>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

5. Grand Prix 70-lecia [07 - 09 sierpnia 2020]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 439,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Grand Prix 70-lecia 2020

1596565687163.png

Piątek, 07 sierpnia ▶

#1 Trening ▶ 12:00
#2 Trening ▶ 16:00

Sobota, 08 sierpnia ▶
#3 Trening ▶ 12:00
#Kwalifikacje ▶ 15:00

Niedziela, 09 sierpnia ▶
#Wyścig ▶ 15:10


1596565777640.png

Informacje o torze:
Nazwa toru:
Silverstone Circuit
Lokalizacja: Silverstone, Wielka Brytania
Pierwsze Grand Prix: 1950
Długość toru: 5.891 km
Liczba okrążeń: 52
Kierunek jazdy: Prawoskrętny
Całkowity dystans wyścigu: 306.198 km
Rekord okrążenia: Max Verstappen (2020) - 1:27.097

Zapraszam do dyskusji!
 
ranczo0123 439,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Robert Kubica pojedzie w pierwszym treningu przed Grand Prix 70-lecia. Polak tym razem zastąpi Antonio Giovinazziego.

Nico Hülkenberg w ten weekend będzie ponownie jeździł w zespole Racing Point. Wczorajszy test Sergio Pereza na obecność koronawirusa dał wynik pozytywny, więc jego udział jest z tego powodu wykluczony.
 
Ostatnia edycja:
ranczo0123 439,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP 70-lecia - kwalifikacje, sobota 15:00
Norris - Hulkenberg @ 1
Kurs: 2.00
Bukmacher: STS/Bwin
Analiza:

Nie wierze w Niemca i mimo iz prezentuje sie lepiej niz tydzien temu to gram przeciwko niemu. Srodek stawki jest bardzo blisko siebie i nie wiadomo kogo tutaj na co stac. Roznice jest tutaj w stanie zrobic czynnik kierowcy a tym zdecydowanie lepszym jest Norris. Dodatkowo Hulk dopiero co wrocil za stery bolidu i jeszcze az tak szybko wg mnie nie pojedzie zeby przebic Lando. Czynnik opon tez tutaj moze swoje zrobic bo Racing Point w ostatnich sesjach kwalifikacyjnych lubi w Q2 wypuszczac swoich kierowcow na oponach posrednich i kombinowac. Tak bylo tydzien temu i podczas pierwszego przejazdu Hulk nie zrobil dobrego czasu a pozniej na miekkich sie juz nie poprawil. McLaren raczej nie powinien kombinowac i pewnie wypuszcza w drugiej czesci czasowki swoich kierowcow normalnie na oponach miekkich dlatego Norris moze miec przewage i na tym polu. Zobaczymy jak bedzie.
 
Ostatnia edycja:
ranczo0123 439,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Esteban Ocon został ukarany cofnięciem o trzy pozycje na starcie wyścigu o Grand Prix 70-lecia. Francuz został uznany winnym spowolnienia George'a Russella w trakcie pierwszego bloku kwalifikacji.
 
5xharoldx5 1,3M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Formuła 1
Godzina: 15:10
Spotkanie: GP 70-lecia (wyścig)
Typ: Czy oba bolidy Mercedesa będą sklasyfikowane w wyścigu? Nie
Kurs: 4,86
Bukmacher: STS
Analiza:

Podoba mi się kurs na to, że przynajmniej jeden z Mercedesów nie dojedzie do mety. W ostatnim wyścigu obaj mieli mnóstwo problemów z oponami. Bottas przez to zajął dość odległe miejsce, a Hamilton cudem zachował swoją pierwsza pozycję. Kto wie, czy w tym wyścigu nie będzie podobnej sytuacji i może teraz już szczęście któremuś z nich nie dopisze. Najważniejszym argumentem dla mnie są pozycje startowe. Bottas wygrał kwalifikacje, a Hamilton był drugi. Wiadomo jak ambitny jest Hamilton, zwłaszcza w tym sezonie(chodzi o jego sposób na walkę z rasizmem), on chce po prostu wszystko wygrywać. W tym wyścigu też liczy się dla niego tylko pierwsze miejsce i zrobi wszystko, żeby wyprzedzić Bottasa. Podejrzewam, że już na starcie mocno go zaatakuje, i już na starcie powinna być pierwsza szansa na jakąś kolizję pomiędzy nimi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +122
mark1973 754,4K

mark1973

Znawca - Hokej
Witajcie przed drugim GP na Silvertone, wczoraj brakło czasu na wpis ale wszystko sobie obejrzałem i przesledziłem.
Zaczne moze od pogody jaka jest prognzowana. Bedzie bardzo ciepło , temperatura powietrza około 30 stopni i co ciekawe miedzy godzina 15 a 16 nad torem ma przejść lekka burza, hmm tylko czy wierzyć prognozą, ja jednak wierze ze bedzie ciepło bo dzis jest tak w wielkszosci Europy. Co to zwiastuje? ano kłopoty z przegrzewajacymi sie hamulcami, układem chłodzenia i oponami. Pierwszy wyscig pokazał że z wysokomi temperaturami nie radzi sobie nawet Merc. Jak to w F1 na pewno bede stawiał dzis na wysokoie kursy, bo może w koncu trafi sie szalony wyscig w którym kazdy bedzie miał szanse na zwyciestwo.
Popieram tym kolegi wyzej na to ze Merc w komplecie nie dojedzie do mety. Moze nie poprzez pękajace opony czy kolizje, bo dzis nie sadze ze da sie przejechac wyscig na jeden pitstop i zarzadzanie oponami w wyscigu moze miec kluczowe znaczenie dla losów powodzenia lub nie. Licze bedziej na problemy techniczne w autach, kolizji nie mozna wykluczyc bo Toto juz na pewno nagadał obu kierowcom do słuchu by uwazali na starcie i sie nie wyeliminowali( choc z taka przewaga technologiczna raczej nikt ich nie pokona w obu klasyfikacjach), ale wszysko jest mozliwe bo niestety znajac Lewisa bedzie chciał bardzo szybko wskoczyc na jedynke.
Było by ciekawie gdyby obaj nie dojechali do mety bo to stwarza szanse na ciekawe podium.
Mi po głowie chodza od wczoraj takie typy

Max win kurs 12 STS ✅ ✅ ✅ Pieknie Verstappen załatwił Merce

Holender startuje na twardej miesznance jako jedyny , wiec bedzie miał przewage strategii i jezeli nie wydarzy sie nc co sprowadzi safety car na tor moze na tym zyskać, kolejna zmiana znow na twarde a na koncowke posrednia mieszanka, dlaczego tak? bo opony beda sie dzis szybko zuzywać wg mnie.

dalej interesuje mnie Ricciardo, to walczak jakich mało w stawce, Renault swietnie wyglada ostatno a ich predkosci maksymalne w 1 i 3 sektorze dorownuja Mercom. Mysle ze Renault celuje tutaj w podium i wg mnie nie sa bez szans. Jezeli cos przytrafiłoby sie Mercom to droga otwarta do tego.

Ricciardo miejsca 1-3 kurs kurs 4,75 STS⛔
wygrana Ricciardo to juz mega kurs bo 50, co przy szalonym wyscigu i klopotach rywali wcale nie musi byc taki nieosągalny.

daje para

Hulkenberg - Ricciardo 2 kurs 2,05 STS⛔

Z tej pary stawiam na Ricciardo bo Hulk mimo lekkiej przewagi auta wydaje mi sie ze musi sie jeszcze troche odnaleźć w wyscigu. Danielowi bardzo odpowiada Silversone i moze dzis sprawic niespodzianke.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +188
mark1973 754,4K

mark1973

Znawca - Hokej
Jeżeli ktoś chciałby obstawić zwycięstwo Lewisa to polecam typ na pozycję startowa zwycięzcy. I przy pozycji nr 2 jest tam jeszcze kurs 2,25 co opłaca się bardziej niż 1,75. Nie dopisałem ze chodzi STS
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom