>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

5. Grand Prix Miami [06 - 08 maja 2022]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Grand Prix Miami 2022
1651170281988.png

Piątek, 06 maja:

#1 Trening ▶ 20:30
#2 Trening ▶ 23:30

Sobota, 07 maja:
#3 Trening ▶ 19:00
#Kwalifikacje ▶ 22:00

Niedziela, 08 maja:
#Wyścig ▶ 21:30

1651170497744.png


Informacje o torze:
Nazwa toru:
Miami International Autodrome
Lokalizacja: Miami, Stany Zjednoczone
Pierwsze Grand Prix: 2022
Długość toru: 5.410 km
Liczba okrążeń: 57
Całkowity dystans wyścigu: 308.370 km

Zapraszam do dyskusji!
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Miami - kwalifikacje, sobota 22:00
Magnussen
- Schumacher @ 1.35

Norris - Ricciardo @ 1.45
Hamilton - Gasly @ 1.40

Kurs: 2.74
Bukmacher: forBET
Analiza:

U innych bukow kursy na Magnussena i Norrisa w tych parach to odpowiednio 1.15 i 1.20 wiec tutaj daja sporo wiecej. Schumacher nie ma podjadu do Magnussena i rownie dobrze w swoim zwyczaju moze wywalic w bariere jak trzeba bedzie jechac na limicie w kwalifikacjach. Ricciardo w tym roku wg mnie bedzie blizej w czasowkach Norrisa ale jednak to Lando jest lepszym kwalifikantem i to on powinien byc wyzej. W ostatniej parze ide w kierunku Hamiltona bo tor w Miami jest rowny przez co zniwelowane do minimum zostaly problemy z podskakiwaniem a i duze poprawki w Mercedesie wprowadzone w ten weekend zdaja sie robic robote.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +671
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Miami - wyścig, niedziela 21:30
Typ: Liczba kierowców sklasyfikowanych - under 16.5
Kurs: 2.11
Bukmacher: ewinner
Analiza:

Bilans piatkowych treningow to kilka rozbitych bolidow i do tego sporo awarii. Bottas i Sainz wywalili w bariery a Verstappen i Latifi mieli duze problemy techniczne ze swoimi samochodami. Miami to tor uliczny gdzie bariery sa bardzo blisko a do tego potworne upaly sprawiaja, ze bolidy odmawiaja posluszenstwa. W niedziele temperatura powietrza ma oscylowac w okolicach 31 stopni i spodziewam sie, ze moze byc oprocz kraks kilka awarii. Kurs kuszacy i spodziewalem sie spadkow po piatku ale jak buki nie reaguja to ja to zagram.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Na poczatek moze kilka spostrzezen po dwoch treningach.
Miami wraca do kalendarza F1 po wielu, wielu latach . Ostatni wyscig rozegrano tam w 1959 roku. Tor jest uliczny i troche przypomina mi ten w Arabii Saudyjskiej, nie z kształtu ale z bliskosci band , tarek i samej nawierzchni asfaltowej. Tor jest bardzo zdradliwy. Najechanie zbyt agresywnie na tarke powoduje, zaburzenie rytmu jazdy w najlepszym wypadku, czesto oznacza to utrate kontroli nad bolidem o czym przekonało sie wczoraj wielu kierowców a najbolesniej Sainz. Ten tor jest trudny technicznie , trzeba koncentracji i uwagi a przede wszystkim zaden z kierowcow tam nie jezdzil, wszyscy zaczynaja od zera.
Bylem ciekawy jak beda wystawione kursy na kwalifikacje i osobiscie jestem milo zaskoczony
Najbardziej interesuje mnie para Redbulla. Max z ogromnymi problemami z bolidem, praktycznie tu nie jezdził. Checco wyglada tu bardzo dobrze, on zreszta ostatnio na tego typu torach radzi sobie bardzo dobrze. W Arabii Saudyjskiej zaskoczył nie tylko Maxa ale i obu kierowców Ferrari i mysle ze jest w stanie to powtórzyc w tosunku do zespolowego partnera wiec stawiam dziz na Meksykanina w parze z Maxem

Verstappen - Perez 2
kurs 3,95 fortuna
kurs na wygrana Pereza to 12 , i mysle ze wart ryzyka, bo tutaj o błąd bardzo łatwo.

Mercedes przywozł to mnóstwo poprawek i beda eksperymentowali. Ale juz widac ze problemy z podskakujacym autem są tu duzo mniejsze zeby nie powiedziec ze problem zanika. Zobaczymy jak to sie przełozy na osiągi bolidu. W drugim treningu ładnie zaprezentował sie Russell, gdzie był najlepszy i dzis moze zaskoczyc. Choc mam wrazenie ze Czerwoni i Byki maja jeszcze rezerwy, jednak z pewnoscia Merc odrabia lekcje z poczatku sezonu i bedzie grożny.
Gdybym miał obstawic wygrana kogos jeszcze w kwalifikacjach to nie szedł bym w niskie kursy bo ten tor moze zaskoczyc
Obiecujace kursy widze na Sainza to kurs 12, Hamiltona kurs 16 i Russela kurs 8.
Z pewnoscia sa one warte ryzyka
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Pierwszy typ główny miałem w głowie na wyścig suchy ale skoro pada to może nawet i lepiej:
Zwycięży kierowca z 1. miejsca na starcie - NIE @1,83 fortuna
Leclerc jak maszyna w kwalifikacjach w tym sezonie, z tempem wyścigowym jest już różnie i RedBull często wygląda szybciej. Charles kojarzy mi się też nadal z wyścigami, gdzie popełnia "głupie" błędy. Na deszczu może nawet nie ukończy wyścigu a co dopiero wygrana. Może sporo się dziać, różnice się zatrą - wole postawić przeciwko niemu i na kilka różnych "koni" niż po takim samym kursie dawać jego win.

Gasly - Stroll 2 @3,25 STS
Idę w zaparte, ostatnio przyniosło to fajny kurs trafiony i zarobek. Kanadyjczyk kojarzy mi się z bardzo udanymi występami na deszczu (a i w kwalifikacjach zaskakująco wysoko). Czemu nie zagrać takiego przyjemnego kursu - lepsza opcja niż "pewniaki" po kursach 1,5 :D
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1909
Parkinson 26,8K

Parkinson

Użytkownik
Pierwszy typ główny miałem w głowie na wyścig suchy ale skoro pada to może nawet i lepiej:
Zwycięży kierowca z 1. miejsca na starcie - NIE @1,83 fortuna
Leclerc jak maszyna w kwalifikacjach w tym sezonie, z tempem wyścigowym jest już różnie i RedBull często wygląda szybciej. Charles kojarzy mi się też nadal z wyścigami, gdzie popełnia "głupie" błędy. Na deszczu może nawet nie ukończy wyścigu a co dopiero wygrana. Może sporo się dziać, różnice się zatrą - wole postawić przeciwko niemu i na kilka różnych "koni" niż po takim samym kursie dawać jego win.

Gasly - Stroll 2 @3,25 STS
Idę w zaparte, ostatnio przyniosło to fajny kurs trafiony i zarobek. Kanadyjczyk kojarzy mi się z bardzo udanymi występami na deszczu (a i w kwalifikacjach zaskakująco wysoko). Czemu nie zagrać takiego przyjemnego kursu - lepsza opcja niż "pewniaki" po kursach 1,5 :D
W Miami sucho ale dość wilgotno.
 
Parkinson 26,8K

Parkinson

Użytkownik
Ode mnie:

Ricciardo - Ocon 2 @2.50 (sts) ✅
- Przewiduje tutaj pogoń Ocona od pierwszego okrążenia. Daniel prawdopodobnie znów zaliczy słaby start + słabe tempo wyścigowe. Jeśli nic nie wydarzy się na starcie a Alpine nie namiesza w strategii to typ powinien wejść gładziutko.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1218
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Kwalifikacje były czyste ale czy taki bedzie i wyscig? Cos mi sie wydaje ze nie. Jest gorąco, wilgotno. Tor nie nadaje sie do scigania, jest slisko i mało przyczepnie. Dzis to test niezawodnosci bolidów. Mysle ze wiele ekip bedzie miec z tym problem i licze ze dzis zwyciezca bedzie niespodziewany, choc wiele wskazuje na Leclerca ale dla mnie nie po tym kursie, bo to nie jest tor i warunki by sie bawic w kursy rzędu 1,9
Ide w ilosc nisklasyfikowanych kierowców i tu under 14,5 po 3,35 fortuna

Pogada na Florydzie zmienna i roznie moze byc w wyscigu, chyba nie mozna wykluczyc deszczu
Dla mnie mistrzem jazdy w tych warunkach jest Lewis

Hamilton miejsca 1-2 kurs 7,75 fortuna

EDIT:
Osobiscie chciałbym wygranej Pereza lub Sainza na co tez postawie
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Problemy z układem paliwowym w obu Astonach. Jeżeli w ogóle wystartują to z alei serwisowej...
 
Otrzymane punkty reputacji: +131
P 0

popi

Użytkownik
GP Miami - wyścig, niedziela 21:30
Typ: Liczba kierowców sklasyfikowanych - under 16.5
Kurs: 2.11
Bukmacher: ewinner
Analiza:

Bilans piatkowych treningow to kilka rozbitych bolidow i do tego sporo awarii. Bottas i Sainz wywalili w bariery a Verstappen i Latifi mieli duze problemy techniczne ze swoimi samochodami. Miami to tor uliczny gdzie bariery sa bardzo blisko a do tego potworne upaly sprawiaja, ze bolidy odmawiaja posluszenstwa. W niedziele temperatura powietrza ma oscylowac w okolicach 31 stopni i spodziewam sie, ze moze byc oprocz kraks kilka awarii. Kurs kuszacy i spodziewalem sie spadkow po piatku ale jak buki nie reaguja to ja to zagram.
* czy kolizja w końcówce nie spowodowała ze wyścig ukończyli 16 kierowców ?
 
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
Właśnie, dlaczego to jest rozliczone na minus? Zdziwiłem się jak wszedłem na ewinnera, bo przecież 16 kierowców dojechało do mety. Vettel przecież został odesłany do garażu 3 okrążenia przed końcem
 
act 8,6K

act

Użytkownik
Dojechał do mety, a sklasyfikowany to jednak różnica, sklasyfikowanych było 17 kierowców.
Aby kierowca był sklasyfikowany musi ukończyc 90% wyścigu
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Tak jak kolega wyzej napisal. Chlopaki porozbijali sie za pozno bo kazdy kierowca, ktory przejedzie 90% wyscigu zostaje sklasyfikowany. Niestety zaklad na minus.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom