>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

5. Grand Prix Hiszpanii [13.05 - 15.05.2016]

Status
Zamknięty.
heros123 1K

heros123

Użytkownik
Grand Prix Hiszpanii​




13 maja - Piątek
Trening 1 - 10:00
Trening 2 - 14:00

14 maja - Sobota
Trening 3 - 11:00
Kwalifikacje - 14:00

15 maja - Niedziela
Wyścig - 14:00




Opony:​


Klasyfikacja generalna:​


Zaczynamy europejską część sezonu. Zapowiada się fantastyczny weekend wyścigowy i emocji na pewno nie zabraknie. To jest ostatni dzwonek dla Lewisa, żeby zaczął odrabiać straty do Nico, bo strata do Niemca wynosi już 43 punkty. Warto jeszcze odnieść się do sytuacji z wczoraj, czyli zamiana kierowców w Toro Rosso i Red Bullu. Jak spiszę się młody Verstappen w Red Bullu i czy będzie walczył z Danielem Ricciardo jak równy z równym? Na pewno stać go na to. I w końcu czy Rosjanin odbuduję się w satelickim zespole Red Bulla? W przyszły weekend poznamy część odpowiedzi.
Zapraszam do dyskusji w dziale;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
heros123 1K

heros123

Użytkownik
@Heros - Myślisz że kto bedzie dominował w Hiszpani ?
Co sie dzieje z Williamsem ?
Wiele już razy było tak, że po treningach nabierałem nadziei, że Ferrari powalczą o Pole Position w kwalach, a gdy już przychodziły kwalifikacje, to i tak Srebrni brali wszystko. Myślę, że tym razem będzie nie inaczej, o PP bić się będą Lewis i Nico, a dla Seba i Kimiego pozostanie walka o 3 miejsce. Kto wygra, Lewis czy Nico, trudno powiedzieć, ale nie ukrywam, że osobiście kibicuję Lewisowi w tej walce i chciałbym, aby to on zgarnął jutro P1. Zobaczymy. A odnośnie Williamsa, to oni są obecnie 4 zespołem w kolejności jeśli chodzi o wyniki i ten pierwszy trening to potwierdził, ale dlaczego tak słabo im wyszedł ten drugi trening, to sam do końca nie wiem.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
GP Hiszpanii - kwalifikacje, sobota 14:00
Daniel Ricciardo - Max Verstappen
Typ: Ricciardo @ 1,55
✅3-4
Sebastian Vettel - Kimi Raikkonen
Typ: Vettel @ 1,33
⛔6-5
AKO @ 2,09 b365

Verstappen nowy bolid, dogrywa wszystko dopiero, ustawienie kierownicy, fotela itp itd. Ricciardo świetny początek sezonu. Owszem Max wiadomo talent, ale też raczej kwalifikacje nie są jego najmocniejszą stroną, przecież nawet w Torro Rosso cieżko mu było zdominować pod tym względem Sainza.
Ricciardo dziś w obu treningach o te 0,2 sek szybszy.

Vettel po incydencie w Rosji, teraz zmobilizowany, oby bolid nie nawalił, bo obecny sezon to jednak rozczarowanie póki co. Ale Ferrari ma potencjał, owszem 1 trening zaciemnia obraz bo Mercedes nie jeździł na miękkich oponach, ale Vettel faworyt do P3. Kimi jednak będzie za plecami Seba.
 
D 559

dobryx

Użytkownik
Jestem w pewnym menadżerze i mam taki skład : But/Bot/WILL/ToroRosso.
Co polecacie wymienić ? Kogo dać na Hiszanie ? Czekam na podpowiedzi
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
estem w pewnym menadżerze i mam taki skład : But/Bot/WILL/ToroRosso.

Co polecacie wymienić ? Kogo dać na Hiszanie ? Czekam na podpowiedzi
A co to za menager i na czym polega? Może ktoś z nas by zechciał dołączyć jak opiszesz to co nieco ;)

Co polecamy? hmm wg mnie to będzie weekend Vettela, nie wiem jednak na czym opiera się rywalizacja w tej grze więc w ciemno nie będę nic proponował.


P.S. Jak tam typy na kwalifikacje w Hiszpanii? Ktoś coś gra? ;&gt;
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Tor w Barcelonie nieco przypomina ten w Soczi pod względem konfiguracji, a tam Williamsy dobrze się spisały, szansa jest bez wątpienia na miejsca 4-6. Powalczą tutaj z Red Bullami o te pozycje. Ale taki Bottas ma szansę z pewnością.
 
heros123 1K

heros123

Użytkownik
kwalifikacje - sobota 14:00

Kimi Raikkonen - Sebastian Vettel @ 1,30⛔
Fernando Alonso - Jenson Button @ 1,40✅
Kevin Magnussen - Jolyon Palmer @ 1,30✅
AKO: 2,37⛔ betsson

Ja na dzisiejsze kwalifikacje wybieram taki trebel. Uważam, że ma to duże szanse powodzenia i w każdej parze jest wyraźny faworyt. O pierwszej parze wspomniał już wczesniej robson, więc nie ma sensu się powtarzać, ale z typem zgadzam się w 100 procentach.
Jeśli chodzi o drugą parę, to Nando powinien się na lajcie uporać dzisiaj z Jensonem. Ten weekend dużo bardziej udany dla Hiszpana i raczej bez przygód przebiegały dla niego te trzy treningi. Wyniki w treningach również bardzo obiecujące (10, 10, 7 miejsce), a do tego w każdym z tych trzech treningów odstawiał Buttona o minimum poł sekundy, a więc sporo. Warto wspomnieć, że Alonso jeździ u siebie, więc motywacja jest jeszcze większa i ten tłum kibiców, który jest za nim również go niesie na torze. Nie widzę tu innego wyniku jak zwycięstwo Nando.
A ostatnia para to Magnussen i Palmer. W pierwszym treningu Palmer nie jeździł, bo zastępował go Ocon. W drugim treningu też za dużo nie pojeździł, bo przebił oponę, więc tak naprawdę dopiero dzisiaj udało mu się więcej pojeździć. Duńczyk zaś jeździł wczoraj bardzo dużo i naprawdę niezłe kółka wykręcał od czasu do czasu. W obu treningach był szybszy od Palmera i myślę, że w kwalach powinno być podobnie, bo doświadczenie również mocno przemawia za Kevinem.

edit: Jeszcze jeden typ gram, bo niezły kurs jest.
Wygra kwalifikacje: Nico Rosberg @ 1,80⛔ betsson kosmiczny Lewis
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Pisze z tel wiec pozniej edytuje wszystko.



Gp Hiszpanii kwalifikacje
Magnussen-Palmer 1@1,28✅
Kwiat-Grosjean 1@1,40✅
Ricciardo-Perez 1@1,33✅
Ako @2,38 milenium



Ricciardo i Red Bull beda bili się o pozycję 4-7. Perez bedzie na granicy miejsca 10 wg mnie. Para tylko moze nie wejsc w wyniku bledow itp

Kwiat na swieczniku w ten week, wczoraj slabo ale dzus juz jezdzil swoje. Grosjean z kolei narzekal na bolid od poczatku weekendu. Dzis tez slabo. Torro Rosso dysponuje lepszym potencjałem. Kwiat tdz ma wiele do udowodnienia.

Magnussen to lider Renault. Ma ezanse na Q2 moim zdaniem. Palmer fatalny weekend poki co. Piatek stracony calkiemm. Pierwsza sesje jezdzil jego bolidem Ocon a w drugiej gdy juz wsiadl Palmer to wybuchla mu opona. Ma trzecim treningu spora przewaga na korzysc Magnussena.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
luxik23 191

luxik23

Użytkownik
Sainz-Massa 1 @ 1.60 betsafe ✅
Carlos ruszy z pozycji 8 , rywal 18. Na starcie uzyska kilka sekund przewagi.
Tempo Williamsa nie jest jakieś wybitne.
Tak niskie polo startowe tutaj będzie kluczowe i nie nadrobi tej straty w wyścigu jeśli Sainz nie zaliczy jakieś przygody na torze.
Polecam.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Też dziś gram przeciwko Massie. Williams nie spisuje sie najlepiej na tym torze. Jedmak specyfika im nie odpowiada jak Soczi.
Jednak ja Felipe będę staral sie ogrywac Sergio Perezem. Meksykanin podoba mi sje jako kierowca. Nie odpuszcza walczy zawsze do.konca. Jest liderem Force India w tym roku zdecydowanie. Na tle zagubionego Hulkenberga jest znacznie z przodu. Perez z p9, Massa z p18. Przepasc na starcie.

Do dua dokladam znowu... Vettela. Wczoraj mnie zawiodl w kwalifikacjach strasznie. Niespodziewanie nyl za Kimim. Ogolnie to Ferrari zawiodło wszystkich swoimi pozycjami MB po trzecum treningu wydawalo sie ze sa w stanie powalczyć z Mercedesami, ale bylo daleko w tyle. Vettel dzis powinien juz jechac czysty wyscig. Nie ma Kwiata w poblizu :p

GP Hiszpanii, wyścig niedziela 14:00
Perez-Massa 1@1,67✅
Vettel-Raikkonen 1@1,52 ⛔
AKO @2,54 milenium


Warto tez dodac ze tor w Barcelonie to na 25 wyscigow az 19 razy wygrywał kierowca z pole position. Dodajac do tego dotychczasowy pech Hamiltona i jego zlosc wydaje mi sie ze dzis wygra. Przecież nawet Maldonado wygrywał tutaj startujac z pole position ;)
Kursy na Lewisa moze nie zachwycają ale wiadomo to wyscig. Wszak spróbować mozna.

Zachecam do dyskusji bo cos cisza ;)
 
kamilowks 60

kamilowks

Użytkownik
Jak teraz to bedzie wygladac z rozliczeniem?
Troche glupie pytanie ale moze jakos sie myle
Postawione na Rosberga , nie ukonczyl wyscigu zwrot czy przegrana?
 
M 3

moobes

Użytkownik
Będzie przegrany zakład, gdyż wystartował. Ja postawiłem na Hamiltona i na chacie Sportingbet mi tak powiedzieli
 
bruzdzi 73

bruzdzi

Użytkownik
Mialem postawione ze Hamilton wygra, a Rosberg bedzie w TOP 3. Jak to bedzie wyglądało w STS?
 
M 3

moobes

Użytkownik
Mi to spieprzyło cholernie poważny kupon, jeszcze wyniku nie ma, ale skoro mi powiedzieli, że przegrany to już raczej się nie łudzę
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom