>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

5. Grand Prix Hiszpanii [13.05 - 15.05.2016]

Status
Zamknięty.
kamilowks 60

kamilowks

Użytkownik
Na 1 kolku Hamilton podjal manewr wyprzedzania Rosberg nie zostawil mu miejsca, Hamilton zjezdzajac na trawe stracil przyczepnosc ,obrocilo mu bolid I uderzyl w Rosberga. Tak w skrocie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
heros123 1K

heros123

Użytkownik
Wyniki wyścigu:


Fantastyczny wyścig. Scenariusz jak u Hitchcocka. Na początku wielkie gratulacje należą się Maxowi, bo pojechał naprawdę genialny wyścig i to w debiucie można powiedzieć. Wg mnie ten chłopak najpóźniej za trzy, cztery lata będzie miał na koncie tytuł mistrza świata, bo ma niesamowity talent, o czym przekonaliśmy się już w poprzednim sezonie. Świetna walka przez cały wyścig pomiędzy bykami i końmi. Zarówno Vettel jak i Kimi mieli szanse w tym wyścigu na zwycięstwo, ale Max miał fantastyczną strategię i w odpowiednich momentach zjeżdżał do boksów. Kimi walczył bardzo długo z Maxem, ale Holender nie dał się wyprzedzić i dzięki temu został najmłodszym zwycięzcą wyścigu F1 w historii. Na koniec wielka pogoń Daniela za Vettelem. Ricciardo miał stratę ponad 6 sekund do Niemca, a i tak po kilku okrążeniach dojechał do Seba, ale ostatecznie skończył na 4 miejscu i z przebitą oponą. Jeszcze na koniec starcie Lewisa z Nico. W tym pojedynku kibicuję Lewisowi, ale uważam, że to był incydent wyścigowy. Bardzo trudno to ocenić kto tu zawinił. Nico widział, że Lewis próbuje się wcisnąć w lukę po wewnętrznej i zamknął mu drzwi, a Lewis zamiast zachować zimną głowę, to wyjechał na trawę i już było po herbacie. Nie wiem jak Wy, ale ja to już nie mogę się doczekać Monte Carlo;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom