regularnie grał, a pazują za czerwone kartki. Dodać do tego trzeba również kontuzjeDominegueza, Herrmanna, Drmica, Schulze oraz Doucoure. A na pewno Źrebaki będą musieli tutaj się częściej bronić niż atakować, bowiem to właśnie przejezdni będą przeważać przez większą część spotkania. A defensywa jakoś nie wygląda tego zespołu za dobrze, gdzie podczas ostatnich meczy przegrywali it o dosyć wyraźnie. A City ma przecież kim straszyć Aguero + De Bruyne mogą sporo tutaj namieszać, a przecież nie można zapominać jeszcze o Sterlingu, Gundoganie czy Silvie, z którymi gospodarze na pewno bedą mieli spore problemy. Owszem defensywa City nie wygląda również za dobrze, ale na pewno mają tam lepszych zawodników jak Kolarov, Otamendi, Stones czy Zabaleta, zaś w bramce Bravo. Jednak co tutaj dużo mówić nie stanowi ona kolektywu. Z drugiej strony nie spodziewam się, zeny gospodarze tutaj zbyt często atakowali ich bramkę, bo tak naprawdę nie mają kim. CO tutaj dużo mówić City jest mocniejszą drużyna i myśląc o pierwszym miejscu w grupie ten mecz musi wygrać, a wierzę, że stać ich na takie osiągniecie.

Sommer - Janstchke, Vesterggard , Elvedi - Raffael, Wendt, Strobl, Christansen, Johson - Hahn, Stindl
Bravo - Zabeleta, Stones, Otamendi, Kolarov- Silva, De Bruyne, Fernando, Gundogan, Sterling - Aguero
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Napoli - Dynamo Kijów
Dynamo więcej kartek @ 1.57 10/10
Dynamo powyżej 2.5 kartki @ 1.80
Handi Kartki 1:0 @ 2.35


Dynamo bez szans na awans co wiadomo , wiadomo również że Napoli dziś musi za wszelką cenę zgarnąć 3 pkt. Lecz jednak w tym spotkaniu za bardzo nie przekonuje mnie niski kurs (1.4) na gospodarzy. Doszukałem się w tym spotkaniu innego typu - mianowicie na to która drużyna będzie mieć więcej żółtych kartek po 90 minutach . Odpowiedź jest prosta - Dynamo. A kurs mnie zadowala - 1.54.
Dlaczego taki typ ? Proste. Napoli będzie drużyną która to będzie utrzymywała się przy piłce przez większość spotkania, to oni będą prowadzić grę i gościć pod bramką gości, więc to drużyna z Ukrainy będzie przerywać grę faulami co będzie skutkowało kartonikami dla nich.

Tak wyglądało to w poprzednich spotkaniach fazy grupowej
Spotkania Dynama:
Dynamo Kijów - Napoli (3:1 w kartkach)
Besiktas - Dynamo Kijów (2:3 w kartkach)
Dynamo Kijów - Benfica (1:1 w kartkach)
Benfica - Dynami Kijów (1:6 w kartkach)

Spotkania Napoli:
Dynamo Kijów - Napoli (3:1 w kartkach)
Napoli - Benfica (1:4 w kartkach)
Napoli - Besiktas (1:3 w kartkach)
Besiktas - Napoli (2:1 w kartkach)

Podsumowując: Dynamo: 4 spotkania - 13 kartek . Napoli 4 spotkania - 4 kartki


Celtic - Barcelona
Barcelona (-1.5)@ 1.72


O tym spotkaniu już zostało trochę napisane, pozostaje jedynie mi się zgodzić z moimi przedmówcami , również osobiście widzę w tym spotkaniu wiele bramek, ale bramek dla Barcelony. Myślę, że dziś będą chcieli sobie przypieczętować awans w Szkocji, w pierwszym meczu rozbili Celtic aż 7:0, więc myślę, że dziś wygrana różnicą 2 bramek nie powinna być problemem. Dodatkowym plusem powinien być ostatni ligowy remis 0:0 z Malagą, zawodnicy powinni być głodni bramek - szczególnie liczę na Suareza który nie wystąpił w tym spotkaniu. Według mnie dziś wysokie zwycięstwo gości.

Arsenal - PSG
Powyżej 9 rożnych @ 1.65
Powyżej 10 rożnych @ 2.00
Powyżej 11 rożnych @ 2.50


W pierwszym spotkaniu aż 18 rzutów rożnych, a tutaj jeszcze nikt na ten temat nic nie napisał ? Dziwne, bo według mnie dziś w Londynie również zobaczymy mnóstwo sytuacji pod bramkami i akcji skrzydłami = wiele rzutów rożnych. Co prawda obie drużyny mają zapewniony już awans do kolejnej fazy , ale według mnie przez 90 minut obie drużyny są w stanie nabić te 10 rożnych, mając takich zawodników. I właśnie może ten argument, że obie drużyny maja zepewniony awans może zadecydować o tym , że zawodnicy nie będą skupieni na defensywie, tylko na akcjach ofensywnych.

Besiktas - Benfica
Powyżej 4.5 kartki @ 1.85


W pierwszym spotkaniu w Lizbonie 4 kartki. Dziś na pewno atmosfera bardziej gorąca, ogólnie rzecz biorąc powinniśmy zobaczyć więcej niż 4 kartoniki. Rok temu w fazie grupowej Benfica grała z inna drużyną ze Stambułu - Galatasaray , również było dużo kartek , w Lizbonie 8 , w Stambule również 8 . Dziś stawka tego spotkania jest wysoka, bo być może awans do kolejnej rundy. Duża presja zawodników obu zespołów , którzy myślami są na boisku w Stambule na pewno od kilku dni. Według mnie dziś powinniśmy zobaczyć minimum te 5 kartek.
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
siema
uważajcie na te kartki Neymara, bo on bodajże od 2 spotkań miał się niby &quot;wykartkować&quot; na Gran Derbi i jakoś tego nie zrobił a teraz mają wyjazd na Anoeta, a wiadomo jaki tam gorący teren dla Barcy. Typu nie neguję, ale raz mnie tu już na kartki podpuścili i chvja ugrałem na tym. Pod uwagę trzeba wziąć też jakąs kontuzję itp tak jak mowie nie moja flota ale miejcie to na uwadze
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Celtic - Barcelona
typ over 5.5 rożnych Barcy
Kurs 1.66

Co tutaj dużo mówić linia jak najbardziej do pokrycia w tym meczu. Przebieg spotkania nie jest trudny do przewidzenia, gdzie to od pierwszego gwizda sędziego Barcy narzuci swój styl gry, czyli zepchną rywala do obrony, a sami będą przeważać. Tym bardziej, że zagrają w najsilniejszym składzie w ofensywie: Neymar, Suarez oraz Messi, a do tego Rakitić. Nie da się ukryć, że z nimi gospodarze będą mieli poważne problemy, aby zatrzymać a to wszystko sprawia, że wszystko powinno przełożyć się na rzute rożne, bowiem gospodarze nie są jakiś dobrze ułożonym zespołem w defensywie. Popełniają proste błędy, a patrząc na to, że Barca prezentuje dobry futbol i przede wszystkim ofensywny to śmiało tą linię powinni pokryć. Tym bardziej, ze na przestrzeni ostatnich meczy bez najmniejszych problemów ją pokrywali. Celtic również będzie chciał zrewanżować się za pierwszy pojedynek, gdzie to dostali siedem bramek!

Patrząc na sytuację kadrowa to gospodarze będą musieli poradzić sobie bez Tierneya, zaś w zespole gości zabraknie Iniesty, Marhieu oraz Umiti.

Gordon - Izaguirre, Sciatechenko, Boyota, Lustig, - Sinclair, Brown, Rogić, Armstrong, Forrest - Dembele

ter Stegen - Roberto, Mascherano, Pique, Alba - Rakitić, Busquets, Gomes - Messi, Suarez, Neymar
 
lukas88 309,5K

lukas88

Forum VIP
23.11.2016 g. 18.00 Rostow- Bayern
Typ: 1 (+2)✅✅✅
Kurs: 1,74
Marathon
Stawka 6j


Granie po 1,25 na Bayern mija się z celem moim zdaniem, tym bardziej że u Ruskich zawsze ciężki teren i nie byłbym taki pewien czy Bayern pyknie sobie tak lekko zawodników Rostowa. Myślę że będzie to dla nich trudny mecz, zresztą jak pamiętam pierwsze spotkanie w Monachium to do momentu karnego Ruscy całkiem dobrze się bronili, dzisiaj dojdzie własne boisko oraz pogoda. Wg prognoz w czasie meczu ma być ok -5% oraz wysoka wilgotność co sprawia iż odczuwalna temperatura jest znacznie wyższa, a średnio się biega po boisku jak siada szron na twarzy ;)
Poza tym Bayern ostatnimi czasy złapał zadyszkę, najpierw było kilka ligowych remisów, ostatnio porażka z BVB. W zespole jest kilka kluczowych braków jak: Neuer, Robben, Vidala, Martineza, Comana, co zdecydowanie wpłynie na jakość gry. Uważam że Bayern będzie cierpliwie klepał i rozgrywał piłkę i jeśli uda im się wygrać to będzie to wynik 0-1, 0-2. Nie sądzę aby było wyżej, zresztą nie wykluczam również remisu bo wiele klubów potykało się już na zmarzniętej Rosyjskiej ziemi.
Poza tym uważam że dobrym rozwiązaniem jest:

Under 3 ⛔
Kurs: 1,91
Marathon
Stawka 5 j


--------------------------------------------------------------------------------

23.11.2016 g. 18.30 Besiktas- Benfica
Typ: over 2,5 + BTTS✅✅✅
Kurs: 2,3
Bet 365
Stawka 4j


Kolejne spotkanie to pojedynek w Turcji pomiędzy Besiktasem i Benfiką, ciężko wskazać faworyta, choć osobiście delikatni gram 2 DNB. Turcy mnie nie przekonują mimo niezłych wyników u siebie, a Benfica zawsze groźna, mają kilku ciekawych zawodników i na pewno są w stanie powalczyć tym bardziej że w tej grupie trwa zacięta walka o awans. Jednak jako główny typ wybieram over 2,5 + BTTS, gdyż oba zespoły mają solidny potencjał ofensywny, jak już ktoś przytoczył Turcy regularnie strzelają u siebie, a i Benfica na wyjazdach potrafi strzelać:

06.11.16 PL FC Porto Benfica 1 : 1
23.10.16 PL Belenenses Benfica 0 : 2
19.10.16 CL Dyn. Kiev Benfica 0 : 2
14.10.16 TP Dezembro Benfica 1 : 2
08.10.16 CF Santos Benfica 1 : 1
28.09.16 CL Napoli Benfica 4 : 2
24.09.16 PL Chaves Benfica 0 : 2
09.09.16 PL Arouca Benfica 1 : 2
27.08.16 PL Nacional Benfica 1 : 3
13.08.16 PL Tondela Benfica 0 : 2

Porto, Napoli to zespoły na pewno nie gorsze od Besiktasu a potrafili im strzelić na wyjeździe. Liczę na otwarte spotkanie z dużą ilością bramek.

--------------------------------------------------------------------------------

23.11.2016 g. 20.45 Arsenal- PSG
Typ: 1 DNB
Kurs: 1,87
UNIBET
Stawka 6j


Mimo różnych zdań na temat tego spotkania idę zgodnie z moją pierwszą myślą w kierunku kanonierów, którzy w końcu zaczęli grać na miarę oczekiwań. Oglądałem w tym sezonie już kilka spotkań w wykonaniu podopiecznych Wengera i wygląda to całkiem dobrze. Mimo iż standardowo jest kilka braków kadrowych ale już chyba nikogo to nie dziwi. PSG po odejściu Zlatana straciło nieco moc, przyszedł Emery, powoli zaczyna układać zespół, ale na budowany od lat TEAM Wengera może to nie wystarczyć. Jeśli w Arsenalu Ozil, Theo i Sanchez zagrają na swoim poziomie to o wynik jestem spokojny.


 
Otrzymane punkty reputacji: +23
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom