>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [22.11.2016] - wtorek

Status
Zamknięty.
thecakeisaspy 1,5K

thecakeisaspy

Użytkownik
A kto powiedział, że Real chce pierwsze miejsce?! Z pierwszego miejsca mogą w 1/8 trafić na Bayern (w grupie za Atletico), na Juventus (w grupie za Sevilla), na Manchester City (w grupie za Barcelona). Natomiast z drugiego miejsca na pewno NIE trafią na Barce, Atleti i Seville, bo to Hiszpańskie drużyny. Zatem zostaje Arsenal/PSG, jakies Monaco, Leicester i inne druzyny na tym poziomie. Sam oceń na kogo Real woli trafić ;)
No ale jaki tu widzisz problem? Kasa za wygraną zawsze się przyda, a potem przegrywają/remisują z BVB i mają upragnione drugie miejsce.
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Real będzie chciał dzisiaj wygrać za wszelką cenę. Jeśli Sporting jakimś cudem wygra dziś z Realem (a przecież nie jest niemożliwe), to przed ostatnią kolejką będą mieli 2 punkty straty do Królewskich. Real podejmuje Dortmund, a Sporting jedzie do Warszawy. Dlaczego by w ostatniej Dortmund nie miał wygrać z Realem? (chociażby dlatego by wyrzucić Królewskich z LM).
W mojej opinii Real będzie chciał do spotkania z Borussią podejść pewnym awansu.
 
K 170

kajsu89

Użytkownik
A kto powiedział że Bayern i Juve będą mieć 2 miejsce w grupie ? Jeszcze kwestia 1 miejsca nie jest rozstrzygnięta wiec nie ma co kalkulować tylko trzeba wygrywać.
PS. Real jeszcze nie jest pewien awansu.
 
M 0

mazum

Użytkownik
Witam wszystkich. Czy jest ktoś w stanie mi wytłumaczyć dlaczego w obecnej formie Monaco kursy na dzisiejszy mecz idą w kierunku Tottenhamu ?
Winmaster :
Monaco 2.78
Tottenham 2.56
 
berdshit 545

berdshit

Użytkownik
Robie z kumplami sciepe na kilkadziesiat ekspertow na dzisiajsze mecze ligi mistrzow i musze obstawic over lub under 22,5 goli na dzisiejsza kolejke, jak oceniacie Panowie i Panie.
Do ... Pana jak jest osobny temat na dzisiaj i na jutrzejsze mecze to nie podawajcie typow na Bayern, Napoli czy inna Farse, bo sie we łbie pierdoli.
 
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Witam wszystkich. Czy jest ktoś w stanie mi wytłumaczyć dlaczego w obecnej formie Monaco kursy na dzisiejszy mecz idą w kierunku Tottenhamu ?
Winmaster :
Monaco 2.78
Tottenham 2.56
Widocznie ktoś coś wie i położył grubo na Tottenham.
Ja mogę dodać tylko tyle, że identyczna sytuacja miała miejsce w 2 kolejce rundy grupowej tegorocznej LM, gdy Monaco podejmowało, także na własnym stadionie, Bayer Leverkusen. Wówczas kursy na DNB były początkowo 1.75-2.20 na korzyść Monaco, ale już przed meczem wyglądały niemalże odwrotnie. Sam mecz skończył się wynikiem 1:1. Przy czym to Bayer prowadził, a Monaco wyrównało w ostatniej akcji (gol Glika). Czyli można powiedzieć, że wtedy ta zmiana kursów była zasadna, bo gdyby nie odrobina szczęścia to Monaco by ten mecz przegrało.
Aczkolwiek doświadczenie nauczyło mnie, że nie zawsze warto sugerować się zmianami kursów, czasem to troche przypomina bałagan jak na giełdzie. Tottenham w tegorocznej LM zawodzi w każdym meczu. Monaco daje rade.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
A kto powiedział, że Real chce pierwsze miejsce?! Z pierwszego miejsca mogą w 1/8 trafić na Bayern (w grupie za Atletico), na Juventus (w grupie za Sevilla), na Manchester City (w grupie za Barcelona). Natomiast z drugiego miejsca na pewno NIE trafią na Barce, Atleti i Seville, bo to Hiszpańskie drużyny. Zatem zostaje Arsenal/PSG, jakies Monaco, Leicester i inne druzyny na tym poziomie. Sam oceń na kogo Real woli trafić ;)
Chyba rozgrywki LM są tak ustawiane żeby premiować jednak 1 miejsca. Przecież Bayern jak i Barcelona nadal mają ogromne szanse na 1 miejsce. Bayern musi wygrać jutro z Rostovem co nie jest trudne i pokonać u siebie Altetico co też jest jak najbardziej możliwe. A co do City to lepiej na Barcelonę ???? A akurat Juventus i Sevilla to pewno dla Realu nie za duża różnica. Zawsze pierwsze miejsca są premiowane no i kwestia prestiżu.
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Chyba rozgrywki LM są tak ustawiane żeby premiować jednak 1 miejsca. Przecież Bayern jak i Barcelona nadal mają ogromne szanse na 1 miejsce. Bayern musi wygrać jutro z Rostovem co nie jest trudne i pokonać u siebie Altetico co też jest jak najbardziej możliwe. A co do City to lepiej na Barcelonę ???? A akurat Juventus i Sevilla to pewno dla Realu nie za duża różnica. Zawsze pierwsze miejsca są premiowane no i kwestia prestiżu.
No na pewno bez różnicy Juventus czy Sevilla, zwłaszcza dwa sezony temu :cool: a Juventus wydaje się jeszcze mocniejszy od tamtego czasu.
 
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Witam
Czy ktos moze mi wyjasnic czemu kursy na Leicester tak rosna z 1.30 na 1,65?
Mialem to grac grubo ale teraz sie zastanawiam czy w ogole grac. Jedyne oslabienie Leicester to brak podstawowego bramkarza Kaspera Schmeichela, a tak kadra sie dobrze prezentuje.
&quot;Na pewno nie takie, żeby kursy skoczyły z 1.30 do 1.67, mają Zielera który jest równie dobry jak Schmeichel, bądźmy poważni :wink:&quot;
Zgadzam sie Benny17, cos jest nie tak i na razie wstrzymam sie ze stawianiem, popatrze co dalej sie bedzie z kursem dzialo
 
K 170

kajsu89

Użytkownik
ebi85 i sam sobie odpowiedziałeś na pytanie brak podstawowego bramkarza Kaspera Schmeichela to według mnie bardzo duże osłabienie.
 
benny17 11

benny17

Użytkownik
ebi85 i sam sobie odpowiedziałeś na pytanie brak podstawowego bramkarza Kaspera Schmeichela to według mnie bardzo duże osłabienie.
Na pewno nie takie, żeby kursy skoczyły z 1.30 do 1.67, mają Zielera który jest równie dobry jak Schmeichel, bądźmy poważni ;)

CSKA - Leverkusen
Under 4.5 kartek 1.66 Bet365


Typ statystyczny, które ma solidne podstawy.

CSKA to drużyna łapiąca bardzo mało kartek, w lidze średnia ich wynosi 1,46 kartek na mecz. W lidze mistrzów łapali odpowiednio: 1,1,1,0 kartek.

Leverkusen w Bundeslidze 1,72 kartki na mecz. W LM odpowiednio: 0,2,2,2.

Mecz sędziuje D. Orsato, włoski sędzia, który daje sporo kartek w rodzimej lidze, ale w pucharach już mniej. Sędziował ostatnio mecz Rostov - Atletico - 3 kartki, a wcześniej pierwszy mecz obu tych drużyn w LM i pokazał tylko 2 kartki.
Kolego, Orsato sędziował ich pierwszy mecz w Leverkusen. Dzisiejszy mecz sędziuje Hiszpan Undiano Mallenco. ;)
 
C 0

czarus

Użytkownik
Waszym zdaniem co sądzicie o meczu Lyonu? Warto na niego grać?
Wiadomo, że drużyna z Zagrzebia jest dostarczycielem punktów i nie zdobyła nawet jednego gola.
Gra u siebie, Lyon teoretycznie szansę jakieś na awans nadal ma.
Planowałem zagrać ten mecz na Lyon za grubszy hajs, ale nikt tutaj nie komentuje tego meczu co jest dla mnie dziwne.

Lyon wychodzi w jakimś osłabieniu? Ma plagę kontuzji? Nie interesuje się francuską ligą i nie wiem jak wygląda drużyna z Lyonu. w LM również Lyonu ani razu nie obejrzałem.
 
R 167

realny

Użytkownik
Dla Lyonu to jest must win jeśli chcą jeszcze o czymkolwiek myśleć. Do jakiegoś dubla jak najbardziej do grania. Po obu stronach drobne osłabienia.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Nie interesuje się francuską ligą
nie wiem jak wygląda drużyna z Lyonu.
w LM również Lyonu ani razu nie obejrzałem.
...wiec...

Planowałem zagrać ten mecz na Lyon za grubszy hajs,
hehe dobre ????

ale nikt tutaj nie komentuje tego meczu co jest dla mnie dziwne.
Wystarczy rzucic okiem na pierwsza strone (1 z 2) i tam juz dyskusja na temat ustawek Lyonu sie rozkreca.

Ja osobiscie wole sie nie pakowac w cos co smierdzi, smierdzialo i zawsze bedzie smierdziec gra nie fair.

Leicester over 1,5 kartki @ 1,94 unibet ⛔

Moim zdaniem Huth dzisiaj spokojnie sie wyczysci i bedzie chcial pauzowac w nastepnym meczu. Huth to zbyt wazne ogniwo w Leicester by sztab szkoleniowy o tym nie pomyslal i nie chcial go miec w meczach &quot;last 16&quot;. Leicester praktycznie na 99% z awansem wiec okazja wysmienita by dzisiaj wychapac kartonik. Jesli tak bedzie to kurs 1,94 praktycznie na over 0,5 kartki gospodarzy. Co prawda jest w zespole Leicester kilku grajkow ktorzy pewnie beda uwazac i grac ostroznie bo sa na 1 kartce w tym momencie ale jest tez kilku ktorzy spokojnie moga kartonik wylapal. Walki dzisiaj nie powinno zabraknac ze strony gospodarzy ktorzy jesli ugraja jakies punkty to zapewnia sobie awans do kolejnej rundy.
 
S 277

stepinski

Użytkownik
Chyba rozgrywki LM są tak ustawiane żeby premiować jednak 1 miejsca. Przecież Bayern jak i Barcelona nadal mają ogromne szanse na 1 miejsce. Bayern musi wygrać jutro z Rostovem co nie jest trudne i pokonać u siebie Altetico co też jest jak najbardziej możliwe. A co do City to lepiej na Barcelonę ???? A akurat Juventus i Sevilla to pewno dla Realu nie za duża różnica. Zawsze pierwsze miejsca są premiowane no i kwestia prestiżu.
Real nie może trafić w 1/8 ani na Barcelonę ani na Sevillę bo to wszystko są kluby hiszpańskie. W późniejszych fazach może, ale w 1/8 jeszcze nie.

Co do meczu Lyonu to śmierdzi strasznie. Z czysto sportowego punktu widzenia powinni wygrać no ale mogą oddać jeden punkt drużynie z Zagrzebia za pamiętny mecz 7-1. Lyon niby ma szanse jeszcze awansować ale Juventus nie mógłby dzisiaj wygrać. W ogóle dzisiaj trudne mecze do typowania. Jak na moje oko to wszystkie mecze z wyjątkiem meczu Realu i Legii mogą zakończyć się remisami. Od siebie proponuję Real. To wielki klub, musi wygrywać zawsze. Cristiano Ronaldo uskrzydlony hattrickiem na pewno zechce dzisiaj strzelić kilka bramek. Czy mu sie uda? Nie wiadomo, ale Real powinien wyjść skoncentrowany po zwycięstwo

Sporting - Real typ 2 kurs 1.60 forbet ✅
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Witam
Czy ktos moze mi wyjasnic czemu kursy na Leicester tak rosna z 1.30 na 1,65?
Mialem to grac grubo ale teraz sie zastanawiam czy w ogole grac. Jedyne oslabienie Leicester to brak podstawowego bramkarza Kaspera Schmeichela, a tak kadra sie dobrze prezentuje.

&quot;Na pewno nie takie, żeby kursy skoczyły z 1.30 do 1.67, mają Zielera który jest równie dobry jak Schmeichel, bądźmy poważni :wink:&quot;

Zgadzam sie Benny17, cos jest nie tak i na razie wstrzymam sie ze stawianiem, popatrze co dalej sie bedzie z kursem dzialo
Oprócz Kaspera nie zagra również Slimani- w lidze 3 bramki i w LM gol i asysta. Lisy w dwumeczu z Kopenhagą bez szału, co prawda 4 punkty ale o ile pamiętam to lepsze wrażenie zrobili Duńczycy.
Do awansu brakuje 1 punktu więc i remis dla nich dobry
 
M 7

marbetwell

Użytkownik
Dzisiejsze mecze zapowiadają się niezwykle ciekawie. Monaco w meczu z Tottenhamem potrzebuje 1pkt do awansu - w przypadku ich porażki oraz zwycięstwa Leverkusen w Moskwie najprawdopodobniej odpadają z LM (w ostatniej kolejce musieliby wygrać na wyjeździe z Bayerem). --&gt;1x kurs 1.45✅
CSKA-Bayer - ja tutaj gram under 2,5 po kursie 1,82✅
Leicester potrzebuje 1 pkt do awansu, ale nadal nie rozumiem czemu kurs skoczył z 1,3 na 1,63?? Ktoś coś wie? Club Brugge, aby zachować matematyczne szanse na awans musi wygrać, bo remis nic im nie daje (poza 0,5mln premii)-&gt; zatem skłaniam się na czystą 1 za 1.63✅
Co do &quot;naszej&quot; grupy: Jeżeli Real nie podejdzie na maxa (w co nie wierzę), to może skończyć się jakimś glupim 1-0 dla Sportingu (sytuacja hipotetyczna) i co wtedy? Otóż BVB wygrywa z Legią. W ostatniej kolejce Sporting ogrywa Legię i ma 1 pkt więcej niż Real. Wówczas nawet remis Borussi na Santiago Bernabeu eliminuje Real z Ligi Mistrzów. Brzmi jak science fiction? niekoniecznie. Stąd dzisiaj stawiam na zwycięstwo Realu z byłym klubem CR7 po kursie 1,60✅ (dla odważnych i lubiących ryzyko Handicap po kursie 2,45
Dla lubiących teorie spiskowe powyższe 2,45 oraz remisy Zagrzeb-Lyon, Sevilla-Juve i mamy 2,45x4,05x3 co daje AKO ok. 30 ???? -&gt; ale to dla zabawy za 5zł. Teorie spiskowe nie potwierdziły się&quot;) :zoltakartka:
Dobrej zabawy!
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Real nie może trafić w 1/8 ani na Barcelonę ani na Sevillę bo to wszystko są kluby hiszpańskie. W późniejszych fazach może, ale w 1/8 jeszcze nie.
No, ale z tego punktu widzenia jak by zajęli 2 miejsce mogli by trafić na Bayern z grupy D bo na dzisiaj Bayern ma rzeczywiście 2 miejsce, ale ma do łyknięcia Rostov jutro i u siebie zagra z Atletico i jeśli wygra co najmniej 1:0 będą się liczyły kolejne sprawy przy punktacji, a jeśli wygra więcej niż 2:0 to ma 1 miejsce i wtedy Real mógłby trafić. Co do innych grup to już chyba wyższa analiza czy lepiej Leicester czy Porto czy Benficę czy Napoli lub Besiktas (bo na dzisiaj wszyscy mają szansę na 2 miejsce w grupie B). No i reszta grup. Nie sądzę aby na dzisiaj w przedostatniej kolejce było kalkulowanie, jeśli już to na ostatnią.
 
ariakis 343

ariakis

Użytkownik
Robie z kumplami sciepe na kilkadziesiat ekspertow na dzisiajsze mecze ligi mistrzow i musze obstawic over lub under 22,5 goli na dzisiejsza kolejke, jak oceniacie Panowie i Panie.

Do ... Pana jak jest osobny temat na dzisiaj i na jutrzejsze mecze to nie podawajcie typow na Bayern, Napoli czy inna Farse, bo sie we łbie pierdoli.
Skłaniałbym się bardziej w strone undera, Juve-Sew,Copenhaga-Porto to mecze gdzie moga pasc bezbramkowe remisy.
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
A kto powiedział, że Real chce pierwsze miejsce?! Z pierwszego miejsca mogą w 1/8 trafić na Bayern (w grupie za Atletico), na Juventus (w grupie za Sevilla), na Manchester City (w grupie za Barcelona). Natomiast z drugiego miejsca na pewno NIE trafią na Barce, Atleti i Seville, bo to Hiszpańskie drużyny. Zatem zostaje Arsenal/PSG, jakies Monaco, Leicester i inne druzyny na tym poziomie. Sam oceń na kogo Real woli trafić ;)

Edit(do pana ponizej, zeby nie pisac kolejnego posta): Ja nie twierdze, że ten mecz dzisiaj odpuszczą. Zwracam tylko uwagę, że argument, że muszą wygrać bo chcą zająć 1 miejsce w grupie nie jest najlepszy. Mimo wszystko uważam, że nie przegrają, żeby nie dawać Sportingowi niepotrzebnych szans na awans.
Odnosnie tej teorii powiem jedno: Jest glupia.
Gdyby Real mial kombinowac to zrobiliby to dopiero odpuszczajac ostatni mecz znajac sytuacje w innych grupach, kto jakie miejsce zajmie (na teraz w wielu przypadkach to wrozenie z fusow), a nie w przedostatnim meczu, w ktorym w przypadku przegranej beda mieli nieciekawa sytuacje (must win z Borussia ZEBY NIE ODPASC), wiec nawet jezeli Real dzis nie wygra to na pewno nie z powodu tak glupiej teorii.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom