>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5. Grand Prix Chin [19 - 21 kwietnia 2024]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Grand Prix Chin 2024
1712592065700.png

Piątek, 19 kwietnia:

#1 Trening ▶ 05:30
#Shootout ▶ 09:30

Sobota, 20 kwietnia:
#Sprint ▶ 05:00
#Kwalifikacje ▶ 09:00

Niedziela, 21 kwietnia:
#Wyścig ▶ 09:00

1712592522610.png

Informacje o torze:
Nazwa toru:
Shanghai International Circuit
Lokalizacja: Szanghaj, Chiny
Pierwsze Grand Prix: 2004
Długość toru: 5.451 km
Liczba okrążeń: 56
Całkowity dystans wyścigu: 305.066 km
Rekord okrążenia: Michael Schumacher (2004) - 1:32.238

Zapraszam do dyskusji!
 
J 316

jarekrk

Użytkownik
Z racji długiej przerwy z GP Chin ciężko o rzetelne oceny tego toru i komu powinien mniej lub więcej pasować, zostaje tylko charakterystyka. Do tego dojdzie sprint od razu po pierwszym treningu.
Z tego co mi się wydaje to pierwsza 10 w kwalach powinna iść tak jak zawsze ostatnio
RB->Ferrarri->Mclaren->Aston->Merc
a dół
RB->Haas->Wiliams->stake->Alpine
Zhou będzie pompowany ale chyba o Q2 bedzie za ciężko.
Ciekawe czy buki wstawią jakieś pary po treningu jeszcze na kwale do sprintu, czy z racji wczesnej pory słabo będzie i trzeba coś wybrać przed treningiem?
 
Parkinson 32,9K

Parkinson

Użytkownik
Ominąłem dzisiaj FP1, więc typy jakby nie patrząc w ciemno i analiza również uboga:
Kwalifikacje do sprintu:

Norris - Piastri 2 @2.95
+2s straty Norrisa do Oscara jadąc na tej samej mieszance - prawdopodobnie Lando zbierał dane a Piastri cisnął ile fabryka dała - mimo wszystko strata 2s to sporo + przewidywane opady na sesje kwalifikacyjna dają tu fajne value.

Perez top3 @2.05
Fatalna dyspozycja Ferrari (patrząc czysto statystycznie) nie daje im wiekszych szans na walke o pierwsze 2 rzedy na starcie sprintu. Jeśli nie Ferrari to kto ma powalczyc z Checo?
Stroll? - Nie wiem co tam się wydarzyło i ile musiał mieć w baku ażeby wykrecić taki czas w porównaniu z innymi ale w kwalach na pewno się to nie powtórzy.
Hamilton/Russel? - Bez szans. Hamilton niedotankowany stracił do Georga ledwie 3 setne.
Wg. mnie jedynie Max i Piastri będą dziś w stanie uzyskać szybszy czas od Pereza co też stoi pod dużym znakiem zapytania.


Kursy goplusbet - jeśli wpadną ciekawsze pary/kursy to dam znać.
 
Ostatnia edycja:
S 220

sopko

Użytkownik
formula.png

Ps. Powtórkę oglądniesz np na overtakefans albo watchf1full (bez rej, bez niczego)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +86
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Ominąłem dzisiaj FP1, więc typy jakby nie patrząc w ciemno i analiza również uboga:
Kwalifikacje do sprintu:

Norris - Piastri 2 @2.50
+2s straty Norrisa do Oscara jadąc na tej samej mieszance - prawdopodobnie Lando zbierał dane a Piastri cisnął ile fabryka dała - mimo wszystko strata 2s to sporo + przewidywane opady na sesje kwalifikacyjna dają tu fajne value.

Perez top3 @1.80
Fatalna dyspozycja Ferrari (patrząc czysto statystycznie) nie daje im wiekszych szans na walke o pierwsze 2 rzedy na starcie sprintu. Jeśli nie Ferrari to kto ma powalczyc z Checo?
Stroll? - Nie wiem co tam się wydarzyło i ile musiał mieć w baku ażeby wykrecić taki czas w porównaniu z innymi ale w kwalach na pewno się to nie powtórzy.
Hamilton/Russel? - Bez szans. Hamilton niedotankowany stracił do Georga ledwie 3 tysięczne.
Wg. mnie jedynie Max i Piastri będą dziś w stanie uzyskać szybszy czas od Pereza co też stoi pod dużym znakiem zapytania.


Kursy STS - jeśli wpadną ciekawsze pary/kursy to dam znać.
Norris na ostatnim kółku sesji wykręcił dwa najlepsze między czasy, po czym zrezygnował z dalszej jazdy
Mi bardziej wpadł w oko typ na Strolla z Alonso kurs 3,25
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
GP Chin - kwalifikacje, sobota 09:00
Piastri TOP 6
Kurs: 2.25
Bukmacher: Superbet/Betters
Analiza:

McLaren o dziwo bo mial im ten tor nie pasowac kreci sie gdzies na pograniczu 2-3 sily w stawce. Red Bull jest chyba najmocniejszy a pozniej McLareny i Ferrari mniej wiecej rowno. Jak dobrze pojdzie to Piastri powinien zajac miejsce w TOP 6 a moze nawet i cos wiecej bo szansa na podgryzienie ktoregos z samochodow Ferrari jest. Mercedes kiepski i gdyby nie deszcz w shootoucie to Hamilton by zamykal dziesiatke. Alonso moze gdzies wyzej tez sie zakrecic ale na suchym torze to McLaren i Ferrari powinno byc w pierwszej szostce. Prognozy pogody pokazuja, ze w kwalifikacjach ma nie padac wiec na suchym torze widze Piastriego w TOP6.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1984
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
GP Chin - wyścig, niedziela 09:00
Piastri - Russel
Kurs: 2.30
Bukmacher: forbet
Analiza:

Ferrari nie jest dla Piastriego żadnym rywalem. Szybko powinni sobie z nim poradzić. W sprincie tempo Oskara wyglądało słabo. On zawsze jest całkiem szybki na jednym kółko ale w wyścigu nie radzi sobie zbyt dobrze. Zaraz ma problemy z oponami przez co wyraźnie odstaje od Norrisa. Mercedes pokazał, że tempo na dlugim przejezdzie maja dobre i juz w sprincie malo brakowało żeby Russel łyknął Piastriego.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4094
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Sainz - Piastri 1
Leclerc- Norris 1
kurs ako 2,4 STS⛔

Ja w wyscigu ide w kierunku czerwonych. Moze kawle im nie wyszły ale nie było to najwazniejsza rzecza. stad ich moze bardziej odległe lokaty, bo obaj kierowcy rusza do wyscigu za swoimi konkurentami z McLarena. Z obozu Ferrari słychac ze bolidy ustawione pod wyscig ale nawet jesli tak do konca nie jest to póki co tempo wyscigowe po stronie kierowców Ferrari, w McLarenie obawiaja sie wyscig ale jezeli jest to tylko gadanie to mysle ze na mecie tego wyscigu obaj kierowcy w czerwonych bolidach powinni zameldowac sie na mecie przed rywalami z McLarena
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +419
Pablito91 488,9K

Pablito91

Użytkownik
Alonso lepszy od Russella @1.50 STS za dużo kombinowania z tymi pit stopami...

Jeszcze po takim kursie można grać. Fortuna na to zdarze ma tylko 1.32 Kurs. Alonso P3, Russell P8. Za duża przepasc. Owszem kilka zespołów jest na bardzo zbliżonym poziomie za plecami Red Bulla oczywiście. Alonso to stary lis. Liczę na kolejny mocny wyścig w jego wykonaniu, gdzie praktycznie co weekend można się zachwycać co on wyprawia w tym aucie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +419
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom