>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

5. Kolejka Bundesligi 13-15.09.2013

Status
Zamknięty.
S 37

szczepanirydlo

Użytkownik
Mam pograny ten Dortmund w różnych AKU (reszta meczy już wygrana lub najprawdopodobniej będzie jak Barcelona) i też zrobiłem pseudo kontrę na Hamburger (+2). Choćby z H2H widać jakie drużyna Lewego miała z nimi problemy (słynne 1:4 z zimy). Piszę jeszcze z pytaniem czy już wiadomo, czy zagra ktoś z Polaków.
Tylko Lewy.
BVB: Weidenfeller - Großkreutz, Subotic, Hummels, Schmelzer - Bender, Sahin - Aubameyang, Mkhitaryan, Reus - Lewandowski
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
Przemyślenia Rijo #3 -15-09-2013 - Bundesliga
1899 TSG HOFFENHEIM - BORUSSIA M&#39;GLADBACH


Hoffenheim radzi sobie jak na razie poniżej oczekiwań kibiców. Po remisie na Wirsol Rhein-Neckar-Arena z Norymbergią 2:2, &quot;Wieśniaki&quot; rozbiły w Hamburgu tamtejsze HSV aż 1:5. Niektórzy pomyśleli nawet, że ta drużyna będzie &quot;Czarnym Koniem&quot; rozgrywek - nic bardziej mylnego, tydzień temu przegrali 2:6 w Stuttgarcie.
Według mnie &quot;piętą achillesową&quot; TSG jest obrona. W pięciu meczach stracili 12 bramek!
Borussia gra na pewno o niebo lepiej. Fałszywą statystyką jest to, że dotychczas zdobyli tylko punkt więcej od przeciwników! Dwa mecze przegrali z faworytami do tytułu - w Monachium było 3:1, a na BayArena po świetnym meczu przegrali 4:2.
Tak czy siak grają milej dla oka. Kapitalnie do zespołu wprowadzili się Kruse i Raffael, którzy są teraz czołowymi postaciami w drużynie.
Według mnie goście mają dziś ogromne szanse na zdobycie w Hoffenheim trzech punktów. Ze średniakami radzą sobie dobrze, swoją drogą w każdym meczu strzelają gole.
Na sam koniec przedstawiam jeszcze jedną rzecz potwierdzającą moją tezę. Goście zagrają najsilniejszym składem, a w &quot;11&quot; gospodarzy na pewno zabraknie Salihovica, Firminio czy Vukcevica...
PROPONOWANE TYPY:
Borussia M&#39;Gladbach @ 2.65, SportingBet, stawka 2/3. ⛔
2 DNB @ 1.80, SportingBet, stawka 3/3. ⛔
Over 2.5 @ 1.77, Sbobet , stawka 3/3. ✅

BILANS: ⛔ 2.69 j
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
S 37

szczepanirydlo

Użytkownik
@2,64 Nürnberg. ⛔

Nie będę tu nic analizował, bo nie widziałem Norymbergi w ostatnim meczu. Widziałem za to dwukrotnie &quot;popis&quot; Eintrachtu. To co gra ta drużyna to absolutne dno i 3 metry mułu. Obiecałem sobie, że będę pobierał każdy kurs powyżej 2 na ich przeciwników i tego też się trzymam w tym wypadku.

e: nie wiem czy to Norynberga zagrała takie dno czy Eintracht zagrał tak dobrze. Tak czy siak Eintracht powinien to wygrać. Norymberga nie pokazała nic. Przypadkowy gol na 1-0 i w drugiej połowie praktycznie grał tylko Eintracht. Aż trochę żal beniaminka, że przed własną publicznością nie zdobyli trzech punktów. W pełni na nie zasłużyli.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom