>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5. kolejka fazy grupowej Ligi Europy (24.11.2016) - czwartek

Status
Zamknięty.
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP

Kursy od Sportingbet:


Rozgrywki grupowe Ligi Europejskiej wchodzą w decydującą fazę. Dla Zenitu, Szachtara, Ajaxu i Schalke możliwość odpoczynku, bo te drużyny mają zarezerwowane bilety na wiosenne gry. Reszta ekip dalej walczy.
Manchester United podejmie na własnym boisku gości z Rotterdamu. Po ostatniej porażce Czerwonych Diabłów w Turcji sytuacja w grupie się mocno wyrównała. Czy zwycięstwo gości wyrzuci Mourinho z europejskich pucharów? Ciekawie zapowiadają się mecze w grupie F, gdzie Genk zagra z Rapidem Wiedeń, a Bilbao z Sassuolo. Grupa niezwykle wyrównana, gdzie każdy może zająć zarówno pierwsze, jak i ostatnie miejsce. Czy rozpędzony Aduriz po pięciu golach z Genkiem tym razem rozstrzela ekipę z Włoch? Kto po tej kolejce zbliży się do awansu?
Anderlecht zagra z najsłabszą w swojej grupie Gabalą. Czy Teodorczyk strzeli swoją kolejną, już 5. bramkę w tej edycji LE i znacząco przybliży ekipę do fazy pucharowej? Jak zagra Krasnodar z Arturem Jędrzejczykiem z zespołem Red Bull Salzburg?

Zachęcam do wyrażania opinii, analizowania i komentowania.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Celta Vigo - Standard Liege 1,65 Unibet ⛔
Obie ekipy mają po 5 punktów na swoim koncie i walczą o jedno miejsce premiujące awansem do fazy pucharowej. O jedno, ponieważ drugie już sobie zarezerwował Ajax. Celta na własnym podwórku gra bardzo dobrze, potrafili nawet wygrać z Barceloną 4-3. W LE ostatnio wywalczyli remis z Ajaxem (2-2), który dopiero tam stracił pierwsze punkty w tej edycji. W weekend przegrali z Eibar na wyjeździe 0-1. Brakowało tam Iago Aspasa, który pauzował za kartki, a który ostatnio błyszczy. Trener Berizzo lubi w europejskich pucharach rotować składem. Kluczowi gracze często rozpoczynają na ławce i wchodzą w końcówkach. Jeśli poważnie myślą o grze na wiosnę to czas wypuścić pierwszy garnitur, bo to kluczowy mecz w kontekście awansu. Główni gracze są gotowi do gry, jedynie Orellana wraca po kontuzji i nie wiadomo, czy już dostanie szansę.
Standard średnio radzi sobie na własnym podwórku, a jednak różnica poziomu lig jest widoczna. Dopiero 9. miejsce w Jupiler League to zdecydowanie za słabo, jak na tak utytułowaną ekipę. W zeszłym sezonie jednak mocno spuścili z tonu i nie widać, by to była jednorazowa wpadka ale dłuższy trend. Do tego na wyjazdach w tym sezonie wygrali tylko dwa razy. To może być niewystarczające, żeby urwać punkty Celcie na ich własnym boisku.
 
P 7

pablitos85

Użytkownik
Witam,panowie ja widzę w tej kolejce 2 mecze godne uwagi :
FENERBAHCE -ZORYA 1
OLYMPIAKOS-YOUNG BOYS 1
Turcy ostatnio złapali formę z galatą 2-0,w LE mają duże szanse na awans u siebie grają b dobrze wystarczy wspomnieć wynik z MUTD,do tego wrócił van persie i jest kim straszyć z przodu ???? dla mnie 1.
Z kolei greków typuję dlatego że wygrywając ten mecz mają awans w lidze z,panatą 3-0 prestiżowy mecz dla obu i potwierdziło się tylko to że w Grecji tylko Olympiakos rządzi już ładne parę lat,dobra forma,swój stadion i szansa na awans już teraz stąd 1.
Pomyślałeś że typy ok?to podziękuj nic to nie kosztuje;)pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LE
Godz: 17:00
Spotkanie Fenerbahce-Zorya
Typ: Fenerbahce wygrab dokładnie 1 golem
Kurs 3.50
Buk Unibet
Analiza: Fenerbahce przy korzystnym rezultacie spotkania Manchesteru z Feyenoordem już w dniu jutrzejszym może zapewnić sobie awans do fazy pucharowej rozgrywek Ligi Europejskiej , na swoim stadionie podejmował będzie Ukraińską Zoryę Ługańsk i to właśnie ekipa z Turcji jest zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów u siebie na stadionie, w pierwszym spotkaniu rozegranym na stadionie w Ukrainie padł remis po 1 , w pierwszej połowie spotkania przeważali gospodarze z Ukrainy ale w drugiej części Fenerbahce było zespołem znacznie lepszym i zdobyło bramkę wyrównującą, na swoim stadionie Turcy są zespołem bardzo mocnym i myślę że w starciu z zespołem z Ukrainy powinni to spokojnie udowodnić , Zorya często na wyjazdach ponosi porażki, tutaj też będe zdziwiony jeśli uda jej się zdobyć jakieś punkty, mój typ na to spotkanie po końcowym gwizdku sędziego to wynik 2:1 dla zespołu gospodarzy, którzy w ten sposób powinni przypieczętować swój awans.
 
captainpear 29,7K

captainpear

Użytkownik
Dundalk - Alkmaar
Przygoda irlandzkiej ekipy w europejskich pucharach trwa dalej. Aktualnie zajmują oni 2 miejsce w grupie mając tyle samo punktów co Tel Aviv. Irlandczycy zmierzą się z holenderskim Alkmaar zajmującym ostatnie miejsce. Pierwszy pojedynek zakończył się remisem 1:1. Dundalk u siebie jest mocne, przegrali 1:2 z Zenitem i wygrali 1:0 z Tel Avivem. Alkmaar na wyjeździe 0:0 w Izraelu i wysoka porażka 5:0 w Piterze. Moje typy na to spotkanie:
DNB Dundalk 2,23 unibet
Dundalk zdobędzie bramkę 1,37 unibet (do kuponu)
Shalke 04 - Nice
Drużyna z Gelsenkirchen wygrała wszystkie 4 mecze i ma bilansem 7:1.Stracili tylko jedną bramkę z Salzburgiem. Nice plasuje się na ostatnim miejscu z dorobkiem 3 punktów po zwycięstwie 1:0 w Salzburgu i bilansem 3:8 (1 strzelona Salzburgowi i 2 Krasnodarowi przy porażce 5:2). Francuska ekipa zagra bez swojego snajpera - Mario Balotelliego, który jest kontuzjowany. Poprzedni pojedynek obu ekip zakończył się zwycięstwem Niemców 1:0.
Shalke win 2.00 unibet
Shalke wygra do zera 3.45 unibet
DNB Shalke 1.44 unibet (do kuponu)

Przy nieobecności Balotelliego kursy na Shalke pewnie zaczną spadać
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ St Etienne - 1. FSV Mainz 05
St Etienne 0.0 ::: 1,71 ::: 1/3 Pinek ▶
Gospodarze zaliczyli ostatnio 1 ligową porażkę na własnym terenie, ale tylko skromne 0:1, a grali z liderem tabeli - genialną w tym sezonie Niceą. Francuzi u siebie dość dobrze grają, zremisowali nawet z Monaco, w LE są liderem tabeli, mecz śmierdzi remisem, ale ze wskazaniem na gospodarzy.
Mainz na wyjazdach gra słabiutko w ostatnim czasie:
3:1 z Lipskiem
6:1 z Anderlechtem
2:1 w Pucharze Niemiec
3:0 z Schalke
Wynik: 0:0
⚽ Manchester United - Feyenoord
Feyenoord +1,5 AH ::: 1,88 ::: 1/3 Pinek ⛔
Kompletnie jakoś nie widzi mi się ten United i odkąd odszedł Ferguson stali się &quot;średnim przeciętniakiem&quot; w Premier League. Nawet Ibra, Pogba i Mourinho nie robią cudów, sama gra w Lidze Bukmacherskiej o tym już świadczy.
United jest na 3 miejscu w tabeli, ze stratą 1 punktu do liderów. W Holandii wygrali Holendrzy skromnie 1:0 i nawet w czwartek nie zdziwi mnie sensacja na Old Trafford. Gospodarze mają napięty terminarz, bo LE, PL i zaraz jeszcze puchary krajowe - gdzieś wypadałoby zagrać na pół gwizdka.
Feyenoord to lider Eredvisie więc to już coś znaczy. Manchester wcale nie przekonuje swoją grą i raz na ruski rok wygrają wysoko, na ostatnich 9 meczów tylko 2 razy wygrali więcej niż 1 bramką, ogólnie to zaliczyli 3 zwycięstwa więc mocno to średnio wygląda ze strony &quot;czerwonych&quot;.
Wynik: 4:0
⚽ Sparta Prague - Southampton
Sparta Praga +0,5 AH ::: 1,83 ::: 1/3 Pinek ✅
Praga to lider grupy K, w 1 meczu przegrali 3:0, ale w Czechach będzie czas na rewanż. Pozostałe mecze Sparta wygrała i to nawet z Interem 3:1 u siebie.
&quot;Święci&quot; to okropnie nierówna drużyna, raz remisują z fanatycznym Liverpoolem, a raz przegrywają z Hull City który okupuje dolne miejsca PL. Na ostatnich 10 spotkań zanotowali tylko 3 zwycięstwa więc nie wygląda to zbyt różowo. Na pewno nie faworyzowałbym ich tak bardzo w tym spotkaniu. Sparta u siebie na 29 spotkań w LE przegrała tylko 3 spotkania. Uważam, że mecz będzie kręcił się w okolicach remisu z małym wskazaniem na gospodarzy.
Wynik: 1:0
 
G 0

geldautomat

Użytkownik
:

Praga to lider grupy K, w 1 meczu przegrali 3:0, ale w Czechach będzie czas na rewanż. Pozostałe mecze Sparta wygrała i to nawet z Interem 3:1 u siebie.
&quot;Święci&quot; to okropnie nierówna drużyna, raz remisują z fanatycznym Liverpoolem, a raz przegrywają z Hull City który okupuje dolne miejsca PL. Na ostatnich 10 spotkań zanotowali tylko 3 zwycięstwa więc nie wygląda to zbyt różowo. Na pewno nie faworyzowałbym ich tak bardzo w tym spotkaniu. Sparta u siebie na 29 spotkań w LE przegrała tylko 3 spotkania. Uważam, że mecz będzie kręcił się w okolicach remisu z małym wskazaniem na gospodarzy.

Wynik:
hmmm... szpital w pradze 9 zawodnikow z kontuzja plus Pulkrab pauzuje za kartki. Ja bym tego meczu nie bral pod uwage ale powodzenia
 
poool90 61

poool90

Użytkownik
Ajax-Panathinaikos under 2,5 1.96 Unibet
Klasyczny mecz o nic. Oba teamy mają przed sobą w weekend ciężkie mecze wyjazdowe w lidze- Ajax z Heerenveen, a Panathinaikos z Panioniosem.
Holendrzy zapewnili już sobie awans do kolejnej rundy natomiast zespół z Grecji musiałby liczyć na cud by wyjście z tej grupy.
Jedynie czego się obawiam to to, że Grecy wyjdą bardzo rezerwowym składem i Ajax wbije im kilka goli, mam nadzieję jednak że tak się nie stanie ????
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Krasnodar - Salzburg
@Krasnodar 2.0 Sportingbet

Liga Europejska, to zawsze wielka niewiadoma. W grupie I wciąż szansę na awans mają zespoły podane wyżej oraz Nice&#39;a. Grupę już wygrało Schalke.
Krasnodar ma 6 punktów, a Salzburg i Nice po 3 oczka. Jeśli Krasnodar dziś wygra, a Nicea straci punkty w Niemczech, to zapewni sobie awans. W przypadku wygranej nad Salzburgiem i wygranej Nicei z Schalke, to o awansie zadecyduje ostatnie spotkanie we Francji. Ale nawet taki scenariusz jest na rękę rosyjskim piłkarzom, gdyż u siebie ograli Nice 5-2, więc mają spory zapas bramek w rewanżu.
W pierwszym spotkaniu tych drużyn górą był Krasnodar, który po wyrównanym meczu ograł Austriaków na ich stadionie 1-0.
Jak ciężko się gra na rosyjskich stadionach przekonał się wczoraj Bayern Monachium, które uległ outsiderowi Rostov 3-2. W okresie listopad - grudzień panują tam dość niskie temperatury, co dla niektórych przyjezdnych ekip może być to niekorzystne.
Krasnodar u siebie gra niezłą piłkę. W rodzimej lidze rozegrali u siebie 8 spotkań u siebie. Bilans 6-1-1 i bramki 18-6, więc dobry wynik. Stawiam na 2-1 dla Gospodarzy.
 
O 929

olek-cbr

Użytkownik
A w całorocznym patrze nie ma w ogóle zakładów na kartki w dzisiejszych meczach Ligi Europy?? Czy pojawiają się jakoś przed meczem??
 
egzer 150

egzer

Użytkownik
Fiorentina-PAOK Typ:1 @1.72 ⛔⛔⛔
Dzisiaj polecam Fiorentinę,która gra coraz lepiej i nie przegrała od 8 spotkań (5 zwycięstw i 3 remisy).W następnej kolejce seria A grają co prawda z Interem ale dopiero w poniedziałek więc mają 3 pełne dni na odpoczynek,więc myślę że zagrają pełnym składem i będą chcieli zapewnić sobie awans już dzisiaj.W następnym meczu grają na trudnym terenie w Azerbejdżanie,dlatego lepiej nie kusić losu.Fiorentina zajmuje pierwsze miejsce w swojej grupie i jak wspomniałem ma coraz lepsze wyniki.PAOK zajmuje 3 miejsce w grupie, w ostatnim meczu padł wynik 0;0 ale myślę,że dzisiaj Fiorentina pokaże że jest lepszą drużyną.
 
pablo32 33

pablo32

Użytkownik
Jeśli chodzi o kartki to dla mnie 2 perełki:

Ajax over 1,5 kartki 1,71 (unibet)

3 zawodników zagrożonych. Ajax pewny awansu.

Zenit over 1,5 kartki 2,15 (unibet)

2 zawodników zagrożony. Zenit pewny pierwszego miejsca w grupie. Rok temu w LM wyczyścili się w podobny sposób.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
johnq 309

johnq

Użytkownik
Konyaspor over 1.5 + Macabi over 1.5 - @16.82 ⛔
Betsson

Przeciwnicy obu w/w drużyn mają już zapewniony awans do dalszej rundy. Zenit pewnie nie będzie się spinał mając za trzy dni mecz w lidze z groźnym Krasnodarem. Mogą odpuścić. Macabi chcąc awansować musi się śpiąć, tym bardziej, że Dundalk spotkanie rozgrywa dopiero wieczorem.
Shakhtar ta sama sytuacja. Zapewniony awans z pierwszego miejsca. Ukraina i Turcja. Kraje fixiarzy i różnie może być. Do tego to LE. Po takim kursie muszę spróbować. Oby na plus.
 
F 2,4K

filipekk

Użytkownik
Jeśli chodzi o kartki to dla mnie 2 perełki:
Ajax over 1,5 kartki 1,71 (unibet)
3 zawodników zagrożonych. Ajax pewny awansu.
Zenit over 1,5 kartki 2,15 (unibet)
2 zawodników zagrożony. Zenit pewny pierwszego miejsca w grupie. Rok temu w LM wyczyścili się w podobny sposób.
jakich 3 zawodników masz zagrożonych w Ajaxie? ja widze tylko Veltmana. Sancheza nie ma w kadrze meczowej a Ziyech miał dwie żółte w jednym meczu więc juz pauzował.
Ziyecha nawet tez nie ma w kadrze meczowej.
 
W 82

wilshere

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Schalke - Nice
Typ: Shalke Win
Kurs: 2.05
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Drużyna z Niemiec będzie podejmować u siebie zespół z Francji.
Schalke jest liderem grupy i ma zapewniony awans, wygrali wszystkie mecze z bilansem 7:1,
Po slabym starcie w lidze, teraz ida jak burza, po przelamaniu
wygrywaja praktycznie kazde spotkanie i graja dobra pilke.
Natomiast Nicea zajmuje ostatnie miejsce w tabeli,
maja trzy oczka na koncie, z bilansem 3:8.
Schalke pomimo pewnego awansu mysle ze nie odpuszcza meczu i wyjda
w stu procentach skoncentrowani na to spotkanie. W druzynie gosci
na pewno na boisu nie pojawi sie ich gwiazda i najlepszy strzelec - Mario Balotelli,
ktory jest kontuzjowany.
W pierszym spotkaniu lepsza okazala sie druzyna z Niemiec, wygrali spotkanie na wyjezdzie 1:0.
 
W 82

wilshere

Użytkownik
Krasnodar - Salzburg 1 2.04 OddsRing
Mysle ze dzis Krasnodar bedzie walczyl o pelna pule punktow,
Awans jest na wyciagniecie reki, trzeba wygrac mecz,
a jesli Nicea straci punkty w Niemczech to maja zapewniony
awans, w pierwszym meczu to Krasnodar okazal sie lepszym
zespolem i zgarneli 3 punkty w Austrii.
Rosja to bedzo trudny teren, w listopadzie panuja tam niskie temperatury,
a nie kazda druzyna sobie z tym radzi, najlepszym przykladem jest
wczorajszy mecz Bayernu ktory dostal lanie od Rostov 3:2
Krasnodar u siebie W lidze rozegral 8 spotkań.
Bilans 6-1-1 i bramki 18-6, więc dobry wynik.
 
M 7

marianoveb

Użytkownik
jakich 3 zawodników masz zagrożonych w Ajaxie? ja widze tylko Veltmana. Sancheza nie ma w kadrze meczowej a Ziyech miał dwie żółte w jednym meczu więc juz pauzował.
Ziyecha nawet tez nie ma w kadrze meczowej.
Nie ma też Klaasena (decyzja trenera), Sinkgravena, Gudelja, El Ghaziego.
 
marian33 125

marian33

Użytkownik
FK Krasnodar 1x+AC Fiorentina 1x+Fenerbahce ako 2.13 Bet-at-home ⛔
Piąta kolejka sytuacja w wielu grupach zdaje się wyjaśniać więc wiadomo kto jeszcze o coś gra a kto dogrywa te rozgrywki. Dzisaj można znaleźć multum ciekawych zakładów aczkolwiek ja uderze w takiego zdawałoby się bezpiecznego tripelka także po kolei

FK Krasnodar - RB Salzburg

Grupa I tutaj ekipa RedBulla spisywała się słabo aczkolwiek w ostaniej kolejce odpalili wygrywając w Nicei po dwóch bramkach jokera z Korei i to trzyma ich jeszcze w grze o awans aczkolwiek myślę że na trudnym terenie w Rosji będzie im ciężko zgarnąć pełną pule zwłaszcza że ze składu wypadł im Soriano. Krasnodar wygrał w Salzburgu 1:0 i dzisaj taki sam wynik zapewni im awans do kolejnej rundy, sądze że gospodarzę powalczą o zwycięstwo by zapewnić sobie spokój przed szóstą kolejką w której to zmierzą się z Nicą która wciąż jest w walce o awans i niewykluczone że ogra pewne awansu Schalke i w przypadku podknięcia FK będzie mieć los w swoich rękach.

AC Fiorentina - PAOK Salonik
i
Tutaj krótko Fiorentinie wystarczy remis do awansu, następny mecz ligowy dopiero w poniedziałek wieć można się sprężyć zwłaszcza że gospodarze nadal bez porażki w fazie grupowej, do tego bilans bramkowy u siebie 8-1 więc liczę na zwycięstwo i przypieczętowanie awansu przed ostanią kolejką i wyjazdem do Azerbejdżanu.

Fenerbahce - Zoria Ługańsk

Tutaj atakuję czystą jedynkę, wystarczy spojrzeć na to jak wyglądają bilansy drużyn grających u siebie w tej grupie

Tutaj jakakolwiek strata punktów u siebie z ekipą z Ługańska może być równoznaczna z odpadnięciem z rozgrywek, Fener było w stanie pokonać u siebie ekipę czerwonych diabłów i Feyenoord i sądzę że również uda im się odprawić z kwitkiem Zorie zwłaszcza ze wiadomo jak klasowi zawodnicy występują w żółto niebieskich barwach, sądzę że goście nie będą w stanie sforsować tureckiej defensywy, natomiast mimo braku Lensa z przodu na pewno coś wpadnie ????
Dramat zabrakło 45 sekund i strzał ostatniej szansy topi grube hajsy
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Orientuje sie ktoś kiedy 365 wrzuci ofertę na kartki zawodników w dzisiejszych meczach?
Bet365 nie ma kartek indywidualnych.

Jeśli chodzi o drużynowe to widzę, że bieda, ale jak teraz nie ma to już nie będą mieli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom