>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

5 kolejka fazy grupowej Ligi Europejskiej - czwartek 1.12.2011

Status
Zamknięty.
groven 2,2K

groven

Forum VIP
5 kolejka fazy grupowej Ligi Europejskiej

Przed nami przedostatnia kolejka fazy grupowej Ligi Europejskiej. Tym razem mecze odbędą się w środę i czwartek.

W środę (30 listopada) na boisko wybiegną zespoły z grup : A, B, C, G, H , I

W czwartek (1 grudnia) na boisko wybiegną zespoły z grup : D, E, F, J, K, L

Kursy od bukmachera Betclick

Zapraszam do wspólnej dyskusji na temat powyższych spotkań. Mile widziane, wasze przemyślenia, wasi faworyci i potencjalni przegrani. Umieszczajcie informacje o składach, kontuzjach itp. Podawanie suchych typów bez uzasadnionej analizy będzie karane kartkami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Q 6

qwx675

Użytkownik
Wpadły mi w oko trzy spotkania, łączy je jedno: faworyci nie wygrywając mogą sobie znacznie utrudnić awans z grup. Oto one:
TOTTENHAM – PAOK 1 - 1.45
SALZBURG – PARIS ST. GERMAIN 2 - 1.85
MALMOE – AZ ALKMAAR 2 - 1.75
W czwartek jest jedno z nich.
PSG: w grupie prowadzi Bilbao (10 punktów), za nim PSG (7), a trzeci jest Slazburg (4).
Salzburg gra w ostatniej kolejce ze Slovanem, a PSG z Bilbao. W tej sytuacji bardzo prawdopodobne są trzy punkty Salzburga w ostatniej kolejce, świetnie spisujące się Bilbao może natomiast urwać punkty paryżanom. W tej kolejce może więc rozstrzygnąć się sprawa awansu. Jeśli PSG wygra, awans będzie miało pewny. W razie remisu nie może przegrać z Bilbao (bo będzie miało ujemny bilans z Salzburgiem). Porażka praktycznie będzie oznaczała odpadnięcie z LE po fazie grupowej (przez ujemny bilans).
Nie jestem pewien, na ile PSG zależy na LE, jednakże brak awansu byłby wielkim zaskoczeniem i zawodem dla ich kibiców.

Proszę o ocenę tego typu i dyskusję na jego temat ????
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - EUROPA: Liga Europejska - Runda grupowa
Spotkanie: Athletic Bilbao - Slovan Bratislava
Typ: Powyżej 2.5 goli
Kurs: 1.56
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza: Na dziś wybrałem spotkanie, które odbędzie się na Estadio San Mamés w Kraju Basków. Chodzi oczywiście o potyczkę, pomiędzy drużyną Athleticu Bilbao, a przyjezdnymi ze Słowacji - Slovanem Bratysława. Drużyna z Hiszpanii i dzisiejszy gospodarz, zajmuje obecnie pierwszą pozycję w Grupie F, mając na swoim koncie 10 punktów. &quot;Lwy&quot; dotychczas zremisowały wygrały trzy spotkania i zremisowały jedno. Zwycięstwa nie były zbyt przekonujące, pierwsze przyszło na początku zmagań grupowych, gdy to na Słowacji, Athletico wygrało 2:1 z dzisiejszym rywalem, następnie przyszło kolejne zwycięstwo tym razem, z najbardziej wymagającym rywalem w grupie. Na Estadio San Mamés przyjechało Paryskie - Paris Saint Germain, które przegrało z &quot;Baskami&quot; 2:0. Bilbao na własnym stadionie mierzyło się jeszcze z Salzburgiem, w tym spotkaniu mieli zdecydowana przewagę, jednak jedyne bramki jakie padły dla &quot;Lwów&quot; były z jedenastu metrów, jednak to czego nie udało się ugrać na własnym stadionie, udało się &quot;Baskom&quot; zabrać w wyjazdowym spotkaniu w Austrii, gdzie Salzburg przegrał 1:0. Jeśli chodzi o obecną formę Athletic Bilbao, nie jest wcale tak źle, aczkolwiek po ostatnim spotkaniu ligowym, można nabrać małych wątpliwości, czy wszystko jest tak jak należy, bowiem w niedzielnym spotkaniu w ramach Primera Division, Athletic przegrało na własnym stadionie z drużyną Granady.
O Slovanie nie można za wiele powiedzieć, oprócz tego, że zamykają Grupe F i raczej o nic nie walczą, Athletic natomiast jeśli jutro wygra zapewni sobie wyjście z grupy z pierwszego miejsca, niezależnie od wyniku jaki uzyska w wyjazdowym spotkaniu przeciwko Paris Saint Germain.
Myślę, że Athletic, w pięknym stylu jutro zwycięży i przy okazji udowodni swoim kibicom, że porażka w ligowym spotkaniu przeciwko Granadzie, to był tylko wypadek przy pracy. Wynik 4:0 lub 3:1 dla Basków!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
drago 108

drago

Użytkownik
Jak tylko zobaczyłem rozkład jazdy na czwartkową LE zauważyłem wyjazdowe spotkanie Lazio. Kurs powyżej 2.00 wydaję się być optymalną inwestycją ;)
W pierwszym spotkaniu, u siebie Włosi zremisowali 2:2, ale jest ale: po pierwsze nie grał Klose, który jest siłą zespołu z Rzymu. W meczach, gdy Niemiec występuje od pierwszej minuty statystyki jego drużyny są zdecydowanie lepsze niż w tych, gdzie Mirka brakuje. Po drugie gospodarze tamtego meczu stracili bramkę na 2:1 z karnego, po czerwonej kartce, a potem dali radę odrobić straty.
Skład Lazio na jutrzejszy pojedynek:
Bramkarze: Gonzo, Marchetti, Scarfagna
Obrońcy: Biava, Diakite, Konko, Lulic, Radu, Zauri, Crescenzi
Pomocnicy: Cana, Gonzalez, Hernanes, Ledesma, Paw
Napastnicy: Cisse, Kozak, Klose, Rocchi, Sculli
W takim składzie goście mogą sobie znacząco pomóc w walce o wyjście z grupy.
Lazio @2.10 ⛔
 
raslion 0

raslion

Użytkownik
Jak kolega wyżej wspomniał ciekawy kurs na Lazio, warty zagrania. Kolejny ciekawy typ to Maccabi, jeśli wygra to znacznie przybliży się do awansu z grupy. Moim zdaniem są lepszym zespołem i kurs 2,25 PLN wart zagrania. No i nie mógł by zapomnieć o meczu Wisły, kurs 4,00 PLN jest wysoce przesadzony i warto zaryzykować. Wisła powoli chyba wraca na właściwy tor, wrócili po kontuzji piłkarze decydujący o obliczu tej drużyny, Wiślacy będą chcieli zrewanżować się za porażkę u siebie i liczę na skromne zwycięstwo 0:1,0:2,1:2.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Przejrzałem sobie statystyki LE i znalazłem kilku zagrożonych zawodników 3 kartką(w tych klubach które już mają awans):
Fabian Rinaudo(Sporting Lizbona),Rosales(Twente),Wasilewski,Jovanovic(Anderlecht),Javi Martinez,Muniain(Bilbao),Huth,Upson(Stoke),Farfan(Schalke-oni mogą jeszcze nie awansować)
Chyba nikogo nie przeoczyłem.Z kursów patrzyłem jedynie Unibet(bo tam gram) jest Huth @2,25.
Jak ktoś znajdzie u innych buków kartkę któregoś z tych graczy,proszę niech się podzieli tą wiedzą na forum.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
keczup 0

keczup

Użytkownik
Odnośnie pytania Levego mam konto w expekt i tam straszna posucha jeśli chodzi o zakłady na takie zdarzenia z tego co wypisał kolega wyżej to jest tylko oferta na to:
Czy F Rinaudo otrzyma kartkę w regulaminowym czasie? Tak: 1.95 Nie: 1.75
 
jurasicbart 167

jurasicbart

Użytkownik
Przejrzałem sobie statystyki LE i znalazłem kilku zagrożonych zawodników 3 kartką(w tych klubach które już mają awans):
Fabian Rinaudo(Sporting Lizbona),Rosales(Twente),Wasilewski,Jovanovic(Anderlecht),Javi Martinez,Muniain(Bilbao),Huth,Upson(Stoke),Farfan(Schalke-oni mogą jeszcze nie awansować)
Chyba nikogo nie przeoczyłem.Z kursów patrzyłem jedynie Unibet(bo tam gram) jest Huth @2,25.
Jak ktoś znajdzie u innych buków kartkę któregoś z tych graczy,proszę niech się podzieli tą wiedzą na forum.
Proponowal bym zagrac kogos wlasnie ze Stoke, zaleznie jak bedzie sie ukladal mecz moze taka planowana kartka sie pojawic.Stoke do awansu potrzebuje remisu ale potem czeka ich ciezki wyjaz do Besiktasu. Podejzewam ze to bedzie mecz walki bo dla Dynamo jest to mecz o pozostanie w grze,Stoke to troche tacy angielscy rzeznicy, takze mimo wszystko kartki beda na pewno i to nie tylko takie zaplanowane. Warto wiec zagrac na Huth&#39;a bo on juz w tych rozgrywkach zebral 4 kartoniki.
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
UEFA anulowała żółte kartki z eliminacji
2011-09-14 13:43 - Autor: Emil Kamiński, fot. Mateusz Kostrzewa - Źródło: własne
Przed rozpoczęciem fazy grupowej rozgrywek Ligi Europejskiej UEFA anulowała wszystkie żółte kartki, które piłkarze otrzymali w eliminacjach. To oznacza, że w pierwszym meczu w Eindhoven Maciej Skorża będzie mógł skorzystać z Michała Żyro.
Przypomnijmy, że „Żyrko” podczas rewanżowego spotkania w Moskwie został upomniany żółtą kartką. Dla młodego napastnika było to drugie kara tego rodzaju w bieżącej edycji LE. Jednocześnie decyzja UEFA zdjęła zagrożenie pauzą z pozostałych legionistów.
Dodajmy, że w eliminacjach z powodu nadmiaru żółtych kartek pauzowali Miroslav Radović, Manu, Marcin Komorowski i Ivica Vrdoljak.

http://akademia.legia.com/index_ml.php?akt=25030
 
M 135

mhm

Użytkownik
to jest jak widac wyjatek od reguly. Wg regulaminu kartki ida dalej.
Poza tym rozpatrujemy tutaj Anderlecht i Stoke a nie Legie.
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Ok skoro idą to idą. A wkleiłem z Legii bo akurat to miałem pod ręką, a w eliminacjach dotyczyło to wszystkich drużyn nie tylko Legii.
 
N 77

noobcior

Użytkownik
AEK Larnaca FC - Maccabi Haifa
O 19 kolejne mecze Ligi Europejskiej. Teraz wybieram się na Cypr, gdzie się gra bardzo ciężko. Fanatyczni kibice, gorąca atmosfera. Podobnie jak w Izraelu, jednakże powinno to robić na przyjezdnych wrażenie. Na gości, którzy są słabą drużyną. Wiele zespołów potrafiłoby zdemolować Rumunów z Bukaresztu 5:0, gdyby grały z przewagą dwóch zawodników. Wyjazd pokazał totalną rozpacz nad grą, kiedy nie potrafili wykorzystać gry 11 na 10, co skończyło się dwiema bramkami. Larnaca potrafiła zremisować z Schalke na wyjeździe po porażce u siebie 5:0. Do pierwszego meczu w Izraelu szykowali się na remis. Widać to było po ich grze. Niestety po stronie przeciwników coś wpadło i trzeba było szukać swoich szans. Takowa była, 100% okazja pod koniec spotkania. Analizę opieram głównie na tamtym meczu. Stawiałem wtedy, postawię i teraz.
AEK Larnaca lub remis @ 1.75 Tobet ✅
AEK Larnaca DNB @ 2.46 Tobet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Transmisje telewizyjne:
AEK Ateny - RSC Anderlecht (19:00 - Polsat Sport)
Twente - Fulham (19:00 - Polsat Sport Extra)
Salzburg - PSG (21:05 - Polsat Sport Extra)
Stoke - Dynamo Kijów (21:05 - Polsat Sport)
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska Spotkanie: Salzburg - PSG ( J.Pastore strzeli gola ?) Typ: TAK Kurs: 2,87 Bukmacher: Bet365 Analiza:
Dziś moim typem dnia jest typ na strzelca bramki. PSG po ostatniej porażce w prestiżowym meczu z Marsylią w lidze przyjechało do Salzburga zmazać plamę oraz przypieczętować awans do kolejnej fazy Ligi Europy.
Jednym z liderów nowo budowanej potęgi w Europie - PSG jest Javier Pastore. Ten 22-letni Argentyńczyk spisuje się w PSG bardzo dobrze. Od początku sezonu rozegrał 13 meczy i strzelił w nich 6 goli (drugi strzelec drużyny).
Dzisiaj na pewno będzie wiele od niego zależało ale uważam, że ten zawodnik udźwignie presję i poprowadzi Paryżan do wygranej. Pastore od początku listopada prezentował się następująco;
3.11 (d) Slovan Bratysława 1:0 - 87 minut i bramka
6.11 (w) Bordeaux 1:1 - 90 minut i żółta kartka
11.11 Argentyna - Boliwia 1:1 - 90 minut
15.11 Kolumbia - Argentyna 2:1 - rezerwowy
20.11 (d) Nancy 0:1 - 90 minut
27.11 (w) Marsylia 0:3 - 59 minut

Jak widać ostatnie mecze PSG nie grało najlepiej co i odbiło się to na formie Pastore. Dziś jednak wierzę w umiejętności tego zawodnika i typuję, że potwierdzi awans francuskiej drużyny bramką.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Jak widać ostatnie mecze PSG nie grało najlepiej co i odbiło się to na formie Pastore. Dziś jednak wierzę w umiejętności tego zawodnika i typuję, że potwierdzi awans francuskiej drużyny bramką.
Można wierzyć tylko w co skoro Pastore nawet nie ma w kadrze na mecz w Salzburgu...
http://www.francja.goal.pl/index.php?dzial=aktualnosci&amp;amp;artykul=210715
PSG :
Douchez, Sirigu - Armand, Bisevac, Camara, Ceara, Jallet, Sakho, Landre, Tiéné - Bodmer, Matuidi, Chantôme, Nene, Sissoko - Bahebeck, Erding, Gameiro.
out: Diego Lugano, Jérémy Ménez, Javier Pastore, Guillaume Hoarau
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Proponowal bym zagrac kogos wlasnie ze Stoke, zaleznie jak bedzie sie ukladal mecz moze taka planowana kartka sie pojawic.Stoke do awansu potrzebuje remisu ale potem czeka ich ciezki wyjaz do Besiktasu. Podejzewam ze to bedzie mecz walki bo dla Dynamo jest to mecz o pozostanie w grze,Stoke to troche tacy angielscy rzeznicy, takze mimo wszystko kartki beda na pewno i to nie tylko takie zaplanowane. Warto wiec zagrac na Huth&#39;a bo on juz w tych rozgrywkach zebral 4 kartoniki.
Moim zdaniem Upson ????
Na gracza Sportingu jest kurs w Expekt 1.80 jak dobrze pamiętam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom