>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

5 funtow za free http://www.winstant.com/

lalo 36

lalo

Forum VIP
Witam,
mam 40 Euro mogę to wypłacić ?;&gt;
P.S. Miałem już 50 ????
EDIT : Acha , już widzę że muszę wpłacić 10 funtów :/
 
D 570

duff999

Użytkownik
Wypłacalni w 100% ugrałem 50 funtów wpłaciłem 10funtow obróciłem 5x już tak od niechcenia byle zagrać i wypłaciłem 74 funty łącznie 312pln w jakies 15h na MB przelali.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Ja może te 10 funtów wpłacę po ME jak będę miał coś kaski na MB bo jak na razie wszystko trzymam na grę na EURO :]
 
gesy14 0

gesy14

Użytkownik
Chlopaki da sie to jakos sprawdzic ile sie ugralo??czyli jak obroce tym bonusem 5 funtow 5 razy i zalozmy ze mam 40 to potem mam swoja kase wplacic czyli te 10 funtow i te 10 funtow razy 5 obrocic??
 
J 53

jaqbts

Użytkownik
wlasnie zlecilem wyplate 35 funtow na MB nie skladajac depozytu. Probowal ktos tak juz? Czy cofna mi te pieniadze i karza zlozyc depozyt??
 
gesy14 0

gesy14

Użytkownik
jestem poczatkujacy i za czesto nie uzywalem MB,jesli tam chca 10 funtow ,to mam wyslac w zlotych mniejwiecej 50????
 
pancerny 0

pancerny

Użytkownik
Dzięki Panwie za informacje - dzięki wam zgarnąłem troszkę kaski .
Potwierdzam po rejestracji odczytujemy @ i dostajemy 5 Funtów .
Osobiście zagrałem w grę z żabą .Żeby było śmieszniej to zagrałem 1 lot za 5funtów i wygrałem 30F .Od razu zleciłem wypłatę na MB ( bez depozytu , a żeby bylo śmieszniej to konto MB założone jest na brata xD ) .Tu trzeba mieć szczęście - ja miałem i 30Funtów po raz 1 w życiu wpadło .Czekam z niecierpliwością aż kasa dopłynie na MB .
 
pancerny 0

pancerny

Użytkownik
Mam nadzieję że uda się wypłacić albo na MB , na konto bankowe , lub do skrzynki czekiem BEZ BEPOZYTU - na to liczę
 
S 0

sorvali

Użytkownik
nie wypłacają bez depozytu, próbowałem wypłacić tak 20funtów, po 24 godzinach kasa &quot;wróciła&quot; na real money do wykorzystania. aby wypłacić trzeba jednak wpłacić te 10f i obrócić 5 razy
 
pancerny 0

pancerny

Użytkownik
no tak jest jeśli chodzi o MB - a jeśli chcę wypłacić na na konto bankowe , albo wypłacić pieniądze czekiem i dostać na adres to depozyt tez jest potrzebny - ja sądzę że nie ?
 
Do góry Bottom