>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

5. kolejka fazy grupowej Ligi Europy [25.11.2021] - Czwartek

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2021-11-7 o 12.23.26.png

Zapraszamy do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami.

Nie masz konta w Fuksiarz, załóż go klikając w baner i skorzystaj z oferty.
1630267736768.png
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Po dwóch bardzo dobrych dniach z LM, postaramy się coś ustrzelić w LE, co jest dużo cięższe.

Bayer Leverkusen - Celtic
Bayer @1.47 iforbet
Over 2.5 @1.48 iforbet

Zaczynamy od meczu w Leverkusen gdzie miejscowi Aptekarze podejmą Celtic. Po 4-ech kolejkach Ligi Europy Bayer zgromadził 10 punktów po 3 wygranych i 1 remisie, Celtic punktów 6 po dwukrotnym zwycięstwie nad Ferencvarosi - nie bez problemów. W tych rozgrywkach zespół ze Szkocji ma problemy z defensywą. Pomimo tego, że wygrali dwa spotkania, w 4 spotkaniach stracili aż 10 bramek. Nawet na Celtic Park w pierwszym spotkaniu Niemcy załadowali cztery bramki. Nie spodziewam się, że gospodarze odniosą po raz kolejny tak okazałe zwycięstwo ale powinni wygrać i przypięczetować awans z pierwszego miejsca. Aptekarze u siebie też grają lepiej. Na ostatnie 10 spotkań wygrali 6 spotkań, 4 porażki ale na rozkładzie były też Bayern i BVB, a gdzie Celticowi do tych ekip, co prawda w ostatnich tygodniach praktycznie same zwycięstwa jednak różnica poziomów pomiędzy ligami też jest znaczna. Bayer na ten moment wydaje mi się drużyną lepszą a dochodzi do tego atut własnego boiska. Wygrywając mają pewne pierwsze miejsce i komfort, iż mogą odpuścić ostatnie spotkanie.
Jak wspomniałem Celtic też poprawił swoją grę w ostatnich tygodniach i strzela więcej bramek, jednak wciąż defensywa nie uległa znacznej poprawie, więc jeśli nie będzie szachów to i over powinien wpaść. Ostatnio sami Aptekarze go pokryli, nie narzekałbym na ponowienie tego scenariusza.

Eintracht - Antwerp
Eintracth @1.40 iforbet


Zacznę od tego, że sytuacja Eintrachtu jest identyczna jak Bayeru, 10 zgromadzonych punktów przy 6-ciu Olympiakosu, okupującego drugą lokatę. Wygrana zapewnia awans z pozycji lidera tabeli i zostawia spokojną głowę oraz szansę na rotację zawodników w ostatnim spotkaniu bez stresu o wynik. Ponadto zespół z Antwerpii zdobył zaledwie 1 punkt z Fenerbahce, reszta meczów w palnik. Ekipa z Frankfurtu naprawdę poważnie podchodzi do tematu Ligi Europy, dlatego można spodziewać się, że zależy im na wygraniu dzisiejszego spotkania. Zespół z Belgii raczej bez szans na awans nawet do LKE. Gospodarze ostatnio u siebie grają w kratkę, a teraz trafia się idealny rywal na zdobycie 3 punktów i przypięczetowanie awansu do fazy pucharowej.

Rapid Wiedeń - West Ham
X2+over1.5 @1.39 iforbet


Z tego co widziałem, robi się delikatna masówka na West Ham w tym spotkaniu. Sytuacja w sumie identyczna jak w wyżej opisywanych spotkaniach West Ham po 4 kolejkach też zgromadził 10 punktów, a zespół z 2 lokaty ma ich 6. Moja pierwsza myśl w tym spotkaniu to bramki, ale pójdę po delikatnie niższej linii oporu, czyli niższa linia bramkowa z podwójną szansą na Młoty. Śledząc podopiecznych Moyesa w tym sezonie, widać, że jest to fajnie zorganizowana drużyna, prowadzona z pomysłem o czym świadczy fakt, że zajmują obecnie 4. lokatę w lidze, a nie tak dawno pokonali rozpędzony Liverpool.
Rapid gra w kratkę w lidze - jest w połowie stawkiz 19-oma punktami i bilansem 5-4-6. Nie tak dawno co prawda 2 wygrane ale z dwoma najsłabszymi zespołami w lidze. W rozgrywkach LE zaledwie 3 pkt po zwycięstwie z Dinamo Zagrzeb. Wydaje mi się, że to za mało aby pokonać West Ham. Pomijając fakt, że angielskie drużyny często zlewają inne puchary europejskie poza Ligą Mistrzów, tak wydaje mi się, że Młoty traktują te rozgrywki dość poważnie, o czym świadczyć mogą też ich wyniki. Istotną infomacją jest jednak, że do Wiednia z drużyną nie polecieli ani Łukasz Fabiański ani Michail Antonio Póki co rozegrali oni w delegacjach 2 spotkania - wygrana 0:2 w Zagrzebiu i 2:2 w Gent, w obydwóch spotkaniach typ był pokryty, a co więcej pamiętam, że pisałem analizy do tych spotkań i też były na +. Mam nadzieję, że dziś powtórka z rozrywki i kupon się zazieleni m.in. dzięki podopiecznym Moyesa. Fakt faktem, West Ham to silniejsza drużyna aniżeli Rapid, ale podpórkę warto zrobić aby zabezpieczyć się na taki wypadek jak był w Gent, gdzie też sporo osób szło w stronę Anglików.

AKO na iforbet (bez podatku przy 3x1.30)
Bayer + Eintracht + West Ham X2 + over 1.5
@2.802
 
Ostatnia edycja:
S 2,6K

sirkeano

Użytkownik
Moim zdaniem, WHU może wtopić, ma na weekend City więc nie będą się przemęczać. Ja tam uciekałem od nich mimo fajnego kursu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom