>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

5 kolejka fazy grupowej Ligi Europejskiej - 22.11.2012 - czwartek

Status
Zamknięty.
hypo21 0

hypo21

Użytkownik
Ja osobiście zrezygnowałem z gry na Hannover. Awans pewny, kasa za wygranie meczu nie jest duża, a w weekend mecz z Bayernem.

Z drugiej strony wiadomo, jak gra Twente w LE, a poza tym skład mocny, przy zwycięstwie z Twente awans z 1 miejsca pewny. W innym przypadku potrzebny będzie remis z Levante w Walencji.

Ciężko powiedzieć.
 
Y 9

yancho

Użytkownik
No ale generalnie myśle, że over 2,5 to jest beton nad betonami na dziś. Hannover tak czy siak strzela dużo goli. Dziś nie będą skoncentrowani baardzo na defensywie, zagrają dla ludzi do przodu tak jak lubią. A Twente? no kiedy odpalą jak nie dziś? A poza tym nie mają nic a nic do stracenia. Ja myślę, że śmiało można grać over 2,5 po niziutkim kursie 1,55. A można 1,5 do przerwy over dac. 1x2 ciezko faktycznie coś powiedziec.
 
hypo21 0

hypo21

Użytkownik
Też mi się tak wydaje - over 2,5 to typ warty rozważenia. Dla mnie over 1,5 w 1 połowie nie jest za pewny, patrząc na minuty strzelania bramek w poszczególnych meczach w grupie.
Hannover - Twente over 2,5 1,60 @bet365
Do tego dorzucam PSV - Dnipro (+2) 2 1,44 @bet365
Razem 2,30, więc AKO całkiem fajne.
Co do meczu PSV - Dnipro, to uważam, że Dnipro zapewni sobie awans z 1 miejsca w ostatniej kolejce u siebie z AIK. Z Napoli mają lepszy bilans bezpośrednich meczów.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Widzę, że dyskusja na temat Hannoveru, wróble ćwierkają że potraktują to spotkanie ulgowa, można się spodziewać dużej rotacji w składzie, Sobiech chyba od pierwszej minuty.
Awans jest, a miejsce jakie zajmą nie jest w tym przypadku tak istotne; czy pierwsze, czy drugie nie ma różnicy, tu nie trzeba uciekać przed Barceloną, czy Bayernem, a każdy rywal albo będzie w zasięgu, albo będzie wyraźnie słabszy. W weekend grają z Bayernem i to spotkanie jest priorytetem.
Twente gra o awans, chociaż muszą uważnie przyglądać się drugiej rywalizacji w grupie, ale mimo to wydają mi się tu absolutnie faworytem.
 
funnyman 735

funnyman

Użytkownik
Typując LE trzeba zawsze uważać. Wiele zespołów występujących w tych rozgrywkach wystawia rezerwowe składy ,albo po prostu skupia się na rodzimej lidze i traktują te rozgrywki po macoszemu. Jednak dzięki temu można również trafić bardzo fajne kursy na poszczególne spotkania.

VS
Pierwsze pod lupę biorę spotkanie u naszych zachodnich sąsiadów. Borussia M&#39;Gladbach mierzy się z outsiderem tej mocnej grupy AEL-em Limassol. Goście z iluzorycznymi szansami na awans z tylko 1 punktem ugranym u siebie właśnie z Niemcami. Dzisiaj będzie szansa na rewanż. Z tego co udało mi się wyczytać na niemieckich serwisach Favre traktuję poważnie ten mecz i nie zamierza mocno rotować składem.W zespole źrebaków zabraknie leczących kontuzjowanego kapitana Filipa Daemsa oraz napastnika Luuka de Jonga. Goście natomiast zagrają bez reprezentanta Rwandy Edwina Ouona, który w poprzedniej kolejce LE zobaczył czerwoną kartkę. Zwycięstwo piłkarzy z Borussia Park myślę ,że jest jednym z najpewniejszych typów w tej kolejce ,jednak jakiegoś pogromu bym się z ich strony nie spodziewał. Jednak tacy piłkarze w podstawowej 11 jak Arango ,Herrman czy Hankę powinni dać Źrebakom zwycięstwo.

Gladbach:
ter Stegen - Stranzl, Brouwers, Dominguez, Wendt - Marx, Nordtveit - Rupp, Arango - Herrmann - Hanke
Dla wyższego kursu:
Borussia Moenchengldbach - Ael Limassol 1(do przerwy) 1.62 Bet365
VS

Jednym z najpewniejszych również wg. mnie spotkań jest pojedynek Newcastle z Maritimo. Portugalczycy bez zwycięstwa jeszcze. Po dwóch remisach u siebie. Sroki natomiast legitymują się dwoma zwycięstwami u siebie bez straty nawet gola i także dwoma remisami w delegacji. Dzisiaj ta reguła prawdopodobnie zostanie podtrzymana. Podobnie jak to wyglądało w mojej powyższej wypowiedzi ,także gospodarze stracili punkty w Portugalii po słabym meczu zakończonym 0-0. Analogia jest więc bardzo widoczna. Jak pisał Wasek1 , u Srok nie zagrają Cabaye czy Gutierrez ,jednak myślę ,że pomimo tych osłabień zwycięstwo gospodarzy już po 1 połowie:
Newcastle - Maritimo 1(1.połowa) 1.95 Bet365
Nie chcę się zbytnio rozwodzić ponownie nad spotkaniami które zostały już dobrze przeanalizowane ,więc tylko zaaprobuję:
Liverpool - Young Boys Berno 1(-1.5) 2.0 Bet365
(Jeśli nawet Steven ma wyjść w pierwszym składzie to LVC powinno wygrać ten mecz przynajmniej dwoma bramkami)

Rubin Kazań - Inter Mediolan 1 2.00 Bet365 (3-0)
✅✅✅
Juniorzy niebiesko-czarnych na pewno nie są w stanie sprostać tak doświadczonej drużynie jak Rubin
Neftci - Partizan under 2.5 1.70 Bet365 (1-1) ✅✅✅
Typ opisany przez Alvarosa.
I jeszcze coś takiego dodam:
Basel - Sporting Lizbona over 9 rożnych 1.50 Bet365
Zwłaszcza goście to zespół lubiący &quot;przykornerzyć&quot; ,więc myślę ,że 9 jest liczbą do przeskoczenia spokojnie. W ostatnim meczy wyjazdowym Lwów z Genkiem ,dla potwierdzenia było ,aż 17 tych stałych fragmentów gry.
pozdrawiam
 
P 35

playmaker-90743

Użytkownik
Lazio Rzym - Tottenham Hotspur X2 @1,47
Pierwszym moim typem na dzisiaj jest mecz w Grupie J, który rozegra się na Stadio Olimpico. Lazio zmierzy się z Tottenhamem, i uważam że Tottenham tego meczu nie przegra.
W kontekście tych dwóch drużyn często mówi się, że nie przywiązują uwagi do rozgrywek Europa League. Może i jest w tym jakaś cząstka prawdy, należy jednak pamiętać że mimo to obie drużyny są w fazie grupowej niepokonane. Może teraz nie ma wielkiego ciśnienia, ale nie ma też totalnego olewania - raczej pragnienie awansu jak najmniejszym nakładem sił. Z obu drużyn zdecydowanie bardziej kunktatorscy są włosi z Lazio. Wydaje mi się że ważna w kontekście tego meczu może być czerwona kartka Emmanuela Adebayora w meczu z Arsenalem. W następnej kolejce Premier League będzie pauzował, więc Andre Villas-Boas powinien dać mu zagrać w dzisiejszym meczu aby nie wypadł z rytmu. Pod czystym względem personalnym także Tottenham wydaje się być silniejszy od Lazio. Z resztą, w ostatnim meczu przeciwko Mariborowi największe gwiazdy Kogutów zagrały - zarówno Gareth Bale, Aaron Lennon, jak i Jermaine Defoe oraz własnie Adebayor. Stawiam na to, że Tottenham tego meczu nie przegra biorąc pod uwagę chociażby mecz z Arsenalem, gdzie do momentu czerwonej kartki zdecydowanie dominowali na boisku.

Liverpool FC - Young Boys Berno 1 @1,37
Kurs niski, ale zdarzenie wydaje mi się dość pewne. Nie przekona mnie żaden argument o silę YBB. Musieli mieć widocznie patent na włoskie Udinese, i zdołali wygrać oba mecze. Liverpool do tego meczu podchodzi w miarę poważnie. LFC wygrywając ten mecz praktycznie zapewniają sobie awans z grupy, a lepszej okazji niż mecz z YBB na Anfield nie będzie. Podejrzewam że The Reds wyjdą rezerwowym składem (który w Bernie strzelił 5 bramek), a w razie jakichkolwiek problemów na boisku pojawi się postrach całego piłkarskiego świata - Luis Suarez. Choć ciężko mi to przechodzi przez palce, należy pamiętać że brak Stevena Gerrarda w jego obecnej formie może być plusem dla drużyny. Na skrzydle znów zobaczymy Assaidiego, który w meczach EL prezentuje się z bardzo dobrej strony. Liczę na swobodne zwycięstwo Liverpoolu, który przełamał się ostatnio w lidze rozbijając Wigan.

Sparta Praga - Olympique Lyon X2 @1,55
Głównym moim argumentem jest tutaj fakt, że obie drużyny tak naprawdę zadowala remis. Nie sądzę więc żeby tempo gry było specjalnie forsowane. Lyon w końcu gra w Ligue 1 tak jak tego oczekują kibice na Stade Gerland - prowadzą z przewagą punktu (i jednym meczem zaległym) nad Bordeaux. Lyon w Europa League radzi sobie doskonale - wygrał wszystkie mecze. Siła tej drużyny wydaje mi się większa niż u drużyny czeskiej. Nie wykluczam ani piątego zwycięstwa Les Gones, ani spokojnego, gwarantującego awans remisu. Na porażkę raczej Lyon sobie nie pozwoli.
 
Q 6

qwx675

Użytkownik
Macie jakieś info odnośnie meczu Basel - Sporting? Poza absencjami w drużynie Sportingu, które ktoś na poprzedniej stronie podał, trudno cokolwiek znaleźć... Sporting praktycznie bez szans na awans, ale wiele zależy od motywacji Szwajcarów i tego, czy chcą w tej Lidze Europejskiej dalej grać...
 
amagicw 120

amagicw

Użytkownik
PSV vs Dnipro typ x2 ✅
kurs 2.15 (pinnacle)
stawka: 6/10
+0.548
+6.9
________________
+7.448
Analiza
Powinno być ciekawie, ale nie będzie. Dnipro prawie pewne awansu,a PSV prawie pewne, że nie awansuje. Matematycznie oczywiście mogą być pierwsi,ale nawet Dick Advocat daje jasne sygnały, że wciągają z wolna białą flagę, a porażka z AIK tylko to potwierdza. PSV do dzisiejszego spotkania podchodzi bez kilku zawodników:Mark van Bommel, Kevin Strootman, Jetro Willems i Luciano Narsingh(pełna lista poniżej). A Advocat głośno przebąkuje, że nie chce ryzykować kontuzjami etc. Gra pozorów ? Chyba nie, w PSV skupiają się na walce o mistrzostwo a wiadomo, że konkurencja nie śpi.... A Dnipro? Widać, że drużyny ukraińskie w tym sezonie w europejskich pucharach radzą sobie bardzo dobrze i moim zdaniem podkreślą to w dzisiejszym meczu, Dnipro zagra na 100% o całą pulę?!Niektórzy stawiają sobie pytanie dlaczego PSV miało by odpuścić mecz, przecież mają realne szanse wyjścia z grupy i wszytko zależy tylko od nich? Otóż odpowiem ... PSV ma obecnie 3 pkt przewagi nad Twente i 5 pkt nad Vitesse. W najbliższą niedzielę spotkają się właśnie z Vitesse na własnym stadionie. Jak widać mecz ten jest meczem podwyższonego ryzyka i będzie miał znaczenie dla układu czołówki tabeli. Z tego sprawę zdaje sobie również Advocat, co widać w jego wypowiedziach które pojawiły się już na forum. Nie stwierdzę, że Dnipro jest tu faworytem, bo nie jest! Ale patrząc na wyjściowe 11 i wypowiedzi trenerów. Większe szanse pokładam w Dnipro. Jeśli nawet PSV wygrało by ten mecz to aby awansować musiało by pokonać na trudnym terenie Napoli. Raz im się udało, ale tym razem to Cavani i spółka powinni zwyciężyć. Jak coach Psv zauważył szanse są bardzo małe. Liczę na przerwanie udanej passy PSV(7/7 ligowych zwycięstw w tym sezonie u siebie, oraz chyba 22 mecze bez porażki na arenie europejskiej w meczach domowych).
Oczywiście chcemy, zarezerwować sobie miejsce w Europa League etapach pucharowych. Po losowaniu, Napoli i PSV były faworytami do postępu, ale spójrz, gdzie są teraz &quot;, Ramos powiedział, odnosząc się do tabeli grupy F, gdzie jego zespół nadal prowadzi. &quot;Ale my nie zapewniliśmy jeszcze kwalifikacji do następnej rundy.
W dzisiejszym spotkaniu prawdopodobnie nie zobaczymy:
- Przemek Tytoń: bramkarz, 5 występów w obecnym sezonie.
- Erik Pieters: wielofunkcyjny obrońca, 0 występów w obecnym sezonie.
- Luciano Narsingh: napastnik, 23 występy, 4 bramki, 8 asyst w tym sezonie.
- Ola Toivonen: ofensywny pomocnik, 12 występów, 3 bramki, 4 asysty w tym sezonie.
- Kevin Strootman: środkowy pomocnik, 23 występy, 5 bramek, 4 asysty w tym sezonie.
- Jetro Willems: defensywny pomocnik, 17 występów, 0 bramek, 5 asyst w tym sezonie.
- Marcel Ritzmaier: środkowy pomocnik, 7 występów, 0 bramek, 2 asysty w tym sezonie.
- Mark Van Bommel: kapitan, defensywny pomocnik, 13 występów, 2 bramki, 3 asysty w tym sezonie.
PS.
Dotarłem tylko do informacji, że dnipro ma wystąpić w najsilniejszym składzie, o absencjach nic mi nie wiadomo.
Polecam również pk2 ✅
Marsylia vs Fenerbace typ x2 ✅
kurs: 1.86
stawka: 5/10
+7.448
+4.300
_____________
+11.748
Elie Baup podał listę z osiemnastoma nazwiskami zawodników, którzy zagrają w meczu z Fenerbahce na Stade Velodrome w czwartkowy wieczór.
W kadrze nie znależli się kontuzjowani N&#39;Koulou(df 12/0 kluczowy obrońca), Valbuena (mf 12/1 kluczowy), Remy (att 8/0, w zeszłym sezonie 16 goli), Gignac (att 8/5 obecnie najlepszy strzelec), Bracigliano (gk 0/0), N&#39;Diaye (0/0) i Magno, tak więc skład OM będzie mocno okrojony. Fenerbace powinno mieć pełny skład dostępną dziś z silnym zespołem, 400 fanów we Francji przyjdzie wspierać swój zespół ... Fenerbahce line-up : Volkan, Gokhan, Egemen, Yobo, Hasan, Krasic, Meireles, Baroni, Caner, Kuyt(znany z ligi holenderskiej oraz ang min. Liverpool, drugi pod względem ilości goli w klubie(5 bramek)) i Sow (att najlepszy strzelect, w ostatniej kolejce bramka (7 bramek)).Gracze ze Stambułu od 27. minuty grali w osłabieniu, czerwoną kartkę otrzymał Erkin. W doliczonym czasie gry pierwszej odsłony meczu, Ates wpisał się na listę strzelców wykorzystując rzut karny. Wyrównujące trafienie zaliczył Sow. Fenerbahce po 12 kolejkach zajmuje 4. miejsce w Tureckiej SUperlidze.
Pełna kadra Olympique Marsylii
Bramkarze: Mandanda, Fabri
Obrońcy: Fanni, Abdallah, M&#39;Bow, Morel, Mendes, Diawara, Aloé
Pomocnicy: Cheyrou, Barton, Kabore, Abdullah, Amalfitano, Raspentino, A. Ayew
Napastnicy: J. Ayew, Jobello
Olympique Marsylia gościł u siebie trzykrotnie w historii klubu, tureckie zespoły. Żadnemu z nich nie udało się strzelić gola na Stade Vélodrome.

Tureckie kluby na Stade Vélodrome:
02 października 1968 - OM 2-0 Goztepe
18 września 2007 - OM 2-0 Besiktas
09 sierpnia 2012 - OM 3-0 Eskisehirspor
Sytuacja w grupie wygląda następująco: Fenerbace nie jest jeszcze pewne awansu, wystarczy im jeden pkt do osiągnięcia celu, w kolejnym pojedynku zmierzą się u siebie z M&#39;gladbach, niemieckie ekipy nie są łatwe do grania, uznając, że dzisiaj im się potknie będzie to mecz o awans, do tego napewno nie będą chcieli doprowadzić, dlatego tutaj zamierzają co najmniej zremisować. Sytuacja Marsylii jest gorsza, wobec dzisiejszej porażki, pozostanie im liczyć na porażkę M&#39;gladbach w jednym z dwóch meczów (bardziej prawdopodobne że będzie miało to miejsce w turcji, ale wtedy turcy będą już pewni awansu więc mogą mecz odpuścić). Nie będzie to łatwy mecz o czym mówi Asystent trenera OM: &quot;Fenerbahçe ma świetny zespół, ale chcemy wygrać ten mecz &quot;, podobnie twierdzi Aykut Kocaman : &quot;Naszym celem jest zapewnienie sobie biletu do fazy pucharowej. OM w Stambule byli górą fizycznie i psychicznie. Nasz zespół musi wygrać. OM jest w dobrej sytuacji, ponieważ gra w domu. Spodziewam się trudnego meczu&quot;. Patrząc na absencję kluczowych zawodników w ekipie OM, Fenerbace jak najbardziej ma szanse wyjść zwycięsko z dzisiejszego pojedynku.
Po meczach:
Mecz Marsyli naprawdę ładny, marsylia na papierze i w zgraniu była o wiele słabsza, widać było momentami że piła leciała do nikogo, natomiast jeśli chodzi o wyszkolenie techniczne to przewyższają poziomem turków. W drugiej połowie OM zwiększyło bieg, z 2 akcje do pustej, 2 sam na sam z bramkarzem, poprzeczka, totalny impas i niemoc tej ekipy. Co do Fenerbace to bardzo ładnie się przesówała obrona. Mocne kontry w ich wydaniu. Mecz naprawdę był ciekawe, polecam obejrzeć. A na koniec mam nadzieje, że ktoś skorzystał z moich wypocin ;&gt;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
psotnick 893,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Lazio Rzym – Tottenham Hotspur
Czy G Bale otrzyma kartkę w regulaminowym czasie?
Typ: Tak @ 5.15 Expekt ⛔ 0-0 :;/: nie tym razem...
Po wczorajszym trafieniu w kartkę Demichelisa dzisiaj też postanowiłem uderzyć w tego typu zakłady. Niestety oferta na kartki w LE jest bardzo uboga, a zwłaszcza w interesujących mnie przypadkach. Niemniej jednak udało się znaleźć całkiem prawdopodobny typ na kartkę Garetha Bale’a, która wykluczyłaby go z ostatniego meczu i tym samym wyczyściła jego kartotekę przed fazą pucharową. Wprawdzie Tottenham nie zapewnił sobie jeszcze awansu, ale jest tego bardzo bliski mając bardzo korzystną sytuację w grupie przed ostatnimi meczami. N ieco skomplikować sprawę może im tylko splot mało prawdopodobnych zdarzeń , ja k ich przegrana w dzisiejszym meczu z Lazio przy jednoczesnej wygranej Mariboru w Atenach, co zrównałoby ich punktowo. Ale nawet wtedy Koguty będą miały w ostatnim meczu wszystko w swoich rękach podejmując na White Hart Lane najsłabszy Panathinaikos . Przy bardzo prawdopodobn ej wygran ej mieliby awans w kieszeni bez oglądania się na nikog o , a t o z uwagi na lepszy bilans bezpośrednich spotkań z Mariborem (3-1 i 1-1). Zresztą już dzisiaj sytuacja może się wyjaśnić na korzyść Anglików, bo skoro Panata potrafiła u siebie oprzeć się faworytom (po 1-1 z Lazio i Tottenhamem), to tym bardziej będzie umiała postawić się przeciętnym Słoweńcom. Jak widać Koguty są na najlepszej drodze do awansu i na pewno Andre Villas-Boas chciałby, żeby jego najlepszy zawodnik wszedł w nową rundę z czystym kontem kartkowym. O tym, że Bale jest absolutnie kluczowym zawodnikiem dla Londyńczyków nie trzeba nikogo przekonywać , wystąpił we wszystkich meczach tego sezonu, niemal zawsze od początku do końca. Żadną przesad ą nie będzie stwierdzenie, że to od Walijczyka trener rozpoczyna ustalanie składu. Zupełnie się nie zdziwię, jeśli przy korzystnie układających się wynikach w drugiej połowie Bale szybko postara się o żółtko, po czym zostanie zmieniony, żeby nie narazić się na czerwoną. Przyznaję, ryzyko nie jest małe , ale mimo wszystko sporo argumentów przemawia za takim rozwojem wypadków, a wysoki kurs tym bardziej zachęca. Myślę, że za umiarkowaną stawkę typ jak najbardziej wart zagrania.
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;o:OfficeDocumentSettings&gt; &lt;o:RelyOnVML/&gt; &lt;o:AllowPNG/&gt; &lt;/o:OfficeDocumentSettings&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves&gt;false&lt;/w:TrackMoves&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignCellWithSp/&gt; &lt;w ???? ontBreakConstrainedForcedTables/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignInTxbx/&gt; &lt;w:Word11KerningPairs/&gt; &lt;w:CachedColBalance/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
No właśnie nie wiem, czy są jakieś osłabienia w Bazylei... Kurs jest dość wysoki. Przy 2,10 byłem pewny, że będzie spadać. Faktycznie, spadł, ale tylko do 2,00. Jednak osobiście uważam, iż po takim kursie typ jest godny uwagi i warto pograć.
FC Basel - Sporting Lizbona 1 @ 2 (UNIBET) 3:0 ✅✅✅
Bardzo ważny mecz dla Szwajcarów, którzy raczej ligi europejskiej nie olewają. Na stadion Świętego Jakuba przyjeżdża, dziwnym trafem, outsider grupy - Lizboński Sporting. Cóż, formę Lwów zna większość zgromadzonych na tym forum, nieraz były grane przeciwko nim typy, oprócz licznych kontuzji mają także duże problemy finansowe. W lidze europejskiej pozostają bez zwycięstwa, w lidze dopiero 10. miejsce, w lidze na wyjazdach prezentują się najgorzej z całej ligi, jedynie dwa punkty w 4. meczach. Jedyną okolicznością przemawiającą za Sportingiem jest fakt, że w weekend pokonali u siebie Bragę 1:0. Z kolei Bazylea po słabym początku sezonu ewidentnie zaczyna wracać na właściwe tory. W 4. ostatnich meczach 4 zwycięstwa, w ostatnim spotkaniu wygrana aż 4:0 z liderem - Grasshoppers. Nie wydaje mi się, aby drużyna ze Szwajcarii odpuszczała rozgrywki europejskie. Porównując mecze z Grasshoppers i ostatnim w lidze europejskiej - Videotonem, zaszły tylko dwie zmiany w składzie. Zamiast Gillesa Yapi Yapo (który ma równe 0 minut w LE) zagrał Marcelo Diaz, zamiast Fabiana Freia - Alexander Frei. 9. zawodników z pierwszego składu zagrało w obu spotkaniach. Myślę, że Basel jest rozpędzony, Sporting dopiero zaczyna (być może) łapać rytm. Samo zwycięstwo z Bragą (która mimo wszystko w tygodniu miała mecz o życie w LM - porażka po żałosnej grze z Cluj) nie będzie miało większego wpływu. Myślę także, że na ten moment piłkarzom Sportingu bardziej będzie zależało na poprawieniu sytuacji w lidze, aniżeli na lidze europejskiej, gdzie mają małe szanse na wyjście z grupy.
Pozdrawiam i życzę powodzenia ???? .
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
H 32

hardrigar

Użytkownik
Na poprzedniej stronie znajduje się informacja, że Atletico zagra bez Falcao, a Lazio bez Klose. Czy ktoś mógłby potwierdzić/zdementować te informacje?
 
K 0

kamlot7

Użytkownik
[Atletico Madrid - Hapoel tel Aviv
Typ: 1
Kurs: 1.14
bet365

Jeśli Atletico wygra to zapewni sobie awans do fazy pucharowej. Jest już niemal pewne, że Hapoel zajmie ostatnie miejsce w tabeli, dlatego powoli odpuszczają. Widać to po składzie jaki przyjechał do stolicy Hiszpanii. Hapoel nie wygrał dotąd żadnego meczu, natomiast Atletico na swoim obiekcie zgarnęło komplet punktów. W pierwszym spotkaniu tych drużyn, piłkarze z Hiszpanii pewnie wygrali 3:0.
 
K 0

kamlot7

Użytkownik
Na poprzedniej stronie znajduje się informacja, że Atletico zagra bez Falcao, a Lazio bez Klose. Czy ktoś mógłby potwierdzić/zdementować te informacje?
W Atletico Falcao nie zagra, ponieważ dostał od Simeone wolne, podobnie jak Juanfran, Diego Godin, Filipe, Gabi oraz Arda Turan.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Nikt nie jest dzisiaj zainteresowany meczem Helsingborg vs Levante?
Helsingborg skonczylo sezon, zostaly im dwa mecze do konca europejskich pucharo bo szansy na awans to oni juz raczej nie maja. Prawdopodobnie podejda do tego spotkania rekreacyjnie. Nie ma co sie wysilac skoro o nic sie nie walczy a za chwile wakacje ???? . Oni sa po calym ciezkim sezonie w ktorym rozegrali wiele spotkan i napewno zostawilo to w nich jakis slad.
Levante jest w srodku sezonu, prezentuja sie dobrze. Ostatnio pokonali slabe Dep. La Cor. 0:2 na wyjezdzie co tez sie liczy. Wczesniej porazka z Realem Madryt 1:2 po dobrym meczu. W Pucharze remis z dobra druzyna Twente ktora jest o klase lepsza od Szwedow. Hiszpanie graja bardziej techniczna pilke a z taka problemy maja druzyny ktore graja bardziej silowy futbol tak jak Helsingborg.
Moj typ na dzisiaj to wygrana Levante z handi -1 po kursie 3,95 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
ROSENBORG - RAPID VIENNA
Grupie K sprawa awansu już jest przesądzona. W dalszej fazie rozgrywek zobaczymy ekipy Bayeru Leverkusen oraz Metalistu Kharkiv. Spotkanie to ma więc charakter meczu o pietruszkę. Rapid póki co w 4 meczach może &quot;pochwalić&quot; się jedną strzeloną bramką i aż jedenastoma straconymi co dało im w sumie 0 (zero) pkt. O 3 oczka więcej mają dzisiejsi gospodarze, którzy w pokonali jedynie swoich dzisiejszych rywali na ich własnym terenie. Czyli teoretycznie dziś również powinni wygrać. Ale dla mnie takie pewne to nie jest. Rosenborg w niedzielę zakończył rozgrywki ligowe na 3 miejscu (słaba postawa w 4 ostatnich spotkaniach, w których zdobyli jedynie 3 pkt, spowodowała spadem z drugiej lokaty) i tu nasuwa się pytanie czy graczom norweskiego klubu będzie się jeszcze odpowiednio chciało spinać na mecze o pietruszkę??? Sezon w Austrii natomiast w pełni. Po 16 kolejkach Rapid na 3 pozycji i ze sporą stratą do czołówki. Dziś mają szansę trochę się zrehabilitować na europejskiej arenie na tle rywala który może już myśleć o odpoczynku po sezonie a nie sprawach sportowych. Kurs zacny - można spróbować.
Rosenborg - Rapid Vienna (+0,5) 2 @ 2,05 ⛔
Rosenborg Czyste konto - NIE @ 1,44 ✅
Bet365

PANATHINAIKOS ATENY - MARIBOR
Grupa J. Sprawa awansu ciągle otwarta dla obu ekip. W lepszej sytuacji wydają się być dzisiejsi goście, którzy w 4 dotychczasowych spotkaniach zdobyli 4 punkty (dwa więcej niż piłkarze z Aten). Gospodarze nie najlepiej radzą sobie w lidze i po 11 kolejkach tracą aż 15 pkt do lidera, głównie za sprawą sporej ilości remisów (6 na 11). Liga także już przegrana, więc można zrehabilitować się w europejskich pucharach. Ale aby awansować trzeba dziś bezwzględnie wygrać i liczyć na wygraną Lazio z Tottenhamem. Patrząc na mecze domowe trudno znaleźć porażkę (ostatnia w meczu o punkty miała miejsce 18 marca). Martwić może jedynie duża ilość spotkań remisowych. Dziś jednak liczę na wygraną gospodarzy po zaciętym meczu. Bardzo ciekawą opcją wydaje się być under 2,5 w dzisiejszym meczu patrząc na ostatnio osiągane wyniki na własnym stadionie:

Panathinaikos Ateny - Maribor 1 @ 1,80 ✅
Panathinaikos Ateny - Maribor under 2,5 @ 1,80 ✅
Bet365

FC METALIST KHARKIV - BAYER LEVERKUSEN
Jak już wspomniałem przy pierwszym spotkaniu sprawa awansu jest już rozstrzygnięta i ten mecz zdecyduje o zajęciu pierwszego miejsca w grupie. W pierwszym meczu rozegranym w Niemczech padł bezbramkowy remis. Dziś mam nadzieję, że obie ekipy trochę rozluźnią szyki defensywne co patrząc na poczynania Bayeru na wyjeździe wydaje się być oczywiste:

FC Metalist Kharkiv - Bayer Leverkusen over 2,5 @ 1,80 ⛔
Bet365​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 246

krysti24

Użytkownik
M&#39;Gladbach - AEL Limassol
Trzeba sobie jasno powiedzieć, że dzisiaj obowiązkiem drużyny z Gladbach jest zgarnięcie w tym spotkaniu 3 pkt. Piłkarze z Niemiec mają dzisiaj szansę wskoczyć na drugie miejsce w tabeli, gdyż Marsylia gra u siebie bardzo ciężkie spotkanie z liderem grupy Fenebahce. Pomimo pozornie słabych wyników BMG, ich gra nie wygląda źle. Drużyna miała wiele pecha w ostatnich spotkaniach, weźmy choćby ostatnie spotkanie ligowe z Stuttgartem: Gladbach przegrało 1-2, jednak w żadnym wypadku na taki rezultat nie zasłużyło, drużyna stworzyła sobie kilka dobrych okazji do strzelenia gola jednak byli na bakier ze skutecznością. W dzisiejszym spotkaniu nie ma mowy o jakimkolwiek oszczędzaniu zawodników ze strony Luciena Favre, dla gospodarzy liczy się tylko i wyłącznie zwycięstwo, a umówmy się, że AEL Limassol potęgą europejskiej piłki po prostu nie jest i jest to na pewno drużyna w zasięgu Borussii z Gladbach. Wydaje mi się, że dzisiaj drużyna gospodarzy da upust złości i odbije sobie ostatnie dość pechowe spotkania, pewnie wygrywając dzisiejszy pojedynek.
M&#39;Gladbach - AEL Limassol
Typ : 1 (1,33) ✅
handicap 0:1 1 (1,70)
✅
Fortuna
Jeśli chodzi o pozostałe spotkania to wiele zostało tutaj już napisane, więc podaje jedynie suche typy, już bez analizy:
Academica - Pilzno
Typ : X2 (1,41)
✅
Fortuna
Liverpool - YB Bern
Typ : 1 (1,44)
⛔
Fortuna
Marseille - Fenerbahce
Typ : X2 (1,84)
✅
Fortuna
Newcastle - Maritimo
Typ : 1 (1,51) ⛔
handicap 0:1 1 (2,05)
⛔
Fortuna
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Rubin Kazań - Inter Mediolan
Oba zespoły mają już pewny awans do kolejnej fazy ligi europejskiej. Dla kibiców Rubina, całego Kazania przyjazd Interu to spore wydarzenie, dlatego pomimo jeszcze nie potwierdzonych informacji jestem skłonny przypuszczać że gospodarze zagrają dziś w mocnym zestawieniu, oprócz tego że grają u siebie, zapewne przed kompletem publiczności, to także poprzednie spotkania pokazują że Rubin puchar ten traktuje dużo bardziej poważnie od Interu. Włoska ekipa od początku rozgrywek grała na pół gwizdka, dużo słabszym składem niż w Serie A, jednak słabość grupowych rywali pozwoliła awansować im już po czwartej kolejce spotkań. Dziś przyjeżdżają zagrać spotkanie w Rosji, gdzie wiele ekip z zachodu nie lubi grać. Z powodu kontuzji w Interze, trener gości Andrea Stramaccioni dał dziś odpocząć jeszcze większej ilości niż zwykle w lidze europejskiej, w kadrze znalazło się aż 10 zawodników z akademii młodzieży Nerazzurrich, na konferencji przedmeczowej powiedział że chce sprawdzić przydatność tych zawodników do pierwszej drużyny, choć ciężko przypuszczać by wielu z nich pomimo takiej ilości dostało szansę gry od pierwszej minuty, jednak tak czy siak będzie to dziś mocno rezerwowy skład, można obawiać się o to czy będą potrafili znaleźć wspólny język na boisku. W kadrze Interu nie znaleźli się: Joel Obi, Gaby Mudingayi, Cristian Chivu, Fredy Guarin, Dejan Stankovic, Wesley Sneijder, McDonald Mariga, Diego Milito, Samir Handanović, Ricardo Alvarez, Yuto Nagatomo, Walter Samuel, Antonio Cassano. Rubin jest w formie, wygrał 6 spotkań z rzędu, gra u siebie, na pewno o wiele bardziej zależy im na pierwszym miejscu w grupie, ciężko doszukać się jakiś argumentów za Interem, więc pomimo braku konkretnej informacji na temat składu gospodarzy jestem skłonny przypuszczać że będzie on mocny, co oznacza wygraną gospodarzy być może nawet i dwiema bramkami.
1 -&gt; 2.06 ✅
AH (0:1,5) 1 -&gt; 3.85 ✅
BetFair
3:0 ???? jednak...
spotkanie słabiutkie z obu stron, dobrze że się tak ułożyło dla gospodarzy bo później 75 minut nie grali w piłkę. Inter słaby, jak się spodziewałem, jednak z większymi chęciami, gdyby ok. 65 minuty piłka wpadła do bramki zamiast trafić w słupek mecz mógłby się zupełnie inaczej skończyć, a tak w końcówce Rubin zdobył dwie bramki i wynik zupełnie nie pokazuje tego co działo się na boisku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Napiszę o pewnym spotkaniu Nextgen Series w tym temacie bo odpowiedniego tematu nie ma.
Dokładnie chodzi mi o mecz Athletic Bilbao U19 z Marseille U19.
Trener Bielsa uzupełnił swój skład na mecz z Hapoelem w Lidze Europejskiej dużą ilością zawodników z grup młodzieżowych. Tym samym osłabił młodą drużynę Athletic przed starciem z francuzami. To właśnie Marsellie znajduje się na pierwszym miejscu w grupie z której awansują dwie drużyny do dalszych rozgrywek. I głównie w aspekcie kadrowym przyglądałbym się dzisiejszemu pojedynkowi na MiniEstadi. Hiszpanie mogą być mocni na własnym terenie ale przy brakach kadrowych opcja 2X w tym meczu wydaje się bardziej prawdopodobna niż stawianie na gospodarzy. Mają wprawdzie szansę na wyjście z grupy (w tej chwili plasują się na ostatniej pozycji), ale po wynikach młodzieżowców z Francji (2w-2r-1p) jestem przekonany że tego spotkania nie wygrają
Kadra Athletic na mecz w Izraelu:
Bramkarze: Raul, Arrizabalaga,
Obroncy: San Jose, Castillo, Ramalho, Etxeberria, Saborit, Aymeric
Pomocnicy: Undabarrena, Moran, Pena, Jonxa,
Napastnicy: Toquero, Llorente, Ibai, Isma Lopez, Igor Martinez, Guillermo.
Tylko 7 zawodników z podstawowego składu
Athletic Bilbao U19 - Marseille U19 typ: 2X @ 1.72 Betsson ⛔

*jeśli to nieodpowiedni temat (a tak wł aśni e jest) przeni eście go w dobre miejsce
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom