>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5. Grand Prix Monako [20 - 23 maja 2021]

Status
Zamknięty.
donald-young 17,4K

donald-young

Użytkownik
Oficjalnie nie wystartuje Leclerc i teraz pytanie. h2h wiadomo pójdą zwroty, ale jak buki rozliczą lidera po 1 okrążeniu
 
D 20,9K

daayvit

Użytkownik
Leclerc jeżeli w ogóle ruszy to z końca alei serwisowej.
Dzięki Twojej informacji zagrałem:
Później już oferta wycofana. Zwrot

Ja na wyścig spróbuje zagrać taśmę ze sklasyfikowanych kierowców. Spore kursy na te zdarzenia poprzez incydenty podczas treningów oraz kwalifikacji. Jak spojrzymy na rok 2019 wypadł Leclerc prawdopodobnie na 16 okrążeniu, w 2018 również jedna osoba nie sklasyfikowana jednak bardzo szczęśliwie bo wypadek pod koniec miał Leclerc z Hartley'em (Co do dzisiejszych problemów coś ma pecha Leclerc na tym torze). Chociaż patrząc na jeszcze późniejsze lata to już nie jest tak bezpiecznie.
Sklasyfikowani: Russel, Latifi, Giovi, Raikonen, Gasly Vettel, Stroll, Schumacher, Norris AKO 15,23 Fortuna z podatkiem i bonusem
Post automatycznie złączony:

Na h2h zwroty napewno są ?
Zwrot na pewno bo nie startuje.
A co do lidera to myślę, że normalnie rozliczą
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +347
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Moim zdaniem rozlicza normalnie bo wyscig jest wyscigiem , jezeli ktosc postawil na pierwsze okrazenia jako zwyciezsca na Verstappen jak kolega mark1973 mark1973 to moze byc zadowolony a wszystkie zaklady h2h i inne anuluja czyli zwroty na Leclec
 
P 0

pavlinho

Gość
Znawca ze mnie żaden F1, jako że tor uliczny to typy na podstawie pól startowych, jak nikt z typowanych się nie rozbije to siądzie na luzie, stawka rekreacyjna bo to moje ulubione Grand Prix w sezonie więc kupon pod oglądanie

Vettel - Ricciardo 1 miejsca startowe 7-11
Alonso - Ocon 2 miejsca startowe 16-10
Giovinazzi - Tsunoda 1 miejsca startowe 9-15

za 237.50 do wyjęcia 700.63 w betfan bo tylko u nich wisi oferta na miękko, coroczna procesja
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom