>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

5 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 23.11.2011 - środa

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
5 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów





Jest już temat na wtorek więc gwoli formalności otwieram na środę. Mamy tu dwa szlagierowe spotkania Milan - Barcelona i Arsenal - BVB, przede wszystkim ten drugi mecz skupią uwagę Polaków, zwłaszcza po ostatnim zwycięstwie Borussii nad Bayernem. Piąta kolejka to już walka o awans wiec kilka betów myślę, że jest i na pewno będzie o czym podyskutować.

Zapraszam do dyskusji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
astafor 74

astafor

Użytkownik
Sporo jest spotkan o duza stawke w tej kolejce. Stawiam na zwyciestwo Zenitu u siebie z Apoelem. Zenit ma szanse wyjsc z grupy, znacznie sie przyblizy do tego jesli pokona na wlasnym boisku druzyne cypryjska. Rosjanie na wlasnym boisku sa bardzo mocni. Apoel na wyjazdach gra o wiele slabiej niz u siebie. Duza role odegra klimat jaki panuje na wschodzie, cypryjczycy przyjada do zimnej Rosji i zapewne dostana szoku termicznego ;) Zenit powinien wygrac te spotkanie. Tak samo jak Valencia, hiszpanski zespol walczy o awans do dalszej fazy i nie moze sobie pozwolic na strate pkt u siebie z Genk.Reszta spotkan jest trudna do typowania... wszystko sie moze zdarzyc
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Albo mi się wydaje, albo środa jest kompletnie no bet. Mimo pojedynków o wszystko, mimo mark zespołów którymi swobodnie dysponują przedszkolaki nic się w oko nie rzuca.
Może ja zacznie krótki opis jak to wszystko w mojej głowie się przedstawia ;)
Gdyby zagrać co najmniej za kafla na Zenit, opłacałoby się to spokojnie, lecz ryzyko jest kompletnie nieadekwatne. Mimo, że Rosjanie u siebie są &#39;potęgą&#39; grupy, to APOEL prezentuje formę dwukrotnie wyższą niż Porto i Szachtar razem wzięci. Idąc tym tropem może poszukać niespodzianki? Ale to z kolei bezsensu, wszystko się kiedyś kończy i zacytuje cytat przez siebie stworzony - ile można lecieć na doczepianych skrzydłach, tak jak robią to Cypryjczycy. Patrząc wypoczętym umysłem, Nikozja to jedna z najlepiej poukładanych ekip na boisku. Wliczając do tego fakt, że z pewnością jedna bramka to będzie max ile mogą wrzucić to kreuje się pomysł na under. Takowy chodzi po @1,80, a 3,5 po okazyjnym @1,40 i nad tym można się poważniej zastanowić.
Patrząc po portalach, zauważyłem ze nikt nie daje szans Szachtarowi i wszyscy w ciemno biorą Porto. Dla mnie to jest kompletny no bet, a lekkim faworytem na pewno Ukraińcy. Kadry nie mają gorszej, ba, dodając fakt stadionu prezentują się lepiej. Lecz spoglądnąć na tabele, to mistrzowie Portugalii wyjdą bardziej zmotywowani.
BATE? No, wyszedłem na swoje. Jeszcze jak urzędowałem na innym forum, powtarzałem wielokrotnie - Plzen to jednoroczna przygoda, a Borysów to zespół z historią i mimo, iż dawno nie grali w LM to na pewno przyjdzie im to łatwiej. Wiecie, że przez chwilę zapomniałem o zasadach i chciałem nazwać ten pojedynek, meczem o nic? Bzdura, LE dla obu klubów to marzenie na dzień dzisiejszy. Słowem, dla mnie jedynka.
Na Emirates ciekawie, nawet bardzo. Lecz tylko do oglądania. Arsenal wrzucił min. czwarty bieg i idzie zadowalająco w górę. Borussia niby z dodatkowym kopem po powrocie z AA, ale co tu w ogóle porównywać? Dwa spotkania, dwie inne bajki. I teraz tu jest tak, że Borussia musi, a Arsenal mimo, że ma na plecach Marsylię z pewnością zagra bez obciążenia. Lecz cofnijmy się znowu, tym razem do słów Wengera - nie możemy popełnić tego błędu, co sezon temu i tym razem do każdego spotkania podejdziemy bardzo poważnie. Kursy odpowiednie, typowanie zostawiam Wam - oby celne :p
Marsylia powinna ograć Pireus, jednak kurs chyba lekko za mały. Ja bym chętnie grubo zagrał gospodarzy, lecz mam w przygotowaniu większe plany na długi okres na naszym forum i potrzebna na to długoterminowa kasa. Niemniej OM można próbować, ewentualnie Marsylia over 1,5 bo atak mają naprawdę dobry, a ściany pomogą.
Leverkusen z Chelsea nawet nie chce mi się opisywać, dla mnie blisko remisu, może jakiś BTS?
Valencia spokojnie z handi, bez zastanowienia można wrzucać.
Ogółem to na tyle, co do ostatniego meczu na San Siro oby ACM się popisał i co najmniej dwiema bramkami poskromił Barce ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
Arsenal Londyn - Dortmund
Typ : Arsenal @ 2,180 Pinnacle ✅2:1​
Wkońcu wraca stary, dobry Arsenal
Mówiąc stary mam na myśli tą ich nieskuteczność i łatwość w dochodzeniu do sytuacji bramkowych. A mówiąc dobry to chodzi o ostatnie wyniki i serie bez porażki. Co ważne kontuzje nowe także omijają (odpukać) Emirates i Wenger poukładał odpowiednio pierwszą XI na obency moment, która gra dobrze. Van Persie nie do powstrzymania, strzela na zawołanie. Na skrzydłach dwa ekspresy czyli Walcott i Gervinho. Całe trio zagrało kapitalnie przeciwko Norwich w poprzedniej kolejce. Rywale kilka razy wybijali piłke z linii bramkowej ratując się przed utratą gola, ale na Persila recepty i tak nie znaleźli.
Dortmund zaczął dobrze nawet grać. Przeciwko Bayernowi dobre zawody, wybiegali wygraną. Przebiegli łącznie coś ok 120km. To bardzo dużo. Słabszych punktów Dortmund ma więcej niż Arsenal wg mnie. Począwszy od bramkarza bo Weidenfeller na przedpolu niepewny bywa poprzez skrzydła mimo niezłego Gotze to jednak Theo i Gervazy są znacznie lepsi i bardziej przebojowi. No i w środku pola powinien dominować Alex Song z Artetą. Tu leży pięta achillesowa w zespole BVB. Jedynie Dortmund powiedziałbym, że ma lepszą formacje defensywną jako całość bo są zgrani ze sobą. Santana wcale słabszy od Subotica nie jest, a wg mnie nawet lepszy, tylko Klopp się przywyczaił do duetu Subotic - Hummels i na nich stawia. Tak więc indywidualny potencjał wg mnie wyższy u gospodarzy tego meczu. Jednak grają zespoły jako całość, Dortmund z pewnością będzie dobrze przesuwał i szukał swoich szans, ale ja tam wierze w Arsenal.
Wkońcu ten mecz jest ważny w kontekście wyjścia z grupy na 1msc. Arsenal w 6 kolejce ma jeszce mecz w Pireusie, a więc gorący teren. Dortmund niby walczy o wyjście z tej grupy, ale patrz wyżej ocene zespołów.

W hierarchii europejskiej piłki znacznie wyżej obecnie cenie Arsenal. Dortmund niby na niwie Bundesligi spisuje się świetnie, ale to tylko Bundesliga. W LM dostawali już lanie od OM i Olympiakosu. A wg mnie na Emirates będzie jeszcze trudniej niż na Karaiskakis czy Velodrome.
Statystycznie : Arsenal u siebie przeciwko zespołom z Bundesligi bilans 8-1-1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie:
Arsenal - Dortmund
Typ:
Czy van Persie zdobędzie przynajmniej dwa gole w tym meczu? Tak
Kurs: 7.00
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Najprawdopodobniej każda drużyna na świecie chciałaby mieć zawodnika takiej klasy jakiej jest niewątpliwie Robin van Persie. Holender w obecnym roku zdobył łącznie 31 goli w 29 meczach. Niewielu napastników może się pochwalić taką liczbą bramek w kalendarzowym roku. Arsene Wenger potwierdził już, że van Persie rozpocznie mecz z Borussią od pierwszych minut i tym samym możemy spodziewać się goli w jego wykonaniu. Robin jest w świetnej formie i każdy kibic, który interesuje ligą angielską może to potwierdzić. Strzela bramki jak na zawołanie i warto dodać, że w dużej mierze jego gra zależy od wyników Arsenalu. Kiedy z zespołu Wengera odeszli tacy zawodnicy jak Fabregas czy Nasri niewielu ludzi wierzyło w jakikolwiek sukces ekipy z Emirates Stadium. Kanonierzy po przegranej z United i Blackburn szybko sie pozbierali i można powiedzieć, że głównie dzięki Robinowi van Persiemu Arsenal zajmuje obecnie 7 lokatę w lidzę z dorobkiem 22 punktów. Reprezentant Holandii strzelił już bramkę Borussii, kiedy to Kanonierzy ostatecznie zremisowali z drużyna Kloppa 1-1. W najbliższym spotkaniu tych ekip także zapowiada się na to, że van Persie będzie chciał trafić kilka razy piłką do siatki zwłaszcza na Emirates Stadium. Trudno sobie teraz wyobrazić brak 28-latka w drużynie Wengera, ale jestem pewien, że w środowym meczu Robin będzie chciał zdobyć przynajmniej dwie bramki, by pomóc Kanonierom w awansie do kolejnej rundy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Gdyby zagrać co najmniej za kafla na Zenit, opłacałoby się to spokojnie, lecz ryzyko jest kompletnie nieadekwatne.
:spokodfhgfh:
;-)

Barcelona over1,5
W poprzednim meczu obu ekip Milan strzelił gola na początku i na końcu a tak to cały czas grała Barcelona. Hiszpanie stwarzali sytuacje i przez brak skuteczności skończyło się jedynie na dwóch golach. Jutrzejszy mecz będzie wyglądał podobnie imo. Barcelona bez Iniesty ale środek pola i tak piekielnie mocny. Ogólnie nie gram Barcelony na wyjazdach w LM (chyba że dogi jakieś - choć obecny sezon temu przeczy) ale tym razem im zaufam bo liczę że będą chcieli rewanżu za pechowo stracone punkty w pierwszym meczu a Milan sam w sobie to przeciwnik renomowany. Obie drużyny są już pewne awansu więc Milan nie ma nic do stracenia i będzie chciał powalczyć o pierwsze miejsce (wygrać mecz), nie powinni kurczowo trzymać się defensywy.
Kursy w okolicach 1,7 z groszami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
maestro90 28

maestro90

Użytkownik
Bayer Leverkusen - Chelsea FC
Chelsea ma spore problemy w wygrywaniu ostatnimi czasami. Jednak po ostatniej porażce u siebie z Liverpoolem na pewno będą chcieli udowodnić coś sobie i przede wszystkim kibicom. Ważna wiadomość jest taka, że w składzie gospodarzy zabraknie pierwszego goalkeepera Rene Adlera i Tranquillo Barnetty, a także Renato Augusto, Karim Bellarabi i Hanno Balitsch. W lidze spisują się przeciętnie, z takimi osłabieniami Chelsea może coś zwojować. Pierwszy mecz całkowicie pod dyktando londyńczyków. Mimo tego nie daje czystej &quot;dwójki&quot;. Zapewne będzie to mecz walki, a za tym idą kartki. Moje typy na to spotkanie.
- 2 (X po reg. czasie gry: otrzymasz stawkę z powrotem) @1.55 Bwin 8/10
- Więcej niż 4,5 żółtych kartek @2.05 Bwin 6/10
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP


Po meczu pucharowym z Coimbrą nieźle się oberwało Smokom, na których czekali kibice z gwizdami i obelgami. W stronę wejścia poleciały dwie race. Autokar na stadion dojechał w asyście policji. Ostatnie wyniki Smoków nie zachwycają (dwie wyjazdowe porażki z APOEL-em 1:2, z Academicą 0:3) i jeden remis (z Olhanense 0:0). Nieoficjalnie się mówi, że odpadnięcie z LM spowoduję zwolnienie trenera Perreiry. Do składu Smoków wraca Alvaro Pereira. Zabrakło natomiast stopera Eliaquima Mangaly oraz pomocnika Cristiana Rodrigueza, który zagrał w weekend z Coimbra Academica w ramach Pucharu Portugalii.
Kadra FC Porto:
Bramkarze: Helton, Bracali;
Obrońcy: Fucile, Otamendi, Rolando, Maicon, Alvaro Pereira;
Pomocnicy: Souza, Fernando,Belluschi, João Moutinho, Defour, Cristian Rodríguez;
Napastnicy: Kléber, Hulk, Varela, James, Djalma.

Jeśli chodzi o zespół gospodarzy, to w rozgrywkach grupowych im delikatnie mówiąc &quot;nie idzie&quot;. Dodatkowo trener Mircea Lucescu nie będzie mógł skorzystać z usług Dario Srny, który jest zawieszony, zaś z powodu urazu mięśni nie zobaczymy Dmytro Chyrgynskiy’ego. Niepewni występu są z kolei Fernandinho, Willian i Andriy Pyatov. Ich sytuacja będzie dopiero jasna najprawdopodobniej dopiero przed rozpoczęciem spotkania.
Smokom może troszkę doskwierać ujemna temperatura dzisiaj w Doniecku. W godzinach wieczornych ma być -6st. C. To w porównaniu z Porto róznica kilkunastu kresek, gdyż w Portugalii ma byc dzisiaj 11 st w godzinach wieczornych. Ten fakt na pewno będzie sprzyjał gospodarzom.
Inny wynik niżeli zwycięstwo gospodarzy prawdopodobnie przekreśli ich szansę na zajęcie 3 lokaty. Z kolei Smoki również mają o co grać, szansa na zajęcie 2 lokaty wydaję się możliwa do zrealizowania. A dodatkowo po kiepskiej ostatniej serii piłkarze Porto muszą coś udowodnić swoim kibicom, po ostatnich niemal kompromitujących wynikach. Z mojej strony myślę, że oba zespoły pokuszą się dzisiaj o zdobycze bramkowe.
Typ: BTS
Kurs: 1.65





Niezwykle istotnie spotkanie będzie miało miejsce dzisiaj w Petersburgu. Wiadomo jak gra się w Rosji i drużynie Cypryjskiej będzie niezwykle trudno narzucić swój styl gry, tym bardziej, że Zenit również jest niezwykle zmotywowany by zająć pozycję lidera w grupie. Zapowiada się niezwykle zacięte spotkanie, APOEL zapewne skupi się na obronie i raczej gry z kontry, gdyż remis wywieziony z Rosji będzie na pewno bardzo cenny, tym bardziej, że ostatnie spotkanie Cypryjczycy zagrają u siebie i możliwe, że z niegrającym już &quot;o nic&quot; Donieckiem. Z kolei Zenit w przypadku dzisiejszej straty puntów w kolejnej kolejce będzie walczył o awans ze Smokami, jeśli one naturalnie dzisiaj nie przegrają w Doniecku.
Jeśli chodzi o sytuację kadrową w zespole gospodarzy, do gry wrócili Nicolas Lombaerts oraz Danny. Nie zagra jedynie Aleksandr Kerzhakov jest nieobecny z powodu problemów z kostką.
W drużynie APOEL-u z kolei do gry wracają Alexandrou Nektarios oraz Ailton, którzy nie wystapili w spotkaniu ligowym. Paulo Jorge wyleczył uraz kostki, zaś Ivan Trickovski uporał się z kontuzją uda. Zabraknie jedynie Williama Boaventury i Dionisisa Chiotisa.
Zenit na własnym boisku wydaję się być bardzo mocny i mając na uwadze wyjazd w następnej kolejce do Porto, będzie chciał dzisiejsze spotkanie rozstrzygnąć zdecydowanie na swoją korzyść. I w tym meczu również ważnym czynnikiem, mogącym decydować o końcowym rezultacie będą warunki klimatyczne. Wieczorem w Petersburgu temp. powietrza może spaść kilka kresek poniżej 0, gdzie w na Cyprze w ciągu dnia temp. dochodzi nawet do 20 st. C.
Typ: Zenit over 1.5 gola
Kurs: 1.62

 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Wiadomo jak gra się w Rosji i drużynie Cypryjskiej będzie niezwykle trudno narzucić swój styl gry
To samo wczoraj mówiono o CSKA i uległa ekipie Lille aż miło... ja tego meczu bym nie ruszał. Zenit, tak jak APOEL, po raz drugi rywalizuje w fazie grupowej Ligi Mistrzów UEFA i także może po raz pierwszy awansować do fazy pucharowej jeśli zdobędzie trzy punkty, a Porto nie zdoła pokonać Szachtara.
Zenit na własnym boisku wydaję się być bardzo mocny
Ja się wczoraj przejechałem na rosyjskim zespole, który też miał być rzekomo bardzo silny u siebie. Mity o temperaturze, stanie nawierzchni itp. schodzą już w tej chwili na drugi plan. Zenit prowadzi w lidze rosyjskiej, ma doświadczenie w Europie i wspaniałego trenera. Apoel ostatnio wygrał w lidze, a Zenit zaledwie zremisował i także grał u siebie. APOEL potrzebuje tylko punktu do awansu. Będą bronić i grać z kontry, a następnie szybko wracać na swoją połowę, więc najważniejsze dla nas będzie to, aby dobrze wykorzystywać stałe fragmenty gry. Jeśli zagramy tak jak w ostatnich spotkaniach, to raczej nie będzie bezbramkowego remisu. Tak mówi przed tym meczem trener drużyny Apoelu. Typ X2 do przyjęcia i właśnie coś takiego bym spróbował, ale najlepiej omijać mecze rosyjskich ekip.
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Jeśli chodzi o mecz Milan - Barcelona to w drużynie gospodarzy zabraknie Mexesa i Cassano, wraca po kontuzji natomiast Alexandre Pato. W Barcy nie ujrzymy na boisku Alvesa, Adriano, Afellaya oraz Adriano.
Dla graczy z Katalonii ten mecz to nie tylko walka o pierwsze miejsce w grupie. Podopieczni Guardioli zwycięstwo dzisiejszego wieczora chcą zadedykować drugiemu trenerowi Tito Vilanovie, u którego wykryto nowotwór i wczoraj został poddany operacji. Tak więc determinacji i woli walki nie powinno dzis zabraknąć.

Przewidywane składy:
AC Milan: Abbiati - Abate, Nesta, Thiago Silva, Antonini - Aquilani, Ambrosini, Nocerino, Seedorf - Robinho, Ibrahimovic.

FC Barcelona: Valdes - Puyol, Mascherano, Pique, Abidal - Busquets, Fabregas, Xavi - Alexis Sanchez, Villa, Messi.
 
madman01 13,4K

madman01

Użytkownik
Valencia CF - KRC Genk
7:0
Valencia jesli myśli o wyjściu z grupy musi ten mecz wygrać. Przeciwnik jak najbardziej do ogrania. Genk zgromadził do tej pory tylko dwa punkty i jest na ostatnim miejscu w grupie. W lidze belgijskiej tez nie szaleje bo dopiero 6 lokata, ze strata 9 pkt do lidera Anderlechtu. Nietoperze w ostatniej kolejce Primera Division ulegli Realowi 3:2, lecz ten mecz wcale nie musiał się tak skończyć. Niestety zadecydowaly indywidualne błędy obrońców, brak skuteczności i kontrowersyjne decyzje arbitra. Valencia pokazała swoją wielkość, wychodząc na boisko z podniesionymi głowami. Godna pochwały jest szczególnie postawa Soldado i Alby. Indywidualnie na papierze Valencia jest lepsza od Genku i sądze że wygra mecz o wszystko, bo później maja wyjazd do Londynu na mecz z Chelsea, gdzie napewno nie będzie łatwo.

Valencia (-1) handicap ✅
Kurs: 1.55
Betclic
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 0

juanito

Użytkownik
AC Milan - FC Barcelona (środa, 20.45)
typ - 1
kurs - 4,60
bukmacher - bwin

Rozgrywki grupowe w LM wchodzą w końcową fazę. W grupie H pozostałą jedna niewiadoma: kto zajmie pierwsze miejsce - Milan czy Barcelona? Idealnym - pod względem dramaturgii - scenariuszem byłoby zwycięstwo &quot;Rossonerich&quot; po decydującym golu Zlatana Ibrahimovicia. Szwed, którego przygoda z &quot;Blaugraną&quot; była nieudana, wydał niedawno autobiografię, w której krytykuje Guardiolę i przedstawia Barcelonę niemal jako sektę. Dzięki zwierzeniom &quot;Ibry&quot; wiadomo już, czemu żaden z wychowanków - jak ich nazywa, &quot;uczniaków&quot; - La Masii nigdy nie udzielił ciekawego wywiadu. Wszyscy tam są urabiani według jednego modelu.
Na Camp Nou padł remis 2:2 i milaniści zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Barcelona nie najlepiej radzi sobie w tym sezonie na wyjazdach (dlatego w Primera Division traci trzy punkty do Realu), a Milan wydaje się być bardziej zdeterminowany przed tym meczem. Podopieczni Massimo Allegriego będą chcieli pokazać, że nie są przebrzmiałym europejskim mocarzem. Faworytem jest Barcelona, ale kurs kusi, by postawić na gospodarzy. Może nie od razu dom i samochód, ale parę złotych na pewno.
W Milanie nie zagrają Cassano i Mexes. W Barcelonie Dani Alves, Iniesta i Adriano.
Składy (wg goal.com):
Milan: Abbiati - Abate, Nesta, Thiago Silva, Antonini - Nocerino, Van Bommel, Aquilani - Boateng - Ibrahimović, Pato
Barcelona: Valdes - Puyol, Pique, Mascherano, Abidal - Busquets, Xavi, Fabregas - Sanchez, Villa, Messi
 
R 9

raq911

Użytkownik
Liga Mistrzów: Valencia-Genk
20:45, 23.11.2011
Liczba goli w meczu: 0-3
kurs: 1,60
O tym, że Valencia jest zdecydowanym faworytem nikomu nie musze mówić. Jest wiele ciekawych typów na to spotkanie. Ja postanowiłem wybrać liczbe goli w meczu 0-3. Ponieważ Valencia u siebie na pewno nie przegra a też nie sądze, aby strzeli więcej niż 3 bramki. Genk tylko raz stracił więciej niż 2 gole i to w dodatku na Stamford Bridge w meczu z Chelsea. Valencia po ostatni bardzo dobrym meczu z Realem (2:3) jest w dobrej formie. Dziś zapewne zobaczymy najmocniejszy skład poza 3 kontuzjowanymi graczami ( Banega, Canales, Maduro) Są oni ważnymi ogniwami lecz hiszpanie mają dość dobrą ławke jak na mecz z Genkiem.Genk za to będzie sobie musiał radzić bez 4 graczy(3 z podst.składu). Belgowie będą dziś grać defensywnie co przemawia za moim typem.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Na dzisiaj chyba oczywistym typem wydaję się być Valencia. Przeciwko Realowi było naprawdę dobrze ale w mojej ocenie Diego Alves im zawalił ten mecz, bo trzeci gol obciąża tylko jego, a i tą główkę Ramosa spokojnie mógł wyciągnąć. Jednak najdziwniejsze sprawa była z tym, że na ławce zaczął Jonas, który ostatnio jest w naprawdę dobrej formie, co ostatnio potwierdził zdobywając swoje dwie premierowe bramki w barwach Brazylii. Dzisiaj ma już wystąpić od początku i liczę na jego oraz Soldado dobrą postawę strzelecką. Fajnie, że znowu na lewej stronie ma zagrać dwójka Jordi Alba i Jeremy Mathieu, bo ich akcje ogląda się z wielką przyjemnością i dzisiaj liczę, że kilkukrotnie rozmontują obronę Genku. Belgowie już na dobrą sprawę już szans na awans nie mają. No chyba, że dzisiaj wywieźliby komplet punktów z Mestalla ale w to raczej nikt nie wierzy. W pierwszym meczu blisko wygranej byli Nietoperze ale po prostu nie wykorzystali tylu okazji, że trudno było w ten sposób wywieźć komplet punktów z tamtego terenu. Teraz jednak nie widze innej opcji jak pewne zwycięstwo Valencii i dalsza walka o awans do kolejnej fazy LM.

Moje typy:
Valencia @ 1,18 Bwin✅7:0
Valencia(-1) @ 1,53✅
Valencia over 1,5 @ 1,28✅
Jonas strzeli @ 1,833 Sportingbet✅1 gol
Soldado strzeli @ 1,40
✅3 &quot;sztuki&quot;

Ciekawie też powinno być w St.Petersburgu czyli pierwszym z dzisiejszych spotkań. Do Rosji przyjeżdża bowiem lider grupy G czyli APOEL Nicosia. Wiadomo, że faworytem tego starcia są gracze Zenitu ale ja też liczę na dobrą postawę greckiego klubu z Cypry. Co ciekawe w tej edycji LM oba zespoły strzelały gole we wszystkich spotkaniach. Dzisiaj APOEL praktycznie w najmocniejszym składzie, bo zabraknie jedynie Williama Boaventury. Przypominam, że brak Chiotisa w bramce to żadna strata, gdyż Urko Pardo spisuję się bez zarzutu. Kto ma strzelać gole dla gości? Oczywiście Ailton, który już 3 razy strzelał w tej edycji LM. M.in. zdobył gola w pierwszym meczu obu tych ekip w Nicosii oraz pokonał dwa razy Heltona, gdy grali z Porto. Również wiele zależeć będzie od Gustavo Manduki, który ma na swoim koncie już 2 gole i też jeszcze jednego strzelca Ivana Trickovskiego. Widać, że APOEL to drużyna poukładana, a ja sobie to zdanie nie wyrobiłem na podstawie skrótów, a na podstawie oglądania ich spotkań, a tych już widziałem 4(oba z Wisłą i oba z Porto). Fakt, że lepiej prezentują się u siebie na Neo GSP ale też na wyjazdach nie można im odmówić tylko murowania bramki, bo w Porto mieli kilka świetnych kontr. I też pamiętajmy APOEL, jeśli dzisiaj wywiezie jakiekolwiek punkty z St.Petersburga to już na pewno zobaczymy go w 1/8 finału LM, na co też liczę. Zenit z kolei zajmuję drugie miejsce i też ma szansę na zapewnienie sobie awansu w tej kolejce. Do tego potrzeba im zwycięstwa oraz tego by Porto nie wygrało w Doniecku. Ale myślę, że nawet jak Porto zdobędzie na Ukrainie komplet punktów, to i tak mistrzowie Rosji zdołają zakwalifikować się do kolejnej fazy. Póki co nie zawodzą na własnym boisku i to tutaj zdobyli dwukrotnie komplet punktów. Póki co najlepszym strzelcem Zenitu jest Roman Shirokov, który podobnie jak Ailton zdobył 3 gole.
Tak więc tutaj liczę na kolejne dobre widowisko z udziałem APOEL-u, gdyż nie wątpliwie potrafią grać fajną dla oka piłkę, a Zenit jak to drużyny rosyjskie, u siebie są w stanie ograć każdego więc też z ich strony będzie ciekawa, ofensywna piłka. Wobec tego fajnym typem jest tutaj bts czy jakiś over. Jak dla mnie kursy na Zenit za niskie by stawiać przeciwko APOEL-owi.
Moje typy:
APOEL strzeli @ 1,95 Bwin⛔0:0
BTS @ 2,25⛔
Over 2,5 @ 1,95⛔
APOEL(+2) @1,62
✅
Ailton strzeli @ 3,00⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Liga Mistrzów - Runda grupowa
Spotkanie: Arsenal Londyn - Borussia Dortmund
Typ: Powyżej 2.5 gola
Kurs: 1.93
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza: Najważniejsze i najbardziej prestiżowe potyczki w Europie wchodzą w decydującą fazę. Na Emirates Stadium, dojdzie do spotkania pomiędzy drużyną &quot;Kanonierów&quot; i gośćmi z Dortmundu. Grupa F, jest bardzo zacięta i właściwie, obie ekipy mają jeszcze szanse na awans do rundy finałowej, jednak to Arsenal jest w nieco lepszej sytuacji, niż podopieczni Klopp&#39;a.

Arsenal po czterech spotkaniach, ma na swoim koncie osiem punktów, które zdobył dzięki zwycięstwom nad Marsylią na Stade Vélodrome, a także pokonaniu na własnym stadionie Olympiakosu Pireus, do tego doszły jeszcze dwa remisy, w Borussi, gdzie podopieczni Arsene Wengera, byli znacznie słabszą ekipą od gospodarzy, kolejny punkt zdobyli dzieląc się pełną pulą z Olympique Marsylia w spotkaniu, które rozgrywane było w Londynie. Arsenal jest obecnie liderem grupy, jednak nad drugą drużyną w tym wypadku Francuskim Olympique Marsylia, mają zaledwie jeden punkt przewagi. Nic w tej grupie nie jest jeszcze jasne i przejrzyste.

Borussia Dortmund, natomiast swoją przygodę z Ligą Mistrzów rozpoczęła od remisu z Arsenalem na Signal Iduna Park, gdzie padł wynik 1:1, następnie podopieczni Klopp&#39;a przegrali dwa kolejne spotkania, warto dodać, że były one wyjazdowe, w pierwszym spotkaniu Borussia, przegrała z Marsylią 3:0, natomiast w drugim, musieli uznać wyższość Greckiego Olympiakosu, przegrywając ostatecznie 3:1. Gdy wydawało się, że przygoda z Liga Mistrzów ekipy z Dortmundu dobiega końca, przyszło pierwsze zwycięstwo, na własnym stadionie, udało im się pokonać Olympiakos 1:0. Obecnie &quot;Żółto-Czarni&quot; zajmują trzecią pozycję w Grupie F z dorobkiem 4 punktów. Ich szanse na awans są niewielkie, jednak głównie wszystko zależy od dzisiejszego spotkania Marsylii z Olympiakosem, które będzie rozgrywane na Stade Vélodrome, a także jeżeli dziś uda im się wygrać z Arsenalem, mogą zmniejszyć dystans do lidera grupy na zaledwie jeden punkt.
Na pewno możemy się spodziewać, bardzo zaciętej walki w tej grupie do ostatniej kolejki, gdyż wszystko może się jeszcze w niej wydarzyć.

Jednak podopiecznym Arsene Wenger&#39;a wystarczy tylko remis, by zapewnić sobie awans do 1/8 finału. Wszyscy jednak liczą w Londynie, że każdy z zawodników zostawi swoje serce na boisku i ostatecznie Arsenal zgranie dziś pełną pulę na Emirates Stadium.

Po Arsenalu z początku sezonu, nie ma już śladu... porażki z Manchesterem United, Liverpool&#39;em czy Blackburn Rovers, a także porażka w derbach Londynu z Tottenhamem, może nie tyle co odeszły w niepamięć, ale obecnie są w cieniu Arsenalu, który gra znakomity futbol od zwycięstwa nad Sunderlandem, odprawiają z kwitkiem każdą drużynę, bądź remisują. Obecnie Arsenal, wygrał 8 kolejnych spotkań, w tym bardzo ważne derby na Stamford Bridge, gdzie z reguły drużyna &quot;Kanonierów&quot; była przekreślana przez wielu... Obecnie zajmują w lidze 7 pozycję, jednak cały czas pnie się w górę.
W ostatnim spotkaniu ligowym, które miało miejsce w sobotę, Arsenal zagrał wyśmienite zawody przeciwko wspaniale spisującemu się beniaminkowi z Norwich. Pomimo tego, że spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1, to Arsenal dominował, a już po pierwszych piętnastu minutach spotkania mógł prowadzić 3:0, jednak brakowało szczęścia podopiecznym Wengera, którzy w tym spotkaniu oddali trzynaście strzałów na bramkę w tym dziesięć celnych! Tzw. &quot;Setki&quot; zmarnowali między innymi Robin Van Persie, Gervinho czy Theo Walcott, którego strzał z lini bramkowej praktycznie wybił Martin. Pomimo tego dość &quot;wymęczonego&quot; zwycięstwa, drużyna z Londynu zagrała bardzo dobrze. Na pochwałę zasługiwał cały zespół, z wyjątkiem Artety i Mertesackera, ten pierwszy niczym dziecko we mgle biegał po boisku, natomiast drugi przyczynił się do utraty jedynej bramki przez Arsenal w tym spotkaniu.
Pomimo straconej bramki, defensywa Arsenalu spisuje się nieźle, Thomas Vermaelen, Laurent Kościelny, Andre Santos i Per Mertesacker bądź Carl Jekinson, tworzą świetny blok defensywny. Do tego dochodzi pomoc, która zgrywa się ze spotkania na spotkanie coraz lepiej, mowa oczywiście o Artecie, Songu i Ramsey&#39;u no i ofensywa w postaci trzech napastników Gervinho, Walcott&#39;a i prezentującego niesamowity poziom w tym sezonie Robina Van Persiego, który strzela jak na zawołanie, z resztą w spotkaniu przeciwko Norwich, jedyne dwie bramki, strzelił właśnie on...

Borussia natomiast, dzielnie walczy o kolejne Mistrzostwo Niemiec, zajmuje obecnie w Bundeslidze drugą pozycję, tracąc do Bayernu Monachium dwa punkty. Ostatnie ligowe spotkanie, grali właśnie z liderem ligi, mecz zakończył się zwycięstwem przyjezdnych z Dortmundu, to nie lada wyczyn, zwyciężyć z silnym Bayernem Monachium na Allianz Arena, to zwycięstwo na pewno podbudowało morale zespołu Borussi. Spotkanie przeciwko Bayernowi było bardzo wyrównane, znakomite zawody rozegrał obrońca Borussi - Hummels, który zatrzymywał praktycznie każdą akcję &quot;Bawarczyków&quot;, bramka dla Borussi, padła raczej z przypadku, gdy w polu karnym podczas zamieszania piłkę przejął Goetz&#39;e i zamieścił ją w siatce, a propos tego młodego Niemca, to od niego będzie bardzo dużo zależało, podczas dzisiejszej potyczki z Arsenalem. Dobrze zagrał też nasz rodak, Robert Lewandowski, który dryblował, podawał i starał się jak mógł by jego zespół wygrał, no i ostatecznie mu się udało, bo Borussia z Allianz Areny wywiozła jakże cenne trzy punkty.
Borussia w spotkaniu przeciwko Arsenalowi, musi zaatakować, bowiem to oni walczą o Ligę Mistrzów, to dla nich są ważne trzy punkty, Arsenal pokazał już nie raz w ligowych spotkaniach, jak dobrze działa u nich gra z kontry, dziś na Emirates możemy spodziewać się każdego wyniku.

Czy w obu ekipach są jakieś braki? W drużynie z Londynu nie zagra Wilshere, Sagna a także Rosicky, jednak tych dwóch pierwszych nie gra juz od dłuższego czasu, a Rosicky, właściwie wchodzi tylko na końcówki spotkań z ławki rezerwowych. Do składu &quot;Kanonierów&quot; po kontuzji wraca Abou Diaby. Jednynym poważnym osłabieniem jest brak Carl&#39;a Jekinsona, którego zapewne na prawej stronie zastąpi Laurent Kościelny, a więc w środku obrony zobaczymy duet Mertesacker - Vermaelen, czyli tak jak w spotkaniu z Norwich.
Jeśli chodzi zaś o braki w ekipie Borussii Dortmund, to w dzisiejszym spotkaniu nie zobaczymy na pewno Juliana Koch&#39;a i Nevena Subotic&#39;a, jednak ich w ekipie Dortmundu brakuje już od dłuższego czasu.
Zapowiada się więc spotkanie, dwóch ekip, które mogą wyjść praktycznie najsilniejszym, możliwym na tę chwilę składem.

Osobiście uważam, że to drużyna Arsenalu odniesie zwycięstwo, bowiem Borussia na wyjazdach w Lidze Mistrzów nie spisywała się najlepiej, mowa oczywiście o porażkach w wyjazdowych spotkaniach z Marsylia czy Olympiakosem. Zapowiada się ciekawe spotkanie, które raczej nie zakończy się wynikiem 0:0. Stawiam na wygraną Arsenalu 3:1!



Pozdrawiam Miki9971
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zonovsky 54

zonovsky

Użytkownik
Valencia - Genk @ under 2.5 [2.69]Pinn⛔
Value jak dla mnie.
W Walencji ponoć straszna pogoda.
Piłkarze będą się ślizgać.
Genk to nie taki słabeusz.
Valencia gra ok, ale bez szału.
Bate - Plzen @ 2 [3.40] Betsson✅
Mam w głowie potyczki Viktorii w eliminacjach do LM.
Ładnie sobie radzili z Rosenborgiem i Kopenhagą.
Zenit - APOEL @ 1 [1.47] Betsson⛔
Zenit musi się spiąć.
To jest odpowiedni moment do wygrania grupy.
Atak trochę zawodzi, ale powinni to wygrać małą różnicą bramek.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Milan - Barca BTS 1,72
Jak dla mnie miód. Nie mam pojęcia, jak ułoży się mecz, ale powinno paść sporo bramek, bo ciśnienie jest niewielkie, a składy podstawowe. Milan bardzo będzie chciał wygrać, więc nie postawi autobusu. Taka taktyka oznacza gwarantowaną stratę bramki. Jeśli więc Milan zdoła coś ustrzelić, a myślę że u siebie jest to bardzo prawdopodobnie, to typ ma spore szanse na zielony kolor.
Do tego dokładam &quot;Szachtar strzeli&quot; i mam dubla 2,15. Polecam.
E: Zajrzałem dokładniej w statystyki --&gt;
Milan ostatni raz w meczu u siebie (o stawkę) nie zdobył gola 15.02.2011, a więc w 17 ostatnich Milan strzelał. Barcelona grając na wyjeździe - 17.04.2010, co oznacza, że strzelała w ostatnich 39 spotkaniach...
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Liga Mistrzów - Runda grupowa
Spotkanie: Cała 5 kolejka mecze - środa
Typ: poniżej 21,5 bramek we wszystkich meczach
Kurs: 1.93
Pinnacle
Pinnacle słynie z dawania kursow na cale kolejki co jest fajnym rozwaizaniem dla graczy ktorzy nie maja pomyslu na poszczegolne mecze a chca miec emocje podczas kolejki i tez szanse na jakies pieniadze. Linia po raz kolejny wg mnie zawyzona. 5 kolejka juz bedzie przynosila rozwiazania a wiec sa druzyny ktorym wystarczy remis i beda sie bronic a nie otwierac.
Marsylia-Olympiakos - Marsylia w tym sezonie jest druzyna ktora skupia sie na defensywie i traci malo bramek a ze strzelaniem tez jakiejs latwosci nie maja i w meczach Francuzow pada malo bramek, Olympiakos raczej o zwyciestwie nie ma co marzyc i Francuzi ktorym ktory remis jest na reke raczej u siebie stawia udany opor i bramki moze nawet nie straca, 1-2 bramki

Arsenal-Dortmund
- Dortmund jakby wchodzil dopiero w sezon i gra coraz lepiej, Arsenal po tragicznym poczatku ustabilizowal forme ale nie jest ona jakas wybitna. Borussia na wyjezdzie beznadziejna, Szczesny i koledzy w obronie nie powinni miec problemu ze strata bramek. Arsenal jak to Arsenal moze 1 albo 2 strzeli - 2 bramki
Valencia-Genk - Genk pokazal z Chelsea ze cos tam potrafia i nie beda w kazdym meczu chlopcami do bicia, Valencia niczym szczegolnym nie omponuje i raczej skupia sie na wygranej a nie treningu strzelckim ktorzy moze sie zemscic.2-0 wystarczy. 2 bramki
Leverkusen-Chelsea - wyjazdy Chelsea w LM kojarza mi sie z mala iloscia bramek, remis da awans, Lever remis tez odpowiada.. Czyzby nawet 0-0 ? Niewykluczone. 1-2 bramki
Zenit-APOEL - Cpryjczykom remis da awans i jada zapewne po niego. Zenit musi wygrac ale nawet jak sie odsloni to nie sadze ze APOEL to wykorzystal. Czarny kon rozgrywek kontra ambitni Ruscy. Mecz walki w zimnej Rosji = malo bramek . 2 bramki max
Szchtar-Porto - tutaj mecz zagadka ale to Ukraincy musza atakowac. Porto na wyjazdach ostatnio malo strzela wiec moze uda sie strzelic 1 bramke a Szachtar nie widzi mi sie zeby wygral z Portugalczykami a wiec jakies 1-1. 2-3 bramki
Milan-Barca - mecz o zwyciestwo w grupie gdzie przy remisie Barca jest zadowolona. Mysle ze jak na taki mecz to jest on malo wartosciowy i nie zdziwie sie jesli Barca podejdzie do niego luzno. Milan natomiast nastrzelac Kataloncyzkom bramek nie da rady a wiec kolejny wynik przy 0-0.. max 2 bramki
BATE-Pilzno - mecz zagadka, mecz o Lige Europy. Tutaj dla zabezpieczenia daje 3 bramki .

Widzi mi sie okolo 18-19 bramek przy dobrych wiatrach ktore beda prowadzily pilke do bramki. Linia 21,5 zdecydowanie zawyzona a wiec ja pobieram. !
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Leverkusen-Chelsea - wyjazdy Chelsea w LM kojarza mi sie z mala iloscia bramek, remis da awans, Lever remis tez odpowiada.. Czyzby nawet 0-0 ? Niewykluczone. 1-2 bramki
Nikomu tu remis awansu nie da jeżeli Valencia dziś wygra u siebie z Genk .
Chelsea ma 8 pkt Bayer 6 Valencia 5 a mamy jeszcze ostatnią kolejkę więc jeśli Bayer nie wygra raczej spadnie na drugą pozycje.
Remis faktycznie może być Bayerowi na rękę jeżeli jest pewny siebie zwycięstwa w ostatnim meczu we Francji ale nie Chesea.Anglicy w ostatniej kolejce zagrają jak dla mnie (mimo że u siebie) trudniejsze spotkanie i przy odrobinie pecha mogą jeszcze odpaść.Wątpię czy będą dzisiaj kalkulować pryzmatem podziału z Bayerem, żeby w ostatnim meczu wystarczył remis.
 
seba1b 109

seba1b

Użytkownik
Już dziś o godzinie 20.45 na Emirates Stadium rozpocznie się niezwykle ciekawie zapowiadające się spotkanie grupy F - Kanonierzy zmierzą się z Borussią Dortmund.
Pierwszy typ na to spotkanie jaki nasuwa mi sie na myśl jest gol Robina van Persiego. Napastnik Arsenalu został ostatnio po raz piaty z rzędu wybrany do 11 kolejki PL. Niewątpliwie jest w wyśmienitej formie a cała gra ekipy z Londynu jest układana właśnie pod niego! W spotkaniu Wenger nie będzie mógł skorzystać z Sagny, Jenkinsona, Gibbsa, Wilshera oraz prawdopodobnie Rosickiego. Do składu ma wrócić Diaby. W drużynie z Dortmundu zabraknie defensora Subotica którego najprawdopodobniej zastąpi Felipe Santana. Arsenalowi bedzie zależało na zwyciestwie i zapewnieniu sobie awansu do kolejnej fazy LM natomiast Borussia musi wygrać jeśli chce sie liczyć w walce o awans. Mecz powinien obfitować w wiele sytuacji podbramkowych.
FC Arsenal: Szczesny - Koscielny, Mertesacker, Vermaelen, André Santos - Song - Walcott, Ramsey, Arteta, Gervinho - van Persie
Borussia Dortmund: Weidenfeller - Piszczek, Santana, Hummels, Schmelzer - Bender, Kehl - Götze, Kagawa, Großkreutz - Lewandowski
Sędziowie: Frank de Bleeckere (BEL). Asystenci: Peter Hermans, Walter Vromans, Luc Wouters, Alexandre Boucaut. Sędzia techniczny: Sébastien Delferiere
Zagrożeni kartkami:
Schmelzer

Typy:
Arsenal win 2,27 Pinnacle Sport✅
Arsenal DNB 1,53 bet365✅
RvP gol=TAK 2,00 Bet365✅
Dokładny wynik: 3:1 17,00 bet365⛔ 1 gol ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom