>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [2.12.2020] - Środa

Status
Zamknięty.
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Ja pobieram już dzisiaj, bo kurs na pewno mocno spadnie. United podniosło się w lidze z wyniku 2:0 w plecy na 2:3 po wejściu nadal świetnego Cavaniego, który zaliczył asystę oraz strzelił dwie bramki dające ważne zwycięstwo. Myślę, że OGS musi w końcu przestać stawiać na Martiala i właśnie dać grać Edisonovi, który potwierdza, że jest topowym napastnikiem.
Drużyna z Paryża gra w tym sezonie po prostu źle. Może w Ligue 1 mają pierwsze miejsce w tabeli, jednak grają totalnie bez stylu, dają się spychać do defensywy, co nie jest normalne w przypadku takiej drużyny. Uważam także, że finał w poprzednim sezonie to nie była ich moc, a raczej sytuacja i warunki w jakich były rozgrywane ostatnie mecze Ligi Mistrzów. Dodatkowo PSG nie grało meczy ligowych, ponieważ była liga wcześniej zakończona, co dało im dużo świeżości fizycznej na maraton meczów.
Oczywiście wynik na Old Trafford może pójść w każdą stronę, jednak w obecnej sytuacji, jeżeli De Gea nie popełni jakiś błędów myślę, że bliżej do zwycięstwa ma zespół z Manchesteru, który ma "sposób" na PSG. Wygrana zespołu prowadzonego przez OGS daje już pewne pierwsze miejsce w tabeli, co także jest istotne przy losowaniu par w 1/8.
Liczę także na występ od pierwszej minuty Cavaniego oraz gola w jego wykonaniu.

Manchester United @2.91 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +31
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester United - PSG
Typ: over 4.5 kartek
Kurs: 1.91
Bukmacher: Betsson

Analiza:
Pojedynek na noze. Kto wygra ten awansuje dalej. Kto przegra to moze byc juz po ptakach. Kurs i linia piekna ❤ Sedziuje Orsato co sie nie pierdzieli w tangu. Nic tylko grac.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +165
P 552

pafeub

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester United - PSG
Typ: over 4.5 kartek
Kurs: 1.91
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Pojedynek na noze. Kto wygra ten awansuje dalej. Kto przegra to moze byc juz po ptakach. Kurs i linia piekna ❤ Sedziuje Orsato co sie nie pierdzieli w tangu. Nic tylko grac.
Witaj, a co myślisz o meczu Marsylii z Olympiakosem? Siedziuje tam Hiszpan Manzano, ktory uwielbia kartkować, a mecz mozna powiedzieć że o lige Europy i must win dla Marsyli. Over 4.5 kartki po 1.75 warto?
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Witaj, a co myślisz o meczu Marsylii z Olympiakosem? Siedziuje tam Hiszpan Manzano, ktory uwielbia kartkować, a mecz mozna powiedzieć że o lige Europy i must win dla Marsyli. Over 4.5 kartki po 1.75 warto?
Tez wg mnie warto chociaz tutaj ze stawka bym nie szalal bo w pierwszym meczu raptem 1 kartka. Wiadomo, ze wtedy to byla 1 kolejka a teraz spina bedzie wieksza. Sprobowac mozna ale bez szalenstw.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester United - PSG
Typ: obie drużyny strzelą po dwa lub więcej goli w meczu
Kurs: 4,05
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Wydaje się to wręcz nieprawdopodobne, ale istnieje realna szansa na to, że PSG zostanie wyeliminowane w fazie grupowej. Ich sytuacja w tabeli nie jest zbyt dobra. Po czterech meczach mają sześć punktów. Tyle samo punktów ma Lipsk, a Manchester United ma dziewięć punktów. W ostatniej kolejce Manchester United gra z Lipskiem i istnieje możliwość, że obu drużynom remis będzie pasować, a wtedy... Moim zdaniem jak PSG przegra to spotkanie w Manchesterze, to odpadają z Ligi Mistrzów. W przypadku remisu może być różnie. Trzeba przyznać, że PSG gra w tym sezonie znacznie poniżej swoich możliwości. Dużym problemem jest ich defensywa. Ostatnio w lidze tylko zremisowali 2:2 z Bordeaux, z Monaco przegrali 2:3. Manchester United nie zachwyca swoją grą, ale ostatnio są skuteczni jeśli chodzi o zdobywanie bramek. Z Southampton po fatalnej pierwszej połowie w drugiej strzelili trzy gole i wygrali. Wcześniej zrewanżowali się Istanbułowi za wyjazdową porażkę w LM strzelając im cztery gole.
Moim zdaniem to może być bardzo ciekawe spotkanie i nie będę zaskoczony jeśli wynik będzie 2:2 lub wyższy.
 
Ostatnia edycja:
ziroxxx 779,2K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester United - PSG
Typ: over 28,5 fauli 30
Kurs: 2.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zgadzam się z przedmówcą ranczo0123, który regularnie gra kartki w meczach na noże w LM i często te zakłady wchodzą. Też gram typ na kartki, ale kursy niestety już poleciały. Zatem znalazłem inny bet, który też wydaje się ciekawy. Liczba fauli zaoferowana przez buki to 28,5, którą myślę że obie drużyny dadzą radę pokryć. Poniżej garstka statystyk z tegorocznych meczy w LM. Pod lupę wziąłem tylko mecze trzech drużyn: Manchester, PSG, Lipsk. Pominąłem drużynę Turecką, która zamyka tabele i mecze z tą drużyną nie są tak napięte i liczba fauli automatycznie też jest niższa.

Suma liczby fauli w meczach:
Manchester - Lipsk [38]
PSG - Manchester [22]
PSG - Lipsk [34]
Lipsk - PSG [40]

Dużą tutaj rolę odgrywa zespół z Niemiec, ale w 3/4 meczach została pokryta linia 29 fauli.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +165
psychol32 420,5K

psychol32

Użytkownik
Club Brugge 2.11iforbet
Belgowie z matematycznymi szansami na awans do fazy pucharowej LM
Ja pobieram już dzisiaj, bo kurs na pewno mocno spadnie. United podniosło się w lidze z wyniku 2:0 w plecy na 2:3 po wejściu nadal świetnego Cavaniego, który zaliczył asystę oraz strzelił dwie bramki dające ważne zwycięstwo. Myślę, że OGS musi w końcu przestać stawiać na Martiala i właśnie dać grać Edisonovi, który potwierdza, że jest topowym napastnikiem.
Drużyna z Paryża gra w tym sezonie po prostu źle. Może w Ligue 1 mają pierwsze miejsce w tabeli, jednak grają totalnie bez stylu, dają się spychać do defensywy, co nie jest normalne w przypadku takiej drużyny. Uważam także, że finał w poprzednim sezonie to nie była ich moc, a raczej sytuacja i warunki w jakich były rozgrywane ostatnie mecze Ligi Mistrzów. Dodatkowo PSG nie grało meczy ligowych, ponieważ była liga wcześniej zakończona, co dało im dużo świeżości fizycznej na maraton meczów.
Oczywiście wynik na Old Trafford może pójść w każdą stronę, jednak w obecnej sytuacji, jeżeli De Gea nie popełni jakiś błędów myślę, że bliżej do zwycięstwa ma zespół z Manchesteru, który ma "sposób" na PSG. Wygrana zespołu prowadzonego przez OGS daje już pewne pierwsze miejsce w tabeli, co także jest istotne przy losowaniu par w 1/8.
Liczę także na występ od pierwszej minuty Cavaniego oraz gola w jego wykonaniu.

Manchester United @2.91 Fortuna
W PSG nie ma środka pola, żadnego kreatywnego zawodnika. Oddają piłkę komuś z przodu i liczą na to że coś oni zrobią. O ile w lidze jeszcze to się sprawdza i to nie zawsze tak LM w tym sezonie ich weryfikuje.
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Krasnodar - Rennes Over 4.5 kartki @1.77

Popieram typ na kartki w meczu MU - PSG, chociaż Orsato ostatnimi czasy pokazuje mniej kartoników, jednak linia 4.5 powinna zostać pokryta, bo PSG ma nóż na gardle i muszą cisnąć. Moim zdaniem pewniejsze są kartoniki w Rosji. Oba zespoły po 1 pkt w grupie, czyli walczą o puchary na wiosnę w LE. Sędzia ze Szkocji, typowy średniak, który pokazuje te 4-5 kartek na mecze Pucharowe. Tutaj dodatkowo oba zespoły mają o co grać, mocno kartkują jak do tej pory - Krasnodar odpowiednio 2,2,3,1 i Rennes: 3,3,4,2. Murowanego faworyta nie ma, mecz 50/50, gorący teren w Rosji, więc powinno być dobrze.

Juan Cuadrado (Juventus) kartka @5.00 Totalbet

Poprosiłem buka o dodanie zakładu, po 5 minutach było już na stronie i to po jakim kursie. Podstawowy zawodnik Juve z dwoma kartonikami na koncie, zagrożony pauzą przed kolejnym spotkaniem. Myślę, że będzie chciał się "wyczyścić" przed fazą pucharową, bo Juve już pewne awansu i prawdopodobnie z drugiego miejsca. Ekwadorczyk często kartkuje, gra ostatnio na boku obrony, więc myślę, że jeśli z premedytacją nie sfauluje to może jakaś zaczepka lub pyskówka do Pani Sędzi z Francji. Dla porównania Betfan dodał ten zakład po kursie @1.85 :ROFLMAO:
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +80
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
psychol32 psychol32 kreatywnych mają bo Veratti takim na pewno jest, a Neymar czy Di Maria też lubią się cofnąć do środka boiska po piłkę i zrobić coś "magicznego", ale niestety w tym sezonie tam się nic nie klei. Ligue 1 nie jest żadnym wyznacznikiem w świecie europejskiej piłki, bo poza nimi nie ma tam drugiej tak napchanej drużyny zawodnikami z topu. Tuchel to bardzo dobry trener, ale chyba nie na miarę klubu, który chcę co roku walczyć o minimum ten półfinał Ligi Mistrzów. Ja go widzę w klubie, który ma trochę inne cele na sezon - walka o top3 w lidze, wyjście z grupy w LM czy też jakiś finał w LE. Patrząc po innych zespołach, w których lądowali trenerzy bez jakiegoś większego autorytetu wśród piłkarzy, a tym bardziej z takimi nazwiskami to nigdy to nie wyglądało dobrze. W szatni niestety lubią rządzić piłkarskie gwiazdeczki, co nie do końca przekłada się na późniejsze wyniki.
Ogólnie uważam, że niezasłużony sukces - bo takim trzeba nazwać finał LM w sezonie 19/20 trochę ich zniszczył (?).. Poczuli się zbyt pewnie i teraz grają jak grają. Zapewne oni się też w końcu obudzą i zaczną grać dobrze, bo potencjał mają niesamowity, ale uważam, że w tym momencie United gra po prostu lepiej, a do tego mają swój patent na zespół z Paryża. Liczę, że dzisiaj zobaczymy od początku w składzie Cavaniego, który jest dużo lepszym goleadorem niż Martial, na którego tak lubi stawiać OGS - tylko nie wiem dlaczego..

Dzisiaj jeszcze jeden hit w LM.. Sevilla - Chelsea. Jeżeli De Jong i Ocampos nie wystąpią w meczu to w zasadzie zespół z Hiszpanii straci z 70% siły w ataku, co może się okazać kluczowe w walce o 1 miejsce w grupie. The Blues grają dobrze, efektywnie, a transfery, które zrobili w lecie przynoszą efekty - przede wszystkim niedawno ściągnięty Mendy na bramkę. Pierwszy mecz zakończył się 0:0, jednak na stadionie Ramon Sanchez Pizuan widzę dzisiaj bramki - ale nie jestem przekonany czy po obu stronach.

Barcelona poleciała do Węgier w dość okrojonym składzie, jednak i taki skład nie przeszkodził w grze z Kijowem, w którym zaprezentowali się naprawdę bardzo dobrze. Później mecz z Osasuną w La Liga, który również wyglądał dobrze. Ok - przeciwnicy nie byli z topu, ale może takie dwie wysokie wygrane pozwolą im wskoczyć na wyższy poziom mentalny i zacząć w końcu wygrywać serynie? Ferencvaros nie ma totalnie nic do stracenia, mogą tylko zyskać na próbie gry ofensywnej. Podejrzewam, że 3-4 kontry uda im się wyprowadzić, a Lenglet lubi popełniać błędy w tym sezonie, co może się przełożyć na BTTS w tym meczu.

BVB i Lazio przystępują do walki o 1 miejsce w grupie po porażkach w krajowych rozgrywkach. Oglądałem mecz Lazio z Udinese i to jak ich skarciło Calcio było przyzwoite. Mieli swoje kontry, które wykorzystali, a gospodarze nie potrafili włożyć piłki do siatki, której bronił Musso, który chyba zagrał jeden z tych meczy "życia" - grał bardzo dobrze na przedpolu jak i na linii bramkowej. W dzisiejszym meczu zapewne zobaczy bramki bo jedna jak i druga drużyna nie grają niczego specjalnego w defensywie, a ich gra opiera się głównie na strzeleniu minimum tej jednej bramki od przeciwnika. W Lazio jak widzimy gole to głównie strzelone za sprawą Immobile, dlatego może warto postawić i na to w tym meczu? Tym bardziej, że Ciro strzela także karne.

Zenit dzisiaj bez snajpera - Dzyuby, co odbiera im bardzo dużo w ataku. Matematycznie zespół z Rosji ma szanse na awans do LE, jednak, żeby tak się stało dzisiaj musieliby wygrać, a w meczu BVB - Lazio najlepiej gdyby Borussia wygrała, bo wtedy by pewnie delikatnie odpuściła w ostatnim meczu fazy grupowej, co dałoby większe szanse na wygraną Zenitu podczas ich pojedynku. Club Brugge nie jest żadnym hegemonem i nawet osłabiona drużyna trenera Semaka w ataku będzie miała swoje okazje, tym bardziej grając z nożem na gardle jeżeli myślą o dalszej rywalizacji w europejskich pucharach.

Juventus dzisiaj na pewno nie odpuści, bo w przypadku wygranej z Dynamem i późniejszej wygranej z Barceloną mają nadal szanse na wyjście z pierwszego miejsca w grupie. Jeżeli zespół z Kijowa zagra tak źle jak z Barceloną to wcale nie zdziwi mnie wynik taki jak w 4 kolejce fazy grupowej LM. Pierwszy mecz pomiędzy Juve, a Dynamem zakończył się wynikiem 2:0 dla dzisiejszych gospodarzy. Morata w formie, Ronaldo każdy mecz tych rozgrywek traktuje jak finał - więc myślę, że dzisiaj zobaczymy parę bramek w meczu. Do składu wrócił po kontuzji Bonucci, który był jeszcze oszczędzany w Serie A przeciwko Benevento, dzisiaj podejrzewam, że go zobaczymy od 1 minut w składzie, co daje bardzo dużo spokoju i pewności w defensywie.


Chelsea strzeli bramkę w przedziale 1-72 min. @1.51 Fortuna
Barcelona handicap -1.5 @2.32 Fortuna
Griezmann strzeli gola @2.40 Fortuna
Lazio strzeli bramkę w przedziale 1-72 min. @1.72 Fortuna
Brugge Zenit - oba zespołu strzelą gola w tej samej połowie @1.98 Fortuna
Juventus handicap -1.5 @1.80 Fortuna
Morata strzeli gola @2.0 Fortuna
CR strzeli gola @1.50 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +251
M 20,3K

musampha

Użytkownik
Borussia Dortmund - Lazio (+1,5) 2 @ 1,52

Myślę że nie ma aż tak dużej różnicy między oboma zespołami na co wskazywałyby kursy. W pierwszym meczu w Rzymie góra było Lazio i wygrało spotkanie 3-1. Oba zespoły raczej już pewne awansu, a wynik remisowy nikogo by nie skrzywdził. Gospodarze osłabieni brakiem aż 5 obrońców i choć trzech z nich nie gra od dłuższego czasu a jeden jest zawodnikiem rezerwowym to brak dodatkowo Meunier i Guerrerio powoduje że sytuacja w defensywie robi się nieciekawa. Ostatnio niespodzianka w postaci porażki ligowej u siebie z Koln, które do tego momentu nie wygrało w lidze spotkania. Lazio już po swoich perypetiach związanych z absencjami. W lidze również zaznali porażki w ostatniej kolejce, ale wcześniej mimo wielu braków kadrowych mieli passę 8 meczów bez porażki. Myślę że i tutaj nie przegrają, a jeśli już to minimalnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +165
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Manchester United - PSG 1:3 (4żk i czk)
powyżej 4,5 żółtej kartki, @1,71 Fortuna (LM)
Cavani strzeli (musi wystąpić od początku spotkania), @2,90 Fortuna


Mecz o awans dla jednych i drugich, Manchester, gdyby nie zawalił pierwszego spotkania z Basaksehirem to dzisiaj mogli by już zagrać na luzie i rotować składem, a tak muszą nadal drżeć o wyjście z grupy. Solskjaer ma do dyspozycji dzisiaj praktycznie cały skład, zabraknie prawdopodobnie tylko Luka Show'a, Tuchel natomiast nie będzie mógł skorzystać z 6 graczy, do Manchesteru nie przylecieli Mauro Icardi, Pablo Sarabia, Julian Draxler, Juan Bernat, Kays Ruiz oraz Jesé Rodríguez. Patrząc na wagę spotkania oraz sędziego uważam, że warto pograć kartki w tym spotkaniu, jednak kursy już poleciały, więc spróbuję pograć na bramkę Edinsona Cavaniego, po pierwsze, ma na pewno coś do udowodnienia dla PSG, w którym spędził ostatnie 7 lat przed przyjściem do United, po drugie często się zdarza, że zawodnik strzela gole swojemu poprzedniemu klubowi, w ostatni weekend zaliczył kapitalne wejście w spotkaniu z Southampton, wszedł na murawę w drugiej połowie przy stanie 0:2, strzelił 2 gole oraz zaliczył asystę, a Czerwone Diabły wygrały spotkanie. Obecnie ma na koncie 49 goli w europejskich pucharach, więc fajnie by było taki jubileusz jak strzelenie 50 gola uczcić w spotkaniu z byłym klubem. Jest awizowany do wyjściowej jedenastki w dzisiejszym spotkaniu

Przewidywane składy:

Manchester United:
De Gea – Telles, Maguire, Lindelof, Wan-Bissaka – Van de Beek, McTominay, Fred – Fernandes – Rashford, Cavani

Paris Saint-Germain: Navas – Bakker, Kimpembe, Pereira, Florenzi – Herrera, Marquinhos, Verratti – Neymar, Mbappe, Di Maria
 
Ostatnia edycja:
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Nie polecam grania grubo kartonikow zagrozonych graczy. Od kilku sezonow to juz kompletnie nie dziala. Luknijcie na moje podsumowanie z dwoch sezonow wstecz.

Zawodnicy zagrozeni: (2019)

- PSG: Verratti , Di Maria
- Manchester City: Mendy (caly mecz na lawce), Fernandinho
- Juventus: Matuidi
- Barcelona: Semedo (nie gral, kontuzja)
- RB Lipsk: Upamecano , Haidara (caly mecz na lawce)
- Napoli: Llorente


Zawodnicy zagrozeni: (2018)

- Atletico Madryt: Gimenez⛔, Correa⛔, Costa⛔
- Real Madryt: Ramos ⛔
- Manchester City: Otamendi ⛔, Aguero ⛔
- Inter Mediolan: Perisic⛔, Brozovic⛔, Skriniar⛔
- Napoli: Rui ⛔
- Juventus: Sandro ⛔
- Valencia: Parejo ⛔, Gaya✅, Soler⛔
- Porto: Éder⛔ Militão⛔, Otávio⛔, Jesús Corona



Zawodnicy zagrozeni: (2020)

- Chelsea: Jorginho
- Sevilla: Jordan , Acuna (nie gral, kontuzja)
- Juventus: Cuadrado
- Porto: Oliveira
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +238
L 1,5K

loleketikonek

Użytkownik
Lazio @5,20
Ferencvaros @6,30
MU - PSG Over 4,5 @4,20
Basa - Lipsk Over 4,5 @4,35


Wczoraj na LM mały zysk dziś powinno być grubo. Lazio wygra doświadczeniem. Barca już ostatnio bez Messiego i kilku grajków mega problem teraz podejdą na luzie i bez tych graczy więc porażka raczej pewna. MU to gole w tym sezonie i w tym meczu bedzie podobnie PSG wygląda jak ser w bronie. Lipsk rozjedzie Turków i zobaczymy na ile skończą.
 
Ostatnia edycja:
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
Lazio @5,20
Ferencvaros @6,30
MU - PSG Over 4,5 @4,20
Basa - Lipsk Over 4,5 @4,35


Wczoraj na LM mały zysk dziś powinno być grubo. Lazio wygra doświadczeniem. Barca już ostatnio bez Messiego i kilku grajków mega problem teraz podejdą na luzie i bez tych graczy więc porażka raczej pewna. MU to gole w tym sezonie i w tym meczu bedzie podobnie PSG wygląda jak ser w bronie. Lipsk rozjedzie Turków i zobaczymy na ile skończą.
Turków i zobaczymy na ile skończą.
Mysle ze nie rozjada Turkow bo w sobote mecz z Bayernem na wyjezdzie wiec na pewno beda oszczedzac sily....pewnie 1-0 max 2-0 i obrona wyniku na luzaku...
 
Zoz 65

Zoz

Użytkownik
Myślę, że na swoim terenie drużyna z Turcji może być w stanie umieścić piłkę w bramcę Lipska, tym bardziej, że chyba każdy wie jaka jest defensywa RB Lipsk.
Dwa mecze Lipska na wyjeździe kosztowały drużynę z Niemiec stratę 6 bramek, to dosyć sporo. Weźmy pod uwagę jeszcze trudny teren u Turków. Liczyłbym tutaj też na bramki z obu stron.
Basaksehir - RB Lipsk, 1 drużyna strzeli gola, kurs 1.70 na fortunie.
Basaksehir - RB Lipsk, Obie drużyny strzelą gola, 1.81
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +12
ulatek 2,5K

ulatek

Użytkownik
BvB-Lazio

over 3.5 kartki
Forbet

1.65

Rzut karny-TAK
Forbet
2.60




Piszecie o kartkach w innych meczach i aż dziw bierze,że nikt tego spotkania nie wziął na tapete:)
Powiem tak Sir Lahoz dziś z gwizdkiem.Mateu troszkę jakby przycichł w tym sezonie, nie wiem,może kibiców mu brakuje,ale szalonej głowy nie da się ot tak zlikwidować.W lidze spokojniejszy, ale spójrzmy na LM:


Faza grupowa20 paź 2020FC Paris Saint-GermainParis SGManchester UnitedManchester Utd.1:25--1
Faza grupowa3 lis 2020FC PortoFC PortoOlympique MarseilleMarseille3:06--
2


Póki co 2 mecze i łącznie 11 karteczek no i 3 rzuty karne,także tutaj wszystko oki norma z zeszłego sezonu jest:)
Jednak LM to LM i tutaj mimo wszystko trzeba się pokazać.Pojedynek niemiecko-włoski,gorące głowy Immobile i kolegów,4 kartki pękną a i przy odrobinie szczęścia może gwizdnie jakiegoś karnego:)
Jakby ktoś znalazł kurs na coś takiego to też myślę, że warto bo w ostatnich 20 minutach meczu lubi sobie chłop nadrobić te kartki,
także jakiś over 1.5 badź 2.5


Żeby Lahoz jednej kartki nie pokazał w meczu to już koniec świata nadchodzi jak nic
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +163
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Borussia Dortmund - Lazio Rzym Dortmund 1,67 1:1

W pierwszym meczu obu drużyn padł wynik 3:1 dla Lazio myślę, że dla wielu zaskakujący wynik.
Lazio nie jest w swojej najwyższej formie, pokazali to ostatnio dobitnie w meczu z Udinese gdzie przegrali 1:3 u siebie.
Dziś przeciwnik dużo bardziej wymagający, Dortmund na pewno dziś będzie chciał się zrewanżować zespołowi z Rzymu i u siebie zagrają na swoich warunkach. Kurs na pewno fajny do dubla. Oczywiście Dortmund także w lidze wpadka przegrali u siebie 1:2 z Koln ale jednak uważam, że to gospodarze lepiej prezentują się w swoich ostatnich meczach.
Stawiam, że gospodarze wygrają ten mecz i przypieczętują awans z 1 miejsca.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom